לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2007, 15:20
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
שמת לב למה שאתה כותב?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shlomo122 שמתחילה ב "בהחלט צריך לתת להם תקופה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shlomo122
בהחלט צריך לתת להם תקופה של 8-12 חודש בא יכולו לעזוב ולכבל פיצוי ומי שאינו יעזוב צריך להיות מגורש בסוף התקופה.

למה נראה לך שאפשר לעשות את זה?אתה לא בגרמניה של שנות ה-40 ולא איזה דיקטטור.זה גם חולני ולא נורמלי.
כן אני בעד שיעופו מפה לעד לעולמי עולמים...אבל למה נראה לך שאפשר פשוט "לגרש" מישהו,שעוד היה פה לפניך?
תבוא ותשאל מישהו בכמה הוא מוכר את המרצדס שלו הוא יגיד לך לא מוכר,תציע לו 10,000,000$ והוא מסרב לך,תיקח לו בכח?הוא לא רוצה.
הערבים היו פה עוד לפניך,אתה יכול רק לת להם הצעה משתלמת שאם הם רוצים שייקחו ואם לא אז שיקבלו תושבות קבע בלי זכות להצביע עקב אי-נאמנות למדינה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2007, 22:03

הבעיה היא ש...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "אבל לפי הקוראן שהם מאמינים..."

אתה לא אומר את זה.אם ממשלות ישראל היו מאמינות איכשהו בתנ"ך ואומרות לכל לכל העולם שהנה נוצרים הנה מוסלמים הנה כל השמאלנים המסריחים.
איך אתה מצפה שהם יגידו 'וואלה,בקוראן שבו אנחנו מאמינים מגיעה מדינה ליהודים' אם אתה בעצמך לא אומר להם את זה ואתה אפילו לא מאמין בזה?

ובקשר ל'זכות אבות'..
נשיא איראן מחמודניג'אד אומר...שהציונים טוענים שזו הארץ שלהם עוד לפני 2000 שנה.

"אם יחזור כל העולם לגבלולותיו לפני 2000 שנה,מה שווים הגבולות של היום?"

יש אנשים שאתה לא יכול להתווכח איתם...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 19-04-2007, 14:01
  shlomo122 shlomo122 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WWW.JTF.ORG/G שמתחילה ב "צריך לעודד הגירה ערבית המונית."

זו דעתך.
לעומת זות דעתי היא שצריך לתת להם תקופה של עד שנה בהם יכבלו פיצואים יוכלו אף לימחור את רכושם אך אם לא יעזבו יגורשו בכוח ללא פיצוי.
"צריך למרר להם את החיים פה עד שהם יקומו ויעזבו."- אייך הפגונות חקיקה וטרור?
זה פשוט מזכיר לי מדינה אחרת שבזכותה יש בעולם כמה מיליוני יהודים פחות.
לא אני רוצה לשהות את הימין הקיצוני (שאני מאמין שגם אני אחד מאנשיו) לנאצים אני פשוט מאמין שאם למרר להם את החיים פה הם לא יעזבו כי כאן רמת החיים גבוהה מזותי שבכול מקום אחר שעליו יוכלו ללכת.
גירוש הוא הפטרון היחיד.
אך אני מאמין שצריך לתת להם תקופה של שנה לפינוי.
הרי למה ליהודים אפשר לאסת פינוי פיצוי ולערבים לא?

ישן 19-04-2007, 17:45
צלמית המשתמש של stav15
  stav15 stav15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
wtf????????
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי shlomo122 שמתחילה ב "זו דעתך. לעומת זות דעתי היא..."

שגיעות כתיב מעצבנות אך לא זה מה שבאמת הפריע לי אלה התעוזה שלך לכתוב זוג של השוואה בין נושאו של האשכול לבין גרמניה הנאצית ואיך בטיפשותך אתה כותב שצריך לתת למחבלים, רוצחים ומפגעים האלה שנה עד הפינוי, (רק אל תגיד שצריך לדאוג להם לתנאי דיור במדינה החדשה שלהם)
כשמע שבאמת מגיע להם הוא גרוש בכח הזרוע- בדיוק כמו שהיהודים סבלו במשך אלפי שנים,
הם צריכים לעוף מפה מ1948 ועל זה אף אחד לא חולק, הם לא קיבלו את הצעת החלוקה לשני מדינות ב1947 כי הם לא קיבלו את זה שיש מדינה יהודית ושיש יהודים, את זה הם אף פעם לא יקבלו ויש לזה 2 פיתרונות: מלחמה שממנה אנו מנסים להימנע.
גרוש:מה שצריך לקרות אם אין מלחמה.

ולהבא אל תכתוב כל כך הרבה שטויות בבת אחת בסדר

ישן 09-05-2007, 19:02
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "שוב, אם המלך הילד מירדן לא רוצה אותם..."

אל תהיה תמים. צדק לחוד ומציאות לחוד. הבעיה שלנו היא כמובן לנסות ולממש תוכנית שכזו. ואיחרנו לגביה את הרכבת ממזמן - עברו 33 שנים מועידת רבאט.

להגיד "אנחנו לא צריכים לחשוש מהפריץ" זאת יוהרה קשה מאוד - רצוי שתבין שניסיון לבצע תוכנית שכזו (שכמובן תוכל להתבצע אך ורק בכוח) מהווה גם הוא סכנה אמיתית לקיומה של המדינה. במצב כזה לא מן הנמנע שרוסיה או פקיסטן או אפילו אירופה תאיימנה עלינו בהשמדה אטומית (אגב, כמו שאיימו עלינו ברגע שהתקדמנו קרוב מדי לדמשק).
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

ישן 09-05-2007, 19:27
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
בקשר למוגרבים
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "גלותיות? אולי מציאות? נכון,..."

כן,כן איימו שישמידו אותנו כדי להציל את אל-קודס הקדושה וכו' וכו'....

לפטריוט,ירדן היא בעלת הברית הערבייה היחידה שיש לנו......אסור לנו להיות עד כדי כך מטומטמים ולאבד את זה......חוץ מזה,הם גם ככה שולטים על רוב פלסטיני,הם לא יעמדו בעודמ יותר ממיליון פלסטינים...

כך תהיה לנו מדינה פלסטינית רדיקלית עוינת מול רוב הגבול שלנו.....כיום רוב הגבול שלנו שקט ואף ידידותי....ירדן היא המדינה היחידה שחייבים להוציא מהמשוואה שלך...גם ככה אני נגד כל הרעיון..

ישן 09-05-2007, 20:59
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
כל פעם שאנחנו עושים משהו...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "גלותיות? אולי מציאות? נכון,..."

כל דבר, ולו הקטן ביותר, מזהירים אותנו מ"הכוחות העולמיים"(?), מחצי מילארד ערבים שיצעדו כתף אל כתף אל ירושלים, ובקיצור, שסוף העולם יגיע.
ובכן, עשינו דברים קיצוניים בעבר, ושום דבר לא קרה. השמיים לא נפלו, וסוף העולם לא הגיע.
תאר לך שהיינו מפחדים מ"מה יגידו בעולם" ו"מה יעשו הערבים", ולא היינו משמידים את הכור העירקי?

לפעמים צריכים להעז, להסתכן כדי לנצח.

ואם כבר הזכרת את לבנון, המצב שונה לחלוטין. אני לא מציע לכבוש את ירדן. חיילים ישראליים לא אמורים בכלל לחצות את הגבול.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 10-05-2007, 21:52
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
אני בטוח...
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "אני חושב שאתה לא מבין את..."

שאנשים כמוך אמרו את אותם דברים ("אני בטוח שאתה לא שפוי") למי שיצא, במאה ה-19, לארץ ישראל כדי להתיישב שם ולהקים מדינה יהודית.
גם הם היו מטורפים, לא שפויים, הלכו נגד הזרם. מזל שהם לא הקשיבו לקריאות הללו, של אנשים קטנים, גלותיים ותבוסתנים, החוששים מכל איום סרק של מעצמות נייר, שכל כוחן בדיבוריהן.

חזונות על עתיד גדול ומזהיר מפחידים אותך. אתה מעדיף ישראל קטנה, חלשה ומוגבלת. היא מתאימה הרבה יותר לאישיותך ושכלך.
רק שישראל קטנה, חלשה ומוגבלת לא יכולה לשרוד. נראה שגם מעצמאות וחירות אתה מפחד.
אז תחזור לחדר שלך, תיכנס למיטה ותתכסה בשמיכה. אני מבטיח שלא אחזור להפחיד אותך בחזון שלי על ישראל גדולה וחזקה.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 22-04-2007, 09:37
  shlomo122 shlomo122 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אוקיי"

יופי אנחנו מיתקרבים לדעה משותפת.
עכשיו תבין למה אני חושב שצריך לתת להם 1,000 דולר תבין
1000*1,400,000= 1,400,000,000$ הרבה כסף אבל בהחלט סכום שהמדינה יכולה להוציא להחשיב את-אף כי החישוב בזב לא נכון כלל כי כ-40% מהאכלסיה היא ילדים ולילד צריך לתת 200 דולר אבל בו נגיד לשנייה שניתן לכול אחד 1000 זה שהמידנה מוציאה כול שנה כ-1,600,000,000$ על הערבים.
והעודף התקציבי שלנו הוא לרוב בסביבות ה-700,000,000$.
טוב אנחנו יכולים לתת להם את הסכום הזה אבל למה?
1) ראשית פיצוי פינוי נישמה טוב יותר מעזוב מרצון או תגורש ובמיקרה ונגרש אותם ללא פיצוי יש חשש אפילו קלוש שחלק מהמדינות שמכניסות לנו מיליארדים/מאות מיליונים בשנה ממיסחר ינתקו את הקשר אימנו מה שיגרום לנזק עצום בעתיד
2) 1,000 דולר הינו סכום לא גדול במיוחד בישראל אך גדול מאוד בחלק ממדינות ערב וביגלל שלחלק מערבים איין רכוש (המיספר לא ידעו לי אבל לפחות כמה עשרות אלפים) הם יעזבו בשימחה כש 1000 דולר בכיסם וכך לא נסכן חיי אדם ולא ניגרום לבזבוז גדול הרבה יותר באת גירושם.
וצריך עוד לזכור כי הערבים לא ילכו כולם וכניראה באותה שנה לא יעזבו יותר מ-500 אלף ערבים במיקרה וכולם יהיו מבוגרים זה יהיה 500,000,000$ ובאמת הרבה פחות.

ישן 01-05-2007, 08:01
  zoharim zoharim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WWW.JTF.ORG/G שמתחילה ב "צריך לעודד הגירה ערבית המונית."

אני נחרד מקריאת התגובות לחשוב שכל מי שכתב את ההודעות הם יהודים..שיש עוד סיכוי שמשפחתם נספתה בשואה.

גודל לנו כאן דור של חבורת מטורללים שונאי ערבים ששונא בלי קשר ובלי סיבה.

"נמרר להם את החיים"
"אנחנו היינו ראשונים"

הם נולדו כאן, הם ישארו כאן.

מי אתם לכל הרוחות שתחליטו שלא מגיע להם? בגלל שהם לא שונאים את האחים הערבים שלהם כמו שאתם שונאים אותם? או כי הם לא שרים את התקוה (שהיא המנון שרק יהודים יכולים לשיר אותו)?
או כי הם לא רוצים לשרת בצבא שפועל נגד ערבים ?( אני גם לא הייתי מסכים להרוג יהודים במסגרת צבא אחר).

מי שרוצה לקום ולעזוב שיעזוב, תיהיה בטוחים שאף אחד במדינה לא יבקש ממנו להשאר, אבל הצעות של גירוש ערבים מבתים שהם שלהם ולא כמו של המתנחלים שפלשו לאזורים שלא שייכים להם (רגע , התורה אמרה שזה שלנו !! שלנו!!! ).

בכל מקרה, עצוב ומאכזב מצב הפורום, דיונים ברמה דבילית שמעלים בי לפעמים חיוך רק בשל טמטום המגיבים..

ישן 01-05-2007, 09:36
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
רגע, הם היו כאן לפנינו, התנ"ך זה אוסף שטויות, ציונות זה גזעני, אז למה לא
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי zoharim שמתחילה ב "אני נחרד מקריאת התגובות לחשוב..."

לקפל את המזוודות ולטוס בחזרה לשטטלים של פולין? היה שם מאוד נחמד וכיף, וגם לא צריך לעשות מילואים. התקווה היא לא המנון שרק יהודים יכולים לשיר אותו, עובדה שיש מאות אלפי דרוזים ורוסים נוצרים ששרים אותו, מי שמתנגד להמנון עושה זאת מסיבות לאומניות נטו. בוא תשמע, במהלך מלחמת העולם ה2 25% מהאמריקאים היו ממוצא גרמני, ואחוז אפילו יותר גבוה מהחיילים, שניים מהמפקדים העליונים היו גרמנים ודוברי גרמנית, וזה לא הפריע להם להרוג מאות אלפי גרמנים, אז בבקשה, תעשה לי טובה, ההתנגדות של הפלסטינים בעלי ת.ז. הכחולות היא לא לדברים ספציפיים במדינה אלא גורפת, ומסיבות לאומניות, אם אתה חושב שאתה יכול להתבטא יותר טוב בשביל הערבים מהערבים אז אתה פשוט קולוניאליסט מתנשא, הנה מה שהפלסטינים רוצים, ושלא יעבדו עליכם.

http://www.hagada.org.il/hagada/htm...=print&sid=4975

ישן 02-05-2007, 22:30

מה אתה מבלבל ת'שכל
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי zoharim שמתחילה ב "אני נחרד מקריאת התגובות לחשוב..."

ציבור שלם שלא נאמן למדינה שלו שמחבקת אותו חיבוק רחב ובתמורה יורק לה בפנים לא מגיע לו זכויות.

הם מתלוננים על אפליה,קיפוח,גזענות בלה בלה בלה....שיילכו ויראו במדינות השכנות כמו סוריה ומצרים ויחזו באיזו יד קשה פועל המשטר נגד אחיהם במחנות הפליטים.
לך,שאל כל ערבי ברחוב..תגיד לו "אתה מתלונן כלכך הרבה שרע פה,למה אתה לא עוזב?"
אתה יודע מה הוא יאמר לך? "טוב לי"

כל המהיגים הדפוקים שלהם מובילים אותם לאבדון

הם רק מתלוננים ומתלוננים,מחקר שהיה בארצות הברית ופירסם אותו מעריב בפסח מצביע על כך שמצבם של ערביי ישראל הוא הכי טוב ביחס לשאר הערבים בעולם.כן יותר טוב מאירופה!
מקבלים זכויות שלא יקבלו בשום מקום שבעולם..עם כפוי טובה.

אם למנהיגים שלהם היה קצת יותר שכל ולא היו מזנזנים ת'שכל הם היו אומרים להם לפקוח תעיניים ולראות כמה טוב פה.

"לא רוצים,לא צריך..."

ישן 01-05-2007, 10:16
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06

ציטוט:
גודל לנו כאן דור של חבורת מטורללים שונאי ערבים ששונא בלי קשר ובלי סיבה.

באמת? בלי סיבה?? ובלי קשר???
תעצרו את העיתונים, תשהו את הדיווחים בחדשות, תתחילו משדר מיוחד ברדיו: נתגלה חייזר מהמאדים!!!

אני לא יודע אם שמת לב, אבל יש לנו כאן משהו קטן שנקרא "מלחמה" בין אנשים שאנחנו מכנים "ערבים" לאלה שנקראים "יהודים", שנמשכת בלי הפסקה מתחילת המאה שעברה בערך.

אבל - וזה האבל הגדול - אני עדיין מסכים ש-א. אין שום סיבה לפגוע בחפים מפשע, ולא משנה מה דתם או מוצאם ו-ב. רמת הביטוי בשרשור הזו לא מכבדת מדי את המשתתפים בו.

http://www.baking.co.il

ישן 01-05-2007, 22:22
צלמית המשתמש של Outlaw
  Outlaw Outlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.03

אני לא בעד "לגרש" מכאן אף אחד.
אני בעד שוויון חובות מלא בין כל אזרחי המדינה, בלי שום הקלות למיעוטים.
מסים, שירות צבאי\לאומי, וכמובן נאמנות למדינה כמדינה יהודית דמוקרטית. ללא הבדל דת, גזע ומין. זה הדבר הנכון לעשות, ללא קשר למצב הדמוגרפי.
מי שלא מוכן - אין בעיה, צריך להשאיר את הדלת פתוחה. אם למישהו בא להגר למדינת אויב, מצדי שיקבל גם סל פרידה קטן.

לפני שאתם חושבים מה לעשות עם מליון אזרחים ערבים, שבאמת, רובם בסה"כ מחפשים לחיות בשקט - אני מציע שתסתכלו על המוסד שאמור להעביר מהלך שכזה. הבעיה האמיתית נמצאת בכנסת. באיזו עוד מדינה נותנים לסוכנים של האויב להעביר חוקים ?
ככל שהאחוז היהודי פוחת, כך גם הייצוג שלו בכנסת. כל שנה ההגה נמשך יותר ויותר שמאלה, ולכן אני לא רואה שום סיכוי שתקום ממשלה שתעודד הגירה ערבית. לא ב50 השנים הקרובות, ובטח שלא אחריהן.

אפשר לקוות שהציבור היהודי יתעשט מתישהו, אבל באמת... מאנשים שנתנו 30 מנדטים למפלגה הזוייה כמו קדימה, אי אפשר לצפות לדבר כזה. אולי כשהמגן דוד יוחלף בסהר וכוכב...

ישן 04-05-2007, 15:46
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
עוד פעם!

יש הבדל עצום בין עידוד לגירוש!

אין שום סיבה שנגרש אותם! הפתרון הוא לא טרנספר של אנשים,אלא טרנספר של שטחים!

הפתרון של שנלר וליברמן הוא פתרון מצוין...בעוד שהערבים זוכים לעבוד בישראל ולחיות במדינה שלא מפלה אותם מבחינה דתית,היהודים הגרים מעבר לגבולות 67 יזכו לחיות בדיוק איפה שהם היום!

לא יהיה פה שום ויתור על שטחים,משני הצדדים!

הרי אנחנו לא שולטים על שטחי המשולש,המשטרה בקושי מעיזה להיכנס לשם.לא גרים שם יהודים,כך שאיך בכלל יש לנו את היכולת לוותר על אדמות שאנחנו בכלל לא חיים עליהן? מצד שני,איפה שכן חיים יהודים,ימשיכו לחיות בגאווה,תחת שלטון ישראלי ולא לגור במאחזים חפיפניקים.................דומה לפתרון קפריסין...

ישן 24-12-2007, 20:07
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile

בין תורכיה ליוון היתה החלפה של כ-2 מיליון אנשים.מי יבוא במקום מיליון ומשהו פלשתינים?
לא,לא ככה צריך לנהוג.יש כמה קבוצות ערביות בארץ שככלל נאמנים לארץ-נוצרים,דרוזים,בדואים.אותם צריך לחזק ולתת זכויות שוות,במקרה וזה לא קיים עדיין.
את כל אלה,שלא רוצים לחיות תחת משטר ציוני-לגרש.
כלומר,פחות להסתכל על מוצא ויותר על נאמנות למדינת ישראל כמדינת כל אזרחים,אשר נאמנים למשטר יהודי-ציוני,עם חופש דת ופולחן,תחת ראש ממשלה יהודי בהכרך.
אם פלשתינאים עד עכשיו לא יכלו להקים מדינה בשטח שלהם,כנראה שצריך לקחת אותו מהם,כלמר להחזיר,כי זהו חלק חוקי משטחה של ישראל.זה שטח יהודי לכל דבר,כמו רובע ערבי-מוסלמי.
את כל החמאס ופתח ושאר "רודפי שלום" יש להרוס,ולהשליט(אפשר לאמר ככה?) את עצמנו עליהם-פלשתינאים-,שיהפכו לחלק אינטגרלי ממדינת ישראל.
מי שלא רוצה לחיות תחת שלטון יהודי,יצטרך למצא מקום אחר,בטוב או ברע.
אני אמשיך לפנטז קצת.אם זה יקרה,ישראל צריכה לעזור לשטח זה לחזור לחיים רגילים,לבנות תשתית ולעזור לערבים ששם להישתלב בחברה מקומית.בשביל זה לא חייבים להיתגייר או לשכוח שפה ערבית,אלא לתת להם זכויות וחובות שווים לאלה שמהם אנו נהנים.
מי שלא ירצה לשרת בצבא-יתנגד להרוג את אחיו הערביים-יצטרך לעשות שירות לאומי או לשלם קנס חוקי ומתוכנן,כדי לשמור על זכויותיו כאזרח מן השורה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר