לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 20:02
  I_wish I_wish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.07
היא "לא יודעת" .

אנחנו חברים שבועיים
אני כל כך אוהב אותה
היא משהו מיוחד.
היה לה עד לפני שנה קשר רציני
היא היתה אצלי לפני כמה ימים
התנקשנו כרגיל היא אמרה לה שהיא אוהבת אותי ואני אותה ואחרי זה היא אמרה לי
שהיא לא יודעת שמשהו עוצר אותה והיא לא יודעת מה זה
היא אמרה שהיא לא יודעת אולי זה בגלל החבר הקודם שלה
היא אמרה לי שהיא מצטערת שזה יצא ככה במשך שעתיים בקושי דיברתי
וכל הזמן היא אמרה לי שהיא מצטערת שזה יצא ככה אני החזקתי את עצמי לא לבכות
אחרי זה קרה לה משהו לא הרגישה טוב לרגע אז נשכבתי עליהה לראות אם הכל בסדר והיא נישקה אותי ואני אותה הרבה זמן ואמרתי לה כמה שהיא חשובה לי ואמרתי לה שוב ושוב שהיא לא תאבד אותי!
שאלתי אותה למה היא נישקה אותי פתאום אחרי מה שהיה אז היא אמרה לי שהיא מרגישה אליי אבל עדיין לא אוהבת.
היא שאלה אותי אם נוכל להיות ביחד שאני אוהב אותה והיא מרגישה אבל עדיין לא, ושהיא תרגיש היא תגיד.
אני הסכמתי כמובן אני לא יכול לאבד אותה אני כל כך אוהב אותה.
היא התקשרה אליי ב-6 בבוקר דיברנו אחרי הערב הקשה שהיה לי ושקמתי היה לי נורא קשהה בכיתי כל היום וחברים שלי היו אצלי, עד שהיא דיברה איתי וחיזקה אותי.
אתמול התראינו כרגיל התנשקנו אבל אני לא יודע מה איתה
אני תמיד ללא חשק שאני חושב על זה
היא אמרה לי 300 פעם שזה לא בכוח ואמרתי לה שאני מקווה שזה לא בכוח כי אני לא רוצה שזה יהיה ככה והיא אמרה לי שוב ושוב שזה לא בכוח.
אני מפחד לאבד אותה היא כל כך חשובה לי תמיד אין לי חשק אני מפחד שהיא לא תאהב בחיים.

מה לעשות מה אני צריך לכבוש את ליבה? משהוו??
בבקשה תעזרו לי תחזקו אותי תציעו לי זה נורא נורא יעזור תגידו לי את האמת מה שאתם\אתן חושבים\חושבות!

תודהה רבההההה
אני אהיה אופטימי למרות שאני שונא להגיד את זה.ושוב, אני לא רוצה לאבד אותה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2007, 20:15
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
תיתן לה זמן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I_wish שמתחילה ב "היא "לא יודעת" ."

זמן הוא התרופה הטובה ביותר לכל דבר בחיים האלה. היא סיימה מערכת יחסים שארכה שנה, וזו תקופה לא מבוטלת, ככה שתיקח בחשבון שאולי היא עדיין חושבת על החבר הקודם וקצת קשה לה להיכנס לתוך מערכת יחסים חדשה. אתם חברים בסה"כ שבועיים, זה לא זמן רב, תהיה סבלני איתה, ואני בטוחה שעם הזמן היא תרגיש אליך יותר "מסתם" רגשות, והרגשות האלה יהפכו במהרה לאהבה, כי אחרי הכל היא לא אדישה אליך, היא פשוט צריכה את הזמן שלה.

ואתה אל תפחד. ממה יש לך לפחד? תחשוב חיובי, ואל תיתן לפחד הזה להשתלט עליך, זה סתם יכביד עליך. ההפך. כשאנחנו פוחדים, אנחנו לא חושבים בבהירות ופועלים בצורה לא הכי טובה ויעילה.
אם תפעל מתוך פחד של לאבד אותה, אתה סתם תגרום לה ללחץ מיותר בכך שתרצה לכבוש אותה עוד ועוד ולגרום לכך שהיא תתאהב בך יותר, וזה יכול לגרום לפעולה ההפוכה. אהבה מוגברת, כשהיא חד צדדית יכולה לפעמים להרתיע. קח הכל לאט, תן לה זמן, והכי חשוב - תחשוב חיובי, ותראה, איך במהרה, היא תגיד לך "אני אוהבת אותך"... בהצלחה!

ישן 09-04-2007, 12:02
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מחזקת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי S.B.O שמתחילה ב "תיתן לה זמן"

תיראה, אני לא חושבת שכדאי לך לשחק משחקי אגו או לנסות לכבוש אותה. אתה זה אתה. חוץ מזה כבישה לא יוצרת אהבה אצל הצד השני.
אני חושבת שהרגעים בהם היא אומרת לך שהיא לא אוהבת אותך - זה בגלל שהיא עדיין מנסה להרגיש כלפיך כפי שהרגישה עם החבר הקודם. אבל אני אנסה להסביר את עצמי יותר טוב, כי מה שאמרתי בטוח לא מובן: כשאתה מרגיש שאתה אוהב מישהי - אתה מרגיש רגש מסויים בלב שאתה מכנה אותו "אהבה". אבל כשאתה עובר למישהי אחרת ומגלה שאתה אוהב אותה, אז אם נערוך השוואה, הרגש שאתה מכנה אותו "אהבה" לבחורה החדשה, אינו זהה לרגש שאותו כינית "אהבה" כלפי הקודמת שלך. זה דומה, אבל לא אותו דבר בדיוק. בקיצור לפי דעתי היא עדיין מנסה להרגיש כלפיך רגש שהיא מכנה "אהבה" שיהיה זהה בדיוק לרגש שהיא הרגישה לחבר הקודם שלה. קשה לעכל שיש תדרים שונים וצורות שונות לאותו רגש. כל עוד היא מנסה להשוות את מה שהיא מרגישה עכשיו למה שהיא הרגישה קודם - זה לא יעזור לאף אחד. בנושא הזה אין מה לעשות אלא רק להתמיד (כל זמן ששני הצדדים מסכימים) ולתת לזה זמן.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר