לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2007, 16:32
  oplo oplo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.04
מקרה שהיה כך היה- בזיון בכניסה למועדון

"א" לוחם בגדוד קרבי בצה"ל
יום שישי בערב לאחר 18 ימים בשכם המחורבנת שבה טחנו מחסומים, שמירות, עבודות מטבח, חווארה, מחסום גב אל גב, נשות ווטש, בצלם, ושאר זבל כזה או אחר.
מרים טלפון אל אחד החברים שלו (שטוחן איפשהו במקום אחר בשטחים או בצפון) וביחד מחליטים ללכת אל אחת ממסיבות החיילים בשרון.
כשהם מצליחים לעבור את הסלקציה, הם רואים דוכן שכותרתו "יחידות קרביות" שהם שואלים לפשר העניין הם מבינים שחיילים שנמאצים ביחידות קרביות מקבלים הנחה למסיבה. "א" שהרבה כסף בתור חייל אין לו, שמח וטוב לו - מחכה בתור עד שהוא ניגש לקופאי. שהקופאי (או איך שלא תקראו לו) שואל באיזה יחידה הוא משרת "א" משיב לו שהוא משרת בגדוד X בחטיבה X. להפתעתו של "א" הקופאי מודיע לו שגדוד, לא תופס כאן. רק יחידות "מובחרות". אתם קולטים? רק יחידות מובחרות. לא משנה מאיזה מחזור לא משנה איזה יחידות. העיקר שיהיו מובחרות. "א" בוגר מלחמת לבנון השנייה. רואה ירוקים שהתגייסו לפני חודשיים לאיזה גדס"ר או אלהים יודע מה. מקבלים הנחה למסיבה בזמן שכנראה, השרות שלו. לא מספיק למארגני המסיבה, ולא מגיע לו הנחה.

מה אתם חושבים? מוצדק? בזיון?

אני אישית חושב שמדובר בבזיון, הלוואי שזה היה גם לא חוקי ואז הייתי יכול לעשות גם משהו מעבר לזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2007, 17:18
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "מקרה שהיה כך היה- בזיון בכניסה למועדון"

באתם בטענות לשחקנים ששיחקו בבופור....עכשיו אל תצפו לשום דבר אחר....
זהו בדיוק אותו מדרון חלקלק שעליו מדברים כשמתלוננים על המיליטניות של החברה ועל הכניסה לתחתונים של אנשים בחברה אזרחית דמוקרטית, בשאלות ומדדים לא רלוונטים לגבי השירות הצבאי..
זה מתחיל בלבוא בטענות לשחקן כי הוא שוחרר משירות (שוחרר!!!! הוא לא עבר על שום חוק!!!) וממשיך בכך שמועדון רוצה לתת הנחה רק למי שעבר גיבוש ולא לסתם מישהו מהגדוד...
אל תבזבזו את הזמן בלכתוב לי שזה לא אותו דבר....שום דבר הוא לא אותו דבר...אתם שמתם את הקו במקום שהיה נוח לכם (חלוקה למי משרת ומי לא...בלי להתייחס כלל לנסיבות..) ובעל המועדון שם את הקו איפה שנוח לו...(סיירות וגיבושים כן...לוחם בגדוד לא...). פתחתם את הדלת לאפליה מסוג זה בעצמכם (ואפילו המתלונן עצמו עושה זאת בצורה מסוימת בהודעתו..).....לא הקשבתם כשהזהירו אותכם שמקום השירות אינו מדד לכלום בחברה אזרחית ודמוקרטית ושהמדד היחיד הרלוונטי ליחס שונה הוא מדד של מי שעובר על החוק ומי שלא...ולא מדד של למי יש רובה יותר גדול....
בישלתם את הדייסה שלכם, עכשיו תאכלו אותה..
אמיל
***הערה...הנ"ל נכתב בלשון רבים אבל מתייחס רק לאלו שהשמיצו ובאו בטענות מטופשות לגבי השחקנים מהסרט בופור***

ישן 17-04-2007, 14:10
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
תשמע
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "יש משהו בדבריך"

בנקודת מבטך (אני מנסה מאוד כי אני עדיין לא חייל) אני מבין אותך לגמרי שערוריה מבזה אני במקומך הייתי משכנע כמה שיותר אנשים להחרים את המועדון.

מבחינת בעל המועדון, תאר לך שיש לך חנות ואתה לצורך העניין לא אוהב ערבים ולא מוכן שהם יכנסו
לחנות שלך כל עוד העסק הוא פרטי שלך זכותך המלאה לקבוע מי נכנס ומי לא כמו שאתה מחליט בבית מי נכנס ומי לא.

אני לא אומר שיש לסלוח לבעל המועדון או משהו אבל הוא השתמש בזכותו הלגיטימית מי נכנס למועדון ואיך.

אני הייתי מפרסם את זה בכמה שיותר אמצעי תקשורת ומנסה בכל כוחי לגרום למועדון להיסגר.

ישן 14-04-2007, 17:25
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אני חושב שיש כאן הבדל, לפחות מבחינת הגבול שאנשים שמים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[font=Verdana]באתם בטענות..."

מי נתן לבעל המועדון את המנדט לקבוע מה מובחר ומה לא?
הוא מכיר את כל יחידות צה"ל, כולל המסווגות ביותר שבהן?
אם הוא כבר החליט לעשות את אותה הנחה ללוחמים, שזה דבר יפה וראוי בעיניי, בהתחשב בעבודה הקשה שלהם, במשימות השוחקות, ובתנאים הלא קלים, למה רק לחלקם?
יש אפשרות לעשות את ההבחנה בצורה הכי קלה- תעודת לוחם. מי שמחזיק בתעודת לוחם יקבל את ההנחה, מי שלא- ייאלץ לשלם מחיר מלא.
אם בתחבורה הציבורית זה פועל כך (נסיעה ללא מדים) ובקולנוע (הנחות במשך כל השנה ללא תנאים כמו בחוגר "רגיל"), אז למה לא גם כאן?
נכון, בעל המועדון עושה משהו שהוא לא צריך לעשות ואף אחד לא מחייב אותו לפעול כך- ההנחה לאוכלוסיה מסויימת. אך אם הוא כבר עושה את אותה הנחה ומוכן לתגמל את אותו ציבור מאוד מסויים, שיעשה זאת כמו שצריך ולא יחליט באופן שרירותי מה מובחר ומה לא.
תועדת לוחם היא ההוכחה הכי טוב והפתרון הכי מתאים לבעיה הזאת.

ישן 14-04-2007, 17:39
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
אני מבחין בין אומנות והרצון לדמות מציאות דרכה (מקרה שחקני הבופור)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "לא זכור לי שביקשו מהחברה של..."

לבין רצונם של לוחמים בחופשה לבלות, ומתן תגמול הולם ע"י בעל המועדון שאליו הגיעו.
כהבהרה, לי אין בעיה אם העובדה שחלק מהשחקנים בבופור לא סיימו/שירתו שירות צבאי מלא, כל עוד צורת המשחק שלהם לא פוגעת בסרט (ולדעתי היא לא).
כן יש לי בעיה אם אפליה לא צודקת בתוך ציבור מסויים. יש כאן ציבור עם מכנה משותף (לוחמים) שבתוכו עורכים אפליה מיותרת (מובחרים ולא מובחרים), כשבתכל'ס, קשה להבחין ולקבוע באופן ברור מי כן מובחר ומי לא.
לכן אני אומר, אם כבר החלטת לתגמל ציבור מסויים, במקרה זה הלוחמים, עשה זאת בצורה הברורה ביותר- מי שמחזיק בתעודת לוחם יקבל הנחה. זה עובד במספר מקומות אחרים, אין סיבה שזה יעורר כעס גם כאן.

ישן 14-04-2007, 18:08
  mememe89 mememe89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=mememe89]להגיד אפשר..."

יפה, הדגמת בצורה מצויינת איך כל אחד יכול לקבוע לו קו גבול ולפעול על פיו.
אני לגמרי מסכים איתך, גם בעניין הבופור וגם בעניין הזה. ברור כאן לרובינו אם לא לכולנו שהעניין כפי שהוצג הוא לא בסדר ומצד שני אין לנו כל כך דרך להתמודד עם העניין הזה. הקו הוצב שם בדיוק על הגיבוש - מי שעבר מגיעה לו הנחה - לוחם אבל לא עבר גיבוש? יפה מאוד... אבל לא אצלינו.

עריכה:
במקרה זה אני אשאל עוד שאלה: למה ללוחם מגיעה הנחה? כי הוא מסכן את חייו למען המדינה וכו' וכו' וכו'. למה ללוחם ביחידה מובחרת מגיעה הנחה שלא מגיעה ללוחם "רגיל"? לא יודע, כי הוא עבר גיבוש? אז מה..... כי הוא תורם יותר מאחרים? תוכיח...

נערך לאחרונה ע"י mememe89 בתאריך 14-04-2007 בשעה 18:14.
ישן 14-04-2007, 19:43
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[font=Verdana]באתם בטענות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
זהו בדיוק אותו מדרון חלקלק שעליו מדברים כשמתלוננים על המיליטניות של החברה ועל הכניסה לתחתונים של אנשים בחברה אזרחית דמוקרטית, בשאלות ומדדים לא רלוונטים לגבי השירות הצבאי..
זה מתחיל בלבוא בטענות לשחקן כי הוא שוחרר משירות (שוחרר!!!! הוא לא עבר על שום חוק!!!) וממשיך בכך שמועדון רוצה לתת הנחה רק למי שעבר גיבוש ולא לסתם מישהו מהגדוד...
אל תבזבזו את הזמן בלכתוב לי שזה לא אותו דבר....שום דבר הוא לא אותו דבר...אתם שמתם את הקו במקום שהיה נוח לכם (חלוקה למי משרת ומי לא...בלי להתייחס כלל לנסיבות..) ובעל המועדון שם את הקו איפה שנוח לו...(סיירות וגיבושים כן...לוחם בגדוד לא...). פתחתם את הדלת לאפליה מסוג זה בעצמכם (ואפילו המתלונן עצמו עושה זאת בצורה מסוימת בהודעתו..).....לא הקשבתם כשהזהירו אותכם שמקום השירות אינו מדד לכלום בחברה אזרחית ודמוקרטית ושהמדד היחיד הרלוונטי ליחס שונה הוא מדד של מי שעובר על החוק ומי שלא...ולא מדד של למי יש רובה יותר גדול....
אמיל
***הערה...הנ"ל נכתב בלשון רבים אבל מתייחס רק לאלו שהשמיצו ובאו בטענות מטופשות לגבי השחקנים מהסרט בופור***

א' , יפה כתבת.

שחר
ישן 14-04-2007, 21:58
  גיא. גיא. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.03.07
מחזק

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
אמיל

מסכים עם אמיל:
1. יש להפריד את השירות הצבאי מהאזרחות.
2. יש להפריד את ההבחנה בין לוחמים באשר הם.
3. יש להפריד את ההבחנה בין לוחמים ללא לוחמים. למה?
א. כי יש מספיק אנשים שרצו בכל כוחם להיות לוחמים, אבל יש להם פרופיל שלא מאפשר זאת.
ב. הסיבה היותר חשובה - כי הצבא לא מסתכם במערך הלוחם, יש מערכים שלמים נוספים בצבא, ותאמינו לי שאם הייתי צריך כל יום לישון 6 שעות וללמוד 14 שעות בלי להתעפץ, היה לי לא קל לעמוד בזה. בסופו של דבר, גם הבחור במודיעין או בכל מערך אחר עושה עבודה חשובה מאין כמוה.

גיא.
דרך אגב, שיהיה לכולם שבוע טוב.

נערך לאחרונה ע"י גיא. בתאריך 14-04-2007 בשעה 22:03.
ישן 14-04-2007, 23:28
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי גיא. שמתחילה ב "מחזק"

אני הייתי חייל עורפי לכל דבר בשירות הצבאי שלי, כי היה לו פרופיל נמוך. כנראה שאם היה לי פרופיל קרבי, הייתי לוחם. כמעט בטוח, למעשה (לא מוכן להתחייב על what if). לא כי אני גיבור גדול, אלא פשוט כי זה מה שהיו אומרים לי לעשות.
ואני אומר לך, בלב שלם, שבתור חייל לא הייתה לי שום בעיה עם זה שלוחמים מקבלים הטבות שאני לא -בקולנוע,בנסיעה בתחב"צ על אזרחי,בכניסה למועדונים, במענק שחרור.
לעומת זאת, אם מנהל יחליט לא להעסיק אותי לעבודה בגלל שלא הייתי לוחם- בהנחה שהעבודה לא דורשת כישורים של לוחם- זה יהיה פסול, לטעמי.

ישן 15-04-2007, 18:31
  analmongus analmongus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.06
איני מסכים איתך כלל
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי גיא. שמתחילה ב "מחזק"

למרות שמרבית הצבא אינו "לוחם" - תמציתו של הצבא מתבטאת במערך הלוחם, ולא במערכים התומכים. אין בי זלזול כלפי המערכים הנל' - להיפך - בתור לוחם אני מודע היטב שבלעדיהם התנהלות הקרב יכולה להגיע לשיתוק מוחלט אם הם לא יעשו את עבודתם נאמנה. אך למרות זאת - הדרגים העורפיים/עזר בסופו של דבר "משפרים לאחור" לאחר מילוי תפקידם - בעוד הדרג הלוחם מנסה כמיטב יכולתו "לשפר לפנים" לאחר שהצטייד, התחמש, תוקן ונחבש...זהו הבדל מהותי.
הכירסום במעמד הלוחם הביא להמצאתם של דברים אבסורדים: תעודת לוחם, כומתות בצבא טורקיז, ירוק זוהר, סגול ומנומר, סיכת לוחם לכל גדוד/פלוגה/מחלקה ועוד דברים רבים - שמנסים בצורה השטחית והלא יעילה לחלוטין - להחזיר את מעמד הלוחם בצבא למקומו המתוקן. פעם הדברים היו מובנים - ולא היו כל כך הרבה התלבטויות/התפלספויות: לוחם היה במעמד גבוה יותר מחייל העורף/עזר.

כיום - מי שלא עושה צבא - נמצא במעמד עילאי....

נערך לאחרונה ע"י analmongus בתאריך 15-04-2007 בשעה 18:39.
ישן 15-04-2007, 18:15

אמיל...

מכיוון שאתה משתתף פעיל מאוד בפורום זה והשני...הרשה לי להעיר לך שהגדרתם של הודעות שלי ושל אחרים כ"מטופשות" - לא תורם לויכוח/שיחה...מכיוון שאתה כן מביע את דעותייך, ומגיב לדעות של אחרים - תמוהה בעיניי העובדה שאתה מעליב ולמעשה סותם פיות (באופן דמוקרטי כמובן, הרי זו זכותך...).
מבחינה חוקית - בעל המועדון עובר על החוק...אסור לבצע סלקציה על רקע מין, מראה חיצוני, השתייכות עדתית וכו'. הבן אדם עבר על החוק.נקודה.
כמובן שהסרט בופור וההשתתפות של שחקנים אלו ואחרים בו היא חוקית לחלוטין גם כן, אך אם תחזור לאשכול על נושא הבופור - תראה שההתייחסות שלי אינה לצד החוקי של הדברים - אלא לחוסר המוסריות הקשורה בגילום לוחמים על ידי חבורת אינטרסנטים אגואיסטית שמקדמת את עצמה על חשבון אנשים בני גילם שמשרתים בצבא (שלמרביתם היה מתאים יותר לשתות הפוך בבית קפה..).

מצחיק אותי שאתה ממשיך להשתמש בהגדרה "מיליטנטיות" לשם אפיון הלך הרוח במדינה. אשמח אם תאיר את עיניי לחברה/מדינה שאינה מיליטנטית על פי ההגדרה (הבאתי לך את ההגדרה באשכול המדובר). אפילו לשוויץ - יש מאפיינים מיליטנטים.
הנקודה היא שבמדינתנו - לוחם צריך להיות במעמד עילאי מבחינת הסטטוס החברתי. אם כל הכבוד לאלו שמשתחררים באופן חוקי מהצבא עקב "אי-התאמה", ואם כל הכבוד לאנשי יחידות העזר/עורף - שאין לי ספק שחלקם עובדים מאוד קשה - הלוחם הוא מהותו של הצבא, ומכיוון שאנו נמצאים במצב מלחמה אם חלק משכנינו - אז הלוחם הוא מהותה של המדינה. הכירסום האדיר במעמד של הלוחם (הן בסדיר ובעיקר במילואים) - גרם וגורם לחוסר יכולת להתמודד עם איומים ביטחוניים.
אם מה מדבריי אינך מסכים?

נערך לאחרונה ע"י analmongus בתאריך 15-04-2007 בשעה 18:21.
ישן 15-04-2007, 18:24

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי analmongus שמתחילה ב "אמיל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי analmongus
מכיוון שאתה משתתף פעיל מאוד בפורום זה והשני...הרשה לי להעיר לך שהגדרתם של הודעות שלי ושל אחרים כ"מטופשות" - לא תורם לויכוח/שיחה...מכיוון שאתה כן מביע את דעותייך, ומגיב לדעות של אחרים - תמוהה בעיניי העובדה שאתה מעליב ולמעשה סותם פיות (באופן דמוקרטי כמובן, הרי זו זכותך...).
מבחינה חוקית - בעל המועדון עובר על החוק...אסור לבצע סלקציה על רקע מין, מראה חיצוני, השתייכות עדתית וכו'. הבן אדם עבר על החוק.נקודה.
כמובן שהסרט בופור וההשתתפות של שחקנים אלו ואחרים בו היא חוקית לחלוטין גם כן, אךאם תחזור לאשכול על נושא הבופור - תראה שההתייחסות שלי אינה לצד החוקי של הדברים - אלא לחוסר המוסריות הקשורה בגילום לוחמים על ידי חבורת אינטרסנטים אגואיסטית שמקדמת את עצמה על חשבון אנשים בני גילם שמשרתים בצבא (שלמרביתם היה מתאים יותר לשתות הפוך בבית קפה..).

מצחיק אותי שאתה ממשיך להשתמש בהגדרה "מיליטנטיות" לשם אפיון הלך הרוח במדינה. אשמח אם תאיר את עיניי לחברה/מדינה שאינה מיליטנטית על פי ההגדרה (הבאתי לך את ההגדרה באשכול המדובר). אפילו לשוויץ - יש מאפיינים מיליטנטים.
הנקודה היא שבמדינתנו - לוחם צריך להיות במעמד עילאי מבחינת הסטטוס החברתי. אם כל הכבוד לאלו שמשתחררים באופן חוקי מהצבא עקב "אי-התאמה", ואם כל הכבוד לאנשי יחידות העזר/עורף - שאין לי ספק שחלקם עובדים מאוד קשה - הלוחם הוא מהותו של הצבא, ומכיוון שאנו נמצאים במצב מלחמה אם חלק משכנינו - אז הלוחם הוא מהותה של המדינה. הכירסום האדיר במעמד של הלוחם (הן בסדיר ובעיקר במילואים) - גרם וגורם לחוסר יכולת להתמודד עם איומים ביטחוניים.
אם מה מדבריי אינך מסכים?

מתנצל על ההגדרה "מטופשת" לא הייתי צריך להשתמש בה.
מעבר לזה אני לא מסכים עם כלום ממה שכתבת (נכון שלכל מדינה יש אי אילו מאפיינים מיליטנטיים...פשוט בהיבט הזה הכל יחסי...למאפיינים של קנדה אין משמעות ביום יום ואילו אצלנו זה משפיע לרעה בהרבה מקומות...).
אתה חושב שהבעיה היא שמעמדו של הלוחם אינו גבוה מספיק, אני חושב שיש לנו בעיות ואנחנו נלחמים מלחמות מטופשות בגלל שללוחמים היה מעמד גבוה מדי...
אני יכול להסכים לגבי דבר אחד (אולי..) יתכן שיהיו לנו בעיות בעתיד בגלל מעמדו הירוד של הלוחם היום, אבל הגענו לבעיות הללו בגלל מעמדו הרם של הלוחם בעבר.
לגבי הבופור, אם לא הצלחתי להסביר למה אסור בכלל לדון בזה אז אין לי כבר כוחות לעשות זאת שוב..
כל טוב.
אמיל.

ישן 14-04-2007, 17:41
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "מקרה שהיה כך היה- בזיון בכניסה למועדון"

המקרה הזה גובל באפליה בעל עסק לא יכול לעשות מה שהוא רוצה זה בדיוק אותו דבר כמו הקטע של הכנסת אשכנזים ומזרחיים למועדון, בעל עסק לא יכול להגיד רק אם אתה משרת במקום מובחר אתה מקבל הנחה זה לא הולך ככה זה בפירוש אפליה ואני לא חושב שיש קשר בין הבופור למקרה במקרה של שחקני הבופור ממה שאני יודע יש כאלה שלא עשו צבא ויש כאלה ששוחררו עכשיו תבינו הם שוחררו בגלל קשרים ולא משום סיבה אחרת יש חוק במדינה כול מי שמגיע לגיל 18 צריך לעשות צבא נקודה לא משנה איפה הוא עושה גם אם זה 2 מטר מהבית או גם אם זה בחור הכי נידח בארץ בגלל זה אחד האנשים פה אמר משהו נכון בשביל זה קיים תעודת לוחם ולדעתי לפרסם את המקרה בכול האתרים לא יזיק יכול גם לעזור אנשים שאכפת להם פשוט לא יכנסו לשם בעל העסק יראה שהוא מפסיד הוא יברר יראה שזה גם בגלל זה ויפסיק עם כול הקטע המסריח הזה
ישן 14-04-2007, 18:18
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04

יואו צאו מהסרט!!!
ככה אנחנו הישראלים. בכל מקום מנסים לקמבן איזו הנחה, מכירים את אח של חבר של דוד של.
בוא אני יחדש לך משהו.
גם אם היית משרת ביחידה מיוחדת לא היית מקבל הנחה במועדון החממה.
למה?...כי לא הופעת ברשימות!
אין כאן שום הפליה.
מי שנרשם מראש, גם אם הוא ג'ובניק- יקבל הנחה.
מי שלא נרשם מראש, גם אם הוא משרת בשייטת מטכל לא יקבל שום הנחה.
עכשיו אתה תבוא ותתווכח, אבל אני מכיר את המקום מספיק טוב, אני לא משרת ביחידה מובחרת טירוף עם סכין בין השיניים ובכל זאת הייתי רשום ברשימות וקיבלתי הנחות.

עוד נקודה, הסיבה שהם מנסים "לשחד" לוחמים ביחידות מובחרות להכנס בזול למועודון היא ברורה לגמרי. בדרך כלל אנשים שמשרתים ביחידות מובחרות יהיו אנשים פחות בעייתיים, יהיו צהובים.
המועדון רוצה למשוך אנשים איכותיים ולא זבל.
לדעתי החממה הוא המועדון הכי טוב במרכז לחיילים.
הסלקציה שם היא לא דפוקה כמו ב"לכת" ולא מכניסים רק קטינים או אנשים שבאו בלי תעודת זהות.
הכניסה מהירה ואתה לא מתייבש כמו מסכן כאילו באת לחלוקת לחם ומרגיש מפגר.
וכן, יש הנחה לכל אחד, דבר עם יחצ"ן ותקבל הנחה.
גם אני הייתי במסיבה ביום שישי, אני לא בשום יחידה משו משו וקיבלתי הנחה ל15 שקל.

קיצר, תבדוק את הפרטים לפני שאתה בא ומשמיץ סתם מקום. אם כבר להשמיץ- תשמיץ את הלכת.
ישן 14-04-2007, 20:28
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
חבר'ה לא נראה לכם שזה טיפה עצוב מה שחלק
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי Awaking שמתחילה ב "צהוב פחדן? שו? צהוב אשכנזי? שו?"

מהאנשים פה כותבים על ההוא מהבופור שהשתמט מהצבא?... אני פחות התעצבנתי על המועדון דווקא, כי כמו שאמרו הסיבה היחידה שמנסים למשוך חבר'ה מסיירות זה נטו בגלל שהם אשכנזים יותר(אני מכיר יחצ"ן במועדון), זה עצוב אבל זה לא נובע מכך שגדודים עובדים פחות קשה או פחות טוב, אלא מאופי האנשים שבהם... לא מגעיל אותכם שבן אדם שלא התאים לו לשרת בצבא הולך לקולנוע ומשחק את הקצין הקרבי המורעל ביותר?... איזה מין מדינה אנחנו מצטיירים אחרי זה כשאנחנו נותנים במה למשתמטים לשחק את ההפך המוחלט של מה שהם מייצגים?... זאת דמוקרטיה בשיא חולשתה וניוונה... זה גרוע בדיוק כמו לשלוח את ג'קו הזה לחו"ל לנסות ולשכנע צעירים יהודיים לעלות לארץ ולהתגייס... פשוט מגעיל אותי הבמאי של הסרט הזה שליהק מישהו שהשתמט ללא שום בעיות נפשיות.. לא מעניין אותי שהוא עשה את זה בדרך חוקית.
ישן 14-04-2007, 20:29
  melarky melarky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.05
חברה לא נראה לכם שזה פשוט בזיוני מה שחלק
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Red Beret שמתחילה ב "מה הבעיה להגיד שאתה ביחידה זו או אחרת בשביל לקבל הנחה?.."

מהאנשים פה כותבים על ההוא מהבופור שהשתמט מהצבא?... אני פחות התעצבנתי על המועדון דווקא, כי כמו שאמרו הסיבה היחידה שמנסים למשוך חבר'ה מסיירות זה נטו בגלל שהם אשכנזים יותר(אני מכיר יחצ"ן במועדון), זה עצוב אבל זה לא נובע מכך שגדודים עובדים פחות קשה או פחות טוב, אלא מאופי האנשים שבהם... לא מגעיל אותכם שבן אדם שלא התאים לו לשרת בצבא הולך לקולנוע ומשחק את הקצין הקרבי המורעל ביותר?... איזה מין מדינה אנחנו מצטיירים אחרי זה כשאנחנו נותנים במה למשתמטים לשחק את ההפך המוחלט של מה שהם מייצגים?... זאת דמוקרטיה בשיא חולשתה וניוונה... זה גרוע בדיוק כמו לשלוח את ג'קו הזה לחו"ל לנסות ולשכנע צעירים יהודיים לעלות לארץ ולהתגייס... פשוט מגעיל אותי הבמאי של הסרט הזה שליהק מישהו שהשתמט ללא שום בעיות נפשיות.. לא מעניין אותי שהוא עשה את זה בדרך חוקית.
ישן 14-04-2007, 20:45

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "חברה לא נראה לכם שזה פשוט בזיוני מה שחלק"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי melarky

לא, נראה לי בזיוני שאתה מתעסק בזה...
לא נראה לי שאתה מבין בדיוק מה זה דמוקרטיה...

ישן 15-04-2007, 00:41
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
..
בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי melarky שמתחילה ב "חברה לא נראה לכם שזה פשוט בזיוני מה שחלק"

ציטוט:

אני אישית מעדיף שחקן מקצועי שמגלם לוחם , מאשר לוחם שמנסה להיות שחקן...

ותחשוב על זה.

וחוץ מזה - לא שמעתי התמרמרות וקריאה להחרים את הסרט 'מבצע אנטבה' בשל ליהוקו של יהורם גאון ...
ישן 16-04-2007, 10:22

הטיעון של יורם גאון חסר בשר....
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי שחר אדום שמתחילה ב ".."

אתה ממשיך להשתמש בטיעון הזה - בלי להבין באמת על מה ההתרעמות:
ראשית - יורם גאון שירת בצבא. אומנם הוא לא היה איש קומנדו עטור צל"שים - אך הוא עדיין שירת בצבא.
שנית - התרעומת היא לא ששחקן מקצועי (לא לוחם) מגלם את תפקידו של לוחם בקרב - אלא על כך ש"השחקן/שחקנים" המדוברים חסרי כל אמות מוסר, סוציומטים ומנותקים לחלוטין מההוויה הישראלית. בעת שהם מגלמים לוחמים בלבד, ולא משרתים בצבא "כי לא מתאים להם (ראה הראיון של אושרי כהן בYNET בו הוא מצהיר "שפשוט לא התאים לי להמשיך לשרת"...)- הלוחמים האמיתיים בני גילם באמת עושים את העבודה, נהרגים, מקריבים ונפצעים על מנת לאפשר להם לעשות זאת.
מכיוון שהצהרת שלא היית חייל קרבי -אני אומר לך שלא תהיה מודע לעולם לקושי המנטלי האדיר איתו נדרש להתמודד לוחם בצבא. שלא תבין לא נכון - יש בי הערכה רבה לאנשים רבים בצבא שאינם לוחמים - אך הלוחם הוא-הוא תמצית המערכת הצבאית.
העובדה שחלק משחקני "הבופור" לא עשו צבא - מבזה את לוחמי צה"ל כיום ובעבר. זהו עוד סממן לשחיקה האדירה במעמד הלוחם בצבא.
יש לטהר כל סובלנות לתופעה הזו - אפשר להתחיל על ידי החרמת הסרט, ובהקשר של האשכול הזה - גם להחרים את מועדון "החממה".
ישן 16-04-2007, 11:35
  Cfox Cfox אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 90 שנכתבה על ידי analmongus שמתחילה ב "הטיעון של יורם גאון חסר בשר...."

אתה מוזמן להחרים את הסרט, אם בתור בוגר לבנון זה מפריע לך. אני לחלוטין מבין את זה. אבל, לקרוא לשחקנים "חסרי כל אמות מוסר, סוציומטים ומנותקים לחלוטין מההוויה הישראלית"- אני עדיין לא חושב שאתה בעמדה להיות התובע והתליין שלו. בטח שהחלק האחרון של המשפט הזה הוא לא נכון. ההשתמטות היא חלק גדול מהווייה הישראלית. פסול, לא מוסרי, אבל קיים.

אני גם לא בטוח שמה שהוא אומר לגבי הסיבות שהוא עזב את הצבא זה מה שבאמת היה.

בכל מקרה- אני מבין את כעסך כבוגר לבנון. קשה לי לקבל את הטענות של המלש"בים, לעומת זאת. זאת, מהסיבה הפשוטה ששנינו מכירים, שרבים וטובים שמכריזים על מורעלותם לפני הגיוס, טוענים שכל מי שג'ובניק (גם אם בגלל פרופיל) הוא פחות פטריוט/ישראלי, ואחרי יומיים בטירונות קרבית נשברים, ואחרי עוד חודשיים בג'וב יוצאים על נפשי.
כנאמר- "אל יתהלל חוגר כמפתח".

ישן 15-04-2007, 17:35
  Cfox Cfox אינו מחובר  

ציטוט:

תגיד, את הסרט "קווין ופרי קורעים את איביזה" ראית?

כי את פרי שיחקה אישה. לא מפריע לך? היא מעולם לא הייתה גבר...
ועדיין היא שיחקה אחד יותר טוב ממה שאני הייתי משחק. ואני אחד כזה כבר יותר מ-20 שנים.

אגב, איך אתה יודע (אתה מבין מה ההבדל בין יודע למסיק/מניח) שאין לו באמת בעיות נפשיות?

ישן 14-04-2007, 20:40
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי Red Beret שמתחילה ב "מה הבעיה להגיד שאתה ביחידה זו או אחרת בשביל לקבל הנחה?.."

זה לא הקטע..למה לו להגיד שהוא בסיירת שמטכ"ל אם הוא באמת קרבי??מה הוא נחשב פחות קרבי??

ממש לא..
עצם הרעיון שרק למובחרות שנותנים הנחה ולגדודים לא..מה גדודים זה כבר לא נחשב קרבי??כי אם לא כדאי להגיד את זה לכל החברה שנלחמו בלבנון ונלחמים בשטחים.
אפשר לחשוב שאם הוא היה אומר שהוא מהעורב זה מה שישנה..גדודים זה קרבי בדיוק כמו כל דבר אחר..אבל בדיוק.
זה עניין של עקרון..הבחור קורע את התחת ונטחן בלי סוף..הוא אמור להתגאות במה שהוא ולא לספר שהוא מיחידה מובחרות כדי לקבל הנחה שבכל מקרה מגיעה לו.
לך עם זה לעיתונות..אחרי מה שסיפרת אני אישית לא מתכוון להגיע לשם יותר.

נוב 07.

ישן 15-04-2007, 12:54
  סטריקס סטריקס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.07

שמעו אני הולך לארגן ליין בקרוב של מסיבות בתל אביב ואני אומר לכם בלב שלם שבכניסה אם יש מלא אנשים בלי תור מסודר אז כן אני יכניס אשכנזי משקפופר פנימה לפני שאני יכניס אחד שניראה לי ערס תגידו הפליה תגידו זיבי אבל ככה החיים הולכים

אני לא חושב שלאנשים מהסיירות מגיע יותר מאנשים בגדודים אבל אני רואה את זה כמו עסק

כמה שאתה נחשב יותר אתה אולי עושה דברים יותר מעניינים/חשובים או קראו לזה איך שאתם רוצים ופחות תאחלס תעבודה השחורה

זה בידיוק הדוגמא של הסיירות ליד הגדודים

יכול להיות שבעל המועדון הזה רצה לבוא בטוב אבל אם הוא יתן לכל הלוחמים תהנחה זה יפגע לו משמעותית בעסקים ופה יש תשאלה אם לתת רק ללוחמים מסויימים תהנחה ולעשות להם טוב על הלב או לא לתת לאפחד כדי לא לפגוע

או שהוא סתם מניאק שחושב רק על יחסי ציבור

המסר בכללי

תפנו למועדון לפני שאתם פונים לתקשורת עם זה

יום טוב

ישן 16-04-2007, 00:04
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
בואנה 'מארגן ליינים'
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי סטריקס שמתחילה ב "שמעו אני הולך לארגן ליין..."

יא מלשב"ים מה אתם בכלל מדברים לי פה...משווים לי וכאלה,וואלה אני כולה עשיתי טירונות בחטיבת חי"ר וזה הספיק לי מבחינת קושי לעוד 50 שנה בערך....וזה עוד בלי שהגעתי לאימון מתקדם או לוותיקה ווואלה אני אומר לכם שכולם טוחנים אחושרמוטה בקרבי לא משנה גדודים או סיירות,אם כבר,אחד מהגדוד טוחן יותר,אם זה צעירות,או שמירות או מטבחים או יחס חרא[שגם יש בוותיקה לפעמים ממה שהבנתי].
תתארגנו על יום אחד בפז"מ לא מדבר על הרבה כי וואלה גם אני צעיר פעור,אבל בחיית דינאק,עושים לי פה השוואות בלי בושה,אנשים נותנים את התחת למדינה והמדינה זורקת עליהם זין חד וחלק,צריך לתת הרבה יותר דברים לקרביים שיוצאים פעם ב17 יום הביתה בזמן שג'ובניקים[שאני אחד מהם]עושים צבא כמו בית ספר,אין הערכה לקרביים מהמדינה ומהאזרחים[אולי לכמה מהאזרחים כן אבל המספר קטן בהרבה ממה שצריך להיות],איך אפשר במיוחד אחרי מה שהיה בלבנון עוד לשמוע על מקרים כאלה בכניסות למועדונים או כל דבר אחר.
ועכשיו תחשבו מה חייל קרבי שחוזר הביתה אחרי 'תקופה' של שמירות,מטבחים,או אפילו סתם סוגר שבתות על שבתות,ורוצה לצאת וזה מה שהוא מקבל,תחשבו מה הוא חושב על השירות שלו ואם זה בכלל שווה,כי על מי הוא מגן בתחלאס?...על 'מדינת תל אביב'.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סטריקס
שמעו אני הולך לארגן ליין בקרוב של מסיבות בתל אביב ואני אומר לכם בלב שלם שבכניסה אם יש מלא אנשים בלי תור מסודר אז כן אני יכניס אשכנזי משקפופר פנימה לפני שאני יכניס אחד שניראה לי ערס תגידו הפליה תגידו זיבי אבל ככה החיים הולכים

אני לא חושב שלאנשים מהסיירות מגיע יותר מאנשים בגדודים אבל אני רואה את זה כמו עסק

כמה שאתה נחשב יותר אתה אולי עושה דברים יותר מעניינים/חשובים או קראו לזה איך שאתם רוצים ופחות תאחלס תעבודה השחורה

זה בידיוק הדוגמא של הסיירות ליד הגדודים

יכול להיות שבעל המועדון הזה רצה לבוא בטוב אבל אם הוא יתן לכל הלוחמים תהנחה זה יפגע לו משמעותית בעסקים ופה יש תשאלה אם לתת רק ללוחמים מסויימים תהנחה ולעשות להם טוב על הלב או לא לתת לאפחד כדי לא לפגוע

או שהוא סתם מניאק שחושב רק על יחסי ציבור

המסר בכללי

תפנו למועדון לפני שאתם פונים לתקשורת עם זה

יום טוב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:24

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר