לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 13:04
  Pizza-Guy Pizza-Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
מודיעין שדה עם פרופיל 82 על עיוורון צבעים

אז בלי הרבה סיפורי רקע אני אשאל לעיניין. אני רוצה ליהיות חייל קרבי רגלי במודיעין שדה. יש לי פרופיל 82 עקב סעיף "ליקוי משמעותי בראיית צבעים" [זאת אומרת, אני רואה צבעים ו95% מהזמן אני יכול להבדיל, העניין הוא שבצו הראשון לא ראיתי את המספרים בכרטיסיות של הצבעים].
אני לא יודע, אולי זה בלבול, אבל רציתי לציין גם שזומנתי ועברתי בהצלחה יום סיירות. נפלתי במיונים של יחידת חובלים עקב הסעיף שלי.

השאלה היא:
האם אני אוכל ליהיות חייל רגלי קרבי שעושה טירונות 04 של מודש? אני ממש רציני בקשר לתפקיד הזה ונראה לי שזה הדבר היחיד שאני רוצה לעשות. אני מלא בנחישות להתקבל ולשרת בתפקיד

תודה מראש.

נערך לאחרונה ע"י Pizza-Guy בתאריך 17-04-2007 בשעה 13:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2007, 09:35
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
הנני כאן
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Pizza-Guy שמתחילה ב "[QUOTE=עידו403]שלח לי פרטית..."

הצבא מכיר רק עיוורון צבעים וראייה תקינה, אומנם יש רמות שונות של עיוורון צבעים אבל
בשביל הצבא כל עיוורי הצבעים הם "ליקוי משמעותי" - זאת לאחר שפגשתי 2 רופאים מומחים חיצוניים
בבקום.

עיוורון צבעים ומודש לא הולך ביחד 99.9 אחוז, הדבר תלוי ביחידת הרפואה של ביסלמ"ש
שהיא לא תאשר לבקום את המקום של החייל הזה, אם יחידת הרפואה של ביסלמ"ש תגיד שאתה תשרת במוד"ש אתה תשרת גם אם תיהיה עיוור.
כמובן שדבר כזה לא יקרה בחיים ובמקרה שלנו בדרך כלל המפקדים אף ימליצו שלא להשאיר
את החייל מפאת אמינות והגיוניות.
אם יש לך דרך כלשהי לגרום ליחידת הרפואה לאשר חריג או לגרום למפקד לנסות ללחוץ בקשר לחריג אולי אולי אולי יש סיכוי של 0.1 אחוז שזה יצליח, פשוט חריג של צבעים זה לא כמו חריג בעל משקפיים זה לא משהו שאפשר להתגבר עליו בעזרת משהו חיצוני כמו עדשות.

יש דבר שנקרא מסלול קמנ"ים שאם במקרה תגיע למוד"ש וירצו להעיף אותך תנסה לבקש להישאר במודש במסלול הזה (אם תרצה בכלל) שהוא בעקרון קבלת המידע ומסירה שלו לכוחות בשטח, אולי יסכימו לאשר דבר כזה אין לי מושג, זה לא קרבי.

חיילים עם עיוורון צבעים שמשרתים בתור לוחמי איסוף יש כן, גם אני שמעתי על החבר של ההוא וההוא של ההוא, האמת שלא ראיתי 1 בעיניי וגם אם קיים אולי זה היה במחזורים ישנים או עם איזו קומבינה כלשהי שהוא הצליח להיכנס.

אגב לדובדבן לא תוכל להתקבל עם עיוורון צבעים, וגם לחובלים לא התקבלת בגלל זה כמו שאמרת,
למרות שאם אני לא טועה אפשר לנסות לבקש להמשיך למגמת מכונאות או אלקטרוניקה ולא שייט בחובלים וככה להישאר אבל אולי דברים השתנו.

המלצתי הטובה ביותר אלייך לך לגיבוש צנחנים תעבור וצא לגיבוש יחטיות.
או גיבוש גדס"ר בכל חטיבה אחרת.

תאמין לי שכמה שאתה מלא בנחישות להיות במוד"ש אני הייתי יותר ממך
תלמד מהטעות שלי, לי לא היה מישהו שיעמיד אותי במקום ועכשיו אני עם חתול שחור על הכתף.

בהצלחה ובאמת שאיין הבדל גדול בחטיבות, העיקר שתגיע לקרבי וצא לגיבוש.

ישן 20-04-2007, 13:04
  Pizza-Guy Pizza-Guy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "הנני כאן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CaRTeR
הצבא מכיר רק עיוורון צבעים וראייה תקינה, אומנם יש רמות שונות של עיוורון צבעים אבל
בשביל הצבא כל עיוורי הצבעים הם "ליקוי משמעותי" - זאת לאחר שפגשתי 2 רופאים מומחים חיצוניים
בבקום.

שהיא לא תאשר לבקום את המקום של החייל הזה, אם יחידת הרפואה של ביסלמ"ש תגיד שאתה תשרת במוד"ש אתה תשרת גם אם תיהיה עיוור.
אם יש לך דרך כלשהי לגרום ליחידת הרפואה לאשר חריג או לגרום למפקד לנסות ללחוץ בקשר לחריג אולי אולי אולי יש סיכוי של 0.1 אחוז שזה יצליח, פשוט חריג של צבעים זה לא כמו חריג בעל משקפיים זה לא משהו שאפשר להתגבר עליו בעזרת משהו חיצוני כמו עדשות.

יש דבר שנקרא מסלול קמנ"ים שאם במקרה תגיע למוד"ש וירצו להעיף אותך תנסה לבקש להישאר במודש במסלול הזה (אם תרצה בכלל) שהוא בעקרון קבלת המידע ומסירה שלו לכוחות בשטח, אולי יסכימו לאשר דבר כזה אין לי מושג, זה לא קרבי.

חיילים עם עיוורון צבעים שמשרתים בתור לוחמי איסוף יש כן, גם אני שמעתי על החבר של ההוא וההוא של ההוא, האמת שלא ראיתי 1 בעיניי וגם אם קיים אולי זה היה במחזורים ישנים או עם איזו קומבינה כלשהי שהוא הצליח להיכנס.

אגב לדובדבן לא תוכל להתקבל עם עיוורון צבעים, וגם לחובלים לא התקבלת בגלל זה כמו שאמרת,
למרות שאם אני לא טועה אפשר לנסות לבקש להמשיך למגמת מכונאות או אלקטרוניקה ולא שייט בחובלים וככה להישאר אבל אולי דברים השתנו.

תלמד מהטעות שלי, לי לא היה מישהו שיעמיד אותי במקום ועכשיו אני עם חתול שחור על הכתף.

תודה רבה על התגובה, אבל האם אני עדיין יכול לשנות את הששאלון העדפות שלי? כי רשמתי רק 2 בצנחנים ו3 בדובדבן =\
ישן 10-06-2007, 10:59
  Haviv54 Haviv54 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "הנני כאן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CaRTeR
בבקום.

אמרת את זה כבר כמה פעמים ואני יודע שאתה צודק וזה מעצבן שלשכת הגיוס לא נותנת לשנות מנילה ואף גורם רשמי לא אומר כן או לא.
למי אפשר לפנות ?
ומעבר לזה מה יעשו איתי אחרי הבדיקות, יש סיכוי שאני יקבל את ההעדפה השניה שהיא גולני או שזה אבוד?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר