לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2007, 12:57
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי 8blind8 שמתחילה ב "ל-vlad_k"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 8blind8
זה אתה לא רציני!
מדובר כאן בעתיד של המדינה והקהילה הישראלית! ואתה חושב שזה סתם "אנטי-פריקים".
תיסתכל אליהם, איך אפשר לתת להם נשק?
הית רוצה שהילדים שלך יראו ככה?
אתה חושב שזה "תודה" טובה להורים שלהם? שההורים שלהם מיסתכלים אליהם ונהנים?
זה האנשים שאמורים לייצג את הקהילה הישראלית ולישמור עלינו?

הוא לא צילם פריקים בארץ אלא הביא תמונות מחו"ל
ודבר נוסף עליהם....אני לפעמים מסתובב עם כמה הם לא עושים נזק לאף אחד..קוראים להם ככה כי הם שומעים מטאל(לפחות בארץ)
הבעיות היותר רציניות שיכול להפיל את הארץ זה החינוך הגרוע,החוסר האכפתיות והקבעון והזלול המחשבתי
וכמובן הממשלה הגרועה...לכן כל המצטיינים וכל האנשים האיכותיים שאכפת להם מהמדינה חייבים ללכת לממשלה ולהציל את המדינה מהבעיה הערבית ועוד כמה בעיות רציניות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2007, 12:12
צלמית המשתמש של alon6233
  alon6233 alon6233 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל alon6233
פיגוע אז מה אתם חושבים????
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alon6233 שמתחילה ב "הודעה חשבוה לגבי עתיד המדינה !"

אני צודק או ה vlad_k (פריק) הזה?????
תחשבו טוב טוב לפני שתגיבו מי ישרת בצבא פריק או ילד רגיל שמיתאמן באיזה חוג ספורט ואת מי היתם מעדיפים בתור הבן שלכם פריק,שטנישת,גוטי,emo , פנק או ילד רגיל שיודע מה זה לכבד שהואב את החיים ורוצה להשיג בהם משהו מבחינת ספורט,לימודים,וכ'....... (לא כמו emo שאפילו אם יגידו לו קללה בצחוק ישר יבכה ויחתוך לעצמו את הוורידים,או שטנישת שכל מה שאכפת לו זה להיות כמו חייל של השטן הדימיוני שלו או אולי איזה גוט "חכם" שמרגיש שהוא ערפד ואולי פנק (תרנגולת) שיעשה מה שבא לו או אולי איזה פריק שיטיל עם החברים שלו במיזבלות יחחיה בזבל וינסה להיות "שונה" אגב פריק = מפלצת, מכוער פריקים יכולים להיות ילדים נורמלים אבל הם עושים מעצמם כיעור ) .

תחשבו על כל מה שקראתם ותגיבו..........

עוד מעט אני יעלה עוד קליפים בנושא

ישן 11-04-2007, 12:42

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alon6233 שמתחילה ב "הודעה חשבוה לגבי עתיד המדינה !"

.......................
פריק=מוזר
אני לא שומע מטאל וכל השטויות שלהם אני שומע(Infected Mushroom,Vibe Tribeבקיצור טראנס) ואני רק מסתובב עם כמה אנשים כאלה לפעמים ואלה פריקים לייט..ז"א מכנים אותם ככה בגלל שהם שומעים מטאל..כמו System of a down וכאלה..אז אל תקרא לי פריק לפני שאתה מכיר אותי!!!
ז"א שאני לא כל הזמן איתם וחוץ מזה לערסים הכבדים יש חלק גדול מזה חלקם נעשים עבריינים וגורמים לאחרים להיות עבריינים שלא תורמים כלום לחברה ורק לוקחים ולוקחים...בדיוק כמו הערבים
רוב הפריקים בארץ ממה שידוע לי הם לפוזה...ז"א הם זמנית כאלה ואחריי זה?....מפסיקים להיות וחוזרים להיות אנשים נורמליים הרי כל בנאדם ינסה להצטרף לקבוצה מסוימת...

הנה תמונה שלי ממטווח בחו"ל..תחליט בעצמך אם אני נראה כמו אחד או לא.....כי אני אוהב לרוץ ליד הים ולשחק בסטרייקבול...לעשות טריקים עם אופני BMX וכו'

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img172.imageshack.us/img172/7968/g36kya7.jpg]

נערך לאחרונה ע"י vlad_k בתאריך 11-04-2007 בשעה 12:47.
ישן 15-04-2007, 18:13
  8blind8 8blind8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.07
ל-vlad_k

טוב מיצטער שלא היתי הרבה זמן, אז ככה יש לי הרה מה להגיד לך vlad:

1) לשים תמונה בישביל להוכיח למישהוא שאתה לא פריק?! פחחחח!!

2) "הוא לא צילם פריקים בארץ אלא הביא תמונות מחו"ל..."- טוב, כי הוא רוצה להעביר מסר, להראות את התופעה בכלליות שהיא קיימת, ולהראות למה אנחנו יכולים להידרדר.ולא להראות קבוצה ספציפית מישראל.

3)"קוראים להם ככה כי הם שומעים מטאל(לפחות בארץ)..."- טוב, אם אתה חושב שכל אדם שמקשיב למטאל ולובש בגדים שחורים הוא פריק או גוט אז אני כנראה יפתח לך משהוא חדש... לא הוא לא. שופטים אנשים לפי המעשים ולא לפי המוזיקה הדת והלבוש.

4)"פריק=מוזר"- פריק זה לא מוזר, פריק=מכוער. פריקים זה אמור להיות כיעור בחברה. אבל ביגלל אנשים כמוך זה נחשב לנורמה חברתית.

5)"נכון אבל הוא מתמקד בקבוצה אחת כשיש יותר מקבוצה אחת"- תגיד אתה סתם כותב דברים כי אין לך מה לכתוב?אתה עיוור או מה? יש שם בכליפ גם-emo, גם-punks, גם-סאטניסטים, וגם תמונה אחת של - פריקים.
אז מה זה קבוצה אחת?

6)"ואני עדיין מחכה שהוא יתנצל על זה שהוא קרא לי פריק..:/"- למה אתה חושב שמישהו יתנצל ביכלל? הבחור תותח! טוב שיש אנשים כמוהו שחושבים על הנושא הזה ביכלל...

ישן 06-05-2007, 12:37

ל-סאשה הסוס
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי סאשה הסוס שמתחילה ב "בתור מי שכתב את הודעת השורש של האשכול הזה, להיקרא על-ידך דפוק זו מחמאה רצינית"

שמעת מה פתחו מאחורי הקניון בירושלים?
נכון...את הכוס של האמא שלך! יא חתיכת קוקסינל הומו נקרופילי מסריח.

שמתי לב שכל מה שאתה יודע לעשות זה לקלל ולמצוץ זין. אז בפעם הבאה כשתרצה להגיד משהוא,תוציא קודם את הזין מהפה. אתה כנראה מנסה להבין אתן מה שכותבים לך פה, אבל השכל הפריקי החד-תאי שלך לא מסוגל לקלוט כלום לכן אתה מתחיל לקלל (כי זה הדבר היחידי שאתה יודע לעשות חוץ מלמצוץ זין בחצי שקל).

אתה אנלפבט מטומטם שתוקעים אותו בדואים בתחת תמורת שליש שווארמה מחתולה דרוסה.
יא דופק אגוזים אימפוטנט מסריח. בטח עשו עליך אורגייה בבסיס עם לא קיבלת 21.

בדרך-כלל אנשים מדברים הרבה על דברים שמפריעים להם. שמתי לב שאתה מדבר הרבה על אימפוטנטים עם זין קטן...לא נורא...

אתה מנסה להוכיח שהומואים כמוך תורמים למדינה, אף פעם לא ראיתי פריק או גוט בקרבי.

מסור ד''ש לאמא! מסכנה, תקעו אותה מכל החורים שעכשיו השרמוטה הזאת על כיסא גלגלים.
אצל אמא שלך עדיין יש את הגושים מהסוף מחזור? למה רציתי לבוא לבקר אותה ובפעם הקודמת
זה השפריץ בטירוף.
ישן 17-04-2007, 21:52
  tmorid tmorid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.04
פחח אתה רציני?

האחוז של ה"פריקים" המדינה הוא כלכך זניח, שזה בכלל לא משנה משהו. חוץ מזה, שה"פריקים האלה".. ברובם כן מתגייסים וכן תורמים.

מצד שני, הבעיה האמיתית פה היא הערבים והחרדים. חייבים לכונן בישראל חוקה שתפריד דת ומדינה, תחייב את החרדים והערבים לשרת בצה"ל או לעשות שירות לאומי, ותכריח אותם להכנס למעגל העבודה ולהפסיק לחיות על חשבון משלם המסים. בנוסף יש להכניס תחת פיקוח את החינוך החדרי ולהפוך אותו לחינוך חרדי-ממלכתי, כמו הדתי-ממלכתי, ולהפסיק לחנך שם לפרזיטיות וחוסר ציוניות.
החרדים מהווים כרגע 8% מהאוכלוסייה. זה המון! כמעט 10%... בקצב ילודה של 8 ילדים למשפחה, תוך 50 שנה כבר בקושי יישארו פה חילונים שייתגייסו לצבא. שישלמו מיסים. ראש הממשלה יהיה הדור הבא של אלי ישי ולא יהיה חשמל בשבת, יהיה אסור לנסוע בשבת, לא יפעלו רשתות שמוכרות חמץ בפסח, ולא יהיה חינוך ממלכתי חילוני. המדינה תהפוך למדינה נחשלת, שהגיעה מתמ"ג של 20 אלף דולר לתמ"ג ככ נמוך שלא יבייש את מדינות אפריקה. יהיה פה מינימום איראן.
מי עכשיו הבעיה האמיתית? אה?

נערך לאחרונה ע"י tmorid בתאריך 17-04-2007 בשעה 22:08.
ישן 20-04-2007, 14:15

ל-tmorid
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי tmorid שמתחילה ב "פחח אתה רציני?"

"האחוז של ה"פריקים" המדינה הוא כלכך זניח, שזה בכלל לא משנה משהו."

אתה לא מבין שהבן-אדם מנסה להעביר לך מסר? אז נכון שעכשיו אחוז האנשים הוא די קטן, למרות שזה גם לא ממש נכון. זה תלוי באיזה אזור אתה גר, באיזור שלי למשל יש הרבה יחסית גוטים,שטאניסטים וכל מיני חרא כזה...

אבל אחוז החרא הזה יגדל, והוא יגדל מהר עם לא לעשות משהוא בנושא. או לפחות להביא את הנושא למודעות החברה. הילדים מיסתכלים על אחים הגדולים שלהם ולוקחים מהם דוגמא שלהיות punk אנרכיסטי זה קטלני ואתה יכול לעשות מה שאתה רוצה. הם חושבים שאם הם יהוא emo זה יעזור להם אם בנות. בלי לדבר על חרא כמו גוטים ושטאניסטים. ליד הבית שלי יש פרדס ושם היוא פעם שטאניסטים, ראיתי כל מיני דברים מגעילים כמו חתולות מיסכנות ששוכבות על הגב והבטן שלהם פתוחה עם סכין, הם היו מכבים סיגריות בעיניים של החתולות. וראיתי כוסות חד-פעמיות שנישאר שם כצת דם של החתולות.

אז עם אתה לא רואה הרבה אנשים כאלה, זה לא אומר שיש אותם כצת. רוצה לראות כמה הרבה יש punk בעיר אחת, תינסע ל"כיכר הבירה" בתל-אביב ליד הדיזנגוף... תיראה כמה הם שם.
ישן 26-04-2007, 17:29

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי 8blind8 שמתחילה ב "ל-vlad_k"

בונא אומרים לך שהחברים שלי לא פריקים..קוראים להם ככה כי הם לובשים ג'ינס "של פריקים"

ושומעים קצת רוק
אבל מה זה משנה לך......

ומדברים גם איתך יפה אף אחד לא קילל אותך
לגבי עניין הצומי אם לא קלטת אז מדובר ב"פריקים" זמניים יענו כאלה שנעשים כאלה כדי להצטרף לקבוצה הזאת...אחריי הצבא הם מפסיקים להיות כאלה וחוזרים להיות נורמליים כי הם כבר בחרו איזה אנשים הם רוצים להיות

כל אלה שהורגים את החתולים בשם "כת השטן" הם פריקים..כל אלה שמתלבשים כמו אימו הם פריקים
כל אלה שאשכרה רציניים בעניין השירים שהם שומעים ומתכוונים לעשות מה ששרים בשירים המוזרים של המטאל..הם פריקים

אבל בטח...מזה החלטת להתעלם ולהתעסק בקקי ופיפי ולהתחיל לדבר אליי כמו ערס בשכונה...

נערך לאחרונה ע"י vlad_k בתאריך 26-04-2007 בשעה 17:35.
ישן 26-04-2007, 17:48
  SLAVAK5 SLAVAK5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.07

אני מאוד מסכים עם alon6233 , יש לנו ברחובות הרבה פריקים שאסור לסמוך עליהם, אסור לתת להם נשק. זה נכון שאנחנו דור מחורבן שחלק לא קטן מאיתנו הם פריקים (לצערי) אבל לא כולנו כאלו ,יש את אלו שמגיל צעיר עושים ריצות כל ערב כדי להגיע לקרבי (כמוני לדוגמא :-) ), יש את אלו שמתנדבים במד"א (טוב זה לא אני בדיוק, אבל אני מכיר אחד כזה) , ויש עוד מלא דוגמאות. יש מספיק צעירים שמחר יהיה אפשר לסמוך עליהם ב- 100% ולתת להם נשק כדי שיגנו על המדינה הזאת, אל דאגה אחים הציונות תנצח!.

נ.ב: ולגבי הפריקים עזבו אותם בשקט, פשוט אל תתייחסו, הם רק חבורות של אפסים שעושים פוזות לא יותר. והתמונות האלו הן באמת מהארץ.
ישן 26-04-2007, 20:15
  The Arcane The Arcane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07

נכנסתי לדיון הזה לגמרי במקרה אחרי שראיתי אותו בעמודה בצד בדף הראשי, ואחרי שעברתי עליו אני לא יכול שלא להביע זעזוע מכל מה שכתוב פה.
לא יודע כמה מהמגיבים בדיון הזה בכלל בצבא או עשו צבא, אבל אני כבר אחרי השלב הזה וראיתי בצבא אנשים מכל מיני רקעים חברתיים ודמוגרפיים, וכל הטענות פה זה שטויות.
אי אפשר לדעת מה ייצא מבן-אדם לפי איך שהוא מתנהג בצעירותו. יש בצבא הרבה משתמטים ומנצנצים מכל מיני רקעים, אשכנזים, מזרחים, רוסים, ערסים, פריקים, הכל! ומכל הקבוצות האלה יש גם תותחים, מפקדים וקצינים.
ולמרות שאני לא מזלזל בחשיבות של שירות צבאי, יש עוד תחומים חשובים שבהם אדם יכול להתבלט ולתרום, גם אם לצבא הוא לא בנוי.
בקיצור, תגידו לי, אתם נורמליים? מאז התיכון לא נתקלתי בכזאת צרות עין וראיית שחור-לבן מגעילה. תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים ולקרוא בשמות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר