לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 09:59
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -Guy- שמתחילה ב "מישהו יכול להסביר לי למה דווקא צנחנים?"

אולי יווצר הרושם שאני קצת משוחד(צנחן במיל') אבל באמת ובתמים הייתי ממליץ לך להגיע לחטיבה האדומה.
לא רוצה להכנס לויכוחים מי יותר טוב ומי יותר פלצן ולכל מיני השוואות-פשוט אסביר לך מה יש בצנחנים בלי להשוות ליחידות אחרות ואתה תחליט עם עצמך.
אז ככה:
לחטיבת הצנחנים יש מסורת מפוארת מאוד-פעולות התגמול,גבעת התחמושת,כיבוש ירושלים(חטיבת מילואים של הצנחנים),מבצע כראמה,החווה הסינית וכו'.
בא"ח מהטובים והחדישים שיש.
רמה אנושית גבוהה מאוד.
סיירת מצויינת ובכלל כל היחידות ביחס"ר טובות מאוד מאוד...
גדודים מעולים(רק לדוגמה תיקח את הקרב של 101 במלחמת לבנון ה-2).
קורס צניחה.
יש אופציות רבות למתאימים לפיקוד והכשרה טובה מאוד למפקדים.

בשורה תחתונה אם אתה בצנחנים אתה יכול להיות בטוח שאתה תהיה בחוד החנית של צה"ל בכל גזרה ובכל מתאר לחימה ובסוף זה מה שכל מתגייס לקרבי מחפש לא?!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 12:34
  עומרייי עומרייי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כבר אזרח
אולי יווצר הרושם שאני קצת משוחד(צנחן במיל') אבל באמת ובתמים הייתי ממליץ לך להגיע לחטיבה האדומה.
לא רוצה להכנס לויכוחים מי יותר טוב ומי יותר פלצן ולכל מיני השוואות-פשוט אסביר לך מה יש בצנחנים בלי להשוות ליחידות אחרות ואתה תחליט עם עצמך.
אז ככה:
לחטיבת הצנחנים יש מסורת מפוארת מאוד-פעולות התגמול,גבעת התחמושת,כיבוש ירושלים(חטיבת מילואים של הצנחנים),מבצע כראמה,החווה הסינית וכו'.
בא"ח מהטובים והחדישים שיש.
רמה אנושית גבוהה מאוד.
סיירת מצויינת ובכלל כל היחידות ביחס"ר טובות מאוד מאוד...
גדודים מעולים(רק לדוגמה תיקח את הקרב של 101 במלחמת לבנון ה-2).
קורס צניחה.
יש אופציות רבות למתאימים לפיקוד והכשרה טובה מאוד למפקדים.

בשורה תחתונה אם אתה בצנחנים אתה יכול להיות בטוח שאתה תהיה בחוד החנית של צה"ל בכל גזרה ובכל מתאר לחימה ובסוף זה מה שכל מתגייס לקרבי מחפש לא?!

לא מתווכח איתך חס וחלילה אבל:
לחטיבת גולני יש מסורת מאוד מאוד מפוארת-כיבוש החרמון וכ'ו. כמו כן זוהי היחידה הוותיקה בצה"ל.
בא"ח של גולני -כמו של צנחנים,נבנו על בסיס של בסיסים באמריקה.
כמו בכל יחידה רמת האנשים היא מכל הסוגים.
סיירת (פלס"ר) הטובה בצה"ל!
גדודים שפועלים הכי הרבה. כולם כולל כולם 12-13-51--כל גדוד מעולה.
קורס צניחה--אין!!!

כלומר מכל מה שאמרת הדבר השונה היחידי הוא קורס הצניחה!
מסכים איתי?
ישן 17-04-2007, 12:47
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי עומרייי שמתחילה ב "[QUOTE=כבר אזרח]אולי יווצר..."

לא מסכים איתך ולא הולך להכנס איתך להשוואה בין יחידות...תקרא את השורה השנייה בהודעה שלי ותבין למה אני לא הולך להתווכח איזה פלס"ר הכי טוב ולמי מסורת יותר מפוארת-לא לי ולא לך יש את הכלים לקבוע את זה...כל מה שכתבתי הוא מי הם ומה הם הצנחנים-לא השוותי לגולני או לכל יחידה אחרת...מסכים איתי?!
כל זה מוביל אותי להערה נוספת:
אולי מתישהו נערי הפורום כאן יבינו שאין מדד יוקרה בצה"ל שלפיו מחלקים פעולות ליחידות-לא נותנים לשייטת את המבצעים שלהם כי הם ניצחו באליפות צה"ל בכושר קרבי ולא נותנים לדובדבן את הפעילויות שלהם כי הם יחידה עם סמל יפה ולא באמת כל הטובות נמצאות עם הטייסים וגם בחדר האוכל של יחידות עילית לפעמים אוכלים לחם משלשום.
הרי בסופו של דבר תגלה שכולם עובדים והרבה יחידות גם עושות דברים איכותיים שמגיעים מאלף ואחת סיבות שהן ממש לא מה שאתם מתעסקים בו פה(סיבות שטותיות ולא חשובות כמו יכולות,אמצעים וכשירויות מבצעיות)...אז די להשוואות ולתחרויות חסרות הטעם.
תתעסקו בעיקר..
ישן 17-04-2007, 12:53
  עומרייי עומרייי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי כבר אזרח שמתחילה ב "לא מסכים איתך ולא הולך להכנס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כבר אזרח
לא מסכים איתך ולא הולך להכנס איתך להשוואה בין יחידות...תקרא את השורה השנייה בהודעה שלי ותבין למה אני לא הולך להתווכח איזה פלס"ר הכי טוב ולמי מסורת יותר מפוארת-לא לי ולא לך יש את הכלים לקבוע את זה...כל מה שכתבתי הוא מי הם ומה הם הצנחנים-לא השוותי לגולני או לכל יחידה אחרת...מסכים איתי?!
כל זה מוביל אותי להערה נוספת:
אולי מתישהו נערי הפורום כאן יבינו שאין מדד יוקרה בצה"ל שלפיו מחלקים פעולות ליחידות-לא נותנים לשייטת את המבצעים שלהם כי הם ניצחו באליפות צה"ל בכושר קרבי ולא נותנים לדובדבן את הפעילויות שלהם כי הם יחידה עם סמל יפה ולא באמת כל הטובות נמצאות עם הטייסים וגם בחדר האוכל של יחידות עילית לפעמים אוכלים לחם משלשום.
הרי בסופו של דבר תגלה שכולם עובדים והרבה יחידות גם עושות דברים איכותיים שמגיעים מאלף ואחת סיבות שהן ממש לא מה שאתם מתעסקים בו פה(סיבות שטותיות ולא חשובות כמו יכולות,אמצעים וכשירויות מבצעיות)...אז די להשוואות ולתחרויות חסרות הטעם.
תתעסקו בעיקר..

בסדר..אבל ברגע שכתבת מי הם ומה הם הצנחנים אני אמרתי מי הם ומה הם גולני! וככה גילינו ששתי החידות האלה הם אותו דבר! (שוב-חוץ מקורס הצניחה)!
ואני מסכים איתך בנוגע לנושא השני! כל יחידה קרבית ראוייה לציון!
אבל אל תשכח שגאוות יחידה זה דבר מאוד מאוד חשוב!
ישן 17-04-2007, 17:07
צלמית המשתמש של 760
  760 760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
שאלה פילוסופית
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אין הבדל מהותי."

אם אין לך דחף לצנחנים, אז באמת למה ?
בגדול חטיבות החי"ר דומות בכל (למעט קורס הצניחה)
כשיורדים לפרטים, קיימים הבדלים בין החטיבות, לא דברים מהותיים, אך מאז ומעולם היו 2 חטיבות שהפיקוד העליון התייחס אליהן כאל "חזקות יותר".
סה"כ כיום ההבדלים הם מינוריים, כולם טובים וכולם מוצלחים.
לרוב, מי שמיועד לחי"ר, עושה זאת בגלל סביבה שהוא גדל בה.
צנחנים וגולני לרוב זה עניין של מסורת משפחתית ומורשת קרב מפוארת של החטיבות.
גבעתי - היה ביקוש רב בעבר (אין לי מושג לגבי היום) בגלל סדרת טלויזיה שעשתה לה יחסי ציבור מעולים.
נח"ל - לרוב החברה הם מאותו הרקע (אם מדובר בגרעין), ובכל מקרה, אנשים מתכווננים לחטיבה הרבה זמן טרם הגיוס.

ונסיים בבדיחה (לא להעלב)

לכל חטיבה יש את היחידה שעושה אותה, פאר היצירה, היחידה שהיא מתגאה בה.

לגולני יש את הסיירת

לצנחנים יש את העורב

לגבעתי יש את הפלחה"ן

ורק לנח"ל יש את הלהקה

בהצלחה !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר