לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2007, 00:26
צלמית המשתמש של yulisses
  yulisses yulisses אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yulisses שלח הודעה דרך MSN אל yulisses
פיגוע אלוהים כמה שהפורום התדרדר...

פשוט לא יאומן כמה הרמה של הפורום הזה ירדה פלאים... ובתור גולש ותיק יחסית, זה ממש עצוב!
אני זוכר את הפורום הזה כמקום שבו יכולתי לקבל דעה כנה, מקצועית ובונה על תמונות שצילמתי, והיום יש כאן ריכוז גבוה מדי לטעמי של תופעת ה"צעירות". כלומר, יותר מדי צלמים מתחילים ולא מנוסים מגיבים בצורה WANNA BE מקצועית לתמונות של עוד צלמים מתחילים ולא מנוסים...

אם כל הכבוד... אני מוצא את עצמי מקבל תגובות לתמונות שצילמתי מאנשים שהתחילו לצלם לפני חודש, העלו הנה שלוש תמונות ומצלמים עם Cannon A710. (לצורך העניין). זה נהיה ממש מגוחך...

איפה הפורום הישן והטוב? שכל תמונה היתה תמונה? שכל תגובה היתה מלמדת ולאנשים באמת היה אכפת לראות להתרשם ולעזור?

ממש חסר לי...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2007, 00:36
  kiler9 kiler9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.02
שלח הודעה דרך ICQ אל kiler9 שלח הודעה דרך MSN אל kiler9
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "אלוהים כמה שהפורום התדרדר..."

אתה ממש קיצוני אתה יודע?!
בשביל מה נועד הפורום?! כדי שכל ההא והא (הגדולים) יפרסמו את התמונות שלהם כדי שכולם יחשבו שאלה הגלריות שלהם?!?!?
יודע מה אז תשמע לי טוב טוב... אני התחלתי לצלם עם מצלמה זניט (מצלמה רוסית-פילם) לא ידעתי שיט על צילום, היום כבר יש לי DSLR ואתה יודע למה?! כי האנשים האלה עזרו לי ותיקנו אותי בכל פעם שהעלתי תמונה מחדש...
בקשר לכך שהצלמים רושמים תגובות WANNA BE מקצועיות... שטויות... מה איכפת לך שהם רושמים את זה?! זה עושה להם טוב... גם לי זה עושה טוב (ואני צלם מתחיל יחסית) אני בטוח שגם אתה היית ככה ואתה לא זוכר את זה...
לדעתי הפורום בשיאו מכיוון וצלמים חדשים ניכנסו לפורום, זה מה שהפורום אמור להוות, מקום לשאלות ופניות ואף פירסום התמונות.
אז לדעתי הנושא הזה מיותר הבחלט !

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=06%2F08%2F2007&end_date=05%2F08%2F2010&-=.jpg]

ישן 16-04-2007, 00:48
צלמית המשתמש של yulisses
  yulisses yulisses אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yulisses שלח הודעה דרך MSN אל yulisses
...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי kiler9 שמתחילה ב "אתה ממש קיצוני אתה..."

גם לי היתה פעם SONY מאעפנה לצורך העניין. וגם אני לא ידעתי כמעט כלום על צילום לפני שהגעתי הנה ולמדתי מהחבר'ה הותיקים. אבל פורום לא פורום, מדובר כאן על מקצועיות.

כי בן אדם שמגיב לתמונה מבלי שיש לו בכלל את הידע או את הכלים לראות אותה בשלמותה בכלל, או להבין מה נכון ומה לא נכון בה, זה לא בן אדם שאני ארצה לקרוא את התגובה שלו.

ואתה, כשעוד היית צלם מתחיל, למי הקשבת? מאיזה תגובות השכלת? האם מתגובות בסגנון: "האור נראה לי חזק מדי, חוץ מזה התמונה סבבה", או מתגובות טיפ טיפה יותר מפורטות בצורה שתבין איך להתגבר על המכשול הזה?!

בשורה התחתונה, אין לי שום דבר ועניין כנגד החבר'ה המתחילים פה, להיפך. הלוואי ולפחות אחד מהם יהפוך ביום מן הימים לצלם גדול. הבעיה שלי מתחילה ונגמרת בתגובות מגוחכות שלא תורמות לשום דבר, ולא מלמדות אותך כלום, וזאת תופעה שעד לפני שנה וחצי לא היתה קיימת. עכשיו כן.

ישן 16-04-2007, 00:57
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "אלוהים כמה שהפורום התדרדר..."

תקשיב חביבי.
שקלתי הרבה אם להגיב לך בכלל אבל אני חייב ! קודם כל מי שמוריד את הרמה של הפורום זה אשכולות כאלו.
אני גדלתי בפורום הזה התחלתי ב P&S המשכתי לפילם ועליתי לDSLR.
קיבלתי ביקורות טובות וגם לא טובות אבל הקשבתי לחברים (ומשפט עתיק אומר ממלמדי השכלתי !).
ורק השבוע שמתי לב איך השתפרתי והמון מההתחלה להיום, אם בצילום ואם בעריכות. דפדף קצת בפרופיל שלי ותראה את ההודעות הראשונות שלי ותבין על מה אני מדבר.
לפעמים כיסחו אותי אבל לא אמרתי כלום לקחתי את הביקורות בתור ביקורות בונות ! יישמתי והשתפרתי. וגם התגובות הטובות והמחזקות הגיעו וזה הכי כיף לקבל תגובות שמחזקות !
ולפי מה שאתה אומר אז התגובות שלי לא צריכות להיות תקפות לגביך כי אני התחלתי מ P&S אז התגובות שלי לא ממש טובות בשבילך עפ"י התאוריה שלך.
אתה לא מזמן השדתרגת לא? אז התגובות שאתה נתת לאחרים גם לא תקפות כי לא נולדת ישר מעולם הDSLR.
ביקורת צריך לדעת לקבל מכל אחד ואחת ולא משנה אם יש לו 1Ds Mark III או מצלמת פילם חד פעמית או מצלמת מים.
לפעמים הביקורת של "אלו שלא מבינים" (שוב עפ"י התאוריה שלך) הם הביקורת הטובות כי הם יכולים לראות דברים לפעמים שלא אני, אתה ועוד הרבה כמונו יראו אותם.
לפעמים הביקורת מהללות ואני שמח ומאושר כי נתנו לי ביקורות אבל שנותנים לי ביקורת לא טובות אז אני אלך ואבכה?
אני אלך ואפרסם אשכול שהפורום הזה הוא תת רמה?
לא ! אני מקבל את הביקורת, מתקן את עצמי ומעלה עוד סט שאפילו יהיה יותר טוב מהקודם שלו !
תשמע מצלמת DSLR לא עושה את הבנאדם צלם יותר טוב, או כמו שאודי אמר: "זה לה הציוד אלא מה הצלם עושה איתו".
תראה אשכולות של אולג לדוגמא עם הקנון הפשוטה (כמו שציינת) הוא הוציא תמונות שלפעמים עם אחלה DSLR לא תצליח להוציא !
אז אחי קודם תעשה בדק בית אצלך ואז תחזור להתלונן.

אגב מדפדוף קל בפרופיל שלך הוא לא ממש מזהיר אתה יודע, חלק מהאשכולות שלך אתה מפרסם בשביל שיראו אותך:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי yulisses

תסתכל בתגובה של בנאור שוב.

תסתכל באשכולות האלו ותקרא את התגובות שוב, כנראה שלא יישמת את מה שכתבו לך שם.
שאני מפרסם תמונה זה לא בשביל שופוני יאנס, תראו אני פה ואני תותח יאללה תגיבו.
אני מפרסם כדי ללמוד איך להשתפר עוד ועוד ! זה לא נגמר אף פעם אין דבר כזה מושלם !
ואם יש אני רוצה לראות את הצלם / צלמת שהם "המושלמים" תמיד לומדים עוד בחיים !
תעבור לפורום השכן (אהמ אהמ) ונראה כמה זמן תשרוד שם כי שם יש את המומחים יותר...

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 16-04-2007 בשעה 01:14.
ישן 16-04-2007, 06:12
צלמית המשתמש של Doriv2
  משתמש זכר Doriv2 Doriv2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Doriv2 שלח הודעה דרך MSN אל Doriv2
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "מבלי להכנס לדיון יותר מדי... ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KoKo_
מבלי להכנס לדיון יותר מדי...

לדעתי הגורם המרכזי לאוירה בפורום הוא רמת התגובות.
ברגע שיש תגובות רציניות ומנומקות - תגובות "איזה מאמי!!!1 ^_^" לא יגיעו...
איכפת לך מהפורום?
תשקיע בתגובות.
זו כל התורה.

אם כל אחד ישקיע בתגובה שהוא נותן כמו בתגובה שהוא היה רוצה לקבל - הפורום יראה אחרת בין לילה.
ואם אני לא טועה כבר דיברנו על זה כמה פעמים.

בהחלט מסכים!
אז נכון שיש כאלה שמגיבים בצורה לא הכי משקיעה.. (נגיד..)אז הצלם עצמו לא יוכל ללמוד עוד עוד דברים....בגלל זה אנשים ירדו ברמה...
בקיצור יוסלס לא היית צריך לפתוח כזה דיון בשביל הנושא הזה....באמת אם אתה רוצה לשנות את הפורום תגיב הרבה..
ישן 16-04-2007, 16:34
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "מבלי להכנס לדיון יותר מדי... ..."

מסכים עם העיקרון ב-100% (או כמו שזיו אמר: אמן ).

מצד שני, הפורום הוא לא דיקטטורה. אי אפשר לחסום אנשים שמגיבים על כל תמונה שניה "איזה חאאאאאאאמוד" ועל כל תמונה אחרת "זוועה", או שרוב התגובות שלהם (בדוק) מסתיימות בכותרת. אין גם הצדקה לחסום אותם, למרות שזזה מעצבן והורס ומעפן. אין לנו שום דרך לחנך גולשים, וזו גם לא המטרה של הפורום. בתור גולש פה כבר סביב שנתיים (נדמה לי), אני מאמין שלמדתי מהתגובות של מי לקחת את הביקורת, ועל התגובות של מי לחשוב "תודה, שלום". אין, לדעתי, דרך לפתור את הבעיה הזו, שלא קשורה במדרוג בדומה לפורומים מתחרים, ואז אני חושב שהפורום ייאבד מהביתיות שלו והמשפחתיות שלו.
אני יודע שאין לי הרבה הודעות - נכון שאני לא מגיב לכל אשכול שני. מצד שני, אני חושב שהתגובות שלי כן שוות משהו (אני פחות מגיב לתמונות שלדעתי הן מושלמות פחות או יותר, כי אין לי הערות לשיפור..).. לדעתי, ואולי ראוי שנחשוב על זה, חשובה האיכות (של התגובות) יותר מאשר הכמות.

yulisses: יש לך הצעה לפתרון, או שאתה סתם רוצה למחות? אם אין לך פתרון, ולא יאה לך להיות בפורום עם תגובות כאלה, תלמד להתעלם מהן. זה מה שאני עושה, וזה עובד מצויין.
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 16-04-2007, 06:18
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05

כל הנושא הזה דיי בעייתי. לפני קצת יותר משנה הפורום הזה היה עוד צעיר, עם מעט משתמשים יחסית.
הפורום הלך וגדל וחברו אליו עשרות חברים חדשים אם לא מאות. כשיש מעט יותר קל לשמור על סדר משמעת ונקיון. ככל שמספר החברים עולה הבעיה הולכת ומחריפה, חבל שזה כך אבל אין יותר מדי מה לעשות.
אני עדין חושב שאין פורום יותר טוב מזה לצלמים מתחילים. כמעט כל צלם טרי שרק נכנס לפורום מקבל תגובה גם אם היא לא כל כך מועילה הוא מקבל הפניות לאתרים מועילים שיוכלו לעזור לו להתקדם.
בקשר לעניין איכות התגובות - אני חושב שהנושא כבר מוצה. מי שכל כך רע לו פה והוא מחפש תגובות ורמה "גבוהה" שילך ל- Dspot/Shlomi אני אישית לא מתכוון להגר לשם. המרקם החברתי שנוצר פה בא על חשבון הצילום, אין מה לעשות.
אני אישית חושב ש- Dspot היא קהילה דיי סגורה (ע"ע פוטוגרפיה) בפורומים הרגילים, אתה צריך בכלל לקוות שמישהו יגיב לך אם זה בכלל קורה.

ציטוט:

פשוט מעצבן אותי שאנשים מתחילים לכתוב כמו שהם מדברים, אפילו מגעיל אותי. זאת הסיבה שלי.

זיו, איך אתה רוצה שאנשים ידברו?
כל אחד וצורת ההתבטאות שלו.

נערך לאחרונה ע"י Benor2005 בתאריך 16-04-2007 בשעה 06:23.
ישן 16-04-2007, 17:57
צלמית המשתמש של mp26

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "כל הנושא הזה דיי בעייתי. לפני..."

[QUOTE=Benor2005]
בקשר לעניין איכות התגובות - אני חושב שהנושא כבר מוצה. מי שכל כך רע לו פה והוא מחפש תגובות ורמה "גבוהה" שילך ל- Dspot/Shlomi אני אישית לא מתכוון להגר לשם. המרקם החברתי שנוצר פה בא על חשבון הצילום, אין מה לעשות.
אני אישית חושב ש- Dspot היא קהילה דיי סגורה (ע"ע פוטוגרפיה) בפורומים הרגילים, אתה צריך בכלל לקוות שמישהו יגיב לך אם זה בכלל קורה.
QUOTE]
פה אני רוצה לדבר כנגד מה שאמרת.
תלך לקבוצה של שלומי ואם לא תקבל ברוכים הבאים חם ונעים או תגובה עיניינית כמו שצריך אני סוגר את המשתמש שלי פה ומפסיק לצלם.
אני מפרסם גם שם ובהודעה הראשונה קיבלתי ברוכים הבאים כל כך חם ונעים שזה פשוט תענוג לפרסם שם תמונות.
אז אם יש לך בעיה עם הקבוצה של שלומי יש לך כנראה בעיה כל שהיא, בקשר לשני אני מחזק כל מילה שלך כי אני רואה מה הולך שם.
ואתה יודע מה אם העלת את זה אני אתן לך ולכולם לינק לקרוא איך לפרסם תגובה כמו שצריך.
שבו ותקראו את הלינק הזה, תקראו את התגובה של ג'וליאן ובמיוחד את התגובה של popperona !
זה מסביר בדיוק איך לסגנן תגובה כמו שצריך.
האמת גם משם למדתי איך לסגנן את התגובה שלי יותר טוב ואיך להסתכל יותר טוב על כל פריים !

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 16-04-2007 בשעה 18:12.
ישן 16-04-2007, 19:43
צלמית המשתמש של mp26

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "אין לי שום בעיה עם שלומי. אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benor2005
אין לי שום בעיה עם שלומי. אני אישית העליתי לשם מספר תמונות והגיבו לי בצורה מפורטת ועניינית.
בנוסף לזה הממשק של שלומי, לדעתי מאוד נוח ומזמין.

זה לא נשמע ככה ממה שאמרת בתגובה שלך שהגבתי אליה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Benor2005
בקשר לעניין איכות התגובות - אני חושב שהנושא כבר מוצה. מי שכל כך רע לו פה והוא מחפש תגובות ורמה "גבוהה" שילך ל- Dspot/Shlomi אני אישית לא מתכוון להגר לשם.

אתה שם את שלומי באותו משפט שמוגד לתגובה שלך...

ישן 16-04-2007, 12:37
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yulisses שמתחילה ב "פשוט מדהים"

קצת עידון לא הזיק מעולם, חביבי.

ולגבי הנושא עצמו: אני לא אוהבת שנפתחים אשכולות כאלה, במיוחד בתקופות יחסית ראויות לשיפור של הפורום. למה? כי האנשים האלה שכתבת עליהם, שמציפים את הפורום בחובבנות וגורמים לתגובות הרציניות להיבלע - הם החברים בפורום הזה. הם אלו שיקראו את ההודעה הזו שלך ויתבאסו לגלות שכל המאמצים שלהם לא מועילים, הם עדיין לא מקצועיים והתגובות הwanna be מקצועיות שלהם לא מעניינות אף אחד, חוץ מאת שאר הwanna beים.
לא ממש מעודד, נכון?
אני מצדדת בקובי: השיטה היא להוסיף טוב, לא להתלונן על הרע. הגב אתה במקצועיות, וכך תגביר את זרם התגובות המעניינות, המשכילות והמועילות.
ישן 16-04-2007, 13:43
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

לדעתי זה דווקא טוב שיש פה wanna bees שמגיבים ל wanna bees אחרים.
זה חוסך ממני להגיב להם (כי לי הרבה אנרגיה להמון תגובות מושקעות ביום) ויחד עם זאת, כל אשכול פה מקבל תגובה.
אני אישית חושב שאנשים יעדיפו שיהיו להם 5 תגובות סתמיות באשכול מאשר שום תגובה בכלל.
באופן ישיר לכמות ההשקעה של אנשים בפריים, כך גם ההשקעה של החברים בפורום לאשכולות שלהם.
אם ראיתם תגובות ירודות, כנראה שזה מה שהאשכול הצליח לקטוף.
אין לי תלונות בנוגע לזה, כפי שכתבתי באשכול אחר - לאט לאט לומדים.

מה שכן, אם אותם פקאצות ישתדלו רגע לשים בצד את ה"חאמווווד!" שלהם, ולנסות לנסח משהו קצת יותר בהיר, זו תהיה התחלה מצויינת.

ישן 16-04-2007, 15:01
  ShayAh ShayAh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.07

ככה זה בכל פורום. אין מה לעשות.
יש את הקהילה הוותיקה ויש את המתחילים.

מגיע איש, שאין לו ידע נרחב בנושא (במקרה הזה צילום), אבל הוא רוצה ללמוד ולהשקיע בתחום ובפורום!
כשאותו איש מקבל ביקורות על תמונות שהעלה, והוא למד משהו חדש מהתמונות, הוא רוצה להעביר את זה הלאה, לחדשים ממנו בתחום. כדי לעזור ולהשקיע.
אז לא תמיד התגובות הכי במקום, הכי מושקעות או כתובות בשפה גבוהה. אבל במשך הזמן הוא ילמד לצלם ולהגיב נכון (אני אישית למדתי לשרשר ). ואולי אותו אחד שנראה לך מתחיל ביחס אליך תוך כמה זמן יהיה יותר טוב ממך? אסור לזלזל באף אחד, וכדי ללמד את אותם אנשים שמגיבים בהודעות סתמיות אתה צריך לפנות אליהם באותו מקום שהם פרסמו את התגובה, ולהסביר למגיב וגם לפותח הדיון מה לא בסדר בתגובה ובתמונות. זה הרבה יותר יעיל מאשר האשכול שאתה פתחת!

חוץ מזה, האשכול שפתחת רק מרחיק אנשים מלהגיב בפורום, הם פשוט משאירים את זה ליותר טובים בתחום.
ותחשוב על זה ככה: בעוד כמה זמן יש סיכוי שרוב האנשים שמבינים בתחום יעזבו את הפורום, לא?
ואז מה יהיה? מי ימשיך את הרמה שהייתה מקודם? אלה שהרחקת אותם מלהגיב ולהתקדם?

וכן, אני מגיב למה שפתחת בתור אחד חדש ולא מבין.
ישן 16-04-2007, 16:25
  Shwansi Shwansi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06

לא חושב שה-Wanna Be תורמים המון, אבל צריך לדעת מהוא הגבול.

סתומרת, מצד אחד אם מישהו מעלה לכאן תמונה מדהימה שלא מצריכה יותר מדי הארות והערות, הוא יכול גם לקבל פירגון מהחבר'ה ולשמוע "וואלה, איזה יופי, הבאת אחלה תמונה..".

אין ספק שזה מותר, ואפילו צריך את זה, אבל פה זה נגמר.

כשאני רואה פה אנשים עם מעל 1000 הודעות, שכותבים בעיקר "וואלה, אהבתי" אני חושב שהתגובות שלהם מבוזבזות ולא תורמות בשום דבר.
המון פעמים, כשאני נכנס לאשכולות ואין לי מה להוסיף אני לא אכתוב שום דבר, ואשאיר את העבודה לחכמים שלי.

אין דבר כזה אשכול בלי תגובות.
אשכול טוב, מושקע, שיבקש לדעת ולדרוש תגובות - יקבל אותן.
עוד לא נתקלתי באשכול עם תמונות רציניות, או אפילו עם תמונות ברמה טכנית גרועה, אבל מישהו שכתב הקדמה יפה מאד וביקש כמו שצריך מהחבר'ה להגיב לו.

אפילו אנשים חדשים כאן שמבקשים עצה לגבי קניית מצלמה - אפילו שהידע כבר נמצא בפורום ובווב,
גם אז - הם מקבלים תגובות מושקעות מאנשים רציניים שרוצים רק לטובתם.

בקיצור,
אני מסכים.
תגובות הwanna be מיותרות לחלוטין ואני מציע לוותר עליהם בכלל. מוריד מהרמה ומהאיכות.

אני לא מסכים.
הפורום הזה מאכלס אנשים מוכשרים בטירוף שמתקדמים ומתקדמים בכל יום שעובר.
בשביל זה הוא קיים, ולדעתי הוא עדיין מספק תסחורה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר