לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-04-2007, 22:16
  Shwansi Shwansi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי oWeN שמתחילה ב "כשאין מה להגיב, לא..."

חחחח האמת היא שמצחיק לשמוע את זה דווקא ממך...

תשמע. אני יגיד לך מה אני חושב.
יש פה אנשים שמעלים תמונות סנפ שוטים שלהם, ואני לא אבזבז את הזמן שלי על תמונות מסוג שכזה.
אם מישהו עושה עבודה קשה, שואל, מתעניין באמת בהשתפרות ובחוות דעת של החבר'ה פה, אני בטוח שהוא יקבל תגובה.

אם מישהו יעלה תמונה, אפילו שהיא לא טובה מבחינות רבות, ברגע שהוא יכתוב "סיפור" קצר כמקדם לתמונה.
יכתוב קצת על מה הוא ניסה להראות, מה הוא ניסה לצלם, איך הוא רצה להראות את התמונה, ואיך הוא יכול לשפר את הצד הטכני - אני מבטיח לך, הוא יקבל תגובות מכל הרציניים.

נערך לאחרונה ע"י Shwansi בתאריך 17-04-2007 בשעה 22:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2007, 22:05
צלמית המשתמש של tita
  משתמש זכר tita tita אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל tita שלח הודעה דרך MSN אל tita Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FortMinor שמתחילה ב "אני לא מבין את הפורום הזה!!!!"

יודע מה אני לא יודע מה איתך אבל ככה מריפרוף באשכולות שלך ראיתי תגובות מאוד ענייניות...הרבה יותר טובות מכאלה שאני מקבל...

ציטוט:

תמונה נחמדה...
אבל החלק השרוף למעלה מאוד גורע ממנה...
פעם הבאה לא לצלם מול השמש בשעה כזאת של היום...או לצלם במהירות סגר נורא מהירה...

ציטוט:

1. רעיון נחמד
2. כיוון מעניין
3. הרקע מבולגן לי מידי ולא מבודד מספיק מהאוביקט מה שיפתור פתיחת צמצם או צילום מרחוק יותר וזום על האוביקט (משמע יותר טלה)
4. העריכה השניה נתנה טאצ' מעניין לתמונה אבל שוב... סעיף 3.
5. חסר לך טיפה קונטרסט שיוריד את השיכבה האפורה מהתמונות.
6. לוקיישן מציק... ההמשך של הפלטפורמה שניכנס לעומק שדה מפריע לעיין ולא מייצר את ההכוונה לאוביקט שהיתכוונתה לעשות.

בקיצור תמשיך לעבוד על זה אתה בכיוון הנכון.

ציטוט:
בכל אופן,
לא אהבתי את שתי התמונות
הראשונה - לא מספיק ממוקדת בחתול והיא כהה מידי. בנוסף, היא לא כל כך מעניינת, אין בה שום דבר שמושך את העין ומייחד אותה מתמונות חתולים אחרות
השניה - בזאת דווקא כן יש התמקדות בחתול ומצב יותר מעניין מהראשונה בזה אין ספק
אבל יש טישטוש משמעותי בתמונה... עם תריס כזה לא היית תופס בחיים חדות במצב הזה

בנוסף, בשתי התמונות יש בעיה של רקע שלא הכי תורם לתמונה, מדרכה גדר עציצים... עדיף משהו אחיד ומטושטש

ציטוט:
תמונת מאקרו לא רעה למצלמה שלך אבל.
תשים לב לרקע ועוד במיוחד שזאת תמונת מאקרו כל פיפס רואים, לדעתי צלם שוב אבל על רקע חלק יותר.
שנית המטבע נחמד אבל אני לא אהבתי את כל ה"מכות" שיש עליו, לא בעיה לחפש מטבע חדש ולהנות מהצילום !

ציטוט:

נחמד מאוד.
בניגוד לפינטו, אני לא חושב שהרקע חייב להיות "חלק" והמטבע "דנדש".
אפשר גם לצלם דברים לא מושלמים אבל שיראו יפה בפריים.
העיבוד קצת מוזר לי - הצבעים שלך לא אמיתיים. לצורך מה השינוי בגוון?

ודרך אגב פה לא ענית לו...

ציטוט:

הראשונה יכלה להיות יפייפיה.. רק יש כמה דברים שמפריעים לי...
התמונה עקומה, קו האופק עקום.. וזה נורא מציק, הפלייר..
והייתי חותכת גם קצת מהחלק התחתון של התמונה..

ואם לא ממשיכים להגיב סימן שאין עוד מה לומר! סימן שהמגיב היחיד סיכם את דברי חברי הפורום...למה להגיב אותו דבר סתם להספים?!
שזאת תמונה טובה זה לחזק זה נותן הרגשה טובה ומעלה את הביטחון העצמי זה מוסכם..

בברכה, איתמר חסן

ישן 17-04-2007, 22:41
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
תגובתי הלא מעניינת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FortMinor שמתחילה ב "אני לא מבין את הפורום הזה!!!!"

אני חושב שהרבה אנשים מעלים תמונות בשביל הסיבות הלא נכונות.

באחת הפעמים הראשונות שהעלתי הנה תמונה לא קיבלתי אף תגובה, וזה נורא איכזב אותי אז ביקשתי תגובות, וגם קיבלתי.
אחרי זה בכמה אשכולות קיבלתי תגובות, ואז הגיע עוד אחד בלי תגובות.
אבל אז הבנתי שאם אני לא מקבל תגובות זה לא כי האנשים פה מניאקים (והם לא) אלא כי כנראה התמונה שלי פשוט לא מעניינת, וזה לא קשור לנושא הטכני, כי תמונות טובות שרק הביצוע הטכני מחורבן מקבלות פה תגובות, ולא מעט.
אלא זה כי כנראה לא השקעתי בתמונה מספיק כדי שהיא תהיה שווה תגובה. ומה לעשות על תמונות כאלה אין תגובות חכמות שאפשר לתת חוץ מ"לא מעניין", ואת זה אני יכול להבין לבד אם אף אחד לא מגיב.
גם אני בהתחלה העלתי הנה כל תמונה שצילמתי במצלמה, אבל אחרי כמה זמן הבנתי שלא הפורום צריך לתת לי ביקורת ראשונית, אלא אני צריך להיות המבקר הכי חריף של התמונות שלי ולחשוב תמיד מה היית חושב אם מישהו אחר היה מצלם אותה, האם אז היית חושב שהיא טובה?

ומאז החלטתי שאני לא מבקש תגובות, אני מעלה תמונות כי אני רוצה לחלוק אותם עם אנשים אחרים כי הם נראות לי נחמדות. או כמו שביבי אמר "רוצים יגיבו, לא רוצים לא יגיבו", ולפעמים קיבלתי 2 תגובות, לפעמים 5 ולפעמים 20.

נכון שיש כאן אנשים שמקבלים קצת יותר תגובות מאחרים, אבל זה בד"כ כי הם צלמים טובים ובאופן קבוע מעלים תמונות טובות, וחוץ מזה הם השקיעו מספיק זמן בפורום הזה שגם אם הם מעלים תמונה בינונית או פחות מגיבים להם, כי מגיע להם!

לסיכום משפט ששמעתי הרבה פעמים בצבא שלדעתי מתמצת את כל התגובה הזאת:
"תזכור שבכל פעם שאתה מפנה אצבע מאשימה, יש שלוש אצבעות שמופנות אליך".
ישן 18-04-2007, 01:02
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05

בכול אופן... חברים אני מציע לכולם להפסיק לבכות על כך שלא הגיבו לי פה ולא הגיבו לי שם... אין מה לעשות ככה זה בחיים... ככה זה בעולם הצילום.. לא קיבלת תגובה? קורה, אין מה לעשות.. אפילו לתותחים של הפורום לא תמיד נותנים תגובות ואתה לא רואה אותם פותחים אשכול לגביי זה ומתחילים להתלונן... באמת ואני אומר את זה בשיא הרצינות עם לא טוב לך ואתה מרגיש שהפורום אינו תורם לך באיזה שהוא פן או ידרדר ממש.. אז ההחלטה בידיך... אף אחד לא מחזיק אותך בשום מקום ואף אחד לא מכוון לך אקדח לראש ופוקד אלייך להישאר. שלא תחשוב שאני אומר את זה בגלל שאני רע או משהוא בסגנון... פשוט עם ברצונך להיות צלם או להתקדם במקצוע הזה אז התגובות שתקבל פה או לא תקבל פה זה עוד כלום לעומת מה שקורה במציאות מחוץ לכותליי האינטרנט... במציאות אתה עובר קטילות אחרי קטילות... אנשים לא מתייחסים אלייך או לעבודות שלך ברצינות, מסתכלים אלייך מלמעלה וכול הזמן מנסים לשים רגליים... ככה זה אין מה לעשות... הדבר היחידי שאפשר לעשות זה לקום כול פעם מחדש ולנסות עוד פעם ועוד פעם עד שמישהוא שם לב.... או במיקרה שלך עד שמישהוא כותב לך תגובה ראויה.....

מקווה שתכנס לראש לי בדרך זו או אחרת לגביי מה שכתבתי פה....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 18-04-2007, 10:20
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "בעיקר תכתוב לאחרים. גם אם..."

מחזקת, זו התגובה שהיתה חסרה לי באשכול הזה (ולא שהתגובות הקודמות לא נכונות ומצויינות).
חמוד, אף אחד מאיתנו לא נולד צלם, ולמרות זאת לא נמנענו מלהגיב לאחרים. לא צריך להיות צלם עם נסיון ענק כדי לדעת אם התמונה מוצאת חן בעיניך, ולמה.
אם תחפש בהסטוריית התגובות שלי, תוכל לראות שבהתחלה התלהבתי מתמונות שהיום אני אגיב עליהן יותר בקרירות ובביקורתיות. ככה זה - חוש הביקורת מתפתח, אנחנו לומדים לשים לב לדקויות ולפרט את החסרונות והיתרונות של כל תמונה. ועם זאת, גם כמתחיל אתה יכול להגיב יפה מאוד, ובפירוט.
אמנם אני, כמו כולנו אני חושבת, שמחה יותר לקבל תגובה חיובית מצלם מתקדם, כי אני יודעת שקשה יותר להרשים אותו, אבל אני שמחה גם לתגובות מצלמים מתחילים.
חוץ מזה - ככה לומדים. אם לא תגיב בעצמך, ותראה איך התגובות שלך דומות ושונות מהתגובות של החבר'ה המתקדמים יותר - לא תלמד. בתור מתחילה הייתי כותבת תגובה מפורטת, ואז קוראת את כל התגובות באשכול כדי להתרשם מה הגדולים והמנוסים חושבים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר