לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 19:52
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
גורל או שזה יקרה עוד?

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זו בשם אנונימית בת 17.5 .

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

ככה..לפניי שנה התלוננתי בפניי אחת המורות שלי,שאני בודדה ובלה בלה. היא אמרה שצריך להכיר לי מישהו. וכיוון שהיא מורה עם המון תלמידים בוגרים שלה.
הסברתי לה את הקריטריונים מבחינתי לבחור האידיאלי ולהפתעתי המרובה,היא מצאה אחד.

בן21 כיום. וכו' וכו'. רק שמה הוא היה בצבא אז ואני הייתי בתקופת בגרויות אז לא קרה דבר ביננו. ואז הייתה המלחמה והוא נפצע בה ושוב לא יכולנו לתקשר. או ליצור קשר.לי היו לימודים ואז חבר. ורק לאחרונה הצלחנו ליצור קשר מסוים. טרם עת,הייתה לנו שיחת טלפון.אבל זה באוויר.

הבעיה שלי בנושא היא שכל הזמן היה משהו שהפריע לנו ליצור קשר והגעתי לסטטוס של אולי זה לא אמור לקרות? (אם יש כל כך הרבה דברים שמפריעים לנו).
אני מרגישה שאם נתחיל קשר משהו עלול לקרות ביננו.
אבל מצד שני אני נורא מתחבטת האם הגורל מתערב ואומר שכדאי שלא?

אני לא עוצרת את זה.אין לי בעיה שיתקשר ונתחיל לדבר,ואולי נקבע לצאת. אבל מה אם זה לא אמור לקרות?איך אני אדע בביטחה שכדאי לי לסכן את הלב שלי למען מישהו פעם נוספת?

מה אתם אומרים מה אני יכולה לעשות?
לתת לזה להמשיך ויהיה מה שיהיה? או שמה להפסיק את זה עכשיו?

תודה על כל התגובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 20:29
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
גורל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "גורל או שזה יקרה עוד?"

מזה בעצם?
אני מאמינה שאנו קובעים את הגורל של עצמנו. אנו סוללים את הדרך לחיינו, ההחלטות שאנו מחליטים בחיים הם אלו שעתידים להראות לנו איך יראו חיינו, והמילה הזאת "גורל" זו רק מילה שמאפשרת לנו לתרץ כל מה שלא מצליח לנו בחיים. "נו טוב, מה אפשר לעשות, זה כנראה הגורל...".
אז לא. את אחראית לעצמך, לחיים שלך ולהחלטות שלך. אני כן מאמינה שאם משהו צריך לקרות הוא יקרה, אבל אני לא יודעת אם לקרוא לזה גורל.
את רוצה את הבחור, אבל פוחדת להיפגע? חלק נכבד מהחיים שלנו אנחנו נפגעים, צריך לקבל את זה ולהמשיך הלאה. "מה שלא הורג - מחשל", ואנחנו רק למדים מטעויות והתנסויות.
אני לא רואה שום סיבה שלא תנסי להתחיל קשר עם הבחור, את אולי מפסידה פה קשר מדהים, חבל לוותר עוד לפני שניסית. מי אמר שכל דבר צריך לבוא בקלות? "מה שבא בקלות - הולך בקלות".
לפעמים צריך לעבוד קשה כדי להשיג מה שרוצים.
אני אומרת - תני לזה צ'אנס, מקסימום לא ילך. כמה פעמים יצא לנו להיות במצב שאמרנו "אוף, חבל שלא ניסיתי.." או "מעניין מה קורה אם הייתי מנסה..". אז על מנת שלא תגיעי למצב שבו תשאלי את השאלות האלה, לכי על זה. רוצה אותו? אז לכי וקחי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר