לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-04-2007, 22:27
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
עזרה לאן הקשר ממשיך?צריך קצת עזרה

אהלן פורום יקר

קודם כל חשוב לי להגיד שתודה רבה על כל העזרה במתן התשובות התומכות שהבאתם לי בעבר,אתם רק הוכחתם יותר שזהו באמת הפורום הטוב מסוגו בארץ,ושאני באמת יכול לשפוך פה את מה שיושב לי הלב,אז שוב,תודה!
אתם מקסימים-כולכם.

עכשיו בעניין הבעיה:

אז ככה,כמו שאתם יודעים(או לפחות חלקכם)יש לי חברה,כבר יותר משנה וחצי,ובאמת שהכול טוב איתה.
כבר יצא לנו לחוות זמנים טובים יותר וזמנים רעים יותר אבל תמיד אנחנו נמצאים במין סטטוס רגיל של קשר טוב,יש ביננו באמת קשר עמוק ותומך,ולמעשה קשר שלא היה לי עם אף בחורה.

אבל...

אבל עם כל הדברים הטובים שיש לנו,יש גם דברים רעים,יש המון תחומים שההיתי רוצה שחברה שלי גם תנסה(כמו ספורט אתגרי למשל)והיא ישר דוחה את זה,או ללכת לטייל בסופ"ש לטפס איזה הר,או ללכת לים היא פשוט לא אוהבת את זה,ולא משנה כמה אני אנסה לשכנע אותה,תמיד היא תהיה יותר בקטע של דברים פשוטים יותר,למשל לפני שבועיים בערך תיכננו אני וחברה שלי ועוד זוג(חבר טוב שלי וידידה שלו שהיא גם ידידה של חברה שלי)ללכת כולנו ביחד ל"Xpark" שבמרכז הקונגרסים בחיפה,בשביל להנות כולם בקצת ספורט אתגרי(לי ולחבר שלי יש מנוי לשם ואנחנו הולכים קבוע,אבל לחברה שלי זה היה הפעם הראשונה).
אז סבבה קבענו זמן,וכולם הגיעו אליי הבייתה ונסענו לכיוון חיפה,ואז התחילו הניג'וסים...
קצת לפני שהגענו לאיזור הקריון חברה שלי בתמיכה של ידידה שלה הציעו שאוליי נעצור בקריון ל"התרעננות" קלה,אז התעצבנתי קצת אבל אמרתי בלב וואלה שטויות,לא שווה לריב עכשיו בשביל זה,אז עצרנו בקריון ישבנו קצת בארומה התרעננו,ואז כמובן שבדרך חזרה חברה שלי ראתה איזה חנות נעלים אנערף,הקיצר נכנסה עם ידידה שלה אני וחבר שלי חזרנו לאוטו וחיכינו חצי שעה(מזל שיש DVD) ואז הן חזרו עם כמה בגדים ונעלים שאלוהים יודע איפה היא תוכל להכניס אותם בארון שלה(מרוב שהוא מפוצץ)אז כולי אושר ושמחה,הנעתי ת'אוטו ושמרתי על 90 לאורך כל הדרך גם בשביל להמנע ממשטרה וגם בשביל להמנע מעצירה נוספת בדרך.
הכול טוב ויפה אנחנו ממשיכים לנסוע,וכבר מפנטזים איך עולים על הקיר טיפוס,עושים אומגה ועוד..
ואז קצת אחרי שעברתי את הכרמל,הידידה הפוסטמה של חברה שלי הציעה שנעצור במרכז קסטרא,כי יש היום יריד מיוחד שהיא קראה עליו בעיתון.
את ההמשך אתם יודעים(לבנות יש כוח מטורף,אם אני וחבר שלי ההינו אומרים לא אז חברות שלנו היו נכנסו למוד דיכי,והטיול היה נהרס)
הקיצרר
שורה תחתונה יצאנו מנהריה בערך ב10 וחצי בבוקר,והגענו לXpark בסביבות 15:40-וזה לא בגלל שנסעתי 90קמ"ש!
בשעה טובה ומוצלחת הגענו כולנו לXpark בזמן שאני וחבר שלי מוצאים את הציוד טיפוס מהאוטו לחברות שלנו עלה רעיון חדש,"היי חמודים,מה אתם אומרים שאנחנו נצלם אותכם מטפסים,זה אחלה מזכרת,יהיה מגניב" הקיצר אני שאפתי לטפס עם חברה ואוליי להצליח איכשהוא להשפיע עליה,אבל מכל היום המעפאן הזה הדבר היחידי שהיא הסכימה לעשות זה להכנס לאיזה כלוב מעפאן עם כמה חבלים שאפילו אחיין שלי בן השנתיים היה עושה.
בסופו של יום ממש התבאסתי,לא הראתי את זה כלפיי חוץ כי לא רציתי סתם לסיים ת'יום יותר חרא.

נמאס לי ממש שחברה שלי לא פתוחה לדברים חדשים,עוד יותר נמאס לי לשמוע מחברים אחרים שלי איך חברה שלהם ככה,ואיך היא ככה.

התחום של הספורט אתגרי ממש חשוב לי,וכואב לי מאוד שאין את זה גם אצל חברה שלי,ושקניונים ומכירות חיסול בחנויות נעלים עושות לה את זה יותר.

אני לא מבין למה אף פעם אין לי את המזל למצוא את זאתי שתאהב לעשות את כל מה שאני עושה,שיהיה לנו אותו אופי,אותם תחביבים,אותו ראש.

שנאהב לשתות את אותם משקאות,שנאהב לעשות את אותו ספורט מטורף,שנאהב לשחק את אותם משחקים.

כשאני חושב עכשיו על העתיד,אני אומר עמוק בלב שוואלה אין מצב שאני יתחתן איתה,כי אני לא יהיה מאושר,ואני חושב שגם היא לא תהיה מאושרת.

אז על מה אני מבזבז את הזמן שלי?
האם לא כדי לי קצת לנוח,ולהיות שוב רווק ולעשות חושבים?
אוליי אני באמת לא צריך את הקשר הזה,אוליי איי-שם באמת יש מישהי שמתאימה לי יותר,מישהי שצורת המחשבה שלה והתחביבים שלה דומים לשלי,בקיצור הנשמה התאומה שלי.

אני חולם למצוא אותה,עד אז מה אני צריך לעשות?

ממתין לתשובות,ומקווה שיהיו פה כאלה שבאמת יקראו את כל המגילה :-)

וSorry על השעה,אתם יודעים איך זה,תמיד לפני שאנחנו הולכים לישון אנחנו חושבים על כל הדברים הללו.

שיהיה המשך שבוע טוב לכולנו,ואני ממתין לתשובות :-)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2007, 22:42
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אני מבין את התסכול שלך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "לאן הקשר ממשיך?צריך קצת עזרה"

אתה אוהב אותה(שנה וחצי ,אז אני מניח את זה ) ואתה אוהב את תחום הספורט האתגרי , אז אתה רוצה לאחד את שתי האהבות שלך ולחלוק את זה עם החברה .
אבל לא תמיד זה יוצא ככה , תמיד יהיה איזה שוני בתחביבים בינך לבין בת הזוג , ובנוסף תחשוב , אם תהיה מישהי שנורא דומה לך בכל תחום ותחום ,אתה לא תלמד הרבה דברים חדשים ובסופו של דבר תשתעמם ..

לגבי הקניות , מניסיון עם נשים (ובעיקר מלצפות על אמא ואבא , חח ) , אין יותר מדי מה לעשות , זה כמו גברים וספורט , לרוב it comes with the packge .

לדעתי ,אל תפרד ממנה, פשוט תלמד להפריד מהעולמות ושיש לך משהו שהוא שלך בלבד , גם חשוב שיהיה את זה במערכת היחסים .
תנסה לדבר איתה ולהסביר לה כמה זה מאוד חשוב לך לעסוק בפעילות שאתה אוהב עם מישהי שאתה אוהב , ושתנסה למצוא משהו שהיא גם יכולה להינות בו ביחד איתך .
ישן 14-04-2007, 22:56
צלמית המשתמש של נץ כחול

האמתי זה יותר משנה וחצי קשר...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "אני מבין את התסכול שלך"

כבר יצא לנו לניות ביחד נפרדנו וחזרנו,סה"כ היינו ביחד יותר מ3שנים אפילו(נפרדנו רק פעם אחת)ועכשיו חזרנו ושנה וחצי בנתיים הכול בסדר.

שמע אני מבין שיש לה קטע של נעלים ובגדים,ויש את זה לכל בת שאני מכיר,אבל למה היא לא מנסה יותר ליזום דברים?
אני זה שיוזם בקשר,היא לדוגמא ממש לא אוהבת ללכת בטבע,כאילו הדרך היחידה שלי לגרום לטייל בצפון בהרים זה לקחת אותה לצימר או משהו ואז היא "חייבת"
ואני לא רוצה שזה יהיה ככה.

מצד שני אתה גם נורא צודק שאם באמת אני אמצא מישהי שהיא בדיוק כמוני אז זה עלול אוליי אפילו להזיק,כי אז אני לא אלמד שום דבר.

אני מניח שאני פשוט שואף למצוא בחורה שתהיה איתי באותו ראש.
היא לאו דווקא צריכה לקפוץ כל שני וחמישי באנג'י אבל שתהיה פתוחה לעניין ושתנסה,ושתאהב את הטבע(איך אי אפשר לאוהב את הטבע ובע"ח?זה משגע אותי..)

יכול להיות שזה איזשהוא פאק אצלי,לא יודע
אם להגיד לך את האמת,אז כן יוצא לי לפעמים לקנאות באנשים אחרים(מבחינת זוגיות).

אני גם חושב שבלי קשר אני צריך שתהיה לי מישהי בחיים שהיא יותר דומיננטית בזוגיות,נמאס לי להוביל את הקשר,גם יוצא מלא פעמים שהיא מדברת על דברים שנם כל כך רחוקים נניח כמו :"ניר מעניין איך יראו הילדים שלנו",או "ניר איפה אתה חושב שיותר יהיה לנו טוב לחיות בעיר או בפרברר" דברים בסגנון,אתה מבין?
אלו דברים שנורא מרתיעים אותי,אני עדיין לא סיימתי צבא(עוד 10חודש ברוך השם)והיא כבר מתכננת דברים מראש.

אני ממש לא יודע מה יהיה,מצד אחד אני ממש אפגע אם נפרד,אבל מצד שני אני חושב שזה יהיה טוב לטובת שנינו,כי אני חושב שהיא מתחילה לבנות עליי יותר ויותר לטווח רחוק,וגם ההורים שלה כבר כמעט בטוחים שנשאר תמיד,ואתה מבין זה מתפתח למימד עצום.

ישן 14-04-2007, 22:52
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
לפי דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "לאן הקשר ממשיך?צריך קצת עזרה"

אם אתה אפילו שוקל להיפרד ממנה בגלל שהיא לא ממש אוהבת ספורט אתגרי ואין לכם הרבה תחומי עניין משותפים, אז כנראה שיש עוד משהו שמפריע לך בקשר, משהו מעבר, ואתה פשוט לא מוכן להודות בכך. לא נפרדים ממישהו שאוהבים רק בגלל שהוא לא מוכן לנסות איתך ספורט אתגרי.
אולי אתה חושב שחברה שלך קצת רדודה בצורת מחשבה שלה (נעליים, בגדים...) וזה מפריע לך. לפני שאתה ממהר לצאת במסע חיפוש אחר הנפש התאומה שלך ברחבי העולם, שב רגע, תחשוב מה באמת מפריע לך בקשר, לאחר מכן תשבו שניכם ותדברו על הכל, וזה אומר הכל - כל מה שכתבת לנו תגיד לה, ואחרי השיחה איתה, תחליט - יחסיכם לאן.

שיהיה בהצלחה!

ישן 14-04-2007, 23:42
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

אתן לך דוגמה אמיתית, כפי שחוויתי אותה בעצמי.

הייתי בקשר שהתחיל אחרי השחרור מהצבא.
בדומה למקרה שלך - מי שהיתה חברתי אז, לא אהבה (בלשון המעטה) את הצילום וכל מה שקשור בו. בכל פעם שרציתי לצאת ולצלם - חשתי כמי שעושה "דבר אסור".
הדבר היה נכון גם בנוגע לדברים נוספים וכיוונים אחרים בחיי.
במידה מסויימת - משהו בי "מת" בתוך הקשר הזה. אני עצמי הרגשתי חנוק.
אמנם הקשר היה יציב ונמשך זמן רב - אך ללא יכולת לבטא את עצמי, ללא יכולת להיות חופשי עם מי שאני ומה שאני.

רובנו פוחדים להישאר לבד - רובנו מפחדים שמא נעשה טעות עליה נצטער.
זה שורש הבעיה.
הפחד הזה, לסיים קשר - הוא לעתים כה חזק, עד כי הוא עוצר אותנו מלחשוב באמת מה אנו צריכים לעצמנו.

התגברתי על הפחד שלי, אחרי כשנתיים וחצי.
הגעתי לנקודה - שבה אמרתי לעצמי - שאיני יכול עוד.
סיימתי את הקשר הזה - משום שהגעתי למסקנה - שאולי "התרגלתי" לקשר הזה, אולי הסיבות לקשר הזה אינן מציאותיות. סיימתי את הקשר ההוא בעצמי.

זמן לא רב אחר-כך, פגשתי את החצי השני שלי מיכל.
שיתפתי את הפורום בזמנו, על כך.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=241228

בקשר הנוכחי לא רק שאיני חש עוד חנוק. קשה לי אפילו לתאר את מידת האושר שאני חש
לא רק שזוגתי הנוכחית לא שונאת את הצילום - היא מעודדת אותי לבטא את עצמי בצילום ומהווה עבורי השראה.
אנו שנינו מכבדים האחד את השניה בעיסוקינו השונים. שנינו "פתוחים" לכל דבר חדש שיעלה עבור האחר. שנינו מעודדים האחד את השניה לבחור בכיוון שלו/שלה.

לדעתי האישית - אם בשלב כזה, שבו אתה עוד כה צעיר,מוצא את עצמך מקנא ברווקים או בזוגות אחרים - ייתכן וזו השתקפות של המחשבות שלך, שלא מוצאות ביטוי במילים.
לדעתי, אולי עבר זמן כה רב, עד ש"נשכחת" בתוך קשר שאתה מוצא עצמך די "חנוק" בו.

"בין השורות", הצלחת להעביר לנו כי מדובר לא רק בספורט אתגרי, אלא גם בדברים אחרים המהווים חלק ממה ומי שאתה - בטבע, בטיולים, בע"ח.

אני רוצה רק שתזכור דבר אחד - אנחנו עוד כולנו כאן צעירים.
החיים עוד לפנינו... כך שלפחד הזה שלעתים עוצר אותנו אין מקום ממשי בהם.
עשה בעיקר את מה שטוב עבורך. אף אחד אחר לא יעשה זאת עבורך.

בהצלחה בכל.

ישן 15-04-2007, 09:26
צלמית המשתמש של נץ כחול

וואוו חתיכת תגובה :-)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i]אתן לך דוגמה אמיתית,..."

שמע אם להגיד לך משהו,אני חושש שהמקרה שלי הוא בדיוק כמו שלך(או לפחות חצי מכל מה שרשמת)
אני ממש מקווה שבמידה ואני אסיים את הקשר עם חברה שלי אני באמת אצליח למצוא את החצי השני שלי-כמו שאתה מצאת,אני חייב לומר לך שאתה באמת בחור בר מזל,ואני מאחל לך בלי קשר למקרה שלי המון בהצלחה בזוגיות.

וצדקת מאוד בנוגע לשלושת המשפטים האחרונים!

אני באמת מרגיש שאני עדיין צעיר ושכל החיים עוד לפניי,אני פאקינג כולה בן21,יש כל כך הרבה דברים שאני מתכנן לעשות ואני לא רוצה שהם יתבטלו רק בגלל קשר כזה או אחר.
ואתה באמת צודק שהכי חשוב שאני יעשה את מה שטוב עבורי(אני מקווה שפרידה מחברה שלי בסופו של דבר יהיה משהו שהשתלם)
כי אם לא אני מניח שאני רק יפגע יותר,כי חברה שלי לעולם לא תחזור אליי אם נפרד(זה משהו באופי שלה שאני לא יכול להסביר לכם)זה כמו בגידה בשבילה...

תודה על העצות זהב שלך בכל מקרה,עזרת לי מאוד!

ישן 15-04-2007, 09:40
צלמית המשתמש של נץ כחול

אני באמת גם חושב על לקחת פסק-זמן...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dondon שמתחילה ב "דעתי האישיתת בנושא"

שבוע -שבועיים כבר יצא לנו לא להיות ביחד(זה היה לפני חודש כשהייתה לנו "הפעלה" ביחידה)ואם להגיד לך ת'אמת בכל סוף יום,או אמצע יום או תחילת יום כשההיתי הולך לישון הדבר הראשון שההיתי מביט אליו זה הפלאפון שלי כדי לראות אם היא שלחה לי הודעות או אם היא התקשרה אליי,ודווקא ההודעות שהיא שלחה לי רק חיממו לי את הלב,וגרמו לי לאהוב אותה עוד יותר.
אוליי זה השפיע ככה בגלל כל הקטע של הצבא,אבל לא יודע.

אני אישית ממש רוצה לקחת פסק-זמן,לנקות את כל המחשבות בראש,להתאפס מחדש ולראות מה קורה איתי ועם הקשר.

אבל השאלה היא איך חברה שלי תגיב לזה,כמו שאני מכיר אותה היא ממש חשדנית,היא בטוח תחשוב שאני כבר מתחיל משהו עם מישהי אחרת,או שנפגשתי עם מישהי או וואטאבר...
ותכלס הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לסיים קשר חזק וכל כך ארוך עם בחורה שכל כך אהבתי בצורה כל כך מגעילה(את יודעת פסק-זמן,ואז דיבור ב4עינים שאנחנו לא מתאימים וכ'ו)

וחוצמזה יש עוד מוקש בדרך
ב28/4 יש לה יומהולדת 20 ואין לך מושג כמה היא דיברה איתי על היום הזה,ומה שהיא מתכננת לעשות,ומסיבה,ומתנות,ועוד כל כך הרבה דברים.
וזה יהיה כל כך נוראי עבורה אם נפרד לפני,זה פשוט ידפוק לה את כל היומהולדת,והיא רק תסגור את עצמה בחדר ותבכה שעות(כי זה בערך היה אחרי הפרידה הראשונה לפני איזה שנה וחצי..)
אז נראה לי שמה שאני יעשה זה פשוט לההעביר את השבועיים הבאים,ובטח כבר בתחילת החודש אני אזמין מקום למסעדה טובה בת"א(אוליי בעזריאלי)ונסיים את הקשר כמו שצריך...

בכל אופן,תודה רבה לך ולכולם על התגובות,אתם באמת עזרתם לי,ובלי קשר אם למישהו יש עוד רעיונות אני אשמח לשמוע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:51

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר