לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2007, 15:10
  macox macox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל macox שלח הודעה דרך MSN אל macox
בזיון ושמו ...... " יחס"ר / גדס"ר " צנחנים

באשכול הבא אין שום כוונה לפגוע באף אחד אלה חד וחלק אלה לפזר את האבק והשמועות על הגדוד הנ"ל.

אז סיפורנו מתחיל ב-2 קווי זמן - קו זמן ראשון אותו יום גיוס כלל צהלי לחיילים שמה לעשות בחרו להיות תומכי לחימה או חוסר מזל של אנשים אחרים שנבראו עםי בעיות רפואיות כאלו ואחרות שמנעו מהם את הגיוס לקרבי.

קו זמן שני - סופו ותחילתו של האימון החטיבתי של הצנחנים.

האימון נגרם וכול הגדודים התפזרו להם בחזרה למחסומים/למוצבים/ולחטמרים השונים.
כעבור שבוע או שבועים ירדה פקודה ממפקדת היחידה /גדוד (יחסר) שקיים הצורך לשלוח מספר מסוים של חיילים מכול יחידה (חהן,עורב,פלסר) בזמן שגרה של פעילות למחלקות העורפיות של הגדוד (הפסנאות,נשקיה וכולה..). פקודה שניראתה באותו זמן מפוקפקת התקבלה לאחר זמן מה בהבנה ובברכה).
מעט פרטים : על פי הוראות המפ"מ (מ"פ מפקדה) על כול יחידה לשלוח 3 תורנים לאפסנאות , תורן לנשקיה) + תורן למטבח על פי הצורך.
שם הפקודה : החזרת היחס"ר לכשרות (לוגיסטית)
אחרי ראשי : המפ"מ

שבוע ראשון : השבוע העמוס ביותר תורנים מתייצבים בשעה 8- 8:30 וחוזרים עם רדת הלילה
שבוע שני
שבוע שלישי
שבוע רביעי
שבוע ....

לאורך השבועות מתקבלת תמונה מאוד חריפה על מצב היחס"ר ועל מצב החיילים שמשרתים בה.

יום אחר יום- מגיעים התורנים , פותחים את התחת בשביל להחזיר את הבזיון הזה שניקרא יחס"ר לכשרות ,ומה הם מקבלים בתמורה ? יריקה בפנים.
איך זה יכול להיות שאני בתור אדם שמגיע לעזור לאותם תומכי לחימה, שנמצאים במטבח,אפסנאות,נשקיה, קורע את התחת בעוד הם יושבים מהצד על א' ומשחקים בפלאפון. יום אחר יום אותם סמרטוטים שקוראים לעצמם חיילים ,שהתגייסו בשביל להריץ 3 שנים בצבא שמאוחר יותר בקורות חיים יוכלו לציין שעשו צבא. אבסורד? עוד לא ראיתם כלום.

שיחה קצרה עם נגד לוגיסטיקה(שמבקרה גם מפקדם) עולה תמונה עגומה :
"מקבלים את החיילים הכי גרועים"
"כולם בעלי ת"ש 5 ומעלה , מגיעים באזור 9-10 ואורזים את החפצים הבייתה ב 12"

שיא האבסורד :
מגיעים מתנדבים מבתי אבות(70+) לעזור לאותם בזיינות ומצטיירת שוב אותה תמונה של "עבדים"
זה ניראה לך בכלל הגיוני שאנשים בני 70 + יעבדו ואותם חיילים ישבו בחוסר אכפתיות על א' וישחקו בפלאפון שלהם עד שתגיע השעה ללכת ?.

אין סוף שיחות בשיחות פלוגה עם המ"פ .עד כמה שהמ"פ של עורב צנחנים אדיר אין לו את האפשרות לעשות מהומה. כניראה שלמגד ולכול גוף אחר לא אכפת לו מהלוחמים שלו.
לנו , הלוחמים , נימאס להיות התאילנדים של הגדוד , נימאס להיות כוח עבודה זול.

אני לא מתלונן על זה שיש הרבה עבודות , אני כן מתלונן שאנחנו עושים עבודה שאנחנו לא אמורים לעשות אותה , באנו לעזור להם, לא שהם יעזרו לנו וישבו מהצד.
לכול אותם אנשים שישר רצים וכותבים "בכיין בכיין" , תחסכו.

אני הלוחם של היום והלויס ליין של המחר

נערך לאחרונה ע"י chatulim בתאריך 19-04-2007 בשעה 15:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2007, 16:46
  macox macox אינו מחובר  

חתולים , מהלך בהחלט לא מיותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "בזיון ושמו ...... " יחס"ר / גדס"ר " צנחנים"

חלה חובה על אנשים כמוני ואחרים לציין את שמותהם של אנשים שלא אכפת להם מהחיילים אלה רק מעצמם, רוצה עוד דוגמא ?

איימת היחס"ר כבר זמן רב -רב סמל ראשון ד'.
ביום רס"ר ובמלחמת לבנון השנייה איש מושחת, נישאלת לבטח השאלה למה? איך אני מעז להגיד זאת על טובי צה"ל??

לאורך מלחמת לבנון השנייה , יחס"ר צנחנים קיבל מספר לא מבוטל של תרומות,מכשירי חשמל,תכשירי ניקוי, נגני MP3 וכו'...

ברוב חוצפתו האיש אסף את כול התרומות ושם אותם בין 2-3 מכולות שיספקו אותו ואת עובדי המפקדה.
מכולה אחת ניקרה מכולת סופר-פארם אבל אנשי היחס"ר נאלצו לפנותה עקב מוצרים שפגו תוקפם.

תאמינו לי שיחס"ר צנחנים זהו אחד הגופים הכי מושחתים , ללוחמים נימאס שהדרג הגובה דואג רק לעצמו.
כול עניין הקמת היחס"ר שגוי עוד מזרעו, לא תמיד חסכון בכסף פותר הכול.

ישן 19-04-2007, 22:09
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
הסיבה שלא ניתן להזכיר שמות היא מפני שלו אין אפשרות להגיב.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "חתולים , מהלך בהחלט לא מיותר"

מה שהופך את זה להוצאת לשון הרע.
אני בטוח שגם אתה לא היית רוצה ששמך יתפרסם באינטרנט ללא ידיעתך, בטח שלא בכזאת סיטואציה.

ולנושא - הדברים שאתה אומר הם מקוממים מאוד, ולצערי זה לא המקום הייחידי שדברים כאלו קורים
כמעט בכל גדוד יש תמיד את הייחסים הבעייתים בין חיילי המפקדה לבין לוחמי הפלוגות. כמובן שלא בכל מקום שומעים על מקרים כל כך קיצוניים (אני לא מבין איך בן אדם יכול לראות איש מבוגר עובד ולשבת בצד, זה פשוט ביזיון) אבל אם הייתי כותב לך על כל הריבים שהיו לי עם המ"פ מפקדה על נושאים כאלו האשכול הזה היה הרבה יותר ארוך.

מה כן אפשר לעשות? לדבר עם המג"ד, לבקש שיחה אישית ולהתלונן על אירוע ערכי (ואני מתכוון לסיפור על הבית אבות) ולשאול אותו אם יש הגדרה של מה התפקיד של חיילי הפלוגות ומה התפקיד של חיילי המפקדה - כי אתה מרגיש שהנטל לא מתחלק כפי שהוא כוון להתחלק כאשר החליטו שלוחמים יעזרו. כמו כן תדאג בכל השיחה לציין שאתה כן חושב שזה חשוב שגם הלוחמים ישתתפו בזה, הבעיה היחידה זה חלוקת הנטל.

אם אתה לא מעוניין לעשות שיחה כזאת עם המג"ד אז לפחות עם המ"פ שלך. מה שבטוח לא עם המ"פ מפקדה, מן הסתם האינטרס שלו זה החיילים שלו.
או לפחות תדבר עם המ"מ שפעם אחת יקפוץ לראות מה קורה ויבין על מה אתה מדבר.

ישן 19-04-2007, 17:52
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "בזיון ושמו ...... " יחס"ר / גדס"ר " צנחנים"

מה שאתה מתאר אינו נחלת יחס"ר צנחנים בלבד. בהרבה יחידות חלחלה, כנראה, תפיסה שתפקידו של האפסנאי/טבח וכו' הוא להשגיח על תורנים שמגיעים לעשות את העבודה. אצלי בבסיס, התורנים היו חניכי קורס החובשים, ובמטבח הסגל חיילי הסגל שאינם מדריכים. הסיבות לכך רבות ומרובות, ותלויות לא רק ברמת החיילים המגיעים לתפקידים- אלא גם בטיב היחסים המוזר שיש בין המפ"מ/רס"ר מטבח/קל"ג לבין המפקדים הבכירים ביותר.

כמובן שאין בהודעה זאת להכליל- ישנם חיילי מפקדה חרוצים שעושים את עבודתם ומתייחסים בצרוה הגונה לתורנים. אני, בשונה ממך, לא מתכוון לפתוח בהתנצלות- מי שהיה או הינו חייל מפקדה חרוץ אין לו סיבה שיעלב, ומי שעונה לתיאור- מוזמן להיעלב.

ישן 20-04-2007, 06:54
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי macox שמתחילה ב "בפעם הבאה שחברה מהגדודים יעבדו עם אנשים"

לא יקירי, מדובר על כך שכבר שנים גדודיונר היא מילה נרדפת לפועל שחור+כלב שמירה.

כפי שנאמר: welcome to the club.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 20-04-2007, 12:16
  אלעד105 אלעד105 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.07

אם באמת אכפת לך מזה ואתה מוכן לסבול קצת כדי שהתופעה לא תחזור על עצמה תלך למח''ט הצנחנים. הוא בטוח יכול להעיף את הרס''ר הזה אבל אתה תחטוף על זה עונש באכיפת סמכות. אני יוסיף סיפור כדי להסביר לך: מורה שלי שהיה בגולני היה נהג אכזרית באחת הנסיעות הסמ''פ שלו ביקש ממנו לנהוג באכזרית המורה שלי נתן לו. לאחר שהמורה שלי ערך בירור- התברר שלסמ''פ לא היה בכלל רישיון לנהוג על האכזרית. לכן בגלל שהמורה שלי חשב שזה לא הגיוני שמישהו שאין לו רישיון יסיע לוחמים ויסכן אותם המורה שלי הלך למח''ט ולא למ''פ כי המ''פ היה מחליק את זה. לאחר שנערכה בדיקה הסמ''פ הודח והמורה שלי נענש על אכיפת סמכות. ואם אתה חושב שאם בזה שתלך למח''ט ואתה מתאר את המקרה שלך בצורה קשה לפי דעתי אם אתה מוכן לשלם על זה שווה לך ללכת למח''ט ולהגיש תלונה.
ישן 20-04-2007, 12:48
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי אלעד105 שמתחילה ב "אם באמת אכפת לך מזה ואתה מוכן..."

דבר ראשון זה באמת ביזיון כי בטוח ב-110 אחוז שאם חייל היה נוהג באכזרית בלי רישיון הוא היה חוטף בראש מהסמ"פ/מ"פ. ככה זה, ולא רק ביחס"ר צנחנים, היחס אל החייל הפשוט הוא פשוט זלזול וחוסר התחשבות. והיחס המזלזל הזה וחוסר ההקשבה יכול להוביל והוביל כבר להתאבדויות (דבר שקרה בפלוגה הקודמת שלי). לפעמים אתה שואל את עצמך אם זה באמת שווה את זה כל החרא שאתה עובר בשביל כזה יחס.
ודבר שני.. זה עקיפת סמכות, לא אכיפת..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

ישן 20-04-2007, 23:29
צלמית המשתמש של ddd_9
  ddd_9 ddd_9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
מה קרה עדיין לא קיבלתה את הסוני אז אתה בוכה

אני בן מח שלך ושנינו עשינו את מה שאתה מציין בדיוק לפני כמה חודשים בבאח! להזכיר לך את העובדי רסר של ניסים שדיברו בפלפון... את המתנדבים מצרפת בנשקיה ואת הזקנים שהם גם "מפגרים" במטבח אז תפסיק לבכות עם למישהו יש זכות למחות זה לנו ואני יגיד לך למה אנחנו כל יום חוזרים ממארב בלילה וצריכים ללכת למטבח ביום לעשות 2 2 וללכת לעבוד אצל הרסר ואתה יודע למה בגלל שאנחנו נשלחנו לשמור על הבונקר שלכם!!!(מה שהולך בבונקר הזה צריך באמת להגיע לתקשורת) ולהיות כיתת כוננות שלכם!! (כולל מחזור אוג04 ) שזה סדכ של מחלקה+ אתה יודע מזה אומר להוריד מחלקה לחודש מהסדכ של המוצב אתה לא יודע וזה לא הכול הרסר שלך שתה מאיתנו גם תורנים בשבילו זה חוצפה כדי שאתם תצאו ששושים קבועים ושיהיה לכם זמן לשחק בסוני במסך פלזמה שלכם אין לך בושה!! עם צריך לעשות משהו עם היחסר זה להוציא אותו מבית ליד לתפוס מוצבים לא על חשבון אימונים\מבצעים אלא על חשבון זמן סוני...

אני מסכים עם זה שהרסר שומר מכולות לעצמו לנו יש מכולה של אופניים בנילונים וגובנקים הם זורקים ז**ן עלייך עלי ועל כל הצבא אגב לא כולם

ג'ורג' ס. פאטון-" אני מעדיף דיווזיית שריון נאצית שלמה מולי , מאשר צרפתי אחד מאחוריי "

ישן 21-04-2007, 15:17
  macox macox אינו מחובר  

לא הבנתי חצי ממה שכתבת בגוף ההודעה
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ddd_9 שמתחילה ב "מה קרה עדיין לא קיבלתה את הסוני אז אתה בוכה"

ציטוט:
אני בן מח שלך ושנינו עשינו את מה שאתה מציין בדיוק לפני כמה חודשים בבאח! להזכיר לך את העובדי רסר של ניסים שדיברו בפלפון... את המתנדבים מצרפת בנשקיה ואת הזקנים שהם גם "מפגרים"
?????

1. הבונקר הוא לא רק שלנו , הוא של כול החטיבה + חטיבת הנחל אז אל תזרוק דברים שאתה לא מבין
2.מה הקטע של הסונים , שמעת מאיזה מחסור של אוגוסט 90 שביחסר כולם עם סוני אז אתה מנפנף בזה כמו איזה אידיוט?
3.
ציטוט:
חוצפה כדי שאתם תצאו ששושים קבועים ושיהיה לכם זמן לשחק בסוני במסך פלזמה שלכם אין לך בושה!!
נחמד לדעת שיש לנו יציאות קבועות ושאנחנו כול היום מגרבצים.

תעשה לי טובה . אם אתה לא יודע פשוט תשתוק.

תצא מהסרט שביחסר הכול מושלם וורוד

ישן 21-04-2007, 18:23
  omerxx omerxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
פתרון! - או לפחות התחלה

תקשיב אחי, אני מכ ב- 931, תאמין לי שיש אותו סיפור בדיוק עם האפסנאות הלוגיסטיקה ובכלל כל מפקדת הגדוד, אנחנו עכשיו מסיימים את האימון החטיבתי בדיוק כמוכם, והפעם הבעיה היתה הטבחים ועובדי המטבח שפשוט נהיו בלתי נסבלים, חיילים סירבו פקודות כדי לא ללכת לתורנות מטבח בגלל שזה פשוט גבל בהתעללות הטבחים היו משפילים אותם ומתייחסים נורא וכשמישהו היה מגיב הוא היה מקבל טופס תלונה מרס"ר המטבח והיה נשפט ומקבל ריתוק.
המצב היה כל כך בלתי נסבל שישבנו וכתבנו מכתב מפורט עם כל הבעיות, כל המחלקה חתמה והגשנו את זה למג"ד הגדוד (אבי דהן), מג"ד כזה לא יישב בשקט כשזה מכתב יושב לו על השולחן ואכן מאז (בחודש האחרון לפחות) הטבחים לא מעיזים לפתוח את הפה, כולם קיבלו איומים ועונשים כולל הנגדים במטבח, אמנם זה לא מושלם אבל זו התחלה, בכל פעם שיש בעיה פנה למג"ד בצורת מכתב מנוסח כמו שצריך, או אפילו 30 מכתבים ותראה איך עניינים מתחילים לזוז.
המפקדות בצבא תמיד יכילו את תחתית האוכלוסיה המגוייסת, זה גועל נפש, זה סיוט ואני תמיד סבלתי מזה, אין מה לעשות חוץ מלהיכנס בהם בדרכים מסודרות. אם מתאמצים מספיק, זה עובד.
בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר