לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2007, 12:44
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shlomiaivas שמתחילה ב "דרף אגב סם אתה עליתה על משהוא חדש?"

לצערי אין לי את הגירסה הישנה או החדשה והתוכנה לא עובדת אצלי. אבל יותר מאוחר אני הולך להביא מכשיר עם הגירסה החדשה ואני ינסה כמה דברים.
אבל בגירסת ביניים שיש לי (אחת לפני הגירסה עם ה GPS) אפשר לעלות קבצים באמצעות QPST אבל אתה לא יודע אם הם קיימים כבר ולא יכול לראות את הקבצים במכשיר.
לדוגמא אם אתה רוצה לעלות קובץ לתקיית melody פשוט אתה קובע את "תקיית הבית" ל /brew/meldoy/ ואז עושה כפתור ימני על רשימת הקבצים (שהיא ריקה), קובץ חדש ומעלה איזה קובץ שאתה רוצה. החיסרון הוא שאתה לא יודע אם הקובץ קיים (זה דורס אוטומטית) ואתה לא יכול לשנות שמות וכאלה.
התיקיות הם
/brew/meldoy/
/brew/image/
/brew/media/
/brew/mp3/
כמו שמופיעים פה (רק שיש כאלה שצריך אותיות גדולות וקטנות כי יש הבדל בין Mp3 ל mp3).

זהו בנתיים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2007, 13:55
  TrancE LoveR TrancE LoveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TrancE LoveR שמתחילה ב "התוכנה היחידה שמעלה קבצים ל SAMSUNG 770 ועובדת בלי הmicroSD!!!"

בן דוד שלי היה פה וניסיתי להתחבר לפלאפון שלו(גם סמסונג770) והצלחתי,מה שאומר שזה לא קשור כול כך לאיזה פלאפון אתם משתמשים, זה קשור לזה שאתם לא מגדירים את הדריבר שבא עם הדיסק נכון!

לכן תפסיקו לפנות אלי באיסיקיו, יש כאלה שיודעים להתקין תדריבר כמו שצריך לכן זה עובד אצלהם!
יותר ממה שרשום פה אני לא יכול להסביר!
אם לא מתחבר לכם פשוט תתקינו את הדריבר מחדש,תחליפו את יציאת הUSB שלכם ליציאה אחרת,אחרי שאתם מוחקים את הדריבר תפעילו את המחשב מחדש ואז תתקינו שוב!

אני לא יכול לעמוד בלחץ מלא אנשים שואלים אותי ואני אומר לכם די, מה שרשום פה תעשו!
אפשר גם להוציא ולהכניס את הסוללה שוב זה גם יכול לעזור
ישן 07-04-2007, 14:10
  TrancE LoveR TrancE LoveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TrancE LoveR שמתחילה ב "התוכנה היחידה שמעלה קבצים ל SAMSUNG 770 ועובדת בלי הmicroSD!!!"

הנה הסבר הכי פשוט שאפשר איך להפעיל את התוכנה:

1)למחוק את הדריבר ה(MSSI 4.24) מהמחשב - אני מקווה שאת זה אתם יודעים איך.
2)להפעיל תמחשב מחדש
3)להתקין תדריבר שוב מהדיסק שקיבלתם עם הפלאפון
4)רק עכשיו להכניס את הUSB למכשיר (אחרי התקנת הדריבר!)
5)ניכנסים לתוכנה BREW Tools Suite v2.0.0\BREWAppLoader ומפעילים את הקובץ של המלגזה
6)בוחרים רק את הפורט המתאים לכם! (מקווה שאתם יודעים איך לראות מה מתאים לכם)
7)וזהו עכשיו אחרי שהוא קצת חושב אתם אמוריםפ לראות את התיקיות של התוכנה
8)פשוט מעבירים קבצים מהמחשב לתיקיה שמתאימה לכם וזהו הקובץ אצלכם!

ומעכשיו אני מקבל שאלות רק דרך הפורום לא דרך האיסיקיו למה יש שאלות שחוזרות על עצמן ואין לי כוח לענות לכולם אז אני עונה בפורום כדי שכולם יראו
ישן 09-04-2007, 12:47
  -YoAvv- -YoAvv- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.07
איך אני מוצא את ה port שמתאים לי?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי TrancE LoveR שמתחילה ב "הנה הסבר הכי פשוט שאפשר איך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TrancE LoveR
הנה הסבר הכי פשוט שאפשר איך להפעיל את התוכנה:

1)למחוק את הדריבר ה(MSSI 4.24) מהמחשב - אני מקווה שאת זה אתם יודעים איך.
2)להפעיל תמחשב מחדש
3)להתקין תדריבר שוב מהדיסק שקיבלתם עם הפלאפון
4)רק עכשיו להכניס את הUSB למכשיר (אחרי התקנת הדריבר!)
5)ניכנסים לתוכנה BREW Tools Suite v2.0.0\BREWAppLoader ומפעילים את הקובץ של המלגזה
6)בוחרים רק את הפורט המתאים לכם! (מקווה שאתם יודעים איך לראות מה מתאים לכם)
7)וזהו עכשיו אחרי שהוא קצת חושב אתם אמוריםפ לראות את התיקיות של התוכנה
8)פשוט מעבירים קבצים מהמחשב לתיקיה שמתאימה לכם וזהו הקובץ אצלכם!

ומעכשיו אני מקבל שאלות רק דרך הפורום לא דרך האיסיקיו למה יש שאלות שחוזרות על עצמן ואין לי כוח לענות לכולם אז אני עונה בפורום כדי שכולם יראו

איךל אני מוצא את ה COM PORT שמתאים לי
ישן 08-04-2007, 11:39
  shmuel100 shmuel100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.07
הודעה חשובה מאוד לכולם!

סתאאאם חרטה התוכנה הדפוקה הזאת כל הזמן רושמת הודעות של שגיאה אנלא מאמין שמישהו הצליח להעביר משהו עם התוכנה הזאת ואם כן אז יסביר כמו שצריך מה הוא עשה מההתחלה כי לפי מה שרשמו כאן איך להתקין זה הרס לי יותר את התוכנה וגם את התוכנה שקיבלתי עם הפלאפון המזדיין הזה, וחוץ מזה שבאמת יכול להיות שאני הולך לתבוע את פלאפון כי כשרכשתי את הפלאפון הזה אז הבטיחו לי שישימו שםשיחות וידאו ושיהיה את האפשרות להעביר וידאו למכשיר ולפני 3 ימים שצילצלתי אליהם לשאול אם זז משהו שם אז הם אמרו לי ששום דבר לא הולך לצאת לעולם!!!!!!!! ,וגם התוכנות האלה שאתם מביאים שיוכלו להעביר סרטונים, משחקים וכל מיני כאלה זה בחיים לא יעבוד מה שצריך באמת זה שמישהו יעשה עצומה כזאת נגד פלאפון ואז שמישהו ילך לשם וידבר איתם.

מקווה שמישהו שם לב למה שרשמתי כאן ויבין שאין מה לעשות עם המכשיר הזה הוא סתם חרטה ויש לו המון חסרונות שיכלו לשים בטלפון הזה כדי שיהיה הטלפון המושלם ביותר.
ישן 14-04-2007, 00:29
  igal1333 igal1333 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.07
כבר ניסיתי וזה לא עובד (לפחות אצל)י.
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי shlomiaivas שמתחילה ב "אינ עשיתי כך !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomiaivas
לפי התמונה שהעלה טרנאס לובר זה שהעלה את התכוהנ ראיתי מלא תיקיות עם מספרים שאלה משחקים שהוא הוריד מפלאפון אז שאניה ורדתי את המשחקים הם הגיעו גם ככה תיקיות עם משחקים בקיצור תעביר ישר את התיקיה לאיפה שאתה נכנס בתיקיה ישר לא להיכנס לאף תקייה אחרת כגון אמי פ3 או דמיה ישר תעביר את זה כאילו לתיקיה נוספת את תיקית המחשקים !

כבר ניסיתי לעשות ככה וזה לא עובד.למרות שהמשחקים והקישורים אליהם מופיעים בפלפון,הקישור למשחקים (מספר התיקיה של המשחק .mif) לא מופיעה בתפריט של הפלפון,אלה רק (ככל הנראה) בזכרון.
.אם רק סאם770 או מישהו אחר יוכל להבין למה זה.....הנה לינק לתמונה בכל מקרה:http://allyoucanupload.webshots.com...151700262981473

דרך אגב,גם אחד משני המשחקים הקיימים והנויגטור GPS נעלמו.אני מתקוון להעלות את כל המשחקים ולאחר מכן לבוא לחברה,לצעוק עליהם ולהגיד שכל המשחקים שהעליתי כבר היו בפלפון ונעלמו ואז אולי הם "יתקנו" את הבעיה . אם משהוא יודע איך מוחקים את היסטורית ההורדות (עיון בפעולות אחרונות) שזה גם יראה מציאותי יותר אשמח אם תכתבו בפורום או תשלחו לי הודעה .

עריכה:משהו מוזרלפאמים כשאני משפעיל את הפלפון מחדש מופיעים המשחק הראשון והGPS,והמשחק השני נעלם.לפעמים להפך. .עדיין,זו בעיה.

נערך לאחרונה ע"י igal1333 בתאריך 14-04-2007 בשעה 00:49.
ישן 16-05-2007, 19:50
  (LIS517) (LIS517) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.08.06
צלצולי SMS

היי, מישהו ניסה להכניס MP3 לצלצול SMS???

אני ניסיתי וזה לא ממש עובד בצורה תקינה, מסתבר שבגלל שהצלצול נמצא בתקיית מלודי אז הצלצול לא נפסק אחרי ניגון יחיד (כנראה הוא מחכה שאני יענה לשיחה) וכך כשמתקבל SMS הניגון לא נפסק עד שיש איזה צליל כלשהו אחר או עד שמכבים את המכשיר... בקיצור משעשע מאד.

ניסיתי לחפש תקיה אחרת של צלצולי SMS, כדי שהתוכנה במכשיר תדע לנגן את הצליל רק פעם אחת (או פעמים לפי ההגדרות בהודעות)... ולא מצאתי!

מישהו יכול לעזור... אני חייב לשים את הפתיח של LOST בכל כניסה של SMS (מגניב נכון?!)

ועוד משהו, לגבי הBT ולגבי המשחקים... קראתי בפורום שמישהו הצליח לפרוץ את החסימות האלו.
אחי בחייך, תפרגן, גם ככה כולנו נתקענו עם חברת פלאפון המסריחה כשקיבלנו דור 3 מפגר שחסמו אותו לטובת הגדלת החשבון החודשי של המשתמש התמים - לא מוסרי להשתמש בתכנון הנייד במיוחד כשזה רק הנייד הזה... הפליה שיווקית. אז תפרסמו כל מה שאתם יודעים, וככה נשבור להם את המיתוס שאנחנו עדר כבשים! ילה ילה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:06

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר