לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2007, 08:31
  reason reason אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "קשה לענות לך בלי לדעת מה עשית..."

דבר ראשון: תודה לכולם על התגובות.
בקשר לשאלה של מה שעשיתי :
זה התחיל לפני שבועיים, דיברנו על זה שהיא חושבת שמישהו שונא אותה, אז אמרתי לה שהוא לא שונא אותה כי בשביל לשנוא צריך שיהיה לך אכפת מהבן אדם וממש לא אכפת לו ממנה.
זה העליב אותה =\.
עכשיו היא ציפתה שאנ יאתקשר ואבקש סליחה, זה היה שבועיים לפני היום הולדת שלי אז אמרתי שאני אחכה לראות א םהיא תתקשר להגיד לי מזל טוב למרות שהיא פגוע.
עבר שבוע שבו לא דיברנו (הכי הרבה זמן שלא דיברנו), דיברתי עם ידיד שלה שאני יודע שכל מה שאני אומר לו עובר אליה, הייתי קצת עצבני ואמרתי משהו מטומטם , ואחרי זה חזרתי כמה פעמים שאמרתי את זה בצחוק, אבל זה לא עזר הוא סיפר לה שאמרתי את זה , בלי הקטע של הצחוק.
זה לא ריב ראשון שלנו, אבל עד היום הספיק לבקש סליחה וזהו, משהו שלא מספיק כיום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2007, 14:01
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
הרעיון שלך ממש מצא חן בעיניי. מאוד מקורי, יצירתי, מגיע מהלב.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי reason שמתחילה ב "ריב עם ידידה"

אם, ורק אם כבר ניסית לשבת איתה ולנהל איתה שיחה הגיונית ורגועה - אז לך על זה.

אם לא - אז תגיע אליה, (אפילו בלי להתריע, אתם חברים טובים מאוד, נכון?) תשבו ותדברו. תגיד לה שהיא חשובה לך נורא והנושא הזה ממש מפריע לך ביום-יום. תגיד לה שאתה יכול להבין את התגובה שלה אבל, היא מכירה אותך הרבה זמן וטוב מדיי בכדי באמת להאמין בזה. תגיד לה את מה שאתה מרגיש וחושב. תקפיד על קשר עין איתה. תנסה אפילו לאחוז בידה כשאתה מדבר (נכון, נשמע מלודרמטי - אבל, היא כזאת. זה יתאים).

בקיצור, עדיפות ראשונה - שיחה. גלגל הצלה - הכרית. (אני מניח שאנחנו גלגל ההצלה - קהל, אהה? )

זאת דעתי, על כל פנים...

שלך,

אמיר.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 17-04-2007 בשעה 00:15.
ישן 07-04-2007, 03:33
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בקשר לכרית
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי reason שמתחילה ב "כאן, זה כאן בבית. אני אחשוב..."

אהבתי את הרעיון של חרוב אבל במצב שלך כרגע אני הייתי מחכה עם זה אלא אם לא איכפת לך להשקיע ואולי להתקע עם הכרית כי אם היא לא תרצה לדבר איתך אותו תנפנף אותך לא יהיה טעם לתת לה את הכרית

ולפי מה שאני מבין יש 2 אפשרויות
1. היא באמת רוצה זמן ומרחב ממך והניסיונות שלך אולי רק מעצבנים אותה או שהיא החליטה כמו שאמרו פה לנפנף אותך וחיפשה תירוץ ואז אין הרבה מה לעשות אלא לתת לה את הזמן ולקוות (אבל לא לחכות ליד הטלפון) שהיא תחזור לעצמה.
2. ללכת אליה כמו שהציע AU79 ולנסות לתפוס אותה בזמן שאתה יודע (אם יש לך אפשרות כזאת לדעת) שהיא פנויה פחות או יותר שלא תתפוס אותה שהיא בדיוק בדרך לאיזה מקום ולא יהיה לה זמן לדבר איתך, ולשבת ולדבר או אפשרות נוספת זה פשוט להתנצל בכל מיני דרכים כמו להתקשר ולהשמיע לה שיר ברקע (אני פעם פגעתי בידידה שלי גם באיזה שטות שאמרתי והיא ממש נפגעה אז התקשרתי והיא לא ענתה אז השארתי בתא הקולי את השיר (בייחוד הפזמון) של גון לנון jelous guy שהפזמון שלו "אומר לא רציתי לפגוע בך אני רק בחור קנאי") ואם זה לא עוזר אולי שווה לך לכתוב מכתב שבו אתה תכתוב כל מה שאתה מרגיש ובעצם מה שרצית להגיד לה ובגלל שזה מכתב יהיה לך אפשרות גם לקרוא ולחשוב על מה שכתבת כך שאם תרצה לתקן אותו זה יהיה אפשרי אני חושב שבמקרים כאלו מכתב עדיף על פני אימל כי זה יותר אישי ולשלוח לה או לשים לה בתיבת דואר (לאותה ידידה שהשיר לא עזר המכתב כן עזר ודיברנו והשלמנו אחרי זה)

שיהיה בהצלחה ותמשיך לעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:36

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר