לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 19:20
צלמית המשתמש של נץ כחול
  נץ כחול נץ כחול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נץ כחול
דיון:"התאהבות וירטואלית"-אהבה דרך האינטרנט אפשרי או לא?

היי לכולם :-)

רציתי לדעת אם למישהו פה יצא לעבור התאהבות וירטואלית,או יותר נכון להתאהב במישהו/י דרך האינטרנט,כלומר אתם יודעים דרך אתרי אהבה למינהם,או פורומים או סתם ICQ.

אני חייב לומר שאני אישית חושב שזה בלתי אפשרי מהסיבה הפשוטה:

דרך אינטרנט לא ניתן להעריך את הבן-אדם שיושב מולך בצורה המירבית,כלומר חוץ ממראה חיצוני(שתכלס הוא באמת חשוב ל99% מהאנשים שמחפשים קשר)
אז נכון מלא פעמים אנשים אומרים שחשוב שהעינים יהיו יפות,ושהאופי הפנימי יהיה מקסים אבל שורה תחתונה אם הבן אדם שיושב מולך הוא מכוער,שמן או פשוט לא לטעמך אז המפגש מועד לכישלון.

אותי זה נורא מעניין לדעת אם באמת יש אנשים שהצליחו להתאהב במישהו דרך האינטרט(ותמונות של דוגמנים/ת באתרים שונים זה לא נחשב :-) ) אני מדבר על בן אדם שהוא בדיוק כמוכם שגם מחפש קשר.

אהממ, חשוב לי להבהיר שאת החברה שלפני הנוכחית יענתו האקסית הכרתי באינטרנט,דרך אתר של מסיבות(היא ראתה תמונה שלי ואני שלה ואז זה התגלגל הלאה)אבל זה מקרה קיצוני אני חושב.

אז מה אתם חושבים?
למישהו פה יצא לעבור משהו דומה?
יש מצב שיש פה זוג שהכיר ברשת?

אותי אישית זה נורא מסקרן,ואני בלי קשר אשמח אם בדיון הזה ישתתפו כמה שיותר אנשים :-)

נערך לאחרונה ע"י נץ כחול בתאריך 17-04-2007 בשעה 19:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 20:06
  Laxio Laxio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
לי אישית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "דיון:"התאהבות וירטואלית"-אהבה דרך האינטרנט אפשרי או לא?"

לא יצא להתאהב במישהי דרך האינטרנט.

פעם הכרתי בחורה באיזו מסגרת והיינו ידידים מאוד טובים. לאחר מכן לא ראינו אחד את השני הרבה זמן (אנחנו גרים רחוק) והמשכנו לדבר רק באיי סי. היה לי מאוד נחמד לדבר איתה אבל לא יצא מזה כלום מהסיבה הפשוטה שיש אנשים שבשבילם איי סי זה כמו המשך של חיי החברה מבית הספר בצורה וירטואלית (ככה זה היה אצלה). עם הסוג הזה של אנשים קשה מאוד לפתח משהו מעבר ל"היי, מה נשמע, איך היה היום". יש את הסוג השני (כמוני) שמשתמש באינטרנט כדי להגיע לקשר לא אמצעי. זה כנראה פשוט לא התאים.

מצד שני זה לא קשה להבחין אם מאחורי המסך יושבת בחורה חמודה ואינטיליגנטית או סתם מישהי. אני לא יודע אם להתאהב זאת המילה הנכונה אבל אני בהחלט יכול להגיע למצב שאני מחכה כל הזמן לרגע שהיא תתחבר. לדעתי אחרי מצב כזה, כשנפגשים, אפשר בקלות להתאהב.

דווקא דרך האינטרנט אפשר לנהל שיחות עמוקות מאוד ולשתף את הצד השני בכל מה שאתה חושב, בלי להיות עסוק כל הזמן באיך אתה נראה, איך אתה נשמע ואיך אתה מנשק אותה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-04-2007, 20:09
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "דיון:"התאהבות וירטואלית"-אהבה דרך האינטרנט אפשרי או לא?"

אני הכרתי את חבר שלי לשעבר דרך פורום "מתגייסים וסדירים", שהוא אחד מהפורומים של פרש.
אני יכולה להעיד על עצמי שבהתחלה, לאחר שהחלפנו תמונות לא היתה שום משיכה, ולא ראיתי את עצמי ממשיכה איתו קשר מעבר לידידות, אבל נפגשנו והשאר היסטוריה...

כמובן שלפני שנפגשנו התכתבנו יחסית הרבה זמן, מספיק זמן כדי לנסות להבין מי הבנאדם שיושב מאחורי המסך, להכיר מעט את האופי שלו. אבל כמובן שאין כמו הכרות פנים מול פנים - זה הדבר האמיתי.

אם הייתי ממליצה על התחלת קשר דרך האינטרנט? לא.
עכשיו, בדיעבד, הייתי מעדיפה להכיר מישהו בנסיבות אחרות ולא דרך האיטרנט. למשל, דרך חברים, משפחה וכדומה, כדי שיהיה לי רקע מסוים על הבנאדם, שלא אתחיל מאפס. אני לא שוללת הכרות דרך האינטרנט, אבל זו לא הדרך המועדפת עליי.

ישן 17-04-2007, 21:45
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אילו רק היית יודע... :)

אילו רק היית יודע איזה וכמה זוגות צמחו לא רק מהאינטרנט לא מהפורום הזה ספציפית - היית נורא מופתע.

רגע לפני שrgrg, בחור מלאך, יכתוב על המלאכית שלו - שאותה הוא הכיר באינטרנט, אני אכתוב על שלי.

למען האמת, לי, זה קרה פעמיים. וזה יוצא דופן אצלי כי רוב הקשרים שהיו לי קרו דווקא לא דרך האינטרנט.

הפעם הראשונה, הייתה עם בחורה... מדהימה. ראיתי את הכרטיס שלה בקופידון והתחלנו לדבר במסנג'ר. ודיברנו ודיברנו. עם מצלמות והכל... אז ידענו איך שנינו נראים. הגיע לטלפונים... נמשך חודשים. במפתיע, זה לא גלש לידידות. שנינו ידענו טוב מאוד מה אנחנו רוצים ושנינו אהבנו אחד את השנייה. כן, אהבנו. ונפגשנו. והיה מעולה. מסיבות כאלה ואחרות.. זה לא הצליח. הייתי מבואס. חשבתי שבחיים אני לא אדע כזאת אהבה או אמצא כזאת בחורה מדהימה. צדקתי.

מצאתי אחת יותר טובה.

הקשר שלי עם יפעת, הנסיכה שלי, התחיל... מכרטיס בקופידון. הקליק היה מיידי. אחריי יום של שיחה במסנג'ר - זה גלש לטלפון. ויום אחריי זה נפגשנו. גם כאן הקליק היה מטורף. הדייט הראשון 8 וחצי שעות. השני, יום אחריי זה, 9 שעות. אף פעם לא חוותי אהבה כזאת. אהבה שפשוט סוחפת אותך ומבלי לשאול אותך לאן - לוקחת אותך למקומות שלא דמיינת שקיימים בכלל.
בניגוד לאגדות, ההתחלה דווקא הייתה קשה (בגלל פאקים שלי. ) - אבל אחר כך...
היום, בדיוק, ה17 לחודש, אנחנו ביחד כבר שנתיים ו4.
בקיץ, כשיהיה לנו מספיק כסף, אנחנו עוברים לגור ביחד.
קשר שהתחיל באינטרנט.

אז, אם זה אפשרי: מאוד מאוד.
אגב, עם משפט אחד ממש לא הסכמתי. שאי אפשר להכיר אופי של מישהו דבר האינטרנט. נכון, אין תחליף, ולא יהיה, למפגש. אבל, הכרות ברמה סבירה פלוס - אפשר. הייתי אומר שמפגש שעתיים-שלוש במציאות הוא כמו שבוע במסנג'ר. עד כדי כך ואוליי, אפילו יותר. אבל, מכן ועד להגיד שאי אפשר להכיר אופי... זה לא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 17-04-2007 בשעה 21:55.
ישן 18-04-2007, 07:56
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יותר מזה

בתור התחלה אני מוסיף לשאר שיש המון קשרים שהתחילו מהאינטרנט, כי אינטרנט זה פשוט עוד אמצעי
זוג חברים טובים שלי הכיר בקופידון והיום הם נשואים ויש להם ילדה
גיסתי את החבר הקודם הכירה באינטרנט בצאטים והיום שנתיים

ומעבר לזה אני יכול להגיד לך שלא רק שהתאהבו בי דרך האינטרנט אלא התאהבו בדמות וירטואלית, לפני כמה שנים בתור ניסוי (נדמה לי שזאת היתה המטרה) הקמתי יוזר בICQ ומה שנקרא הקמתי דמות וירטואלית ויצא לי לדבר עם כמה בנות וכדי לא להוליך אותם שולל אמרתי להם שאני לא מחפש קשר כרגע אלא סתם לדבר ומתוך השיחה מישהי מאוד רצתה להפגש ושלא הסכמתי היא לחצה עוד יותר (אולי כי היא אף פעם לא קיבלה לא) בקיצור לפי התוכן שהיא דיברה נשמע כאילו היא מתאהבת בדמות

אז נכון שנפגשים אחד על אחד דבר ראשון שרואים זה החיצוניות ויש לזה מדד אבל אם אתה מכיר מישהו/מישהי באינטרנט ולומד עליה ומכיר את האופי ומתאהב באדם שעומד מאחורי הדברים כל עוד באמת לא יבוא לך גונזילה או כל יצור אחר אני מאמין שתוכל להתאהב וגם אנשים מכוערים מאוד כלפי מישהו אחר הם יראו בין סבירים לעד אפילו יפים הרי יופי זה בעיני המתבונן לא?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 18-04-2007, 08:03
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

תגובתי מתבקשת (תודה, אמיר )

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב
רגע לפני שrgrg, בחור מלאך, יכתוב על המלאכית שלו - שאותה הוא הכיר באינטרנט, אני אכתוב על שלי.

אקדים ואומר - שכל דרך להיכרות (חוקית כמובן ) - היא לגיטימית ואין לפסול אותה.

את מיכל, החצי השני שלי, פגשתי באינטרנט - בקופידון.
ועל כך סיפרתי כמובן באותו אשכול.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=241228

בימים אלה אנו מאושרים מתמיד ושוקלים כנראה לעבור לגור יחד

האינטרנט באופן כללי פרץ גבולות ומחסומים. הוא הפך את העולם שלנו כולו ל"כפר גלובלי" שבו הכל נגיש.
חשבו על כך - גם הפעילות שלנו ב"פרש" - יש בה משום להכיר אנשים חדשים ונפלאים שספק אם היינו מכירים בדרך אחרת.
אנחנו מגיעים מערים שונות, תרבויות שונות, לאומים שונים - ובכל זאת אנו מוצאים כאן חיבור מיוחד וחזק.
האינטרנט לדעתי מהווה אמצעי נוסף להכיר אנשים שמעולם לא היינו יכולים להכיר אחרת.

כך גם בנוגע להיכרויות רומנטיות. זו פשוט דרך נוספת לפגוש בני זוג פוטנציאלים. היא לא צריכה להיות היחידה - אך בהחלט לא כדאי לשלול על הסף.

לצד היכרויות ממשיות שהיו לי במסגרות שונות (בי"ס, תנועת נוער, תזמורת נוער, משלחת לחו"ל) - יש לא מעט סיפורי היכרוית של קשרים שנרקמו והתחילו באינטרנט.
חלקם אפילו התחילו מבלי להתכוון

את הקשר הקודם שהיה לי ונמשך שנתיים וחצי - הכרתי גם ב"קופידון"

מספר חברות שהיו לי בתקופת התיכון ('-יב') - ונמשכו לקשרים שנמשכו מספר חודשים עד שנה וחצי , הכרתי באינטרנט, בשיחות מזדמנות ב-IRC

אפשר להרחיב את הדיון עד אינסוף כמעט. אך מספיק לשמוע מספר "מקרי הצלחה" כדי להבין שזו פשוט דרך נוספת להכיר (לא היחידה, אלא פשוט נוספת).

טיפ חשוב שאני מציע שתקחו אותו איתכם לחיים - Never Say Never

ישן 25-04-2007, 13:32
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני אספר על החוויה שלי

אבל לפני כן: אפשרי ועוד איך.
לפני שאמשיך אני חושבת, לפחות לגבי, שאם אני מתאהבת במישהו שאני לא פוגשת אותו פנים מול פנים על בסיס קבוע, אני מתאהבת במה שנמצא בראש שלי, ולא במה שהוא באמת. זה תקף אפילו אם פגשתי אותו כמה פעמים, אני מתכתבת איתו ואני עדיין רואה אותו. זה תקף גם עם חברות. פנים מול פנים יותר קשה וזה לא אותו דבר. אבל אם אני מקבלת מכתב מהן - זה כאילו קיבלתי זריקת אהבה מהן, וזה לא בגלל שהן כתבו איזה משהו מיוחד. פשוט - זה מה שנמצא בראש שלי.

אז החוויה שלי:
אני ועוד מישהו מפרש, התחלנו להתכתב - הודעות פרטיות, אח"כ מהר מאוד עברנו למייל (למי שלא מבין - וויתרנו על האבטחה), וכל אחד מאיתנו פשוט לא יכל לחכות עד שיגיע מכתב מהשני. אני יודעת שאני הרגשתי ככה, ואני יודעת ממנו שהוא הרגיש ככה, כי הוא כל הזמן כתב לי את זה. אבל אף אחד מאיתנו לא התאהב. הוא הרגיש איתי מאוד בנוח, שאני מקבלת אותו איך שהוא, על כל הפאקים שלו, ואני הרגשתי הרגשה דומה. הוא לא רצה להיפגש, אולי רק כדי לראות עם מי הוא מדבר. הוא מאמין דגול בקשר פנים מול פנים, אז הקטע של התאהבות לא עובד אצלו. אצלי - אני לא רציתי להיפגש כי אני יודעת שזה יהרוס לי. זה לא משנה אם הוא יהיה חתיך העולם או מכוער - זה יהרוס את כל מה שבניתי בעיני רוחי. היום אני כבר הרבה יותר מוכנה נפשית להיפגש איתו, אבל קשר המכתבים שלי איתו נקטע בגללו. הוא זה שלא רצה להמשיך.
לגבי התאהבות? לא יודעת. האמת אני חושבת שאיתו היה לי הסיכוי הכי גדול לאהבה, למרות כל הקשיים שבדרך, למרות מה שאנו יודעים אחד על השני. אני גם יודעת שאם הייתי נפגשת איתו אני אוטומטית הייתי מתאהבת בו כי ככה, כי הוא שם, ולא בגלל סיבה אחרת. הוא וודאי לא היה מתאהב בי.
בינתיים הקשר נפסק, אבל איש לא יודע מה ילד יום. אני זוכרת אותו מידי יום, ואני בטוחה שגם הוא אותי. כמו שאמרתי קודם - היה לנו קשר מאוד מיוחד, אמיתי, מהלב.

אני אישית לא אוהבת ולא רוצה להכיר דרך אתרי אהבה. לא אוהבת את זה. תמונה לא עוזרת לי. גם לא דרך מצלמת אינטרנט. אני חושבת שהבנאדם ניראה הרבה יותר זוועה מאשר הוא במציאות. במציאות אני אראה אותו הרבה יותר טוב. פנים מול פנים - זה גם לא הולך לי, כי אני לא יודעת לדבר, אני לא טובה בזה. בכתב אני מתבטאת הרבה יותר טוב, הרבה יותר פתוחה, אז אני מעדיפה לדבר קודם עם הבנאדם בכתב, להכיר מיהו מבפנים, ואז אני מרגישה בטוחה מספיק כדי להכיר אותו פנים מול פנים.

יש לי בכתב קשר נפלא עם ההילרית שלי - אנחנו מתכתבות תדיר, ואם יוצא שאני מדברת איתה בטלפון, הדבר המדהים הוא שיש תאימות גבוהה בין איך ומה שהיא כותבת לבין איך שהיא מדברת.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 25-04-2007, 15:16
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
האמת? לא רלוונטי.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי שכחתי את סיסמתי שמתחילה ב "מילה שלי בנושא.."

ציפית שלא יהיו גירושים? שזוגות לא ייפרדו?

בהעדר מחקר מסודר שיראה בוודאות ששיעור הגירושים בקרב הקשרים שהתחילו דרך האינטרנט גבוה משיעור הגירושים של הקשרים שהתחילו בדרכים אחרות (אגב, גם זה יהיה מדגמי ואחריי זה, בטח יבוא מחקר שייטען אחרת) - אנחנו חוזרים לאותה הנקודה:

ציפית שלא יהיו גירושים? שזוגות לא ייפרדו?

באופן אירוני, גם לי יצא להיות נוכח בדיון כזה שנערך על האתר שלנו (ע"י קומץ אנשים). וגם כאן, הוזכרו כמה וכמה זוגות שפרחו כאן - כולל חתונות. וכמובן, בדרך הטבע - היו גם זוגות שזה לא הצליח.

שיעורי ההצלחה והכשלון לא רלוונטים כאן - גם אין ממש דרך לבדוק את זה בצורה נכונה. מהה שכן חשוב, זה אם אנשים פתוחים לרעיון מבחינה מחשבתית, מאחר, ופשוט מאוד - גם הצלחה של 1 לאלף, זאת הצלחה. אז למה לא?

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 25-04-2007 בשעה 17:02.
ישן 25-04-2007, 16:20
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "האמת? לא רלוונטי."

כשקראתי את תגובתך אני די הסכמתי איתך. כמו תמיד נהנתי..

אך ברגעים האלו זה השתנה אצלי...
נפל עלי דבר כזה...אני לא יכול להרחיב על זה כי זה נאסר לי.
אבל בגדול מודבר בבגידה בגידה מאד לא נעימה, בגידה שהלכה רחוק, בגידה שיכולה לקרות אך ורק באינטרנט !

אז עכשיו אני חושב שיש את הבגידות הרגילות ובנוסף לזה יש את הבגידות באינטרנט..אז כן כן האינטרנט מכפיל את הבגידות.
ייתכן ויצר החטא נשאר באותו אחוז, אבל אחוז יכולת וביצוע לבגוד עולה.

ובלי קשר, אני ממש נסער, אני כולה ילד ודבר כזה נופל עלי, ואין לעיל ידי לעשות כלום.
אבל אני לא מתערב...עולם כמנהגו נוהג, ולא אני ישנה את זה. ובכל זאת, רע לי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר