לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2007, 16:51
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "שוב אתה מסיק מסקנות בלי..."

אני מאמין בהבאת האימון לרמה הקרובה ביותר של מציאות שאפשר.

אז נכון שאין טעם לעשות ריצת ווסט עם נעלי צבא (כי גם ככה לא יהיו יותר מדי מקרים שנרוץ 5 ק"מ על ווסט) ולמרות שרמזת לחטיבה שלי, אז לא יודע מה היה פעם אבל בימינו ריצות ווסט מתבצעות על נעלי מד"ס (חוץ מבוחן פלוגה, אותו עושים על נעלי צבא) ובכל מקרה ב' מלא.

במקרים שבהם אתה מתאמן על נטו יכולת לחימה אני חושב שכל פרט הכי קטן חשוב וכן, נעלי צבא/הרים מגבילות יותר את חופש הפעולה של הלוחם, בזמן אמת, אפילו הפרט הכביכול שולי הזה משנה מאוד. חוצמזה שאנחנו בצבא, כמו שאני לא אעשה מטווחים עם נעלי מד"ס או אעמוד בשמרה אתן, כי זה שומר על הבריאות, אני לא אעשה שום דבר אחר בנעלי מד"ס.
הנעליים השחורות הגבוהות והלא כ"כ נוחות האלה נקראות נעלי צבא לא סתם. אלה הנעליים שלובשים בצבא.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2007, 17:12
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי nimrodf שמתחילה ב "אולי אין הבדל מבחינת הכושר בין נעלי צבא לנעל ספורט"

ומגביר פציעות באופן דרמטי.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 15-04-2007, 17:12
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי סטריקס שמתחילה ב "חחח אחי תודה אבל המושגים האלה..."

סיירת יעל מצטרפת לכל מיני מבצעים של יחידות מובחרות אחרות כגון יחידות העילית סיירת מטכ"ל ושייטת 13 ועוסקות בפן ההנדסי של המבצע (בקיצור, פיצוצים ).
יחס"פ כפי שהשם אומר מטפלת במטענים וכו' (אם ראית בופור אז בתחילת הסרט זיו מהיחס"פ בא לנטרל מטען כדי לפתוח את הציר שמה...).
ספי"ר זה כמו יחס"פ רק שהם מטפלים בכל-מיני טילים שנפלו ולא התפוצצו וכו'.
מדרון מושלג היו די מסווגים עד עכשיו ככה שאין עליהם ממש מידע אבל הם בעקרון עוסקים בפריצה לבתים וכו'.
סמו"ר מטפלים בכל האספקט של הסליקים והמנהרות בעזה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר