לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-04-2007, 18:01
  Newuser100 Newuser100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.07
כמה דילמות בפיתוח רעיון עסקי.

שלום,
קיום יש לי רעיון עסקי אשר אין כמוהו עדיין ועל פי סקרים ובדיקות מצאו לנכון שהעסק יכול לעבוד ולהצליח ולהתפתח נתקלתי בכמה בעיות אשר פתרתי וחלקן לא.

אני כיום משרת בצה"ל ובין 20 בלבד ולכן כל הנושא הכלכלי מצאנו משקיע, איננו זקוקים להשקעה גדולה כי העסק דורש בסביבות ה 50-70 אלף שקל בלבד.
הבעיה היחידה היא שצריך לשכור אנשים אשר יעבדו בשביל החברה לפחות כלכלן ואנליסט אחד.

המשקיע הסכים אך ורק לסכום הראשוני ללא העסקת עובדים, ולכן אנחנו צריכים למצוא פתרון

מה הייתם אתם עושים:
לקחת הלוואה בגילי זה קצת בעיה גם עקב גילי וגם עקב מצבי הכלכלי ולכן זה צריך להיות פתרון מצד שלישי.
מכיוון שהעסק הוא תחילה עסק לא רווחי שיכניס על פי סקרים רק אלף - אלפיים שקל בחודש אם אופציה לצמיחה עתידית ולכן העסקה של מישהו לא עולה על הדעת כי אנחנו רק נכנס לגירעון ולא נוכל לחסות שום השקעה בצורה הזאת.

הייתי מעוניין לדעת מה אתם הייתם עושים וכיצד הייתם פותרים בעיה זאת, תודה ויום טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2007, 10:04

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "ההשקעה אינה משמעותית"

מה זאת אומרת? במידה ויש לי אישור עבודה ואני חייל איני יכול לפתוח עסק?
בכל מקרה אני לקראת שחרור וזה לא משנה.

לא אמרתי שהמצאתי את הגלגל אך יש לי רעיון שכבר גיבשתי אותו במשך תקופה של 4 חודשים
כעת אני בשלב הסופי נמצא משקיע ישנם לקוחות פוטנציאלים וכעת ונתקלתי בדילמות הנ"ל

לפי חישובים שלי העסקת כלכלן ואנליסט לסוג חברה זאת יעלה לי סכום של -1012 אלף שקל על פי שעות העבודה שלהן אני מזדקק להם, במידה ואני מקבל הכנסה של 1000-2000 חודשי זה לא משתלם לי אלא לטווח הארוך ואין בידי השקעה כזאת.

הייתי מעוניין לשמוע על פתרונות יצירתיים או מה אתה היית עושה במצב שלי?

כמובן שלא הייתי עצמאי או בעל עסק בעבר ולכן אני מחפש אינפורמציה שתדריך אותי לעשות את הקפיצת מדרגה לשלב הבא , לקטע המעשי.

בנוסף אני חושש כי במידה והעסיק מישהו שאני לא מכיר היטב לאחר שישמע על הרעיון יוכל לפתח אותו בעצמו, האם יש דרכים לפתור את החשש הזה? כגון חוזה?

אשמח לשמוע עוד אינפורמציה לימודית ומעשית, תודה ויום טוב
ישן 10-04-2007, 14:46
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
לחייל העצמאי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Newuser100 שמתחילה ב "מה זאת אומרת? במידה ויש לי..."

אנסה למקד תשובתי ב 2 הנושאים השונים שלפנינו: א. מסגרת פעולה ב. הפעלת העסק ומימון
לגבי מסגרת הפעולה הרי רישום שלך כעצמאי בעודך חייל יופיע מייד במחשבי רשות המיסים ובכל מקרה לא תקבל לכך אישור מהצבא.כלומר, הסיכוי שלך להיתפס הוא גבוה מאד.

עסק חדש, במיוחד שאתה כנראה מדבר על סוג של שרות ייחודי, מחייב התעסקות במשרה מלאה - שאחרת תיכשל. כדי שזו לא תהיה חלוטרה ראה המלצתי החוזרת להמתין לשחרורך.

כיון שאתה צעיר וכנראה לא תקשיב לי אז אני עובר לנושא תיפעול העסק. כדי שמישהו יסייע לך כספית עליך להכין תוכנית עיסקית רצינית ולהתקשר עם לקוח אחד לצורך הוכחת "היתכנות". אם תצליח ההשקעה המעטה תראה לממן כאילו זו מאין הלוואת בעלים לתקופה קצרה.

אפשרות שהייתי ממליץ עליה בחום היא למצוא כלכלן-אנליסט כזה, לספר לו על הפרויקט ולהציע לו שכר מתוך הפרויקט. הייתי יותר רגוע עבורך לו מישהו עם יותר ניסיון היה מוצא את הפרויקט שלך כדאי במידה שאפילו היה מוכן להשקיע בכך, ולו שעות עבודה. המשך לשאול ואענה לך.

יעקב בן שאול
ישן 10-04-2007, 15:56

ראשית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "לחייל העצמאי"

ראשית אני מודה לך על המידע
שני רציתי לציין כי את הרעיון אני וחברי הטוב גיבשנו ולכן זה עסק שצורך פקיד אחד לקבלת אינפורמציה מן הקליינט , לכן נוכל לרשום את זה עליו ( הוא לא חייל ).

לגבי האופציה שאמרת חשבתי על זה אך אני חושב שזה יראה לא מקצועי לפרסם מודעות בדבר חיפוש אחר אנשים שמתאימים לתפקיד , איני מכיר אנשים בעל ידע כזה אשר יהיה מוכנים לעבוד לחינם תחילה,
אחרי הכל יש להם משפחה וחיים שהם צריכים לתקצב בצורה מסויימת, האם אתה מכיר מקום בו אוכל להכיר אנשים שיהיה מעוניינים ברווחים עתידיים ?

בניתי תוכנית עסקית אך חשבנו לפנות לחברה אשר תבנה בשבילנו על מנת שאוכל לקבל השקעה יותר גדולה של המשקיע
על איזה חברות/אנשים את ממליץ לבניית תוכנית עסקית
ודבר אחרון זה שהמשקיע שלנו די מוכר בארץ בנושא הכלכלה והספורט ולכן אמר כי הוא יצמיד אלינו יועץ שלו בתחילת העסק

אך שום דבר מזה לא פותר לי את המחסור בכוח אדם שאני צריך על מנת לכסות את החור היחידי שחסר לי,

אשמח לעוד מידע על מנת שאוכל לעלות שאלות חשובות, תודה
ישן 10-04-2007, 16:29

האמנם נוכל "לרשום את זה עליו"
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Newuser100 שמתחילה ב "ראשית"

סליחה שאני קצת נודניק איתך בענין המסגרת, אבל האם החבר שלך ירשם כע.מ או כחברה, איך תבטיח אתה את זכויותיך? האם יש הצדקה לרוץ "ולהרשם" כבר בשלב זה - אלה הם נושאים שכדאי שתבררו במקביל לקידום הרעיון העיסקי.

ועכשיו לעיקר. אתה טועה. כמעט כל כלכלן ישמח לעבוד בחינם כהשקעה, כי זמן זו ההשקעה הזולה ביותר. תתחיל להאמין לי ואז אם באמת יש לך ביד משהו תצליח לשכנע. נכון, שתמיד עדיפות ראשונה למכרים או על בסיס היכרויות. אך זו לא האופציה היחידה. תהיה מעוניין אפנה אותך לאתרי דרושים באינטרנט בניפרד.

לגבי תוכנית עיסקית: בינתיים אל תפנה לחברה שתבנה לך תוכנית עיסקית - חכה שתימצא את הכלכלן, השותף העתידי. לחילופין אני יכול לעזור לך כאן. הסיבה שלתוכנית רצינית בינתיים איני רואה הצדקה ולך אין כסף.

תעצור, תחשוב, תנסה להיות יותר ממוקד בשאלות אלי ופחות כללי. זה השיעור הראשון שכדאי שתילמד כאיש עסקים לעתיד.

יעקב בן שאול
ישן 10-04-2007, 17:47

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "האמנם נוכל "לרשום את זה עליו""

אני מבין שיש לך ידע רב בנושא אשמח לדעת מה הרקע שלך אם אפשר...

שוב פעם בנושא של רישום אין לנו ניסיון, כמו שאמרתי אני חייל את זכויותיי אני מבטיח על ידי חוזה שחתמתי עם חברי הטוב על אחוזים (ב"חברה") עתידיים , עשינו זאת למנוע בלבול עתידי וגם למנוע מריבות בעתיד.

אני אשמח שתפנה אותי למקום בו אוכל למצוא אדם מתאים לסוג הרעיון שיש לי הבעיה שלי שלרוב יש סטיגמה ואדם מבוגר ממני עם תארים אינו חושב כי "נער" כמוני יוכל באמת למצא את עצמו ולעמוד בהבטחות שלו ובנוסף שאין לי שום ידע בכל הנושא של משא ומתן ופה כיצד אוכל לשכנע אם אני לא יודע בעצמי כמה ארוויח וכמה אוכל לתת בצורה כזאת שאוכל לכסות הוצאות ראשוניות כל מה שאני יכול לעשות זה להסטכל על סוג של הדגמה ועבודה מול חברות אחרות ? כיצד אתה מסטכל על זה בכל עניין החלוקה, והאם יש ספר שאוכל לקרוא בנושא משא ומתן.

בעיקרון הצלחתי לשכנע כבר מספר אנשים כולל המשקיע שהרעיון יעבוד ברגע שאני נפגש ומסביר פנים אל פנים יש לי משהו שאין לחברות אחרות, כמו שאמרת אני לא ממציא את הגלגל יש חברות שמציעות שירות כזה אבל לא את מה שאני מציע שזה פשוט מכונה משומנת היטב לקיום הרעיון ועל זה אני מתבסס על הייחודיות.

אשמח אם תוכל לקשר אותי למישהו או בעצמך לעזור לי בבניית תוכנית עסקית ( שוב פעם כיצד אני שומר על רעיוני סגור ושמור ? )

כמו שאמרתי אין זה עסק יקר אלא פשוט עסק שמחבר מספר נקודות בצורה שלא קיימת בשוק היום.

אשמח מאוד לעוד מידע כללי וספציפי לגבי הבעיות שלי, תודה על כל המידע עד כה.

יום טוב
ישן 10-04-2007, 19:27

לגבי הרקע שלי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Newuser100 שמתחילה ב "אני מבין שיש לך ידע רב בנושא..."

אם זה מעניין הקש את שמי המלא בגוגל או חפש לפי שם ספרי "למות כלכלית להישאר בחיים" ואז תמשיך לאתר המחבר.

אני כן מאמין בצעירים - אבל לניסיון יש ערך קריטי בהבאה של רעיון למימוש. אז או שתיקח שותף שמבין בהקמת עסק יותר או שתמשיך לשאול, כפי שאתה עושה.

לגבי הקמת חברה, זה עולה כסף לפתוח ולאחר מכן כסף לסגור וכן מחייב מעמד מסויים מבחינת הרשויות. לכן, כרגע, לגביך, זה עדין מוקדם. בהמשך אהיה כאן כדי להנחות אותך לגבי עקרון חלוקת המניות בחברה, תזכיר ותקנות ואולי אפילו שמירה/הקצאת מניות - הכל לפי הענין.

לגבי שמירת הרעיון: אין זה מקרה שניתן להגן עליו כפטנט, אתה כן יכול להחתים אנשים על "שמירת סודיות". אבל, שוב, קשה לי לייעץ לגבי נושא שפרטיו לא מובנים לי. בהכללה נסה בינתיים להתעסק עם אנשים ישרים, ויש כאלה.

כאמור תמשיך לשאול אותי נקודתית ואני אענה,

יעקב בן שאול
ישן 10-04-2007, 23:12

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי בן שאול שמתחילה ב "לגבי הרקע שלי"

תראה הבנתי הרבה ממה שאמרת אני רוצה לדעת כמה פרטים

האם אתה היית מעוניין או מכיר מישהו שיהיה מעוניין לעבוד עם צעירים בגילנו?
אם כן או לא אשמח אם תפרט

במידה והיה לך רעיון כזה בגילי מה היית עושה כיצד היית פועל האם היית מחכה ?
כי כרגע הנושא חם כבר התחלתי לעבוד מול חברות מסויימות ומול מועדוני משקיעים בארץ.

אם אני צריך ללכת לעורך דין על מנת ליצור חוזה לשמירת סודיות וכיצד הדרך הטובה ביותר לחילוק המניות וכל העקרונות בנושא זה.

בקיצור קצת כללי אבל המון פרטים קטנים שעדיין לא סגורים לא בראש
ובכלל כל ההוצאות הכלולות בפתיחת עסק מה ההבדל בין ע.מ לבין חברה? יתרונות , חסרונות וכו...

ובכלל כל נושא הניסיון מול חוסר ניסיון כיצד לפעול...

מחכה לפרטים נוספים ומודה לך על עזרתך
יום טוב
ישן 11-04-2007, 06:47

אם היה לי רעיון מצויין בגילך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Newuser100 שמתחילה ב "תראה הבנתי הרבה ממה שאמרת אני..."

אם היה לי רעיון שלוהט בי בגילך הייתי רץ קדימה. אבל אני היועץ שלך ואני בן 49 שכבר ראה כמעט הכל בעסקים. לכן אני ממליץ לך גם להמשיך ולגבש את הרעיון וגם לשלב אותו עם ייעוץ תעסקותי מלא. כלומר, עסקים זו לא חלטורה וקריירת חיים עדיף שתתחיל בניסיון ובהשכלה בסיסית.

עכשיו לכללי המשחק ביננו:
א. אני רק יועץ ועושה זאת ללא תמורה.
ב. אני מכבד את האכסניה (הפורום) שמארח אותנו, ולכן התשובות שלי פומביות לקוראי הפורום.

במקרה הזה בלבד, תעביר לי למייל האישי את עקרונות רעיונך ואני מתחייב פומבית לשמירת סודיות. אולם אני מזהיר אותך מאכזבה. אם הרעיון לא יראה לי עיסקית אני אגיב חד משמעית. התשובות הפומביות שלי בכל מקרה יהיו מבלי שיוסגר רעיונך.

יעקב בן שאול
ישן 11-04-2007, 09:07
  shmulikm24 shmulikm24 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
איך לעסוק כסף קל מהין הכי חשוב זאת האמינות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Newuser100 שמתחילה ב "כמה דילמות בפיתוח רעיון עסקי."

כסף מהיר...והרבה כסף...בקלי קלות!!! קיראו זה שווה !!!!
תקדישו 5 דקות לקריאה - זה שווה את זה לא תצטערו...זה אמיתי
אין לכם מושגעד כמה אתם ברי מזל שנתקלתם בהודעה זו,
פשוט תיקראו זה מטורף כמה זהגאוני......

אם רק תתנו קצת אמון בחברינו בני האדם, תופתעו לגלות כמה זהכדאי ורווחי!
אז בבקשה, אני מזמין אתכם להצטרף אליי למעגל השפע.
"
מצאתי אתמה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו ,במהלך אחד משיטוטיי ברשת ,נתקלתי במאמרהזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף ,הרבה כסף ,בתוך שבועותקצרים ,עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח + 6 בולים.
המחשבה הראשונה שלי הייתה שזוהונאה ,אמרתי לעצמי עוד פרמידה שתגנוב את האנשים.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"חלכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה ,אוכל לעשות אלפי שקלים בזמןמאוד קצר.
בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמותולשלוח ל- 300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה. הכי מהיר זה לכתוב ´פורום´ב-גוגל). יש בערך יותר מ- 500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומרהרבה יותר כסף).. וזה עובד
בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה ,אבל חשבתישבשביל עשרות בודדות של שקלים אולי כדאי לנסות. אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמורלהמשיך ,אם נניח את חשדותינו בצד ,ולבטח ,כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי זהלחשוב שמרמים אותנו ,כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיהולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו ,מי יודע ?
השאלה ששאלתי את עצמי לפנישהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון ?
כן ! זה נכון וזהעובד! האדם שהיה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק!הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבועהראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח ,בסוף השבוע השלישיהיו לי יותר מ-50,000 !!! וזה עדיין גדל ! עכשיו זה השבוע הרביעי ,עשיתי סכום שליותר מ-(תקלטו!!)-210,000 ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30ש"ח +6 הבולים !!!
לתשומת לבכם ! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה)ותיראו איך הכסף מגיע !!
זה קל ,זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ש"ח ו-6 בולים!(בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע +בול-רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)
התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנהמכם ,המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!
להלן 4 הצעדיםלהצלחה (גם לכבדים וחסרי אמונה כמוני 4 צעדים זה לא הרבה...)
צעד 1 :
קחו 6חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) ,וכתבו אתהמשפט הבא על כל חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" ,כתבו את שימכםוהכתובת המדויקת. עכשיו קחו 6 מטבעות של-5 ש"ח (או 6 שטרות של 1 דולר) ותעטפו כלאחד מהם בחתיכת נייר כהה ,כך שהכסף לא ייראה דרךהמעטפה (את המטבעות מומלץ להדביקבסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתםוסגרו אותן.
עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות ,בכל אחת יש פתק עם המשפטהנ"ל ,השם שלכם והכתובת ,ומטבע של 5 ש"ח.. מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתםמבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשהואתם משלמים על זה.
עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות::
1.
שי מידה-רחוב ברינשטיין 3/3 חולון
2.
שרון שריקר-העצמאות 87/42 אשדוד
3.
אושר פחימה-רחוב ההגנה 24\4
4.
בני כהן רחוב פינקס 19 כפר סבא
5.
זמיר גיל –הארז 33 , קרית אתא 28000
6.
שמוליק מיכאל –אביגדור עשת 57/1 קרית אתא, מיקוד 28097
אלוהן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם
צעד 2 :
לאחר שעשיתם את זה העתיקו את המאמר הזה לקובץ טקסט במחשב שלכם.
מחקו את השםהראשון מהרשימה למעלה (את מס´ 1) ,הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6נהיה מס’ 5 ,5 נהייה 4.. וכ"ו) והוסיפו את שימכם וכתובתכם המלאה כ מס’- 6 ברשימה.
צעד 3 :
(
אני ממליץ על גוגל) חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות,לוחות, מועדונים, צ`אטים ועוד.. בקיצור ,מסוג האתרים שמצאתם את ההודעה הזאת) ישלפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורוםיהיה טוב!
צעד 4 :
שנו את מה שאתם צריכים במאמר הזה שילחו את המאמר שלכםלפחות ל-300 פורומים ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחיםיותר, תקבלו יותר מזומן!
כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מייליםשלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
מדוע להשתתף?
מתוך 300 הודעות ששלחתי ,נניחשאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס` 6#ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחתמהם עם שמי כמס` 5# ,ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהם, זה עוד 245 ש"ח עבורי. עכשיו 49האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס` 4# ורק 7 יענו עליהם אניאקבל 1715 ש"ח
וה-343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס` 3# וכל אחדיקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!
או קיי, עכשיו זה החלק הכיפי, כל אחד מ2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס` 2# וכל אחד מהם מקבל רק 7תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח. עכשיו כל אחד מה- 16,807 אנשים ישלחו את ההודעההזו ל 300 קבוצות עם שמי כמס` 1# ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אניאקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!!
זכרו "כנות זו השיטההטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא"טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכוםשל 588,245 ש"ח !!! האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ¤ + 6 בולים !? אני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו
הערות:
שילחו גם אתם כסף, אל תרגישו אחר כך שהונתם או גנבתם מאנשים כסף שכןישלחו לכם כסף
אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו.
כמו כןיש לזכור ש"העם עם חוטול!..." אגודת גוטליב!
אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אלתמנעו מלשלוח לו את ה-5 ש"ח ,גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה! האם אתם מוכנים לקחתאחריות ולא לפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת, בשביל "סיכון" של 30 ש"חו- 6 בולים ??
אני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו!
-
יכוללהיות שראיתם הודעה כזו בעבר כי העסק עובד!
והכי חשוב....! אם אתם מנסים לרמותאנשים על-ידי כך שאתם שולחים את ההודעות
עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסףלשאר האנשים ברשימה - לא תקבלו כמעט כסף! גם אל תנסו לשנות את השמות (חוץ מאשרלהוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות).
חוץ מזה גם ככה זה כסף קל מאוד ותחשבו מההיה קורה אם כולם היו מרמים... בדיוק! לא היה קורה כלום ולא הייתם מקבלים כסף! אזקדימה בלי להתחכם, ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם!!!
בבקשה זכרו ! התוכניתהזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים.
זהו זה ברכותיי!

ישן 12-04-2007, 17:04

המייל שלי להעברת אינפורמציה חסויה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Newuser100 שמתחילה ב "בבקשה תשאיר את המייל שלך כי..."

כאמור אינפורמציה חסויה תוכל להפנות אלי לbenshaul@benshaul.co.il
מייל זה חופשי גם דרך פרש וגם דרך אתר הספר שלי.בהזדמנות זו ד"ש ל"ידידי הצעיר", שקורא את ההתכתבויות ביננו ואשר שלח לי מייל. אני ממתין לשאלותיך כאן.

אנצל את המקום לענות לך על עוד שאלה ששאלת: לא מקובל "ללכת לעורך דין" בקשר לחוזה שמירה סודיות, אלא להעביר לפני פגישה רגישה טופס המהווה למעשה חוזה של "שמירת סודיות". מקובל מאד לעשות שימוש בחוזה כזה לפני התקשרות הקשורה בענינים עיסקיים-טכניים: לדוגמא לפני התקשרות להקמת חברת "סטרט-אפ". לעיתים ישנה התניה כזו במצב של מכירת "עסק חי" לצד ג', שהרי המוכר נאלץ לחשוף תמונה עיסקית מלאה. במקרים אחרים, בדרך כלל, נוקטים בשיטות של זהירות, התקדמות חשיפה בשלבים או שליחת מכתבים חד צדדיים.כאשר תגיע ל"גשר" עם משקיע אנחה אותך.

יעקב בן שאול
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:32

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר