לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2005, 00:21
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rafi_k שמתחילה ב "תמונות מההפגנה"

רפי, אני מתנצל... רשמתי תגובה להודעה זו ומוזר לי שהיא אינה מופיעה...

אז סליחה.... ארשום שוב את תגובתי.

ראשית, עשית מעשה אמיץ בצילום בISO 400 בתמונות הראשונות.
הדיגיטליות הללו בקושי סופגות ISO 200 ומתחיל להופיע בהם רעש.

לגבי תמונות 1 ו-2 - לפי נתוני החשיפה, התמונה ודאי צולמה במצב עדיפות צמצם. אפילו ברגישות כזו, המהירות לא הספיקה ויצרה "מריחות" של תנועה (בתמונה הראשונה זה בולט במיוחד).
אמנם, אין מנוס מלהשתמש בחצובה במקרים כאלו... אבל גם להניח את היד על חפץ דומם יכול להצליח.

בתמונה הראשונה, אם לא היו אנשים קרובים שלוקחים אליהם את מלוא תשומת הלב, המריחות היו יכולות להצליח.

התמונה השנייה צולמה מזווית גבוהה מדיי לדעתי, שבה גם האיש חצוי וגם הרחוב לא בא לידי ביטוי.

התמונה השלישית יכלה להיות מצויינת אלמלא הראשים מצד שמאל (החזרי הפלאש מהשיער) ומעדשת המצלמה ש"מבצבצת" מצד ימין וגונבת טיפה את תשומת הלב. היה כאן פוטנציאל לתמונה שמתארת טוב את הסיטואציה, עם תנועה והבעות פנים של שתי הדמויות.

תמונה 4 את החלק התחתון שלה ניתן לחתוך, אך אין בה פרט מעניין שמשאיר את העין זמן רב בה.

תמונה 5 - הלכלוך הוא אבק על העדשה שהופיע משום שיש שם כמה מוקדי תאורה ישירים והחזר חזק מאוד של אור. החלק התחתון של התמונה "שרוף" והתמונה בכלליות מבולגנת ולא כל כך מתארת את הסיטואציה וההמוניות שאפיינה את ההפגנה.

תמונה 6 - מאיפה הDMARK II ?! מצלמה מצויינת עם עדשה מ-דהימה (14 מ"מ - עדשה רחבה מאוד, ורואים את היכולת שלה בתמונה), אך משום מה זווית הצילום נראית נמוכה מדיי והפינה השמאלית ריקה מאדם. ISO 3200 (!) בלי חשש בכלל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2005, 00:36
  rafi_k rafi_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.04
תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "רפי, אני מתנצל... רשמתי תגובה..."

לגבי ה-ISO התלבטתי מאד בין 200/400 אבל זמני החשיפה פשוט גרמו לי להחליט על 400, בנוסף לכך הרעש , לפחות אצלי מאד תלוי באוביקט המצולם, למשל בתמונה השלישית עליתי אפילו ל-800 וזה לא יותר מדי מפריע , אבל זה מוריד את האיכות ל- 1MP
לגבי כל התמונות, הם צולמו במצב ידני מלא, והתזוזות הם חלק אינטגרלי מההפגנה לא ניתן לבקש מהאנשים לא לזוז
תמונה 5- לא ממש הבנתי את ההסבר, לא ניקיתי את העדשה אח"כ ובכל זאת התמונות יצאו טובות, ד"א העליתי אותה רק בגלל הליכלוך, המטרה לא היתה מעבר לכך
תמונה 6- המצלמה של קרוב קצת רחוק שלי שפגשתי בהפגנה, העליתי את התמונה הזאת למרות הפינה הריקה, בגלל שהעיוות שהדשה יוצרת מאד מדגישה את הבחור עם הדגל באמצע, אני אהבתי, ולגבי הרעש- בגודל מלא הרעש בכל זאת מורגש אבל ב600*800 זה מספיק טוב

ד"א הידע היחיד בצילום זה בזכות הפורום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר