לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2007, 16:19
  halapinio halapinio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.07
שאלה זוגיות ארוכה - צריך ייעוץ

הייתי רוצה לשמוע את דעתכם מה נראה לכם אני צריך לעשות,
אני בן 20 בערך ויש לי חברה כבר יותר משלוש שנים ואני מפחד שנהיינו כבר ביחד מהרגל, אני מודה שאני מפחד להיפרד בגלל שאני פשוט מפחד איך זה יהיה להיות לבד, ושיכול להיות שאני לא מעריך אותנו בגלל שאף פעם לא יודעים באמת להעריך מה שיש לך, אבל בזמן האחרון אני לא יודע אם אנחנו כל כך מתאימים באמת.
הרבה פעמים כיף לנו וטוב לנו ביחד אבל אנחנו גם מתווכחים ורבים די הרבה, אני גם לא מתגעגע אליה נורא אם אני לא רואה אותה גם שבוע או חודש (צבא...) ואני לא חושב רק עליה,
אני חושב שאולי אנחנו משעממים ומעצבנים כבר אחד את השני, ואולי אנחנו גם רוצים לנסות דברים אחרים. ועכשיו לפני כמה ימים פגשתי מישהי אחרת והתחלתי לחשוב לעצמי שאני מאוהב בה, ואני לא יודע אם אני באמת או שסתם נדמה לי, גם פגשתי אותה לממש לא הרבה זמן אבל הפחיד אותי נורא לחשוב שאולי אני פשוט אתאהב במישהי אחרת, ועוד לה יש גם חבר, ואני לא יודע בכלל מה אני מרגיש באמת כלפי אף אחד, אבל תנסו להגיד לי מהנסיון שלכם- מה קורה לזוג אחרי שנים, אחרי שזה הופך להרגל?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר