לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2005, 15:32
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
"להחרים זמרים שלא שירתו בצה"ל"

20 אחוז מהבנים המועמדים לשירות בצה"ל וכ-33 אחוז מהבנות לא מתגייסים לשירות צבאי בכל מחזור באמצעות הוצאת פטור - רפואי, נפשי או על רקע דתי. כך עולה מנתונים שהציג היום (ג') ראש מינהל הגיוס, אלוף-משנה אמיר רוגובסקי, בוועדת החינוך של הכנסת. מבין הבנות שלא מתגייסות, 30 אחוז מצהירות על היותן דתיות.

"הצבא משחרר מועמדים שנמצאו בלתי כשירים מבחינה רפואית, נפשית או דתית, כשבמקרה האחרון זה נעשה על סמך הצהרה מרב על דתיותן", אמר אל"מ רוגובסקי. הוא ציין כי "מדי שנה מתגלים 10 מקרים של דיווחים כוזבים בנושא דת, ואלו מועברים לטיפול בתי-הדין".

בעקבות הדיון תועלה הצעת חוק, לפיה הצבא לא יוכל לשחרר בנות משירות צבאי על סמך הצהרה מרב.

הנתונים הוצגו בדיון בנושא ההשתמטות, שנערך בעקבות הפרסומים האחרונים אודות סלבריטאים ואמנים למינהם, המשתמטים או דוחים את גיוסם באמתלות שונות, וזאת לצורך קידום הקריירה האישית. לדיון הוזמנו הזמרת מאיה בוסקילה, ה"סופרסטאר" רוני דואני, וכן שירי מימון, מנחה ב"אקזיט". אך השלוש לא טרחו להגיע.

יו"ר הוועדה, ח"כ מלי פולישוק-בלוך, קראה לבני הנוער ולציבור להחרים הופעות של אמנים שלא שירתו בצבא, ולא להאזין לשיריהם המושמעים ברדיו. "כך אני ובני משפחתי נוהגים לעשות, מאחר והשירות בצה"ל הוא על פי חוק ואין שום סיבה בעולם שחלק מהמועמדים, שהם כשירים מבחינה רפואית ונפשית, מצליחים למצוא פרצות בחוק ולהשתחרר מסיבות שונות".

רוברטו בן-שושן הגיב לדברים בשמה של מאיה בוסקילה: "חשוב לדעת שמאיה שוחררה מהצבא כשלא הייתה מפורסמת. זה היה לפני 6 שנים והיא בעצמה לא ידעה שתשמש מודל לחיקוי. בכל הראיונות עם מאיה עד היום, היא תמיד ציינה שאילו יכלה להחזיר את הגלגל אחורה ולשרת שירות מלא הייתה שמחה לעשות זאת". באשר לקריאה להחרים הופעות, אמר: "ישנם הרבה אמנים שהשתחררו מסיבות בריאותיות ואחרות. הם לא צריכים להיענש פעם נוספת בכך שלא ישמיעו אותם".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3040091,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-02-2005, 19:34
צלמית המשתמש של עוד קפה לאסד
  עוד קפה לאסד עוד קפה לאסד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
לצערי כן שירתתי בצבא אבל למזלי הצלחתי לצאת מלעשות מילואים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב ""להחרים זמרים שלא שירתו בצה"ל""

וזה יתרון בשוק העבודה. זה נותן לי נקודת פלוס אצל כל מעסיק שהיה לי ויהיה לי כי אין סיכוי שאני פתאום באמצע פרוייקט חשוב בזמן הכי קריטי פתאום יקראו לי למילואים. יתרון נוסף הוא לי - אני לא מפסיד ימי עבודה = לא מפסיד כסף. אני גם אמליץ לילדים שלי להשתמט ולא להתגייס ולא לעשות את הטעות שאני עשיתי. חבר שלי שהוא בן למשפחת עשירים וגם האחים שלו השתמטו כולם ממילואים ותראו איפה הם.

למה שאני אהיה פראייר כדי שאנשי קבע יקבלו שכר על הפעם בחודש שהם באים לשעה לבדוק שהבסיס לא עלה באש.
למה שאני אהיה פראייר כשחרדים ודתיים (חלקם) לא משרתים?
למה שאני אהיה פראייר כשכל מי שלאבא שלו יש קשרים או שהוא עשיר אז הוא מקבל פטור?

כשמיה בוסקילה, הנכד של פרס, דליה איציק, החרדים וכל השאר ישרתו עד גם הילדים שלו ישרתו בצבא. עד אז - אז גם הילדים שלי לא ישרתו.

תודה!

ישן 01-02-2005, 21:15
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
ולמה שאתה לא תשדוד בנקים כשיש כאלה שכן?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי עוד קפה לאסד שמתחילה ב "לצערי כן שירתתי בצבא אבל למזלי הצלחתי לצאת מלעשות מילואים"

כי זה אתה וזה הם.

אני לא מסתכל ימינה ושמאלה כשאני עושה משהו. אני מסתכל פנימה.
תגיד, אתה אוהב סרט/ספר מסויים כי מישהו אחר חושב שהוא טוב? לא ולכן אני חושב שההאשמות שלך שאתה זורק לכל עבר (אנשי קבע/זמרים/עשירים/חרדים) הם לא יותר מתירוצים לא לעשות מילואים.

נותן נק' זכות אצל מעסיק? אז מה, עבודה זה לא הכל בחיים - תעשה גם בשביל המדינה שאתה חי בה (ואל תבוא לי בקטע של אתה משלם מיסים)

מיל'=הפסד כספי? למה, אני עושה מילואים ומקבל בדיוק את הסכום שאני מרוויח בעבודה באותם ימים.

ובקשר לילדים שלך, אולי תתן להם להחליטלגבי המילואים שלהם, מה אתה אומר?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:07

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר