לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2007, 13:54
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לפי דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big_money שמתחילה ב "מה המשמעות גבר?"

זה לא קטע של הגדרה. לפעמים מחוות שאתה עושה עבורה כמו להתחשב בה ובדעתה, להיות רגיש אליה, לוותר לה על כל מיני דברים כי אתה אוהב אותה - ייתכן שזה נתפס בעיניה כחולשה. כשהיא אומרת שאתה לא מספיק גבר - זה אומר כנראה שפעולותיך נתפסות בעיניה כחולשה, והיא תגיד שאתה "גבר" רק אם תחזיק אותה קצר. רק אז היא תרגיש שאתה חזק. אני לא הייתי ממליצה לעשות לך דבר כזה, כי זה לא בתוכך. זה לא אתה. אם תנסה להיות מישהו שהוא לא אתה, רק כדי להתאים להגדרות שלה רק אתה תפסיד מזה. לפי דעתי אתה תהיה האיש הכי חזק והכי גבר אם אתה תהיה אתה עצמך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2007, 14:09
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מחזק
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "לפי דעתי"

דעתה של מריאל מקובלת עליי.

בד"כ ההתייחסות ל"גבר" היא לא במובן חיובי לטעמי. נוטים לייחס אותה להתנהגות מאצ'ואיסטית, קנאית, אגרסיבית, וולגרית וכו'.
לא בכדי "גבר גבר" הודבק למופז בארץ נהדרת, זה כינוי שניתן לדמות סאטירית של קצין בכיר בצה"ל, מישהו שאמור לייצג את כל אותן תכונות "גבריות".

אם אתה מספיק בטוח בעצמך, וקרה ואתה רגיש ולא תואם לדרישות ה"גבר" שלה, הפסד שלה.
אם היא מעדיפה שיתייחסו אליה בצורה יותר "גברית", אולי היא לא מעדיפה התייחסות שוויונית, אלא לשחק את תפקיד האישה הקטנה והפגיעה שמחפשת הגנה מה"גבר" שלה.

שים לב שבכל מקום בו ראיתי את המילה גבר כגנאי, לדעתי, שמתי במרכאות.
ככתוב, רק לאחר שתדבר איתה תדע למה היא התכוונה. אם זה אכן מה שאנו חשבנו, כנראה שאין לך מה לעשות בנידון, אלא אם אתה מוכן לשחק את המשחק שלה.

בכל מקרה, בהצלחה.

ישן 07-04-2007, 14:13
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
הוצאת לי תמילים מהפה.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מריאל שמתחילה ב "לפי דעתי"

בנוסף קח לך עצה מגברבר שכמותי ותן לי להגיד לך שרוב הגברים הם אהבלים רציניים.
מתיישהו תבין ותפנים שהמערכות יחסים מתפרסות הרבה מעבר למשחקי כבוד ואגו גברי\נשי !
זה שהיא אמרה לך: " וואללה כפרה אתה לא מספיק גבר בשבילי !!@"

היא לא התכוונה להגיד:"אתה לא מספיק תומך בי עם הגוף השריר שלך","אתה לא מספיק מחוספס ואין לך שיערות בחזה","למה אתה לא קונה אופנוע ונעשה סיבובי פוזה בשכונה?"

פשוטו כמשמעו היא ניסתה להעליב אותך בעצם שימוש במילה "מספיק",אף אישה לא תדבר אלייך מליצית יפה מזו אלא אך ורק בשביל לפגוע.
"אתה לא מספיק גבר בישבילי"-מקביל ל-"אני יכולה להשיג יותר טוב מימך,אתה לא משתווה לי".

לפי דעתי אתה עשית משו שאתה לא מספר פה שגרם לה להגיד לך את המשפט הזה,שאגב כמה שהוא נשמע עלוב יש בו הרבה משמעות והוא דיי חריף.
האופציות שעומדות לפנייך הן: 1.לפתח גוף 2.לגדל שיערות בחזה 3.לקנות אופנוע,והאופציה הרביעית והכי סבירה היא להמשיך בחייך כי יש עוד מלא היזדמנויות בחוץ ולא להטריד תראש בשטויות האלה.

שיהיה לך יום מקסים.
ישן 07-04-2007, 18:17
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Big_money שמתחילה ב "מה המשמעות גבר?"

אולי אתה מתבכיין לידה יותר מידי??בסגנון של:"קר לי,חם לי,לא נוח לי"

או שאתה בכלל ברמה של:"לא ממש בא לי לעשות משהו ביחד,כואב לי הראש אז לא בא לי להזדיין"

בכללי סוג של התבכיינות כזאת..כאילו אתה עדין מידי בשבילה והיא צריכה מישהו יותר גברי..זה לא משהו נגדך..כנראה אתם פשוט לא מתאימים..כמו שיש כאלה שאוהבים בנות כוסיות שבוכות מכל דבר או להפך,יש בנות שאוהבות גברים יותר "קשוחים"וכל מיני דברים בסגנון..
כנראה שאתה לא מה שהיא מחפשת..אתה לא אמור להיפגע או משהו כזה..כל אחד מחפש משהו אחר בבן זוג שלו..אל תשתנה בשבילה..בסוף תמצא(בתקווה כמובן) את מי שתתאים לך מכל הבחינות(או לפחות רובן)

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר