לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-04-2007, 20:06
  יחידת דובדבן יחידת דובדבן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.06
אשכול הפאדיחות הגדול.

שימו פה את הפאדיחה שלכם, ואני מקווה שאני לא ירשום פה בתור פאדיחה את הייבוש שתעשו לי אם לא תרשמו פה פאדיחות ואל תשחק אותה כאילו אין לכם.

אני יתחיל: קודם כל החברים שלי לפעמים מכנים אותי מר פאדיחות כי הם קורות לי כל הזמן.

אני יתחיל:: ככה: לפני כמה שבועות רציתי לבוא לחבר שלי ולהביא לו מכה בתחת ולו ולמורה שלי יש את אותם מכנסיים אז מתברר שהבאתי למורה שלי מכה בתחת....!!!!!!!!!!!וזה היה מאוד מביך ולא ידעתי מה לעשות חוץ מ:::פאקינג שיטטטט!!!!1

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-04-2007, 20:23
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
וואי יש לי בהמונים פשוט!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יחידת דובדבן שמתחילה ב "אשכול הפאדיחות הגדול."

אתמול יצאתי עם הכלבה לטיול מתחת לבית... כלבה קטנה- פקינז מתוקה- בקושי שוקלת 4 קילו...
חיברתי אותה לרצועה ויצאנו לדרך....
בדיוק אמא התקשרה, עניתי לה והתחלנו להתקשקש... עבודה, חברים ושאר ירקות... התחלתי להתקדם לכיוון הבית ואני קולטת את שכנה שלי (ממש ממש מממממממממממששששש ז-ק-נ-ה-!) כולה מבוהלת! שאלתי אותה :"מה קרה"??????? היא עונה לי:"כלבהההההה!!!!!!!!!!!!!!!"
עניתי לה חזרה:"למי את קוראת כלבה יא זבל"??

ואז קלטתי שהכלבה שלי לא מחוברת לרצועה והיא בדרך להתנגש חזיתית עם GMC....

פאדיחה.

אגב, לכלבה ולזקנה שלום.

נערך לאחרונה ע"י persephone בתאריך 19-04-2007 בשעה 20:30.
ישן 19-04-2007, 20:45
  dondon dondon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל dondon שלח הודעה דרך MSN אל dondon
הווווו איזה פאדיחהה יש לייי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יחידת דובדבן שמתחילה ב "אשכול הפאדיחות הגדול."

כשעבדתי במלצרות, באולם.. אז במנה הראשונה מגישים בדרך כלל: דג, מוח ופילה ירקות משו..
קיצר באתי לקחת את המנה לשולחן שלי, והטבח אמר לי להגיד שהיום זה לא סתם מוח זה מוח מרוקי..
ואתם יודעים בטח אתם עובדים לא ממש חושבים, מנסים לזכור הכל חחח..
ניגשתי לשולחנות שלי, ואני כזה "שלום מה אפשר להציע לכם, יש דג פילה ירקות ומוח מרוקאי" חחחחחחחחחחח והם התחילווו לצחוק ולא הבנתי למה.. (אגב חשבתי שזה הגיוני, חשבתי זה חריף)
קיצרר אחד שאל אותי אם יש לי מוח פולני להביא לו ועניתי לא יש רק מרוקאי חחחחחחחחח
בסוף היום אני באה לחברה שלי ומספרת לה איזה קטעים היה עם אחד מהשולחן שלי, שהוא ביקש מוח פולני (כי מזה צחקתי).. והיא עושה לי דיאנה את רציניתת?? אני כזהה כה למה? היא התחילה להקרעעעע
זה התפשט די מהר הקטע הזה.. :/

בכל אופן פאדיחה פאדיחה, אבל על השעשוע הזה עשיתי טיפ טוב :]

ישן 20-04-2007, 00:03
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
יש לי עוד אחת...

אבל יש מצב שסיפרתי אותה... לא נורא

פעם אני אמא ובן דוד שלי היינו בפארק מים, אז אמא שלי-ככל האמהות- הביאה מספיק אוכל לכל הילדים בפארק, שהסתכם בשתי צידניות (סה"כ שלושה אנשים להזכירכם) ועוד תיק גדול עם כל הדברים שצריך, מגבות, בגדי ים וכד'.
בכל מקרה, בדיוק כשהיינו בדרך החוצה מהפארק אמא שלי סחבה צידנית, אני צידנית והבן דוד את התיק הגדול. אמא שלי הייתה צריכה להתרוקן לפני שעולים לאוטו, אז היא נתנה לי את הצידנית השנייה (הפרטים קצת מעורפלים, עבר הרבה זמן) ורצה לשירותים או משהו. לקחתי את הצידנית וסיננתי לה (ת'אמת, לא ממש בלחש) :"מה אני כושית שלך"???? בן דוד שלי דופק בי מבט מבועת, הסתובבתי...
לתדהמתי בדיוק עברו מאחוריי שתי אתיופיות שלקחו את זה די קשה לפי המבט שהן דפקו בי

ישן 20-04-2007, 08:49
צלמית המשתמש של doobel
  doobel doobel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07

הבית ספר שלנו סידר לשכבה שלי שיפודים באיזה מסעדה, בקיצור כולם יושבים בשולחנות ואז המנהל (כן גם הוא היה שם)
קם ואמר שרק בגלל שככה נהיה במתכונת מלא, הוא סידר את ארוחה כדי לשוחח איתנו... לאף אחד לא היה כוח לשמוע את
המנהל, והבעיה שהוא יודע לחפוררררררררררררר. אז אני עם הגב אליו וברגע שקלטתי שהוא קם לדבר הרבצתי אנחה כזאת
והתחלתי לחקות אותו לחברים שלי (תמיד אמרו לי שאני מחקה אותו טוב) ואני אומר דברים כמו "רציתי לנצל את הארוחה הזאת כדי
לחפור לכם" וכל מיני דברים בסגנון.
פתאום אני שם לב שכל החברים שלי מכסים את הפרצופים שלהם או מתחבאים מתחת לשולחן, הסתובבתי וקלטתי את המנהל
דופק בי מבט של "חכה חכה..."
חודשיים אחרי פחדתי לדבר איתו. =/

ישן 21-04-2007, 01:21
צלמית המשתמש של iverson2006
  iverson2006 iverson2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.06
יש דיי הרבה אבל אני לא מצליח להזכר בכולם

יש את הפדיחות האלה שקראו להרבה אנשים, נגיד למורה שלך אתה קורא אמא בטעות.

וגם יש איזה פאדיחה כשהייתי קטן, בן 10 בערך אז ישנו אני ואחי והמשפחה אצל איזה חברים.
קיצור אז היה חושך בחדר ואז "אמא" שלי נכנסה לחדר ואני כזה בצחוק רציתי לעשות כזה כאילו אני מפחד, אז רצתי אליה כזה "אמא...." וקפצתי עליה פתאום קלטתי שזאת לא אמא שלי , איזה שכנה או משהו.

וגם זה מזכיר לי שהייתי עוד ייותר קטן, הלכנו עם כל המשפחה בטיילת אז הלכתי מהר ועקפתי את ההורים שלי, הורדתי את הפנים שלי למטה לספור בלטות או משהו אז כולם היו מאחור, הרמתי את הפנים וחשבתי שהם מקדימה, אז ראיתי אישה, חשבתי שזאת אמא שלי והבאתי לה יד חחחח

לזה קוראים פדיחות האמא.

נערך לאחרונה ע"י iverson2006 בתאריך 21-04-2007 בשעה 01:25.
ישן 21-04-2007, 14:51
  dondon dondon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל dondon שלח הודעה דרך MSN אל dondon
נזכרתיי..

פעם בשיעור של"ח חחח למורה הייתה בעיה בקול אז הוא היה בא עם מגפון כזה לשיעור כדי שישמעו אותו חחחח..
קיצר אני ישבתי הכי מאחורה, ונרדמתי בישיבה כזה.. חחח הוא ניגש אלי עם המגפוןןן, הצמיד לי אותו לאוזןן וצעקק "בוקרררר טוווווווווב דיאנהההה!!!!" חחחחחח כל הכיתה נקרעההה ואני נבהלתי חחחחחחחח..

ופעם שוב פעם עם ההורים החכמים שלי, נסענו בגרמניה, ונכנסנו לאיזה מנהרה עם הרכב חחח. והתחלנו לשים לב שכל שאנחנו מתקדמים יותר ויותר המנהרה נהיית יותר צרה חחחחח.. וכל האנשים התחילו להצמד לקיר חחח.. אבא שלי עצר לשאול איזה זקן אם יש יציאה משם, והוא עושה לו "20 שנה אני חיי פה בחיים לא עבר פה שום רכבב" חחחחחחח...

או שניסינו למצוא את התחנת רכבת שם באיזו עיירה חח כדי לפגוש כמה חברים, והגרמנים לא מבינים אנגלית בשיט חחחחחח אז עצרנו לשאול מישהי, ואמא שלי ואייי התחילה לעשות קולות של רכבת כדי שתבין אותנו חחח כזה "צ'יק צ'יק..." ואבאא שלי הצטרףף ועשה לה "טווו טוווו" חחחחחחחחחחחחחחחח
היא הסתכלה עלינו בצורה מוזרה והלכה מהר חחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחח גם כשהגענו לפראג חחחח אז באנו עם קצר, כי אמא שלי החליטה שיהיה חם, כי זה קיץ.. וכל השבוע ירד גשם חחחחחח :]

ישן 21-04-2007, 18:10
  pbfu pbfu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05

באחד הטיולים השנתיים שלנו ישנו בביתנים, אז אני וכמה חברים החלטנו לטפס על הגגות שם.
אחרי זה לאחד מאיתנו היה רעיון שנתפשט כולנו אז בקיצור החברים התחילו להתפשט וזרקו את הבגדים מהגג ואני נשארתי לשמור על הבגדים, כמה דקות אחרי זה אחת המורות הגיעה אז החבאתי את הבגדים בביתן שלנו (החברים היו על גג ביתן של כמה בנות) ואז יצאתי לטייל "כרגיל".

המורה חיפשה מתנדבים בשביל לעזור לה להעביר כמה דברים, אז היא ביקשה ממני לעזור לה חמש דקות אחרי שעזרתי לה פגשתי בידידה ובקיצור סתם טיילנו ודיברנו במשך קרוב לשעתיים ואז פתאום נזכרתי ששכחתי את החברה על הגג אז אני הולך למקום שהם נמצאים ומביא להם את הבגדים.

אחרי שהם ירדו מהגג הם היו עצבניים עלי פחד (זה היה גם בפברואר ככה שהיה ממש קר).
ישן 21-04-2007, 19:41
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
או... פדיחות.. :)

הרכז שלי שאל אותי: "איך זה שבכל מקום עם אנשים את מצליחה להביך את עצמך מחדש"

אוקי.. אז הפדיחות שלי בעיקר מסתכמות בהליכה גאה ברחוב ומיד אחרי זה מעידות מאוד לא אלגנטיות וכמובן חוסר טקט

אוקי.. אז חברה שלי ואני מחכות להסעה מביה"ס.. הייתה בסביבה ילדה בכיתה ב' נדמה לי, שכל הזמן בכתה.. ניגשו אליה, עודדו אותה ולא עזר.. חברה שלי >שדווקא אוהבת את כל ברואי האל < ממש התעצבנה ממנה כי היא בכתה כל הזמן ומשטויות.. כשהגיעה ההסעה התיישבנו והילדה הייתה כנראה טיפה מאחורנו.. חברה שלי סיננה כמה עקיצות על צוציקים בכיינים, אז צחקתי וחיקיתי את חברה שלי ואמרתי בקול די גבוה משהו על בנות קטנות ובכייניות.. הילדה שבנתיים הפסיקה לבכות התחילה מחדש

אה.. היה עוד מקרה. אחרי איזה שיעור אני נכנסת לכיתה שלי.. באתי לספר על זה שסבתא שלי סידרה לי את הארון בניגוד לרצוני.. אז במחשבה שרק החברות שלי בכיתה.. נכנסתי בדרמטיות ואמרתי בקול רם "אתן יודעות, סבתא שלי אנסה לי את הארון!!" ומסתבר שחצי כיתה עדיין הייתה שם כולל המורה (שכבר יצאו לי כמה תקריות מביכות איתה..)
לקח לי כמה שניות לקלוט למה פתאום שקט וכולם מסתכלים עלי..

חח.. אני כבר רגילה

ישן 23-04-2007, 13:35
צלמית המשתמש של q_man
  q_man q_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.04
סיפרתי את זה כבר באשכול אחר אבל זה היה מלפני שנתיים אז אפשר עוד פעם

לפני 4 שנים בבר מצווה שלי נסעתי לצרפת וכל הקטע הזה...
האוכל במלון היה מסריח אז הלכנו למקדונלד, הזמנו ישבנו והכול
עכשיו, ממולנו ישבו משפחה שחורה (כאילו כושים, סליחה מראש...), ובאלכסון אלינו (מימין לשחורים) ישב גבר בן 20 ומשהו.
טוב אני אוכל וזה פתאום אני שומע את הנוד שלך החיים, משהו כמו פפפפחחחצצצצצצצצצ פחחחצ פחצ
וזה היה ברור לי שהנוד הגיע מהגבר בן ה-20 ומשהו אז השתדלתי לא לצחוק כי הוא לבד ולא יפה. אבל מה, השחורים כנראה לא שמעו טוב והם לא שמים ז*ן על נימוסים ומאותו רגע הם לא הפסיקו לצחוק עלי כי הם חשבו שאני הפלצתי וכל שניה אני רואה את הילד שלהם מצביע עלי וצוחק והם עוד מדברים צרפתית אז אני לא מבין מילה. רציתי פשוט לגמור ת'אוכל כמה שיותר מהר ולעוף משם.
בקיצור זאת היתה הפדיחה של החיים שלי אפילו שאני לא עשיתי כלום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:07

הדף נוצר ב 0.25 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר