לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2007, 00:40
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
תסביך מסויים ומתמשך שיש לי עם מישהי - אשמח לעצות

היי לכם, כבר זמן מה לא הייתי פה (יותר מדי עבודה) , טוב אז הבעיה שלי היא כזו,
הייתי בקשר עם מישהי לפני כמה חודשים, לא הלך בנינו כ"כ, והיא חזרה לX שלה, היא ביקשה שנישאר ידידים,
אבל סירבתי מאחר ואהבתי אותה באותה התקופה והיה קשה לי להשאר, לכן חתחתי את הקשר,
לא מזמן לאחר המון חודשים שלא דיברנו אותה בחורה החלטיה לדבר איתי פתאום, מאז יצא לנו
להפגש כמה וכמה פעמים מסתבר היא נפרדה סופית מחבר שלה,
היא חזרה אל תוך חיי פתאום במכה ואותם רגשות מפעם עלו לי בחזרה,
אני לא יודע להגיד אם אני מאוהב בה שוב כי הפעם אני יותר זהיר, בכל אופן היחסים בנינו נורא
מגוונים, אני נהנה איתה, היא נהנהת איתי, ועושה לי רמזים שהיא כן רוצה קשר, אבל מצד שני אומרת
שהיא לא רוצה קשר כרגע כי היא רק נפרדה (אני לגמרי מסוגל להבין) אבל עושה רושם שהיא סתם מכניסה
לעצמה לראש את זה, כי היא כן רוצה אבל דוחה את זה למשהו, בכל אופן החלטתי לא ללחוץ עליה ולכבד
את בקשתה, אבל בפעם הקודמת שנפגשנו, היחסים התחממו והיה מצב קרוב ואינטימי מאוד שבו הרגשתי
שזה זה והחלטתי לנשק אותה, היא זרמה אבל בשניה האחרונה סובבה את הראש, בניסיון השני היא
כבר ביקשה שאפסיק, הפסקתי, הבנתי את בקשתה וכיבדתי זאת. מאז לא דיברנו על המקרה, כאילו
מעולם לא קרה, כמה ימים לאחר מכן דיברנו בכייף וברגיל שלנו, בימים האחרונים עושה רושם שהיא
קצת תופסת מרחק, כאילו היא לא במצברוח, בכל אופן אני לא יודע מה לעשות בפעם הבאה שניפגש,
אני נורא רוצה שהקשר בנינו יתקדם לשלב הבא, היא מפחדת, אני איכשהו חייב לגרום לה לצאת מזה!
היא פשוט סגורה בעצמה ומפחדת להמשיך, אנני יודע אם עוד ניסיון נשיקה יבהיר לה כמה אני רציני
אנני יודע אם זה יגרום לה להבין סופית שאין מצב לידידות, אבל מצד שני כייף לי איתה וכייף לה איתי
ואין יותר מקום למשחקים (כדי שאני אחתוך שוב, אבל אם לא תהייה ברירה...) בקיצר אני עובד עיצות,
מתקשה להבין מה קורה בראשה של הבחורה הזו, והיא גם מביאה אותי לבילבולים בעצמי. מעולם לא קרה
לי דבר כזה עם אף אחת בעבר, או שזה "כן" או שזה "לא" אבל פה שנינו לא יודעים מה זה, אני רוצה "כן" בוודאות ואילו היא לא יודעת.

לעצותייכם אודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2007, 08:24
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "תסביך מסויים ומתמשך שיש לי עם מישהי - אשמח לעצות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Costa
לי דבר כזה עם אף אחת בעבר, או שזה "כן" או שזה "לא" אבל פה שנינו לא יודעים מה זה, אני רוצה "כן" בוודאות ואילו היא לא יודעת.

אם יורשה לי לומר את דעתי הכנה.
ה"קפיצות" האלה שלה בין קשרים לא בריאות עבורה ולא בריאות עבורך.

קשר לא בריא כזה כדאי לנתק בטרם יהפוך תלותי.
אם היתה לא בטוחה בקשר בהתחלה - איך תהיה בטוחה בו בשלב כלשהו ?

חבל שתוליך את עצמך שולל בעניין הזה.
היא ככל הנראה חוששת מ"לבד" אך גם לא מעוניינת ב"יחד".
היא זקוקה לזמן להיות פשוט לבד ו"לסדר" פחות או יותר את המחשבות שלה.

בנוגע אליך - עם כמה שקשה - אתה פשוט צריך להמשיך הלאה.
מגיע לך מישהי שתהיה בטוחה שהיא רוצה להיות איתך - לא מישהי שתקפוץ בפתאומיות לאקס ותחזור.

טוב - לא יכול לצאת כלל מקשר כזה.

זו בכל אופן דעתי האישית.

ישן 22-04-2007, 11:10
  Costa Costa אינו מחובר  

היא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה, משיחה שהייתה לי איתה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי חיה__בשבילך שמתחילה ב "כן אבל..."

לא מזמן היא מנסה לדבר כאילו היא רוצה לגרום לי לקנא או משהו, חחחחח
כנראה חברות שלה הכניסו לה לראש שמה שהיא צריכה לאחר קשר ארוך זה
לחפש כמה שיותר בנים לשחק בהם ובזמן הזה אולי תבוא לה אהבה מאיפשהו, ואם
לא אז היא סתם תתפוס ניסיון... חחח מה שהיא חושבת שיגרום לי לקנא, לא יודע למה
היא סיפרה לי את זה, אולי בגלל שאני עצמי בחור שמוקף בהרבה ידידות ויש מצב שהיא מקנאה בעצמה?
לא יודע, בכל אופן הרבה פעמים אמרתי לה שאין מצב לידידות איתה כי היו לי רגשות כלפיה, תכלס
תמיד אני יודע מה לעשות במצבים כאלה, אבל פעם ראשונה שאני נתקל בבחורה כ"כ מבולבלת,
וחבל לי שבחורה כזו (שהיא סה"כ בחורה טובה) חבל לי שאחת כזו תעשה טעויות ותלך שולל עם כל
מיני טיפוסים מפוקפקים, מה שלדעתי יוריד את ערכה בעניי ובעני כל אחד שרואה בה בכלל משהו שווה השקעה במקום לגרום לי לקנא.

חבל שהיא הולכת עם הראש בקיר, אני עוד אתפוס אותה לשיחה על זה, אבל דיי נמאס לי, מה אני אבא שלה?
והכי נמאס לי שהיא לא יודעת מה היא רוצה ורואים שמה שהיא מדברת זה דיעות לא שלה בכלל...
איך אני מכניס לה לראש שכל מה שהיא מדברת זה שטויות ולא להקשיב לחברות שלה וכל זה?
הרי היא בטח חושבת שאני רוצה ממנה רק סטוץ, למרות שהיא בוטחת בי והכל... איך גבר שאיכפת
לו מבחורה מסויימת יכול בכלל להסביר לה דבר כזה?! היא הרי תחשוב שאני סתם מבלבל אותה
ישן 22-04-2007, 21:44
צלמית המשתמש של חיה__בשבילך
  משתמשת נקבה חיה__בשבילך חיה__בשבילך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
אממממ....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "כנאה מעטות הן הבנות שמבינות שגבר שמרגיש משהו כלפייהן"

אני באמת לא יודעת מה להגיד לך... זה מצב מבלבל ומתסכל מאוד...
אם אתה מוכן לנסות ולהסביר לה בפעם האחרונה מה יש לה בידיים... לך על זה... ואם זה לא עוזר....
ת-ח-ת-ו-ך!!! אני בטוחה שתוכל למצוא מישהי שתדע להעניק לך אהבה ולקבל ממך באותה מידה... תבין משהו חשוב... עד שהיא לא תבין שאתה אוהב אותה ומוכן להיות שם בשבילה... לא יעזור כל מה שתעשה... מי יודע... אולי יפול לה האסימון וזה לא יהיה מאוחר...
מה נשאר לי עוד להגיד??? שיהיה לך בהצלחה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

"מלאך יפה שלי... 4.5 שנים אני מחכה שתחזור אבל אני יודעת שזה לא יקרה... מתגעגעת אליך אחי הבטחת לי שתהיה פה תמיד... איך נפלת?!? אני נשבעת שלא אשכח אותך.... מתגעגעת ומחכה שתחזור..."

ישן 25-04-2007, 14:04
  Costa Costa אינו מחובר  

צודקת, תודה על העיצות...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי חיה__בשבילך שמתחילה ב "אממממ...."

אתמול נפגשנו ודיברנו, דיברנו בגלוי, שמחתי לשמוע שגם היא שפכה קצת את הלב והייתה כנה, אבל עושה רושם שהיא חוששת מאד להכנס לקשר ורוצה את הזמן הפנוי שלה לנקות את הראש וכל זה.

זהו אמרתי בדיוק את מה שיש לי להגיד לה, היא צריכה להיות טפשיה אם היא באמת מכריחה את עצמה לא להתאהב מחדש, היא יודעת בדיוק מי אני ומה אני, את שלב המשחקים עברנו מזמן, ככה שאני לא במצב אידיאלי לחתוך, כבר עשיתי זאת בעבר ולא מתאים לי כרגע, שהיא תגדיר את זה איך שבא לה, אני בשבילי כבר אין דבר כזה ידידות... לפחות לא כלפיה, ואני לא מבין איך היא לא מבינה שאיכפת לי ממנה ושאני שם בשבילה, כל פעם שהיא קצת מצוברחת אני זה שמעודד אותה ומנסה לשמח אותה, יש בנינו כימה טובה והומור וצחוקים וכייף, לא מבין מה היא מפחדת לקחת את זה לשלב הבא ולתת לזה שאנס. כנראה שמפה
באמת לא משנה מה אגיד ומה אעשה איתה כבר, עד שהיא עצמה לא תבין את זה אין מה לדבר איתה, עם הגישה שהיא מכריחה את עצמה להאמין בה (או חברות שלה חפרו לה) אין מצב שיפול לה האסימון במהרה.

תודה על הייעוץ, את אחלה!
ישן 26-04-2007, 12:36
  משתמש זכר דָן דָן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.07
שלח הודעה דרך MSN אל דָן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "תסביך מסויים ומתמשך שיש לי עם מישהי - אשמח לעצות"

מקרה דומה קרה לי ממש לא ממזמן, על פי הנסיון האישי שלי, הדעה שלי היא כך שהדבר הנבון לעשות הוא להתרחק - אני, לצערי, הבנתי את זה רק אחרי שהספקתי להיפגע..

להיפגע בגלל כל החוסר החלטיות, בגלל המצב (שכרגע עוד בסדר ביניכם, עם הזמן רק יסתבך)..

עם זאת, אם היא חשובה לך ואתה ממש רוצה משהו, המשך לקרוא

אין סוף פעמים חשבתי שלתת לה לחשוב ולסדר את העניינים עם עצמה - יסדר את הכל, אבל לא כך, לפחות לא לקצת זמן, צריך הרבה זמן בשביל לסדר את הראש..
תן לה כמה שבועות אם לא חודש, לסדר את הדברים עם עצמה, להיות בטוחה מה היא רוצה לעשות, ולאחר מכן - תברר לאן היחסים נוטים.

מה שחשוב הוא שאם וכאשר המערכת יחסים תתחיל - חשוב להיכנס למערכת כאשר הכוונות רציניות וברורות לשני הצדדים..

בהצלחה :-)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר