לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 10:48
  hilaros hilaros אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
אנחנו יכולים לשבור את מעגל האבטלה! כנסו לפה!

להרוויח הרבה כסף ובקלות!!!שווה לקרוא!!!

מאת: הילה רוזנצוויג
תאריך: כא' שבט תשס"ה (31.1.05)

רוצים להרוויח כסף בלי לעבוד קשה...???

רוצים להרוויח כסף בקלות.. כנסו!!!

תקדישו 10 דקות לקריאה-זה שווה את זה, לא תצטערו...

כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אלהכתבן או הוורד ועשו שמור והדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרהשמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים)
לא נמאס לכםלחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעירמידיי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכולשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה אתה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!

פשוט תקראוזה מטורף כמה זה גאוני!!!

"
מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכםעכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנויכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ +6 בולים.המחשבה שלי הייתה שזהו הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטית, אבל כמו רובנוגם הייתי סקרנית והמשכתי לקרוא.

היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה,אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלךכמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). ישבערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותרכסף).. אין מלכודת...זה עובד!!!

בדרך כלל אני מתעלמת ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה,והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדנו בצד ולבטח כל אחדמאיתנו ירוויח.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האםזה נכון?

כן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר:"תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי עלזה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השניעשיתי סכום של

5000
₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.

וזה עדייןגדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪

וזהעדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!

לתשומת ליבכם!עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"

זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע +בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית!).
אם כל ההוראות הבאות ייעשובתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפותשל האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :

צעד ראשון:
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבהדרך הדואר), וכיתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוורשלך", כיתבו את שמכם והכתובת המדויקת.

עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביקבסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריךלהיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבעשל 5 ₪.

מה שאתם עושים הוא לייצור שרות אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכללברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6המעטפות לכתובות הבאות:

1.
רפיג'רסי התורמוס 3 ק.ראשון, ראשל"צ מיקוד 75722.

2.
לימור אמסלם השקמה 24 א` שכ`בית אליעזר חדרה.
3.
אביטל ברקוביץ בית חורון ד.נ. הרי יהודה 90935
4.
שחרצ'חנובר אבן גבירול 115 דירה 5 ת"א מיקוד 64047
5.
דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12יפו ג' מיקוד 68047
6.
הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879.
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפותאחת לכל שם!

צעד שני:
הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שארהשמות אחד למעלה (כך ששמי שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו`) והוסיפו את שמכםכמספר 6 ברשימה.

צעד שלישי:
השתמשו ב: msn, internet explorer,ynet, netscap, נענע, וואלהוכו` חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים,קהילות, לוחות, מועדונים, צ`אטים ועוד...) ישלפחות 500000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורוםיהיה טוב! בעברית כמובן!!!

צעד רביעי:
שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשרלמקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבלזכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!

כמו כן, שלחו לכל חבריכם אתהמכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.

בבקשה זכרו!

התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירותותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכניתתמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות,והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים ייקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבלת רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיוכל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלויישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715₪ נוספים.

343
האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!

אוקיי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זההכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדייןיענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6בולים!!!

זיכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגוניםותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמובתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון"

של 30 ₪ + 6 בולים?

אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכללעזור לכולם!

הערות:

אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאראנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדויי, כל עוד הדבר מעביר לכם את המכתבים.
אם ישנואדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!

אתם יכולים לעשות כלכך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
והכי חשוב!!!

אםאתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוחאת הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשרלהוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבלרק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותולרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.

ושוב !
הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרךאליכם.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר