לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2007, 12:41
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
עדיף להפסיד אלף קרבות תחרותיים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "נניח והפסדתם בקרב, הייתם ממשיכים להתאמן?"

כדי להיות מוכן פעם אחת לדבר האמיתי ולהציל את החיים שלך.
במידה והמטרה שלך היא לא תחרותית כמו שאמרת אז קרב זה לא יותר מתחנת מעבר כדי לחדד את המיומנות שלך.
כאשר לוקחים את התחרות ועושים ממנה מטרה אז הפסד יכול לגרום לשני דברים מנוגדים התלויים "בקופסה" שיש לספורטאי אם הוא בעל קופסה חזקה הוא יאסוף את עצמו ויתאמן אפילו עוד יותר חזק כדי להוכיח לו ולאחרים שהוא יכול.
במקרה שהיא חלשה הוא יכנס לעצבות במקרים יותר קשים דיכאון ובהמשך יפרוש כמובן אם לא עוצרים את השרשרת הזו בשלבים המוקדמים.
אם הפסדת בקרב רחוב... אז כנראה שאין בעיה בשיטה כמו שיש בעיה בך ובמי שנתן לך ערכים בסיסיים במקום שאתה מתאמן.

חזרה לפורום
ישן 10-04-2007, 16:40
  hhillel hhillel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
שוב אני אומר
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "הכוונה שלי ב"להפסיד""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Rotempe
היא לא רק שהיריב גבר אליך הרי כמו שאמרת יש סוגים רבים של אנשים שיכול להתפתח
לך קרב איתם, אלא שאתה לא מרגיש שניצלת את מה שלמדת וזה פשוט לא תרם הרבה.

אם לא ניצלת מספיק,אל תחפש אשמה מסביב.יש לי חבר טוב שכל פעם שאני מתלונן על מישהו הוא אומר לי שאני קודם כל צריך "להתחשבן" עם עצמי.איפה אני לא הייתי בסדר.
ובנוסף,בגלל שאתה אף פעם לא תהיה הכי טוב (כך את זה כחשיבה מדרבנת ולא מתסכלת),ותמיד יש סיכוי שתפסיד בקרב כזה או אחר,ללא קשר לסיבות,אתה צריך כל הזמן לנסות ולשפר את עצמך.
ואם פרקטיות איננה המטרה הראשית שלך,אז אין כל סיבה לנטוש את מה שאתה לומד אלא לשמור על ראש פתוח ולהוסיף כל הזמן ידע מחוץ למסגרת.

חזרה לפורום
ישן 10-04-2007, 17:08
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אני לא מתאמן בא"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "נניח והפסדתם בקרב, הייתם ממשיכים להתאמן?"

בשביל פרקטיות או הגנה עצמית ברחוב בלבד, זה גם, אבל יש עוד סיבות לכן לא נראה לי שהפסד בקרב (קרב רחוב) יהיה מה שיגרום לי לעזוב את השיטה שאני לומד.
ועכשיו לעינינייו אם אני אפסיד בקרב (תחרותי או קרב רחוב) אני יכול לבוא בטענות רק לעצמי, ולבדוק מה לא בסדר אצלי ובמה צריך להשתפר, מהפסדים אפשר ללמוד הרבה וכדי להצליח מה לעשות תמיד יהיה ירידות ועליות, צריך לעבוד קשה כדי להצליח ומי שנחוש באמת הפסדים לא יהיה מה שישבור אותו.

כמו שהילל אמר לפעמים יש גורמים כמו גורם הפתעה, פציעות, הבדלי גודל, שגם הם יכולים להשפיע מאוד על הקרב ועל מימוש היכולת שלך, ככה שיש דברים שממש אין מקום להאשים את השיטה.

ו natisa - מסכים איתך, מחזק את מה שאתה אומר.

חזרה לפורום
ישן 11-04-2007, 21:12
  ShAuN ShAuN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.04

לפרוש עקב הפסד זה מוגזם.. ולפי דעתי אם אתה אוהב את מה שאתה עושה ואת האומנות שאתה לומד אתה לא תעזוב אותה בגלל שטות כמו הפסד.. ומעניין אותי לדעת למה התכוונת קרב רחוב? או קרב תחרותי כי יש בזה המון הבדל למשל:
קרב רחוב אתה יכול להיתקל עם מישהו שלא ברמה שלך חזק ממך בהרבה במקרה זה.. בקרב תחרותי זה בדרך כלל שווה בשווה.
אני למשל התחרתי לפני כמה ימים ביום שישי ושבת באשדוד (אגרוף תאילנדי) והבהרתי לעצמי שגם אם אני יפסיד אני יכול רק ללמוד מזה ואני לא יעזוב את מה שאני עושה בגלל הפסד כזה(בסוף ניצחתי בשתיהם) אבל עדיין הבנתי שצריך תמיד להשתפר ולהיות טוב יותר.. במקום לספוג ת'הפסד עדיף להבין ולהפנים.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר