לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2007, 08:38
  Doriny Doriny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.07
שלום אווה!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "זה באמת כמעט גן חיות,אבל"

שלום אווה ותודה גדולה!!
הורי הם אנשים מאוד מושפעים מדעת החברה, לכן כשראו שמנהלת פורום חיות אומרת שיש סיכוי גם הם פתעום התחילו לחשוב על זה ברצינות..
אבל יש רק בעיה אחת: אני התכוונתי לחייה שאפשר לקחת לכל מקום (אפילו לב"יס כי יש לנו מקום שאפשר להשאיר אותה שם בזמן הלימודים -פינת חיי) כדי שלהורים שלי לא יהיה מה להיתלונן... שאני לא אשאיר להם עבודה..
את חושבת שכלב קטן אפשר לקחת לכל מקום ? גם לבי"ס (כבר בקשתי אישור מהמנהלת אבל זה לא יהיה יותר מדיי בשביל הכלב?) אולי יש חייה אחרת שאת ממליצה, למשל איזה יונק קטן? גם חולדה בא בחשבון כי אני לא נגעלת מהם, אבל אני לא יודעת כלום עליהם ואם הם חברותיים וניידים...

סליחה על המגילה ועל כל השאלות...
תודה רבה,
דורין_התכלת

קודם תהיו עצמכם... אחר כך תנסו להיות כמוני
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-04-2007, 09:36
  Doriny Doriny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.07
אווה את מקסימה!!!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "בוקר טוב חמודה"

כמו שכתבתי קודם לאחד האחים שלי יש חולדה נקבה בן שנתיים... אבל אני לא ידעתי כלום עליו, ודווקה בה מכל החיות שיש להם, לא התעיניינתי, ועכשיו דיברתי עם ההורים שלי והם הסכימו לי חולדה!
אין להם שום סיבה לא להסכים, ויש להם מלא סיבות כן להסכים:
- אין לי שום חייה וזה לא הוגן!..
-בני משפחתי כבר מכירים את החולדה לכן אין מה לדאוג שמשהו יגעל או יפחד.
- אני יכולה לקחת אותה לבי"הס בלי בעיה ואני לא חייבת לתפוס את כל התשומת לב של אלה שמפחדים.
- אני זוכרת שכשראיתי חולדות בחנות לחיות, הן היו להאכלה, ואלו רק 12 ש"ח שאני יכולה להוציא בקלות מדמי הכיס שלי...
-תמיד טוב להציל חייה מלהיות אוכל של נחשים.

ועם כל הסיבות האלה... אני חושבת שכבר עכשיו אני אגש לחנות שקרובה לביתי, ואבדוק אם יש שם גורי חולדה.
אתם חושבים שזה אולי מהיר מדי ההחלטה שלי? למרות שחשבתי על חייה הרבה זמן אבל על חולדה רק עכשיו גיליתי הכל וקראתי כמה מאמרים... אך אולי זה בכל זאת מוקדם מדי לחקת אותה הביתה?

מחכה... דורין התכלת

בהתחלה תהיו עצמכם... אחר כך תנסו להיות כמוני
ישן 15-04-2007, 09:44
  ~גיטוש~ ~גיטוש~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל ~גיטוש~
מה שאני חושבת...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Doriny שמתחילה ב "אווה את מקסימה!!!"

אני חושבת שכבר היום יהיה לך בסדר לקחת חולדה כי זו לא חיה כמו כלב או צ'ינצ'ילה, זאת אומרת לא משו גדול... אבל אני חושבת שאת צריכה להתכונן קצת נפשית... לחשוב על הכל טוב טוב... לקרוא עוד קצת מאמרים ולהיות בטוחה שזה מה שאת רוצה..
אני לא אומרת שאת טועה בבחירה שלך! ממש לא! בחרת בחירה מקורים ומתאימה לך! אבל את צריכה לחשוב על הכל אולי יש עוד פריטים שאנחנו פה בפורום לא יודעים ואת לא שמת לב אליהם?

אבל חוץ מי זה אם אתמרגישה שאת מוכנה אני חושבת שהיום זה יום טוב לקנות חולדה, כי יהיה לך את כל היום להיות איתה כי זו שביתה.
ועוד משו, גם אני כמעט בת 13 ומגדלת חולדה אז אם בא לך לשמור על קשר: gitgit8@walla.co.il

גיטה אמלי

"אם תהיה חברו של החיה, החיה יהיה חברך.."
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר