לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2007, 19:25
  M.S Hankey M.S Hankey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
צסק"א נגד מכבי

בואנה נמאס איך קוברים קבוצה לפני משחק.
העונה הזאת לא היתה משהו נכון .אז מה שמעתי שאנשים מוכרים תכרטיסים ברגעים כאלה צריך לתמוך
בקבוצה.לא כל שנה מכבי תזכה באליפות אירופה . הקהל של מכבי נהיה סנוב לפחות נשאר הגרעין של שער 11.
בקשר למשחק עצמו צריך להתחיל עם ויציץ ארנולד בורשטיין יסאיטיס והלפרין ליין אפ גבוה לדקות הראשונות ולנסות להפעיל את ויציץ וארנולד בצבע (הרבע הראשון של צסקא הוא הרבע שיכול להפוך את המשחק לגארבג טיים)לא כמו במשחק הקודם עם הזריקות המשוגעות ספאחיה צריך לעשות חילופים על כל חילוף של מסינה.פפלוקאס יכנס תכניס את ביינום ותבודד אותו עליו לחדירה בהגנה יש צורך לשמור אזורית ולמנוע שלשות על יד הגארדים ולא על ידי הגבוהים כי ויציץ ארנולד ואליהו לא יכולים לצאת על אנדרסן או סמודיש צריך לשים בשר בצבע וליין אפ גבוה של גארדים כדי למנוע שלשות של הגבוהים של צסקא כפי שראינו במשחק הראשון צסקא הם לא כאלה טובים אבל שאתה קולע 1 מ 17 מהשדה ברבע הראשון אין לך סיכוי. מכבי תנצח הערב רק עם השחקנים יתנו את הנשמה כמו שפדרמן אמר לפי דעתי מכבי פייבוריטית יאללה מכבי

he love me,and i love you.
פרק ענק בסאותפרק

חזרה לפורום
ישן 05-04-2007, 19:42
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M.S Hankey שמתחילה ב "צסק"א נגד מכבי"

קוברים קבוצה שמגיע לה
צסקא אכלה את מכבי ת"א ברבע אחד ביום שלישי ואני מאוד מקווה שהיום זה אפילו יהיה יותר מהר ויותר הפרש
מכבי ת"א לא חייבת לזכות כל שנה באליפות אירופה אבל לפחות לשחק יפה הם הפסידו העונה לקבוצות שחלשות מהם בהרבה
עם מאמן כמו הקירח עם השם המעצבן הם לא יכולים להצליח
מכבי ת"א לא לקחו גביע בארץ איפה שהם צריכים לקחת בהליכה והם לא הפסידו להפועל ירושלים מה שהיה עוד סביר הם הפסידו לבני השרון
במשחק בין ירושלים למכבי ת"א כולם ראו שירושלים יותר טובה העונה
התקציב של מכבי ת"א גדול כמעט פי 2 משל ירושלים
מכבי ת"א העונה קבוצה גרועה והדבר היכ יפה יהיה אם היום הם יקבלו 40 הפרש והם לא יקחו גם את האליפות בארץ ווכה הם ישארו בלי תואר העונה

חזרה לפורום
ישן 06-04-2007, 00:35
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי M.S Hankey שמתחילה ב "איזה משחק ענק"

אני אוהד הפועל ירושלים? לא ממש לא
אני השנה מעדיף את ירושלים כי הם היחידים שיכולים לעצור את מכבי ת"א
האליפות סגורה? אתה יכול לחשוב ככה כמה שבא לך מה קרה פתאום משחק אחד טוב של מכבי אז הכל סגור?
תתלהב מהניצחון וכל מה שאני יכול לאחל לכל האוהדים עם הרולקסים והפרוות כמו שקופמן קורא לכם ולמכבי עצבה זה לקבל ביום חמישי בראש לחזור לארץ עם 30+ הפסד
צסקא לא הגיעה היום למשחק וזאת הסיבה היחידה שניצחתם אם צסקא הייתה מגיעה למשחק אז הם היו עוברים הרי זאת עובדה שצסקא הרבה הרבה יותר טובה ממכבי ת"א

ועוד משהו אם אני אוהד ירושלים ואני לא על מה יש לי להתבכיין ? על זה שירושלים ניצחה את מכבי ת"א ? על זה שירושלים משחקת את הכדורסל הכי טוב בישראל? על זה שמכבי ת"א קבוצה מגעילה שברגע שהיא מפסידה אז אפילו העוזר מאמן שלה נהיה אלים ומרביץ לקהל?
אם יש פה קבוצה שמתבכיינת זאת מכבי ת"א
3 הפסדים ב9 ימים ( גליל , הפועל ירושלים וצסקא ) איזה קבוצה גדולה אתם!

נערך לאחרונה ע"י כחול משוגע בתאריך 06-04-2007 בשעה 00:38.
חזרה לפורום
ישן 06-04-2007, 12:24
  M.S Hankey M.S Hankey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
לכל אוהדי הפועל ירושלים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M.S Hankey שמתחילה ב "צסק"א נגד מכבי"

אתם תשמחו על הנצחון בשש הערכות נגד גלבוע עפולה ואנחנו נשמח על ניצחון על אלופת אירופה אתם תשמחו על רבע גמר גביע יול"ב (שהפסדתם 18 מול זלזניק) אנחנו על רבע גמר יורוליג אתם תשמחו על גביע אחד בעשור אנחנו נשמח על 46 אליפויות ו35 גביעים ו5 גביעי אירופה.מכבי תאכיל אתכם אבק במשחק הבא רק תחכו.חוצמזה גם העונה ניצחנו אתכם ב17 הפרש במשחק הראשון אין לכם שום סיכוי לאליפות. וזה לא שאני שונא את הפועל הייתי בעדכם ביול"ב כי זה כבוד למדינה אבל נמאס לי שאם לא מפרגנים לנו.ונמאס לי מאוהדים של הפועל שלא אוהדים את הפועל אלא שונאים את מכבי.

he love me,and i love you.
פרק ענק בסאותפרק

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר