לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2007, 17:12
  Aplaton Aplaton אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.07
2 שאלות בסיסיות בנוגע לבניית אתרים.

שלום.

אני חדש בתחום בניית האתרים ובפורום בכלל, ויש לי מספר שאלות בסיסיות קמעה בהקשר
של בניית אתרי אינטרנט.

ראשית, עליי לציין בפני כל אלה שיזעקו בפני את צווחתם הידועה, בדקתי בכל רחבי הפורום, בייחוד לגבי שאלתי הראשונה, ולא מצאתי תשובה, ועכשיו לתכלית ההודעה:
אחרי שיטוט לא מעמיק במיוחד, הבנתי שהשכרת כתובת אינרטרנט מאתר ישראלי עולה עשרות מונים יותר מעלות ההשכרה מחברות מעבר לים, השירות אומלל ביחס לשירות המקביל מארצות אחרות(ברוב המקרים נתקלתי בעזרה בזמן כולל של 30 דק' בלבד בחינם, לעומת אתרים מחו"ל שלא מתנים את העזרה בזמן מוקצב, ושהשירות ברובן ניתן 24 שעות ביממה) והנתונים של מושא ההשכרה נוטים, באופן קיצוני, לטובת האתרים מחו"ל, בהפרשים שלא יאמנו(גודל האתר המושכר בארץ קטן פי 20-מינימום-מהגודל המוצע באתרים מחו"ל, על גודל התעבורה המורשית וכמות האימיילים המוצעים אין בכלל מה להשוות, וכל זה, כשהאתר ה"זר" עולה פחות-הרבה פחות-מהאתר המושכר על ידי הספק הישראלי).
אני רואה ישראלים רבים ששוכרים את אתריהם על ידי ספקיות ישראליות, וכשמבוצעת הערכת המחיר על ידם, היא מבוצעת רק בהכללתם ספקים ישראלים, כשידוע שהכנסה של(כמעט) כל ספק זר למערך ההשוואות תטה את הכף לטובת המשכיר הלא-ישראלי, ועל כן אני תוהה, האם יש איזשהי הגבלה על השכרת כתובות אתרים מחו"ל על ידי ישראלים?
ובכלל, האם יש קושי שחדש כמוני בתחום לא הואר לו עדיין והאם יש מכשולים וחסמים כלשהם שלא נתוודעתי אליהם ואלה גורמים לישראלים לרכוש אתרים מהארץ, או שמא הרכישה של מוצר בעל מאפיינים ירודים יותר ובמחירים גבוהים יותר או תוצר של בורות ישראלית בכל הנוגע להשכרת אתרים?

בנוסף, לאחר השכרת האתר, בין אם זה יעשה על ידי ספק ישראלי או ספק מחוץ לארץ, האם אחד כמוני,
בעל ידע בסיסי ביותר-עד כדי לא קיים-יוכל להקים את האתר(שיהיה מבוסס רובו ככולו על פורומים בלבד)
על ידי תוכנות עזר שלא מצריכות ידע בשפות תכנות כאלה ואחרות, ועל ידי קודים שנבנו זה מכבר ומאפשרים את גישתו של כל אחד אליהם? האם יש אפשרות להשיג תוכנות ו/או קודים בנויים מראש שיוכלו לשמש אותי לשמה באתרי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:42

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר