לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2007, 17:54
צלמית המשתמש של Little Kiwi
  Little Kiwi Little Kiwi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.06
מה עושים במצב כזה?

אין לי חברות
בנות פשוט שונאות אותי.. אני לא יודעת למה... באמת שאני יכולה להיות החברה הכי טובה בעולם, אבל אין לי של מי להיות. אלה שחשבתי שהן כן חברות שלי איכשהו הוכיחו סופית שלא (בחופש פסח כולן יצאו לאנשהו לחגוג יומולדת ל2 חברות, ובמקרה יצאתי עם מישהו לסיבוב ועברנו שם. הן היו מאוד מופתעות לראות אותי...גיליתי את מה שהסתירו ממני). גם תמיד היה להן קשה לפרגן..כאילו ממש..לא יכולתי לספר כלום, כי הייתי נתקלת בתגובה כמו "מה את מתלהבת!" או "טנהנהנהנה" בקול מלגלג כזה.. הן גם הכי צבועות שיש. יוצא מצב שאני מעדיפה לשבת לבד בכיתה בהפסקות ולא לצאת איתן החוצה כי אני לא אהיה במקום שאני מרגישה לא רצויה בו.
וזה לא שכל העולם נגדי ואני בדדניקית. ישלי מלא ידידים ו"ידידות",ואני אוהבת להכיר אנשים חדשים. אבל הם לא קרובים אליי...
וזה כן חסר לי לפעמים.. אין לי עם מי לצאת "לצוד בנים" חח,או לשופינג כמו פעם..או את מי לשתף בדברים שעוברים עליי, או עם מי להתייעץ...כי הרוב זה דברים "של בנות", ובנים לא אוהבים שמדברים איתם על דברים כאלה.. כמו לדוגמא על בנים אחרים.
אני נמצאת בחברת בנים רוב הזמן. אמא שלי שונאת את העובדה הזאת ואני צריכה לשקר לה כדי להפגש עם חלק מהם- אלה שהיא לא מכירה ולא סומכת עליהם. אני שונאת לשקר לה. אני שונאת לשקר בכללי.

נשאר לי רק לקוות שבצבא זה ישתנה.. "משנה מקום משנה מזל"
למרות שמצד אחד הגיוס המאוד קרוב "גדול עליי" פתאום, אני מחכה ליום הזה בקוצר רוח רק כדי להתנתק מהסביבה המגעילה שפה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2007, 12:24
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
הדבר שהכי הפריע לי שכתבת...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Little Kiwi שמתחילה ב "מה עושים במצב כזה?"

היה,שבנות שאת כן מתחברת איתן - גרות רחוק.

ואת חושבת שבצבא זה יהיה שונה? החברים ההכי טובים שלי מהצבא הגיעו מקריית שומנה, רמת מגשימים (רמת הגולן), קריית מוצקין, פתח תקווה, גן יבנה וכו'. אני מחדרה. אז? אז לוקחים את האוטו / אוטובוס / רכבת ונוסעים אליהם. וההפך.

אותו הכנ"ל לגביי חבר'ה (בנים ובנות) שהיו איתי בתיכון,עכשיו הם גרים ולומדים, בבאר שבע, תל חי, רמת גן... אז נוסעים לבקר אותם.

גם אנשים שהכרתי פה - והם נורא חשובים לי... נסעתי ואני עוד אסע רחוק בשבילהם... אריאל, תל אביב, יבנה... ידידות, כמו כל מערכת יחסים זה משהו שדורש השקעה.

אבל, משני הצדדים.

זה השוני. אצל החברות שלך - לא הייתה את הנכונות להשקיע. הן לא באמת רצו את הידידות שלך.

יצא לי לקרוא המון תגובות שלך. גם פה וגם במה שבראש - ולכן, אני בטוח במאת האחוזים במה שאני עומד לכתוב: זה הפסד שלהן נטו. את אדם נפלא, מיוחד שכל בן אדם היה שמח אם היה לו אותך בחייו.
את עוד תמצאי אנשים. אני בטוח.

בקשר לזה שרוב החברים שלך הם בנים... אז מה? רוב החברות שלי הן בנות. ואני מדבר איתן על הכל. והן איתי על הכל. לא משנה המין של בן הזוג בידידות. משנה רמת הפתיחות.אם אתם מספיק פתוחים אחד עם השני - אפשר לדבר על הכל.

ישן 13-04-2007, 23:53
  dondon dondon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל dondon שלח הודעה דרך MSN אל dondon
רוצה להיות חברה שלי? חחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Little Kiwi שמתחילה ב "מה עושים במצב כזה?"

גמלי היה מצב דומה לשלך, בביצפר הייתי מארגנת משו, לנסוע למסיבה ביחד.. והיה אחד שרבתי איתו פעם, אז הוא החליט לארגן גם הסעה לאותו מקום, וכל ה"חברות" למיניהן אמרו שהם יסעו איתוו.. חחח והתחילו לרכל עליי.. תשאלי אותי זה הכל מקנאהה.. כשהם רואים שיש להם במה להתפס, במישו ש"נגדי" אז הן יצטרפו כדי לעקוץ מעט ולעשות רע.. ורק חברה אחת שהייתה איתם, אמרה להם שזה לא בסדר לדבר ככה מאחורי הגב שלי.. כשתתחילי לשים עליהם זיןן.. ככה הם ירצו להתקרב אליך יותר.. אבל אני העפתי אותם בצורה מאוד חמודה :] יש לי שלוש חברות ממש ממש טובות..
ויש לי מלאאאא ידידים, ותכירי לאמא שלך ידיד אחד מתוך כל החבורה ותגידי תמיד שאת יוצאת איתו חחחח זה מה שאני אומרת לה..
מאיפה את? אני יכולה להתנדב להיות חברה טובה שלך

אגב תדעי שבנות שהן לא חברות טובות שלך, לרוב יעדיפו לא לשתף אותך במשו שכולל בנים, כי את בטח מהווה להם תחרות בעניין :]

קיצר אני בטוחה שתמצאי בצבא מלא מלא חברים, אני מאחלת לעצמי את אותו הדבר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:29

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר