לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2007, 22:02
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בוא נעשה הבחנה קטנה
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי matzo שמתחילה ב "תודה רבה לך לא בא לך אל תעזור..."

אנחנו מוכנים לעזור לאנשים שמבקשים עצות לגבי תפקידים לא קרביים, הקלות בתנאי שירות, פרופיל נמוך וכו', במידה ויש סיבה מוצדקת לכך.
אנחנו לא מוכנים לעזור לאנשים שמחפשים את אותם תפקידים/פרופיל נמוך כי לא בXXX שלהם לתת שלוש שנים כמו שמצפים מהם, וכמו שהנתונים שלהם מראים.
למה ששחר אדום או אני נילחם וניתן את הנשמה והחיים שלנו, שלוש שנים+מילואים בשביל חארות שכל מה שמעניין אותם זה מה היה היום ב"האלופה", איזה מסיבות יש באמצע השבוע, ואיך מקמבנים נעליים קלות/נשק מקוצר/יציאה מוקדמת מהרס"ר/פטור מגילוח/פטור מנעליים?

בא לי להקיא מאנשים כאלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2007, 22:44
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
כל מילה בסלע.
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "בוא נעשה הבחנה קטנה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
אנחנו מוכנים לעזור לאנשים שמבקשים עצות לגבי תפקידים לא קרביים, הקלות בתנאי שירות, פרופיל נמוך וכו', במידה ויש סיבה מוצדקת לכך.
אנחנו לא מוכנים לעזור לאנשים שמחפשים את אותם תפקידים/פרופיל נמוך כי לא בXXX שלהם לתת שלוש שנים כמו שמצפים מהם, וכמו שהנתונים שלהם מראים.
למה ששחר אדום או אני נילחם וניתן את הנשמה והחיים שלנו, שלוש שנים+מילואים בשביל חארות שכל מה שמעניין אותם זה מה היה היום ב"האלופה", איזה מסיבות יש באמצע השבוע, ואיך מקמבנים נעליים קלות/נשק מקוצר/יציאה מוקדמת מהרס"ר/פטור מגילוח/פטור מנעליים?

בא לי להקיא מאנשים כאלה.
ישן 12-04-2007, 09:13
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
ולמה אתה חושב שתקבל אלחוטן בעזרת נפקדות.
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי matzo שמתחילה ב "כן אבל תבין שזה סיכון כי אם..."

להוציא אותך לאלחוטנים זה 100% החלטה של המפקדים שלך, לנו נתנו הקצאות להוציא לאלחוטנים את מי שאנחנו רוצים.
סביר להניח שהמפקדים שלך יעדיפו לשלוח חייל עם קשיי הסתגלות אבל שנשאר בצבא למרות הקשיים לקורס שהוא רוצה, ואת החייל שברח לשלוח למפקדה, או לכל מקום אחר שהוא לא ביקש.

ודרך אגב, אתה יוצא מנקודת הנחה שיש הקצאה לאלחוטנים, מי אמר שיש הקצאה כזאת?

אתה עכשיו ב3 ימי נפקדות, זה עדיין לא נורא, לעומת זאת אם תתדחה את זה העונש יהיה גדול יותר והסיכויי שתקבל את מה שאתה רוצה יקטן.
וכמו שעידו אמר, טירונות אין בעיה להשלים ביומיים וגם אין בעיה להשאיר לטירונות חוזרת.

ישן 12-04-2007, 09:56
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "זה בידיוק מה שרשמתי"

בהקשר הזה התכוונתי שיכול להיות שזה שהוא עושה בעיות משמעתיות דווקא יעזרו לו לצאת..

לפותח האשכול:
אני עשיתי טירונות 03 (אם אפשר לקרוא לזה ככה) בתותחנים ובגלל כל מיני בעיות הוציאו אותי לקורס הזה..

לעומתי אנשים שניסו לצאת עם סירובי פקודה נשארו בטירונות, ואחד שניסה לצאת עם נפקדות חזר לשיבטה לעשות טירונות 02 מההתחלה במחזור שאחרי.

אני לא רוצה להכליל ולהגיד ש"נפקדות זה אף פעם לא עובד" - זה כן, אבל רק אם אתה יודע בדיוק מה אתה עושה ובדיוק מה אתה רוצה להשיג.
אם אתה עושה את זה בטירונות ואתה עוד לא יודע בדיוק את כל מה שצריך לדעת - סיכוי טוב שזה יגרום לך רק נזקים.

למרות שמהניסיון שלי בשיבטה אני יודע שזה ממש לא דבר קל לעשות, לדעתי תחזור לשם ותנסה לצאת בדרכים חוקיות.. לא חסרות כאלה..
ישן 12-04-2007, 15:08
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
שמע בתור בן אדם שמשרת במפקדה של הענף
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי matzo שמתחילה ב "תשמע כשאנשים שמים עליך פס זה..."

שלך, אני משרת בשבטה בענף הטירונים אני יכול מאוד לייעץ לך מניסיון של כמה מחזורים וראיית הדברים מבפנים... סגן אלוף ש.ב. (מפקד הענף) הוא בן אדם מאוד הגיוני, והוא אישית אמר שהוא לא יכניס אנשים לכלא עד שבוע 5/6 של הטירונות שלכם.. כמובן חוץ ממקרים יוצאי דופן, לכן אני כמעט יכול להבטיח לך שאם תחזור עכשיו אתה לא תחזור לכלא.. אתה תרותק ויבינו בסוללה שלך שאתה חייל בעייתי. אם יש לך בעיות נפשיות או קשיי הסתגלות לסביבה קרבית כדאי שתדבר עם קב"נית הענף שלנו- בן אדם מקצועי שרואה חיילים מהבוקר עד הלילה... אי אפשר לעלות למעלה במפקדה מרוב שחיילים ממתינים שם בתור, כבר מהיום הראשון חיילים ראו קב"ן אז אין מצב שלא נתנו לך לראות קב"ן מי שמבקש לראות-נותנים לו. אני מאוד מציע לך לחזור, כל סוללה מחוייבת לפלוט מספר מסויים של חיילים לקורס חובשים/אלחוטנים, ואפילו לסוללת התומכ"ל שלא מאוחר מדי להצטרף אליה... אתה יכול משם להיות שק"מיסט,ספר,נהג, ועוד מגוון די רחב של תפקידים שתנאי השרות בהם לא רעים בכלל. אני אומר לך קצינים לא אוהבים חיילים שהולכים על דעת עצמם בשביל לצאת מקרבי, ולא מבקשים עזרה ומודיעים על כך... פעם ראשונה עוד יבינו אותך כי רק התגייסת, ואתה יכול להסביר את זה כהלם בקו"ם... פעם שנייה אני כבר לא יכול להתחייב על כלום- לעצתי-תחזור, תסביר תבעיות שלך, תדבר עם הקב"נית, תבקש בקשת העברה(מש"קית ת"ש, שיחת מסו"ל)-זה יכול לעזור לך פלאים.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 12-04-2007 בשעה 15:12. סיבה: צינזור שמו של רע"ן הכש"ל, חוץ מזה שטעית באיות שם המשפחה שלו (הוא היה המג"ד שלי :))
ישן 12-04-2007, 20:32
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
שמע.. זה לא רק זה...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Yotamz שמתחילה ב "[font=Verdana]זה שיש בשיבטה..."

האנשים שם באמת אחלה של אנשים, יש לך שמה אולם ספורט, חדר כושר(עכשיו מגיע חדש!) את המועדון במפקדת הכש"ל כנראה לא ראית, יש לנו מגורים סבבה לגמרי... תדירות קוי ה-44 תלויות בביקוש... ביום ראשון לבסיס יש כמעט כל רבע שעה ובחמישי ביציאה כל 20 דקות, חצי שעה, וזה לא כולל את האוטובוסים שיוצאים מהבסיס.. המרחק נסיעה מב"ש הוא בדיוק 40 דקות וזה בדיוק אותו הזמן כמו ביסנ"מ, קציעות, מצפה רמון, בה"ד 1, צאלים ועוד קבוצה נכבדת של בסיסים... ממש לא סיפור.. אגב מי שבהנדסה בבהל"צ, או בשיזפון או סיירים (שיריון) ייסע עד אילת... חוץ מזה כבר הייתי בצאלים, קציעות, בהל"צ וינגייט, ועוד כמה מפקדות... חוץ מוינגייט שזה בסיס קטן וגם לא מדהים יותר מדי (נוף טוב וכוסיות)... שבטה לא פחות טוב
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר