לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2007, 22:02
  shlomo122 shlomo122 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
קרובי משפחה מאירופה "אירופים להחריד" (סיפור אמיתי)

נתחיל ממש ממהתחלה:
ככשערי הרפובליקה הסוביטית של ברית המועצות ניפתחו זרמו לישראל כבר יותר מימליון (נכון?) יהודים וקרובי משפחה של יהודים ויחד איתם אנחנו ב-1994 ויתר משפחתינו בשנים 1995-1997.
3 אנשים בילבד מהמישפחה החליתו לעזוב את ארץ מולדתם אך לא לטובת ישראל אלה לטובת מדינה עשירה הרבה יותר וששמה לא כדי להגיד ביום מיוחד זה.
אני חושב שכולם מבינים שמדובר במדינה שגרמה למותם של 6 מיליון יהודים ומי יודע כמה עוד אנשים.
טוב הסיפור שלי מתחיל בסוף ינואר 2007 כאשר 12 שנים אחרי שהישתקאו במדינה האירופאית החליטו לבו ולבקר את בני משפחתם העלובים שבישבת אסיה.
כנאמר המשפחה הינה 3 בני אדם ואתה גדל המיספר לחמישה
אב המשפחה אדם כבן 55 אם המשיפחה אישה כבת 53 אשר סובלת ממחלות שביגללם היא טוענת שאינה יכולה לחיות בישראל הבן אדם כבן 30 היחיד שעובד במישפחה אישתו גילה לא ידוע לי והנכדה ילדה כבת שלוש.
את ארצינו העלובה שימחו בביקור רק 2 אנשים מהמשפחה אב המישפחה והאם.
בארנקים שבהם כמה מאות יורו באו לישראל לשימחתם לא היוא צריכים לדאוג אל אוכל כי הם חיו בביתה הגדול למדי של סבתי במשך 19 יום (עד אמצה פרבואר) והיא דאגה לאכול ומקום שינה.
כבר ביום הראשון באו התלונות:
האדמה יבשה,השמש חזק(הם באו בחורף אבל כזכור לכם או לפחות אצלינו בנגב היוא כמה ימים נעימים ביותר),יש יותר מדי ערבים ברחובות-כמה צפוי מהם להיתיחס לכול אדם שאינו בעל מוצא רוסי כערבי לרבות אשכנזים.
וכמובן הרחובות הלא ישרים הזבל ברחוב חוסר הצמחיה הצפיפות המבינם הלא יפים.
משום מה הם היוא בטוחים שבכסף שבגרמניה מכבל מבוטל בחודש אפשר לחיות בישראל את כול חייך ואף להשעיר רכוש נאה לילדים- הם התלהבו מאוד מיכך שבנם מכבל כ-1200 יורו (כ-6,200 ש"ח)
אחרי הורדת המיסים וכ-2000 יורו לפני (כ-10,800)
ומושם מה היוא בטוחים שזה יותר ממה שמכבלים כול חברי הכנסת גם יחד והופתאו מאוד לשמוע שיש כמה אנשים בישראל שמכבלים יותר מבנם- דבר שקשה לי להאמין שהאמינו לו.
דבר נוסף שלא סבלו זה המחיר משום מה היוא בטוחים שהמחירים בישראל יהיוא נמוכים מאוד ויחזרו לגרמניה אם מכונית או שניים- האכזבה הייתה גדולה כשהיתברר להם שבישראל לא מחשבים אדם המיסתובב ו-100 ש"ח בכיסו לברון רוטשילד.
בסופו של דבר אחרי שביקרו בירושלים (לא אהבות את העיר) בתל אביב (גם כן לא אהבו) בחיפה (אהבו מאט) ובטבריה (שגם אותה לא אהבו) סוף כול סוף עזבו את הארץ בחזרה לאירופה המפותחת להחריד שלהם-רק חבל שהידע שלהם בשפת המקום אינה שונה מהידע שלהם בעיברית סינית או כול שפה אחרת שאינה רוסית.
לפני פחות מחודש אושפזה אם המישפחה ביגלל בעיה רפואית הההסבר שהיא חייה במקום לך מדי והיא צריכה לחיות במקום יבש וחם יותר (בעיה בקליות).
נו מה אני יכול להגיד חה לא צריך לספר למה עברתם לשם באמת.
אני מקווה מאוד שהאנשים המפותחים להחריד האלה לא יחזרו לארץ ה"ברברית הזותי" טוב אני הולך לצוד קרנף לארוכת הערב לילה טוב!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 21:52
  shlomo122 shlomo122 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי stav15 שמתחילה ב "התגובה שלי אולי תהיה חריפה אבל:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stav15
אנלא מבין למה אתה אומר לנו את זה במקום להגיד להם בפנים שהם יכולים לדחוף את גרמנייה המזו_____ שלהם לת______ אתה קורה להם קרובי משפחה?!! ואחר קח ממשלתנו מקבלת תלונות מיהודי הגלות שקשה להם לא להיות במולדת.
הנה שאלה רצינית למחשבה:הם-מחשיבים את עצמם כיהודים?

ודרך אגב:אחלה תיזמון מצאת כדי לכתוב את זה-לתסכל עוד קוראים בפורום ביום השואה.

לא אמרתי להם לאן ולמה לדחוף את המדינה המפותחת להחריד מ-2 סיבות
1) הם קרובי המשיפחה שלי ויש לי מאט כבוד לא להם בל ליתר מישפחתי
2) אדם יכול להיתנהג בדיוק כמ שהוא רוצה כול עוד לא פוגע באחר רמזתי להם שאיין להם שום סיבה לחזור וכניראה שגם לא יחזרו.
כן מחשיבים את אצמם ליהודים וטוענים שוב ושוב שהמדינה המפותחת להחריד שלהם חייבת חוב גדול ליהודים וכניראה שלפי דעתם הדרך הטובה ביותר של העם האירופאי להחריד הזה לכבל מחילה מהיהודים היא להחזיק אותם "יהודים" באותה ארץ מפותחת להחריד ולטפל בהם יפה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר