לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2007, 19:36
  molkJod molkJod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.07
תחושת ריקנות

חצי שנה הייתה לי ידידה מאוד טובה, עכשיו אנחנו כבר בכלל לא מסתכלים אחד על השני (אני חושב כי היא התחברה עם ילדה אחת שרבתי איתה...), סתם יום אחד הפסיקה לדבר ולא פיתחה שיחות ולפני זה לכל מקום היינו הולכים ביחד, כל היציאות מבית הספר היינו ביחד וכבר כולם חשבו שאנחנו חברים...

בקיצור בסדר אחר כך לאט לאט התחלתי להסגר ופחות לדבר עם ילדים מהכיתה, תמיד התבודדתי עם חבר טוב אחד, ומה שאני מנסה להגיד זה שחסרות לי כל היציאות האלה עם ידידות, חברים, אני כל היום מסתגר בבית עם המחשב, כי אין לי ממש למי להציע לצאת, אין יותר מדי מגוון יש לי חבר אחד שהוא כמו אח אני מכיר אותו מהמעון רק שהוא בפנימייה, היינו יוצאים ונפגשים הרבה בדרך כלל אני והוא ולפעמים גם חברים שלו ואני מסתדר איתם טוב והכל, אבל מה לעשות הוא בקושי יכול לצאת, גם אין לו יותר מדי כסף, ואת האמת גם לי. (ויש גם את זה שאני מתבודד איתו בכיתה, שהוא גם חבר די טוב שהכרתי השנה...)

גם הלימודים, אני לא רואה את עצמי מתחיל ללמוד לבגרות ואני כבר צריך, פשוט כבר התרגלתי לא ללמוד בכלל שאני לא מצליח אפילו לחשוב לכיוון.
אז יש לי מעין תחושת ריקנות שאני לא עושה כלום עם החיים שלי וכל היום סגור בבית...

אני יודע שהתגובות פה הולכות להיות משהו כמו "תצא, תכיר אנשים", "תתחיל לקחת את הלימודים ברצינות", לא משהו שאני לא יכול לחשוב עליו לבד, אבל עדיין אני רוצה לפרוק קצת...

נערך לאחרונה ע"י molkJod בתאריך 19-04-2007 בשעה 19:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2007, 10:59
צלמית המשתמש של חיה__בשבילך
  משתמשת נקבה חיה__בשבילך חיה__בשבילך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי molkJod שמתחילה ב "תחושת ריקנות"

אני גם הייתי כזאת והגעתי למקום שלא כדאי להגיע אליו... מאז הבנתי שלבן אדם לא יהיה טוב בחיים לבד... אתה חייב לנסות ולהיפתח לאנשים מסביבך... גם אם זה לא לספר על דברים שהם "שלך" (אישיים...) תפתח שיחה..

הבעיה שלי הייתה שאני הפסקתי לסמוך על אנשים לגמרי... אתה חייב לתת לעצמך צ'אנס... חייב להיות משהו ש"ימלא" אותך... (אצלי זה כדורגל ומוזיקה...) אני מוקפת בידידים שאני יודעת שיהיו שם שאני יצטרך... (די נדיר למצוא...) אני מאמינה שכשתיתן לעצמך את הצ'אנס... להיפתח ולהכיר תתמלא מהר יותר ממה שאתה חושב...

בקשר לבגרויות... חובהההההה להתחיל ללמוד!!!! בהצלחה מאמייייי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר