לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2007, 18:29
  loni15 loni15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.07
המשך לסיפור: שאלה עם סיפור עצוב

עם מישהו ראה שכתבתי על ר' שחלתה בסרטן אז הנה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=299181

אז זה המשך הסיפור לפני שלושה שבועות ראיתי את מספר הטלפון של ר' על צג הזהות של הטלפון שלי לא ידעתי אם לענות פה אני יוצא דיי פחדן אבל פשוט כל פעם שהיא מתקשרת אליי אני נמצא בלחץ.
אז היא אמרה לי שהיא מזמינה אותי ליום הולדת שלה והיא ציחקקה ובכתה כאילו השתגעה או משהו ולא שולטת על עצמה היא אמרה שמצבה משתפר והיא אמרה שהמצב שלה נהיה רע וזה דיי נכון כי להגיד את האמת אני לא יודע אם זה קשור כי זה היה בזמן חורף אבל בזמן שהיא חלתה עד עכשיו חליתי 5 פעמים שפעת 3 מהם עם דלקת גרון 2 מהם עם דלקת סינוסים ופעם אחת חום 40 ושהיא התקשרה אליי האנטביוטיקה באמת הייתה מאוחרי אז אמרתי לה שאין בעיה ואני יבוא!
קניתי לה מתנה ובאתי אליה הביתה רציתי להתקרב עליה ולתת לה נשיקה אבל ר' אמרה לי:
"על תנשק אותי יש לי חרא בגוף.." היה מן דממה כזאת מביישת אז נתתי לה את המתנה ופשוט הלכתי וישבתי בצד להגיד את האמת ר' נעלמה לחצי יום הולדת מקורבים {חח מקורבים למסדרון שליד החדר שלה} אומרים שהיא בכתה וראתה סרט שהכינו לה!
היא ייצאה והתחילה לדבר כל מיני דברים היא ציטטה כל מילה ומילה שאמרנו היא אמרה שהיא רוצה לכתוב יעני "השחר של גאיה 2" אם מישהו מכיר את הספר!
אז בסה"כ אני באותה תנוחה ובאותם עיינים הסתכלתי עליה כי היא עשתה מן כזה שיחת לב אל לב היא דיברה על כולם כל מה שהיא חושבת צעקה בלי סוף וכל הדברים האלה היא הסתכלה עליי ופשוט קראה את המבט שלי ר' אמרה:"אלון אני יודעת מה אתה חושב אני השתנתי מאוד בחודשיים האחרונים..."
היה גם עוד איזה קטע שאבא שלה ניגש אליה וסימן לה שהפאה קצת נפלה אחורה אז היא מכעס הורידה את הפאה וצעקה אליו משהו ברוסית ורצה במהירות אל תוך השירותים וחזרה והצטערה על ההתפרצות.
אני הלכתי אחרון ממנה כי אני לדעתי ילד עם מודעות אני לא כזה שייראה פופקורן וחתיכות ביסלי מפוזרים על רצפה ולא יהיה אכפת לי אז עזרתי לאמא שלה שגם על הפנים שלה ראו שהיא עברה תקופה לא קשה!
הלכתי משם עייף והמום לא האמנתי שזאת ר' שהייתי איתה מכיתה א' וישבתי לידה ודיברתי איתה ונתתי לה נשיקה בל"ג בעומר כי חשבתי שהיא הבחורה הכי יפה באמת או חובה!
שכחתי שם את המעיל יום למחרת היא נתנה לי אותו וחיבקה אותי חזק משום מה ואני בכיתי היא נתנה לי סוכריה ונפרדנו לשלום ישר שחזרתי הביתה פתאום היא אומרת לי אלון נשבר לי מכל המצב הזה ומהפאה המסריחה הזאת והתנתקתי...!
מה לדעתכם הייתי צריך לענות לה?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2007, 19:52
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה שאתה אוהב אותה כמו שהיא ומקבל אותה כמו שהיא למרות הכל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loni15 שמתחילה ב "המשך לסיפור: שאלה עם סיפור עצוב"

בדיוק כמו שאמרת לנו: שאתה עדיין חושב שהיא הילדה הכי יפה בעיניך. שאתה מאמין שהיא תצא מזה. שאתה שם בשבילה בכל רגע. אולי לבכות איתה יחד.
אני אומרת לך כל הכבוד מכל הלב. אתה שם בשבילה, למרות הכל, ואיכפת לך ממנה.
אני מבינה שהיא השתנתה הרבה מאוד. אני לא מבינה בזה, אבל כל ההתפרצויות האלה והשינויים הקיצוניים במצב הרוח וההתנהגות החריגה - כל אלו תופעות לוואי מהטיפול עצמו ומהידיעה שאתה נופל לבור ללא תחתית שאתה לא יודע איך לצאת ממנו. היא זקוקוה לך שם, יותר מתמיד, ותהיה איתה, למרות כל אלה. אתה אל תישבר מול מילותיה וחוסר האמונה שלה, תתעקש תמיד שהיא מסוגלת לנצח ומסוגלת להתרפא, אפילו אם כל הרופאים אומרים אחרת. העובדה שהאמונה שלך בה חזקה - העובדה שאתה לא נשבר מול העובדות ומול המציאות שמרביצה בפנים - זה מה שייתן לה את החוזק. כל פעם שהיא מביעה חוסר אמונה, תסתור את דבריה במשפט אחר שיש בו אמונה.
אני בטוחה שהיא העריכה מאוד שהגעת ליום ההולדת ואחה חשוב לה, ואני בטוחה שהיא גם שמחה בתוך תוכה שרצית לתת לה נשיקה, למרות שהיא לא נתנה לך. היא כנראה מרגישה שהיא לא סובלת לא את עצמה ולא את הגוף שלה יותר.
נאי מאחלת גם לך המון חוזק ואומץ ללכת איתה ולעזור לה בדרכה הקשה. גם דרכך - דרך התמיכה והעזרה - אינה קלה כל עיקר.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 07-04-2007, 22:44
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי loni15 שמתחילה ב "המשך לסיפור: שאלה עם סיפור עצוב"

אני חושבת שעשית את הדבר הכי טוב.. להשאר עד הסוף ולעזור (במיוחד כשעזרת בנקיונות, זה היה מעשה מאוד יפה ולא מובן מאליו..)

לפי מה שכתבת שקרה ביום ההולדת שלה, היא באמת צריכה אותך, כנראה שקשה לה מאוד להתמודד עם הסרטן, ועם המצב שהוא לא כיף (בלשון המעטה) במיוחד בגיל צעיר.. כשלא אמורים לדאוג לכלום.

אם תמשיך לתמוך בה, גם אם יש לה קטעים לא נעימים, תראה שזה יחזור אלייך ובגדול.. (המנטרה של אבא שלי, אתה לא יודע איך זה יחזור אלייך)
גם ידוע שסביבה תומכת לא רק עושה הרגשה טובה, אלא גם מסייעת מאוד בהחלמה, וברצון להחלים.

בהצלחה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר