לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-04-2007, 14:36
  עומר בן שבת עומר בן שבת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
אשכול מספר 97622 על N73 וK800I

אז אני יודע שיש אין סוף אשכולות של מה כדאי ולא כדאי ולקנות ולמה, כמה מתי, ואיך, אז בתור אחד שיש לו N73:

צילום- אין מה להשוות בין הסוני אריקסון ולנוקיה. לא משנה שיש להם אותה איכות(3.2 מגה פיקסל) הנוקיה לא רואה תסוני ממטר. הסטילס שלו ברמה הרבה יותר גבוהה, הוא מצלם יותר מהר, ושלא לדבר על הוידיאו, שבסוני הוא פשוט על הפנים, בנוקיה הוא הרבה יותר איכותי וגם שומעים יותר טוב.

MP3, איכות מוסיקה- אם תשים את הווליום שלך על הכי חזק, בנוקיה ובסוני(בלי אוזניות) אני מבטיח לכם שהנוקיה לוקח בגדול. לחבר שלי יש סוני, ובנוקיה שומעים פשוט הרבה יותר טוב, גם בגלל שני הרמקולים וגם בגלל העוצמה, אל תקשיבו לשטויות על זה שהסוני טוב יותר. מבחינת הMP3 הסוני לוקח בגדול. אין שום הפרעות בשירים, שומעים חזק, ממש חזק, עם האוזניות, לעומת הנוקיה שאתה עוד יכול לשמוע הפרעות בזמן השמיעה וגם זה לא הכי חזק עם אוזניות. הבעהי היחידה בMP3 של סוני, זה שהוא לא מעלה הרבה שירים לתוך הפלאפון, לעומת הנוקיה שיעלה את אותם שירים, אבל יהיו בו הפרעות-זה יכול להיות יתרון או חיסרון. (עדיף לא לעלות שיר שיהיה בו בפרעות ולדעת את זה מההתחלה...)

נוחות שימוש- מערכת ההפעלה של הסוני הרבה הברה יותר נוחה. קלה לתפעול, פשוטה, ולדעתי יותר טובה משל הנוקיה. יש לי את הN73 כבר חודש, ועדין לא למדתי חצי ממה שיש בפלאפון הזה. למי שיש מזן להתעסק בזה ולשחק הרבה בפלאפון שיילך על הנוקיה, ולמי שרוצה פלאפון טוב, ונוח, שיילך על הסוני. תאמינו לי, גם אם אתם חושבים שזה שטות להתייחס לזה, שזה בדיוק מה שאני אמרתי, תחשבו על זה פעמיים. זה מאוד מסובך.

יופי חיצוני, מקשים וכו- הנוקיה הרבה יותר יפה, למרות שזה עיניין של טעם. כל אחד שיראה תנוקיה, יגיד לכם: "מה זה? זה פלאפון?" הוא הרבה יותר יפה, הג'וסטייק לטעמי נוח מאוד, אבל המקשים צפופים וזה מרגיז. המסך הגדול, זה אחד הדברים הכי נוחים, ויפים שיש. העלתי סרטים על הפלאפון אחרי הגדלת הזיכרון, זה ממש כיף.

*** המלצה- גם לי הייתה את הבעיה מה לקנות. הלכתי על הנוקיה, בגלל שחברר שלי אמר לי משהו, בנוקיה יש מערכת הפעלה של סמבין, מערכת מחודשת שעל פיה הולכים כל הפלאפונים להתבסס, לקנות סוני אריקסון, זה כמו לקנות היום DVD רגיל במקום DVD קורא DIVX. הסוני הוא פלאפון חדשני, אבל בעוד שנה, הנוקיה לא יראה אותו ממטר, בגלל שהכל יתבסס על המערכת הזאת...

מקווה שעזרתי=]]]]]]]]]]]]]]]]] אגב סליחה על החפירה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-04-2007, 17:50
  Help Man Help Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עומר בן שבת שמתחילה ב "אשכול מספר 97622 על N73 וK800I"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עומר בן שבת
אז אני יודע שיש אין סוף אשכולות של מה כדאי ולא כדאי ולקנות ולמה, כמה מתי, ואיך, אז בתור אחד שיש לו N73:

צילום- אין מה להשוות בין הסוני אריקסון ולנוקיה. לא משנה שיש להם אותה איכות(3.2 מגה פיקסל) הנוקיה לא רואה תסוני ממטר. הסטילס שלו ברמה הרבה יותר גבוהה, הוא מצלם יותר מהר, ושלא לדבר על הוידיאו, שבסוני הוא פשוט על הפנים, בנוקיה הוא הרבה יותר איכותי וגם שומעים יותר טוב.

MP3, איכות מוסיקה- אם תשים את הווליום שלך על הכי חזק, בנוקיה ובסוני(בלי אוזניות) אני מבטיח לכם שהנוקיה לוקח בגדול. לחבר שלי יש סוני, ובנוקיה שומעים פשוט הרבה יותר טוב, גם בגלל שני הרמקולים וגם בגלל העוצמה, אל תקשיבו לשטויות על זה שהסוני טוב יותר. מבחינת הMP3 הסוני לוקח בגדול. אין שום הפרעות בשירים, שומעים חזק, ממש חזק, עם האוזניות, לעומת הנוקיה שאתה עוד יכול לשמוע הפרעות בזמן השמיעה וגם זה לא הכי חזק עם אוזניות. הבעהי היחידה בMP3 של סוני, זה שהוא לא מעלה הרבה שירים לתוך הפלאפון, לעומת הנוקיה שיעלה את אותם שירים, אבל יהיו בו הפרעות-זה יכול להיות יתרון או חיסרון. (עדיף לא לעלות שיר שיהיה בו בפרעות ולדעת את זה מההתחלה...)

נוחות שימוש- מערכת ההפעלה של הסוני הרבה הברה יותר נוחה. קלה לתפעול, פשוטה, ולדעתי יותר טובה משל הנוקיה. יש לי את הN73 כבר חודש, ועדין לא למדתי חצי ממה שיש בפלאפון הזה. למי שיש מזן להתעסק בזה ולשחק הרבה בפלאפון שיילך על הנוקיה, ולמי שרוצה פלאפון טוב, ונוח, שיילך על הסוני. תאמינו לי, גם אם אתם חושבים שזה שטות להתייחס לזה, שזה בדיוק מה שאני אמרתי, תחשבו על זה פעמיים. זה מאוד מסובך.

יופי חיצוני, מקשים וכו- הנוקיה הרבה יותר יפה, למרות שזה עיניין של טעם. כל אחד שיראה תנוקיה, יגיד לכם: "מה זה? זה פלאפון?" הוא הרבה יותר יפה, הג'וסטייק לטעמי נוח מאוד, אבל המקשים צפופים וזה מרגיז. המסך הגדול, זה אחד הדברים הכי נוחים, ויפים שיש. העלתי סרטים על הפלאפון אחרי הגדלת הזיכרון, זה ממש כיף.

*** המלצה- גם לי הייתה את הבעיה מה לקנות. הלכתי על הנוקיה, בגלל שחברר שלי אמר לי משהו, בנוקיה יש מערכת הפעלה של סמבין, מערכת מחודשת שעל פיה הולכים כל הפלאפונים להתבסס, לקנות סוני אריקסון, זה כמו לקנות היום DVD רגיל במקום DVD קורא DIVX. הסוני הוא פלאפון חדשני, אבל בעוד שנה, הנוקיה לא יראה אותו ממטר, בגלל שהכל יתבסס על המערכת הזאת...

מקווה שעזרתי=]]]]]]]]]]]]]]]]] אגב סליחה על החפירה.

בולשיט נוקיה חרא פלאפון איטי כמו צב ענקי לא נוח המצלמה שלו ככה ככה, על בסיס מה אתה כותב את הדברים האלה??? אתה מבין בכלל משהו בפלאפונים?
ולא עשיתה פה השוואה בכלל המלצת רק על נוקיה וד"א הג'ויסטיק בנוקיה מסריח אפילו כתבו את בנענע ועוד מלא פורומים...!
לול
ישן 10-04-2007, 23:29
  עומר בן שבת עומר בן שבת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Help Man שמתחילה ב "[QUOTE=עומר בן שבת]אז אני..."

א. מאמי, תוריד תטון דיבור ותנקה פוזה. אני לא חבר שלך ולא חייב לך כלום, אתה יכול להסכים ויכול שלא, אבל אתה תשמור על פה.

ב. מבין, זה ענין יחסי. אני עדין בקושי מצליח להבין חצי מN73, אז אני מאמין שעם ההתנסחאות המופלאה שלך אתה מבין כל פלאפון ופלאפון בע"פ ואני לעומתך כנראה לא מבין . אני רשמתי את זה בהשוואה לפלאפון של חבר שלי(הסוני), שניסיתי אותו יום שלם.

ג. אתה יכול להמשיך לבכות ולצעוק שנוקיה זה חרא פלאפון, אני גם יביא לך ממחטה אם אתה רוצה. רק אל תבכה חמודי, אני ממש מרחם עליך= )

ד. לא יודע מה חרא בו כל כך, ממש לא ניסיתי להמליץ עליו, ניסיתי לרשום בפשטות ועם הידע שלי[שמסתבר לא מוצלח במיוחד בפלאפונים] להסביר מה דעתי. רשמתי דברים טובים ודברים רעים.

אני אוהב אותו ואתה יכול ללכת להזדיין בשקט עם עצמך בכיין מסכן=]]]

נ.ב
עשית רושמים בלי ה' עילג.
תאמין לי שעדיף להבין בעברית, הרבה אמאשר להבין בפלאפון. אינפנטיל.

נערך לאחרונה ע"י עומר בן שבת בתאריך 10-04-2007 בשעה 23:40.
ישן 11-04-2007, 15:08
  Help Man Help Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עומר בן שבת שמתחילה ב "א. מאמי, תוריד תטון דיבור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עומר בן שבת
א. מאמי, תוריד תטון דיבור ותנקה פוזה. אני לא חבר שלך ולא חייב לך כלום, אתה יכול להסכים ויכול שלא, אבל אתה תשמור על פה.

ב. מבין, זה ענין יחסי. אני עדין בקושי מצליח להבין חצי מN73, אז אני מאמין שעם ההתנסחאות המופלאה שלך אתה מבין כל פלאפון ופלאפון בע"פ ואני לעומתך כנראה לא מבין . אני רשמתי את זה בהשוואה לפלאפון של חבר שלי(הסוני), שניסיתי אותו יום שלם.

ג. אתה יכול להמשיך לבכות ולצעוק שנוקיה זה חרא פלאפון, אני גם יביא לך ממחטה אם אתה רוצה. רק אל תבכה חמודי, אני ממש מרחם עליך= )

ד. לא יודע מה חרא בו כל כך, ממש לא ניסיתי להמליץ עליו, ניסיתי לרשום בפשטות ועם הידע שלי[שמסתבר לא מוצלח במיוחד בפלאפונים] להסביר מה דעתי. רשמתי דברים טובים ודברים רעים.

אני אוהב אותו ואתה יכול ללכת להזדיין בשקט עם עצמך בכיין מסכן=]]]

נ.ב
עשית רושמים בלי ה' עילג.
תאמין לי שעדיף להבין בעברית, הרבה אמאשר להבין בפלאפון. אינפנטיל.

תקשיב ילד כאפות בפלאפונים אני מבין פי 1,000,000 ממך אני מתעסק עם זה הרבה יש הרבה תגובות על ה-N73 שאתרים ואמרו שהוא לא הכי מומלץ זה שאתה ילד אשכזני הומו שלא מבין מחיים שלך זה בעיה יחתיכת עילג
ישן 10-04-2007, 19:07
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
סימביאן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עומר בן שבת שמתחילה ב "אשכול מספר 97622 על N73 וK800I"

מה שחבר שלך אמר זה שטויות!
סימביאן זו מערכת הפעלה שפיתחה חברה בשם סימביאן.
את המערכת רכשו לפני כמה שנים כל החברות (סמסונג|מוטורולה|סוני אריקסון ונוקיה כמובן).
היום רק נוקיה מפתחת מכשירים עם סימביאן ונוקיה היא היחידה שקונה את המערכת.
אף חברת טלפונים לא הולכת לקנות סימביאן לטלפונים שלה.
מוטורולה תישאר עם המערכת החרא שלה וגם כן סמסונג.
בנוגע לסוני אריקסון- יש לה אחלה מערכת, נוח מאוד, אבל עם פחות פיצ'רים מהסימביאן שיש בנוקיה.

תגובה ל-Help Man:
אני לא יודע מה איתך.
אבל להתבסס על עובדות שנענע כותבים זה טיפשות.
נוקיה היא המותג מס' 1 בעולם ואף חברה לא עוברת אותם. זאת יעידו עשרות אתרים ופורומים.
אמנם הג'ויסטיק של ה-N73 לא נוח (אני מסכים איתך) ה-N73 טוב מבחינת רוב המאפיינים.

מערכת הסימביאן מוסיפה המון ועליה אפשר להתקין שלל תוכנות.
אם תשווה את ה-N73 לסוני אריקסון מבחינת רוב המאפיינים נוקיה יותר טובה.
הנוחות ב-N73 אין. אני לא אהבתי את הצורה בה הוא בנוי והמראה.
הוא טלפון כבד וגדול מידי.
אבל, עם יציאת ה-nseries אתה תבחין בכך שנוקיה עוברת כל טלפון ובגדול!
הנוקיה N95 הינו מוצר הדגל של נוקיה והוא טלפון ברמה גבוהה!
הטלפון מחזיק בתוכו פיצ'רים ותוספות מיוחדות. בעל מסך ענק ואיכות מדהימה של מצלמה ושל רמקולים. מחזיק בתוכו את מערכת ההפעלה החדישה ביותר: סימביאן 9.2.

זהו סך הכול.
אתה לא נראה כמו אדם חכם עם התגובה המזעזעת שלך.
מלא בסלנג ויותר מידי תווים שלא צריך אותם.
"בולשיט נוקיה חרא פלאפון איטי כמו צב"
"האלה???" (מספיק רק סימן שאלה אחד)
"הג'ויסטיק בנוקיה מסריח אפילו כתבו את בנענע ועוד מלא פורומים...!"
" לול"
התגובה שלך מראה כמה אתה טיפש
ישן 10-04-2007, 19:33
צלמית המשתמש של Pakito
  משתמש זכר Pakito Pakito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.06

בקשר לצילום - אני מסכים איתך בהכל, ובאמת הוידאו של הN73 בכמה רמות מעל הk800.
אבל בk800 בלילה רואים יותר יפה ויותר ברור.

MP3 - בלי אוזניות הN73 הרבה יותר חזק והרבה יותר איכותי.
כששמים אוזינות אז בk800 באמת שומעים יותר טוב, אבל לא להגזים בn73 גם שומעים מצויין בלי הפרעות וכל השטויות האלה שאמרת..שומעים חלק.

נוחות ושימוש - המערכת הפעלה של סוני הרבה יותר פשוטה (וגם משעממת), היא כמו כל פלאפון אחר קודם שהיה לי.
המערכת הפעלה של הסוני באמת יותר קלה לתפעול אין מה להגיד, אבל למי שיש זמן להתעסק בN73 וללמוד עליו דברים ולהוריד תוכנות יראה שהN73 לוקח בגדול!

יופי חיצוני, מקשים וכו - הנוקיה באמת יותר יפה, וגם יש לו פאנלים להחלפה
הג'וייסטיק באמת ממש נוח אני לא מבין מה כל הדיבורים על זה שהוא לא נוח..להפך הג'וסטיק בk800 לא נוח ואת זה תשאלו כל אחד שיש לו את הk800..לוקח הרבה זמן להתרגל אליו וכל אחד חדש שיבוא אליו בקושי יצליח להזיז אותו לכיוון שהוא רוצה.
המקשים של הN73 ממש קטנים ולמי שיש אצבעות גדולות לא יסתדר עם המקשים האלה, אבל אחרי שמתרגלים זה ממש נוח.
המקשים של הk800 לא יותר טובים, הם גם כן קטנים יחסית ולדעתי אחרי שמשחקים הרבה עם 2 המכשירים המקשים של הN73 יותר נוחים.

לHelp Man גם אתה לא נראה לי כזה מבין גדול
"וד"א הג'ויסטיק בנוקיה מסריח אפילו כתבו את בנענע ועוד מלא פורומים...!"
לפי המשפט הזה רואים שאין לך מושג.
הפלאפון הזה לא איטי כמו צב
והוא לא ענקי, הוא בגודל של הk800
המצלמה שלו היא לא ככה ככה היא כרגע המצלמה (בפלאפון) מקום ראשון או שני בארץ.

עריכה:

לalonmore28

אני מסכים איתך ברוב..
"אמנם הג'ויסטיק של ה-N73 לא נוח (אני מסכים איתך)" - לא הבנתי מה הבעיה בג'וסיטיק שלו?
קראתי את זה בכמה מקומות, ויש לי N73 ואני לא מצליח להבין מה לא נוח בו.
"הוא טלפון כבד וגדול מידי." - הוא לא גדול מדי, הנחתי את הk800 ליד הN73 והם בערך באותו גודל, הn73 גדול ממש בקצת.
וכבד?! בכלל לא.

"זהו סך הכול.
אתה לא נראה כמו אדם חכם עם התגובה המזעזעת שלך.
מלא בסלנג ויותר מידי תווים שלא צריך אותם.
"בולשיט נוקיה חרא פלאפון איטי כמו צב"
"האלה???" (מספיק רק סימן שאלה אחד)
"הג'ויסטיק בנוקיה מסריח אפילו כתבו את בנענע ועוד מלא פורומים...!"
" לול"
התגובה שלך מראה כמה אתה טיפש"

- מסכים איתך מילה במילה

דבר אחרון
לדעתי אתה מתלהב מהn95 יותר מדי ואתה מגזים, אתה מצפה ממנו יותר מדי
אתה דוחף אותו לכל מקום.

נערך לאחרונה ע"י Pakito בתאריך 10-04-2007 בשעה 19:43.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר