לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2006, 12:29
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי djDimaX שמתחילה ב ""תגובה מהירה" - רעיון"

באמת מרגיז שאין את זה....

כל כך הרבה דברים בגלל הספאמרים...

נו באמת, יש עוד מערכות פורומים רבות שיש בהם תגובה מהירה...

סלחו לי, אבל אולי אתם אלו שעצלנים, כי בכל מערכת פורומים (בין אם יש או אין תגובה מהירה) יש מנגנונים אחרים נגד ספאמרים...פשוט מדווחים על ספאמר וזהו, המערכת חוסמת אותו כליל..זה לא כזה מסובך...

וגם העניין של לחכות דקה שלמה...זה פשוט סיוט...אני אוהב את הפורומים פה...אבל כשאני עובר מפורום לפורום וכותוב תגובה מהר אז אני צריך לחכות בגלל המנגנון הזה...יש את העניין הזה בעוד מערכות פורומים...ושם זה בין חצי דקה ל40 שניות....

לסיכום...אני לא מוצא שום נזק בשבוע נסיון...אתם הרי אמרתם שהאופצייה קיימת..אז מקסימום תבטלו אותה שוב...

מה דעתכם...?

המשך חג שמח ..(:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2006, 15:58
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
הכוכב הקטן הזה ליד השם שלי אומר שאני מנהל. מה יש, אני לא מספיק טוב לך?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "ראיתי...ולא ראיתי תשובה..."

ציטוט:
ראיתי...ולא ראיתי תשובה ממשית...הכל שם דיון תאורטי...באשכול הזה(שבו אני כותב עתה) נאמר שהסיבה היא סיבת אבטחה ואילו שם כתוב שהסיבה היא, סיבת איכות התגובות.

שם? פה? איפה אתה נמצא בכלל?
האשכול הנוכחי הוא אחד מני רבים שבהם הבקשה נענתה בשלילה. זה רק יעשה את העבודה על הספאמרים קלה יותר, ואין כאן שום מקום לדיון. תודה, שמענו את בקשתכם, והיא נדחתה.

ציטוט:
והרוב צידדו בעד...אנשים לא אוהבים שינויים ותמיד יהיו כאלה שיתנגדו...אבל זה לא אומר שלא כדאי לשנות...

הרוב גם יצדדו באפשרות לתת לכולם ניהול. זה לא אומר שצריך להקשיב להם.

בקיצור, save your breath, דעת ההנהלה בנושא לא תשתנה, מספיק להקפיץ אשכולות ישנים.

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 08-10-2006, 16:32

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "הכוכב הקטן הזה ליד השם שלי אומר שאני מנהל. מה יש, אני לא מספיק טוב לך?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kill-Machine
שם? פה? איפה אתה נמצא בכלל?
האשכול הנוכחי הוא אחד מני רבים שבהם הבקשה נענתה בשלילה. זה רק יעשה את העבודה על הספאמרים קלה יותר, ואין כאן שום מקום לדיון. תודה, שמענו את בקשתכם, והיא נדחתה.

הרוב גם יצדדו באפשרות לתת לכולם ניהול. זה לא אומר שצריך להקשיב להם.

בקיצור, save your breath, דעת ההנהלה בנושא לא תשתנה, מספיק להקפיץ אשכולות ישנים.

הרבה דברים יעשו את העבודה יותר קלה לספאמרים...בגלל זה לא חוסמים אפשרויות...אלא אם כן היא הוכחה כמזיקה...

סלח לי שאני מתחצף...אתה גם מנהל את האתר...?

הרוב גם יצדדו שהם רוצים שהאתר יחלק חינם כסף ואזאיפה הדוגמא שלך ואיפה הבקשה שלי.....ואגב אני לא בטוח שכולם ירצו ניהול...הם מבינים שצריך סדר...ואנשים לא חולי שליטה וניהול...

מה זה מספיק...פעם ראשונה שאני מקפיץ פה...אני בקושי כותב פה יומיים...

ואגב לא יזיק אם תהיה קצת יותר נחמד...אתה לא חייב אבל זו המלצה. (אה ואת זה מן הסתם הרוב כן ירצו...)

חג שמח..(:
ישן 09-10-2006, 10:21
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
תאמין לי שאני מספיק "מוסמך" לענות לך בשם האתר.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "[QUOTE=Kill-Machine]שם? פה?..."

לא תקבל תשובה אחרת מ"מנהלי האתר" כמו שאנשים נוהגים לקרוא להם, או האדמינים.

ציטוט:
הרבה דברים יעשו את העבודה יותר קלה לספאמרים...בגלל זה לא חוסמים אפשרויות...אלא אם כן היא הוכחה כמזיקה...

ההיפך, זו סיבה שהרבה פונקציות לא קיימות פה. פרש מפוצץ בספאמרים ובילדים מטומטמים שרוצים רק לנפח לעצמם את המונה ונעשו הרבה מאמצים כדי למנוע מהם להצליח. זו סיבה מעולה לחסום אפשרויות.

ציטוט:
הרוב גם יצדדו שהם רוצים שהאתר יחלק חינם כסף ואזאיפה הדוגמא שלך ואיפה הבקשה שלי.....

נכון, אתה רק מחזק את מה שאני אמרתי... זה שאנשים רוצים משהו לא אומר שצריך לתת להם אותו.

ציטוט:
ואגב אני לא בטוח שכולם ירצו ניהול...הם מבינים שצריך סדר...ואנשים לא חולי שליטה וניהול...

תעיין קצת פה בפורום, אולי דעתך תשתנה. כל הילדים פה בפורום היו שמחים לקבל ניהול אפילו על פורום "השפם של סדאם", אם היה אחד.

ציטוט:
מה זה מספיק...פעם ראשונה שאני מקפיץ פה...אני בקושי כותב פה יומיים...

אתה מנהל פה דיון שלם באשכול מלפני שנתיים כאשר התשובה ניתנה לך אבל אתה עדיין מתעקש... לא ברור לי מה לא ברור לך, מה שאני אומר לך נאמר עוד פה באשכול לפחות שלוש פעמים, מה, אתה רוצה שמישהו יגיד את זה במיוחד בשבילך עשר פעמים כדי להתרצות? אתה לא תפסיק עד שנסכים? כי זה לא יקרה...

ציטוט:
ואגב לא יזיק אם תהיה קצת יותר נחמד...אתה לא חייב אבל זו המלצה. (אה ואת זה מן הסתם הרוב כן ירצו...)

אני נחמד לאנשים הגיוניים שקוראים תקנון של פורום לפני שהם כותבים, שעושים חיפוש לפני שכותבים, שמתרצים כשהם מקבלים תשובה לשאלה שלהם ושלא מנסים בכוח לכפות עלינו לעשות כל מיני דברים...
היתה לך בקשה. באת לפורום משוב. עשית חיפוש, הגעת לאשכול בן שנתיים. הקפצת אותו, מה שאנחנו לא ממש אוהבים. קראת את מה שנאמר באשכול הזה שעונה לחלוטין על השאלה שלך ולא משאיר שום מקום לספק ובכל זאת החלטת להקפיץ ושוב להציק עם השאלה הזאת, למרות שגם אתה אמרת שברור לך מראש שלא תצליח. אז למה?...

בקיצור, קיבלת את התשובה שלך, אני לא מבין למה אתה מנסה בכוח להמשיך את הדיון הזה...

The only certainty in life is that there are no certainties.

ישן 11-10-2006, 00:09

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "תאמין לי שאני מספיק "מוסמך" לענות לך בשם האתר."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kill-Machine
לא תקבל תשובה אחרת מ"מנהלי האתר" כמו שאנשים נוהגים לקרוא להם, או האדמינים.

ההיפך, זו סיבה שהרבה פונקציות לא קיימות פה. פרש מפוצץ בספאמרים ובילדים מטומטמים שרוצים רק לנפח לעצמם את המונה ונעשו הרבה מאמצים כדי למנוע מהם להצליח. זו סיבה מעולה לחסום אפשרויות.

נכון, אתה רק מחזק את מה שאני אמרתי... זה שאנשים רוצים משהו לא אומר שצריך לתת להם אותו.

תעיין קצת פה בפורום, אולי דעתך תשתנה. כל הילדים פה בפורום היו שמחים לקבל ניהול אפילו על פורום "השפם של סדאם", אם היה אחד.

אתה מנהל פה דיון שלם באשכול מלפני שנתיים כאשר התשובה ניתנה לך אבל אתה עדיין מתעקש... לא ברור לי מה לא ברור לך, מה שאני אומר לך נאמר עוד פה באשכול לפחות שלוש פעמים, מה, אתה רוצה שמישהו יגיד את זה במיוחד בשבילך עשר פעמים כדי להתרצות? אתה לא תפסיק עד שנסכים? כי זה לא יקרה...

אני נחמד לאנשים הגיוניים שקוראים תקנון של פורום לפני שהם כותבים, שעושים חיפוש לפני שכותבים, שמתרצים כשהם מקבלים תשובה לשאלה שלהם ושלא מנסים בכוח לכפות עלינו לעשות כל מיני דברים...
היתה לך בקשה. באת לפורום משוב. עשית חיפוש, הגעת לאשכול בן שנתיים. הקפצת אותו, מה שאנחנו לא ממש אוהבים. קראת את מה שנאמר באשכול הזה שעונה לחלוטין על השאלה שלך ולא משאיר שום מקום לספק ובכל זאת החלטת להקפיץ ושוב להציק עם השאלה הזאת, למרות שגם אתה אמרת שברור לך מראש שלא תצליח. אז למה?...

בקיצור, קיבלת את התשובה שלך, אני לא מבין למה אתה מנסה בכוח להמשיך את הדיון הזה...

לא ידעתי שיש לך סמכות "גבוהה" באתר הזה...אני לא ממש יודע איך האתר הזה עובד...אבל מה שתגיד...
אני מקווה שאתה נהנה לנהל את הפורום שלך..

תסביר לי משהו אני שואל בשיא הרצינות...למה נראה לך שפרש יותר מופצץ משאר מערכות פורומים, תן לי סיבה למה פה אמור להיות יותר מאשר אחרים...

בדוגמא שלי באתי להראות כמה אתה מקצין בדוגמא...פשוט נשמט לי כמה מילים...בקיצור אנשים יכולים לרצות הכל...אבל זה לא חשוב...מה שחשוב זה שיהיה נוח בפורומים..כך לדעתי...

לגבי השפם של סאדם...אין להם והם יכולים לרצות אוקי שמח..., זה לא הנקודה עכשיו...הנקודה היא שיש סדר ונוחות מסויימת בפורומים, הנוחות נמדדת על פי הגולשים לא על פי המנהלים (כך לדעתי). הסדר על פי המנהלים...

לא..אין צורך לחזור בשבילי על דברים. אני פשוט לא מצאתי שם תשובה.
תקשיב ואם האדמינים קוראים את זה אז גם תקשיבו/תקראו... תכנס לדיון ההוא ותראה, שעוד לפני שמישהו שם צייץ בקושי ישר פסלו את האופצייה הזאת...בקושי מקשיבים ...זה דבר ראשון. דבר שני...אם הייתי פותח אשכול חדש היית מפנה אותי למנוע חיפוש (וכמו שאמרת , שם הייתי אמור למצוא את תשובתי) אבל אני לא מצאתי שם תשובות..וגם אין שום בעיה להגיב לבן אדם שחדש פה ורוצה לשאול כמה שאלות...אתה מוצא בכך פסול..? לא נוח לך להגיב...? מעצבן אותך הקפצות...? אל תגיב...עצבים זה לא בריא, באמת.

לגבי הנושא האחרון...שים לב שבזה השקעת את התגובה הכי ארוכה..מעניין שבנושאים אישיים אתה מגיב ככה..
תשובתי אליך ידידי היקר: דבר ראשון אין בעיה להיות נחמד לכולם...זה עולה כסף..? לא, אז אחלה...(:
לחדשים לדעתי גם עדיף...אנחנו לא במערכת צבאית כאן שמיד צריך להסתגל למקום...
אני לא מנסה לכפות, חלילה. זה לא האתר שלי ואני לא אגיד לאף אחד מה לעשות בו, אני רק אמליץ מה לעשות בו...אבל אני אוהב גם שיש תשובות ושיש הבנה...ולא, עוד לפני שבקושי שאלתי ישר לא ולא.
זה עונה לחלק ..לא לכולם...בכיתה של שלושים איש...כל אחד מבין זאת אחרת ..נכון..? בפורום של אלפי או עשרות אלפי...בכמה דרכים אפשר להבין דבר אחד...? ולשאול עליו...?
אמרתי שאני מיואש כי נראה לי שאנשים באו עם קביעות דעת..ובלי פתיחות מינמלית...אני לא צריך את זה בשביל הנחמדות של אנשים אלי...אלא בשביל הנוחות של השימוש בפורומים.
יש מבין..?

המשך חג שמח...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר