לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2007, 00:49
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "סקר: איפה אתם עובדים וכמה אתם עושים בחודש?"

בדיוק התפנה לי עוד זמן אז אני אחפש עבודה..
כנראה כמלצר בתלפיות(ירושלים)..
אם יש מישהו שעובד באולם ארועים או מסעדה בירושלים ויודע שהם צריכים עובדים(רק מלצר! לא רוצה להיות טבח.. יש לי ניסיון רע עם העבודה הזאת... קניון מלחה - ב"קריספי צ'יקן"... Don't eat there!!!), אז בבקשה שישלח לי פה או בפרטי הודעה.. מאוד אודה לו(או לה) אם יחסוך לי זמן בחיפושים..
כשעבדתי בחופש באולם ארועים השכר היה פחות מהמינימום אבל סה"כ בגלל הטיפים זה היה משתלם...
בארועים של דוסים אין טיפים... מרוקאים נדיבים... תימנים וגרוזינים נדיבים כשאתה עושה להם טובות... (למשל מבקשים ממך עוד מנה עיקרית, אז אתה אומר משהו כמו "כעקרון אסור לי להביא לך עוד מנה, גבירתי, אבל אני אלך לראות מה אני יכול לעשות" ואז מביאים עוד מנה או שתיים וכולם שמחים )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2007, 19:37
  צנחן לעולם צנחן לעולם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
באיזה אולם את עובדת?
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי מירי שמתחילה ב "אצלינו היחס טוב מאוד... זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מירי
אצלינו היחס טוב מאוד... זה תלוי במקום.
קשה? סבבה אבל מתרגלים. הגב יכול לכאוב רק מזה שאתה לא מרים נכון את המגש של המנה ראשונה - ומכל הזמן שאתה עובד אתה מחזיק ת'מגש בדיוק 10 שניות - בזמן ההליכה מהמטבח לסטנד שלך. ככה שאם אתה עושה את זה נכון אין שום סיבה שיכאב הגב.
שעות עבודה מאוחרות? שוב, תלוי אך ורק בצוות... אנחנו למשל מפרקים ת'אולם ממש מהר. גם מחתונות גדולות של 800 איש אנחנו יוצאים ב-1.

קיצר אני מרוצה.

המגשים קרעו אותי ובימי שישי שכולם החליטו שהם חוזרים בתשובה והם פתאום צדיקים גדולים שומרי שבת אז כמובן שהמנהלים משחררים אותם מוקדם ואני ועוד 2 -3 מלצרים צריכם לפנות את כל האולם בעצמנו
וגם הטיפים שאת מדברת עליהם זה תלוי על איזה שולחן את נופלת אני וחברים שלי כבר כמה פעמים נפלנו על כמה שולחנות שבהם הבאנו תטיפול הכי טוב שאפשר לבקש פשוט רצנו לבר ולמטבח וכל דבר שביקשו מיד הבאנו ולא קיבלנו כלום..

נערך לאחרונה ע"י צנחן לעולם בתאריך 04-04-2007 בשעה 19:42.
ישן 07-04-2007, 23:40
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
אני בן
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי מירי שמתחילה ב "המשכורת זה כן 90 ש"ח..."

אממ לא אני לא מעפולה אני מחצור, אגב את בעצמך מצדיקה אותי
זה כן תלוי באנשים, יש כאלה שמורגלים לתת טיפים ויש כאלה שלא,
היו פעמים שאנשים היו מפסוטים ממני עד השמיים, לחצו לי את היד סוף אירוע אמרו תודה וכל הכבוד אתה אחלה, אבל לא השאירו טיפ כי הם לא רגילים.
והיו ארועים לפעמים שבאתי במצב רוח לא טוב ומלצרתי חרא ובכל זאת קיבלתי טיפ, שוב תלוי באנשים.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:53

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר