לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2007, 17:44
  זיגמונד פרויד זיגמונד פרויד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.07
שלח הודעה דרך MSN אל זיגמונד פרויד
אנשים שהיו בגדנ"ע מטעם בית ספר

בעקבות טיול של החברה והידידיות בחופש פסח בכינרת (כנראה פעם אחרונה שלנו ביחד למה אנחנו יב' עכשיו) נזכרנו בגדנ"ע שהיתה לנו בתחילת יא' מטעם בית ספר. זה הייה אחד השבועות הכי מצחיקים שהיו לי בחיים.
היינו בבסיס חיל הנוער בצלמון בגליל. חולקנו לצוותים בנים בנות בנפרד אמרו לנו איפה החדרים גם כן מקומות נפרדים ואז התכנסנו כול הבנים במקום אחד והבנות במקום אחר.
אני לא יספר עכשיו הכול בעיקר חוויות של הצוות שלי.
אני הייתי צוות 3 שמאוחר יותר הפך לצוות "שוקו" או "עלי". הינו חתיחת צוות מצחיק ומעורב כזה.
כמה ילדים רעשנים כאלה מקיסריה וכמה ילדים "יחסית" טובים כמוני וחברים שלי.
אחרי שעתים עזב החבר הראשון שאלרגי לדבורים הביתה, מאוחר בערב אחרי מסע לא קשה בכלל בזמן הענקת משהו תיפשי כזה לכתף של כל חניך אני התעלפתי בזמן המסדר בגלל מחסור בנוזלים (אני מתעלף כשיש לי מחסור ולא שתיתי מספיק כול היום) אומרים שהייה בום ממש חזק כמו עץ נופל או פגז נראה לי מגזימים וגם אומרים שאני פירקסטי? לא ברור לי עדין אם זה נכון.
בקיצור במשך השבוע התעלפו לנו עוד 3 חברי צוות לא זכור לי אם הם הלכו הביתה או לא, והכי מצחיק בתורנות מטבח בחור טוב בשם אלון גנב ארגז שוקו מהמטבח לחדר ובסיום היום "חגגנו על זה" ויום אחרי זה כינסו את כול הבנים ואמרו שנעלם ארגז שוקו, אנחנו סיכמנו בחדר שאם תופסים אותנו הוא יגידשזה הוא, אבל כולנו אמרנו שעשינו את זה ביחד חוץ מאחד שבאמת לא שתה וגם אמר שאנחנו טיפשים בגלל זה וצדק ואחד מאניק שתה יותר מכולם ולא אמר שהוא גם חלק מזה (אחרי זה עשינו עליו חרם והוא התעלף אחד מה3 חוץ ממני.
אימו עלינו שלא נלך למטווח באותו יום ושנלך הביתה אבל בסוף רק אלון הלך וכול השאר ירו. הייתי דיי מעפן מתוך 11 כדור פעגתי רק 3.
זהו פחות או יותר למי שייש עוד חוויות שיספר ואני ישמח לענות על שאלות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר