לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2007, 15:30
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "מסתובב בימים אלו מייל עם לינק..."

זה לא נכון להשוות שחיטה של כבש ושל דולפינים ע"י יפנים. נכון, זה עדיין להרוג בע"ח, אבל הצורה שהיפנים עושים את זה (גם אני ראיתי את רוב הסרטון, עד שלא יכולתי יותר בקטע שהוא מפרפר שם ומדמם לבד..) בכזאת אכזריות שזה כבר ממש פשע שעולים לך העצבים כשאת רואה את זה.

אבל פה אנחנו מדברים על שחיטה של כבש, או פרה..חיות שבני האדם אוכלים כבר אלפי שנים...וכמובן שזה נעשה בפחות אכזריות מלירות חצים קשורים לחבלים בדולפינים ולמשוך אותם מהמים בצורה הזאת.

בכל מקרה, אני נגד צייד חיות כמו לויתנים ודולפינים, וכל חיה מוגנת או בהכחדה. אבל את הבשר בקר שלי אני צריך בשביל להיות בריא. וכן, אני בנאדם שאוהב חיות.. (:

אבל היי, אני מבין אותך לגמרי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2007, 21:08
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי worth1000 שמתחילה ב ":( עצוב.."

לפי דעתי צימחנות זה לצאת באימרה ממש שגויה..

זה אולי ינקה את המצפון שלכם אבל רק יזיק לכם לגוף..
לדעתי זאת דרך הטבע החזק שורד כמו שלא כואב לראות איך אריות טורפים פיל גדול ככה ממש לא צריך להיות לנו איכפת..
הבעיה העיקרית היא הדרך שבה מביאים להרג החיות שחוות סבל רב..
גם פה הפיתרון לא בצימחונות אלה ממש ללכת ולעשות מעשים ולא אם תגיד אני צימחוני אז זה לא על המצפון שלי מה שעושים עם החיות (כי זה עדיין ממשיך לקרות)..

בשביל החיות כל יום הוא שואה.. (ועכשיו תחשבו על זה טוב טוב)
בשואה היו כאלה שבחרו לא להתערב להימנע ובכך לנקות את מצפונם הם לא לקחו חלק במלחמה למרות שידעו שיכל לצאת להם מזה הרבה רווחים.. הם העדיפו להיות "צימחוניים"
אולם היו כאלה שקמו נגד ולחמו ואלה הם שהביאו את השינוי.. לכן להיות צימחוני פירושו לא להיות נקי מצפונית כי זה דיי לעבוד על עצמך אלא לקום ולעשות משהו נגד..

עוד בתורה ה' השלים עם זה שזהו טיבעו של האדם וכי יצר הרע דבק בו ולכן כלום לא יעזור והותיר לו לאכול בע"ח..
ובתכלס מי שלא אוכל מפסיד..

בקיצר אתרים כמו שהבאת טובים להעלאת המודעות למה שקורה לחיות ולהתחלה של יצירת שינוי
אבל אתרים שנושאים סיסמאות כמו "בשר זה רצח" צריכים לחשוב על זה שוב..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר