לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2007, 23:36
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
אשכול אנטי - המלצות

היום סיימתי את אפרו-סמוראי... חצי שעה אחרי סיום הפרק האחרון אני עוד ישבתי מול המסך וניסיתי להבין...
למה?! למה?!?! למההההההההההה?!?!?!?! למה לעשות כזה דבר אכזרי לאנשים?! מה לעזאזל עבר ליוצרים
בראש בזמן שהם הכינו את הסדרה הזאת?! האם הם מפתחים שיטות חדשות לענות אנשים דרך מרקע הטלוויזיה?!
או שהם אשכרה האמינו שלכתוב בגדול על הכריכה "Samuel L. Jackson" זה מספיק בכדי לגרום לאנשים
לאהוב את ה-"אסון-טבע-המתיימר-להיקרא-אנימה" הזה?!

בקיצור, אחרי שלושה בקבוקי וודקה זולים, שתי מנות הרואין וניסיון התאבדות כושל הגעתי להחלטה.
חייבים להזהיר את הציבור! אסור לתת להם לראות את הזבל הזה!

וכאן אתם נכנסים לתמונה. אם יש לכם טיפת מצפון, אם אתם אוהבים את אחיכם בני האדם, תזהירו אותנו
באשכול הזה מפני כל אותן אנימות האורבות שם בחוץ ומאיימות לשבש לנו את המוח.

אם ראיתם אנימה ובסופה חשבתם - "I wanna die", כתבו כאן את השם שלה ותגידו לנו מה עושה אותה
כל-כך גרועה. כך, אולי תצילו עוד נפש בישראל.

עריכה:
ישי, אם אתה כותב פה את Kanon אני בא לבית שלך עם כפית, מסטיק ובקבוק אפטרשייב ומוצא דרך
מאוד מקורית להרוג אותך. סתאאאאאאאאאאאם, אתה יודע שאני אוהב אותך!

נערך לאחרונה ע"י doobel בתאריך 18-04-2007 בשעה 23:48.
חזרה לפורום
ישן 19-04-2007, 18:30
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי jing שמתחילה ב "אני לא מבין מה כל כך נורא..."

אני רואה שלא הבינו אותי נכון, זה לא הסוף שאני מעוצבן ממנו, זה הסדרה בכולל. דווקא עם סיומים גרועים
אין לי שום בעיה. אדרבה, בכמה מהסדרות האהובות עלי שנאתי את הסוף.

אני אגיד לך מה כל-כך נורא (לי) באפרו סמוראי.
דבר ראשון - דיבוב על הפנים. זאת באמת הסדרה עם דיבוב מקור הכי גרוע שיצא לי לראות אי פעם. לדעתי
אם יביאו עכשיו צוות וידובבו את הסדרה ליפנית הדיבוב יהיה פי מאה יותר טוב, וזה לא שאין דיבובים
טובים ואפילו מעולים באנגלית (A.K.A Full Metal Alchemist). לסיכום, חרא דיבוב, וסמואל ל. ג'אקסון
לא הצליח לשפר אותו בשום צורה.

דבר שני - טקסט. אני אומר לך בשיא הרצינות, חצי מהזמן הרגשתי שמזלזלים באינטלגנציה שלי... קשה
למצוא טקסט יותר דבילי ממה שהיה שם...

דבר שלישי - עלילה. אין לי בעיה עם גישת ה-"יש-לנו-אקשן-אבל-אין-לנו-עלילה", אני דווקא מאוד אוהב סוג
תוכניות כזה, במיוחד אם אני במצב רוח מתאים. אבל פה הרגשתי כל הסדרה כאילו מנסים לדחוף לי את
העלילה בכוח. למשל, *ספוילר* למה היו חייבים לעשות את הלוחם-דוב הזה חבר ילדות שלו?! זה היה
כל-כך פאקינג מיותר. שפשוט יעשו אותו איזה פנאט שרוצה את הסרט מספר 2, ואם כבר עושים אותו
חבר ילדות של הגיבור אז שיוסיפו עוד פרקים או ישימו יותר עומק. במתכונת שהייתה להם זה היה יותר
מגוחך מאשר כל דבר אחר. למען האמת, אפילו זה לא היה מפריע לי אם הסדרה לא הייתה לוקחת
את עצמה כל-כך ברצינות... אבל הניסיון לעשות הכל אפל ועצוב/מרגש כביכול בשילוב עם עלילה דבילית
שנדחפת לך בכח במורד הגרון פשוט השמידו כל טיפת פוטנציאל שהייתה לסדרה. *סוף ספוילר*

דבר רביעי (שכבר כתבתי בספוילר) - הניסיון לעשות את הסדרה אפלה ורצינית בשילוב עם כל הדברים
הדביליים שהיו שם פשוט הפכו את כל הנושא למגוחך לגמרי.

רק שני דברים היו סבירים בסדרה הזאת, האנימציה שהייתה לא רעה בכלל והאקשן. אבל אפילו שניהם
לא מצליחים להצדיק צפייה בסדרה.

קבלו את התגובה הזאת בתור אנטי - המלצה, כי הרגע כתבתי את כל הסיבות למה לא כדאי לראות
את הסדרה הזאת.

וגל, אם אהבת את הסדרה הזאת זו כמובן זכותך המלאה. אני פשוט כל-כך מזועזע ממנה שהייתי חייב
לכתוב עליה דברים רעים חחח...

נערך לאחרונה ע"י doobel בתאריך 19-04-2007 בשעה 18:36.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר