לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2007, 00:24
צלמית המשתמש של donald2
  משתמשת נקבה donald2 donald2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
החיים שלי בזבל

נמאס לי פשוט נמאס לי!
אני בת 18
שנה הבאה הולכת ללמוד הוראה ( או לפי מה שנראה לי) אני לא יודעת מה ללמוד , מה לעשות מחיי.
אין לי חבר, לא היה לי חבר מעולם , אני נראת כמו הצרות שלי , חברה שלי היא כוסית -על נמאס לי , כל העולם רוצה אותה ומסתכל רק עליה ,ואם זה עליי זה רק כדי לצחוק.
נמאס לי אין פשוט נמאס לי
מה עושים?. אני ממש במשבר.
כל פעם שיש לה דייט עם מישהו שנראה בעיני עשר, מן הסתם שהוא ירצה אותה הרי היא כוסית, היא איך שהו משחקת בבחור וזורקת אותו, למה ?למה??? אני מתה שיהיה לי שליש מכל הבחורים האילו.(אל תחשבו לא נכון היא בחורה דתייה ולא עושה כלום איתם) .
קיצר למה אלוהים תמיד נות הכל לכווולם או לבן אדם אחד? הוא אוהב לראות אחרים סובלים?
מצטערת אני פשוט כרגע בסופת רגשות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2007, 09:53
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
נו,אז מה?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "החיים שלי בזבל"

גם לי לא הייתה אפעם חברה,ואני בחור יפה תאמיני לי.
תפסיקי לקנא בכל אחד.זו מחלה שצריך להתגבר עליה,לכל אחד יש את הבעיות שלו!ההומלס מחפש בית חם,הסלב בורח מכרישים של פפראצי,הפוליטיקאי יושן 3 שעות בלילה,והחתיך צריך להחליף כל חצי שעה את המספר עקב הטרדות.
אני לא מנסה לנחם,אני בא לומר שאת לא לבד.גם אני בגילך וכן גם לי יש בעיות!אני לא הולך לבכות עליהן,אני הולך לעשות כמיטב יכולתי כדי לתקן אותן.תפסיקי לרחם על עצמך כי את בחיים לא תצאי מזה!
כמו שאמרו קודמיי תעשי דברים שכיף לך ותרגישי טוב איתם-תקני בגדים חדשים עם חברות,תראי סרט טוב,תקני בושם חדש...
והכי חשוב-אל תשקעי בדיכאון.

מקווה שעזרתי!

נערך לאחרונה ע"י m-hanan בתאריך 04-04-2007 בשעה 10:18.
ישן 04-04-2007, 10:03
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
תראי לי מישו אחד בן 18 שכן יודע מה לעשות עם החיים שלו P:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי donald2 שמתחילה ב "החיים שלי בזבל"

עצם זה שאת רוצה ללמוד - זה כבר יתרון עצום. מה ללמוד? יש גם אנשים בני 28 שלא יודעים מה ללמוד ומה לעשות בחיים שלהם..
דווקא בתחום הזה אין לך מה להיות לחוצה.. פשוט לחקור לגבי מקצועות שמעניינים אותך, לשאול אנשים וכו', ואז להחליט.
אל תשכחי שאת רק בת 18.. ואין לך מה למהר יותר מדי בחיים.. קחי ת'זמן

בקשר לזה שאת "נראית כמו הצרות שלך" - זה בולשיט.
את חושבת שאת לא נראית טוב.. וזה משפיע עלייך וגורם לך באמת לא להיראות טוב. כי מה לעשות,אנחנו מקרינים החוצה כל מה שאנחנו חושבים, ובנאדם שנניח הוא מדוכא - גם יקרין את זה החוצה.

אל תקנאי בחברה שלך.. זה שכביכול "הכל הולך לה" זה רק למראית עין. לכל אחד יש את החבילה שלו, ובמצב שאת נמצאת עכשיו את סתם עושה הקצנה לדברים שהם לאו דווקא רלוונטיים, אז יוצא שהיא נראית לך כדמות מושלמת שהכל הולך לה.

קחי הפסקה מהכל, לכי לקנות לך בגדים או לעשות משו שישמח אותך (לא יודע מה איתך אבל אני אוהב לקנות בגדים ילדה יפה כבר אמרנו וזה.. P: ), תשתחררי קצת ממחשבות שליליות ותראי שהכל ישתפר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר