לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-04-2007, 00:06
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
המלצה האשכול הגדול #1 - המבורגרים

אנו מנסים להתחיל מסורת של אשכולות שירכזו המלצות, מתכונים, טיפים וכו' לטובת הגולשים וברבות הימים ירכיבו את ארכיון פורום גורמה.

על מנת שאשכולות אלו יתאימו לארכיון שנבנה, נרצה לשמור על פורמט מסודר בהתאים לכללים הבאים.

האשכול הגדול #1 - המבורגרים

אשכול גדול זה יעסוק בהמבורגרים.

כללי האשכול:

1. כל גולש רשאי לפרסם (אפשר גם אחת, אי אפשר שלוש... ) :
    1. שתי המלצות למנות המבורגר שאכל במסעדות שונות
    2. המלצה למנת המבורגר במסעדה + מתכון להמבורגר

2. בנוסף כל גולש רשאי לפרסם את מנת ההמבורגר הלא מומלצת שלו

3. על ההמלצות לטוב ולרע להיות מנומקות. קרי : התייחסות לבשר, למסעדה, טריות הרכיבים, רמת השירות, מחיר וכיו"ב

4. ניתן ורצוי לצרף תמונות

5. האשכול יהיה מעוגן בראש הפורום כשבועיים ואז יועבר אחר כבוד לאשכול מיוחד שירכז את כל האשכולות הגדולים
נשמח אם תחלקנו עימנו את הגיגיכם ותשתפו אותנו בחוויתכם, תהנו !

נערך לאחרונה ע"י The Cheff בתאריך 20-04-2007 בשעה 23:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-04-2007, 00:58
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "האשכול הגדול #1 - המבורגרים"

המומלצים שלי הם:
  1. Black Bat n' Burger ברמת החייל:
    המבורגר: מדיום וול, עשוי טוב מבפנים ומבחוץ למרות גודלו (330 גרם), מרגישים ואוכלים בשר ולא סחוס - בקיצור קציצה עסיסית וטעימה.
    ליד ההמבורגר: הלחמניה טריה, למרות שהיינו שם ב 20:00 בערב הלחמניה הרגישה כמו לחמניה של בוקר ולא כמו כזו שעברו עליה כמה ימים בטרם עשתה דרכה אל צלחתנו, הירקות יפים וטריים.
    כמו כן ניתן להזמין כל מיני תוספות על ההמבורגר כמו פטריות מוקפצות, בצל מטוגן וכיו"ב, אני הזמנתי שום אפוי וקיבלתי מנה מכובדת של שיני שום שלמות אפויות בשמן זית על ההמבורגר - מצוין !
    שירות: אדיב, מחויך ורציונלי. היה לנו קופון לקבלת צ'ייסר שהדפסנו מהאינטרט. המלצרית ביקשה קופון לכל סועד, ביקשנו לדבר עם האחראית משמרת שחשבה לרגע והבינה שאין הגיון בבקשה שנלך להדפיס עוד קופון... קצת הגיון במחוזותינו, בהחלט שינוי מרענן.
    המקום: לא שזה משנה לטיב האוכל אך המקום בהחלט מעוצב בקפידה, השחור שולט בכל, שולחנות, מפיות, כיסאות וכו' ושלט בגודל טבעי של צחי בוקששתר שמזמין אותך להיכנס. כמו כן מגישים שם גם מבחר בירות מחבית, כולל 'ברבר' הבלגית יקירת ליבי.
    המחיר: לא זול בכלל 52 ש"ח להמבורגר בגודל 330 גרם כולל הצ'יפס. עם תוספת שום וליטר בירה בלגית (ברבר כאמור) אפשר בקלות לעבור את ה 100 ש"ח

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
  2. Heartland Brewery, מנהטן, ניו יורק
    המבורגר: המבורגר מבשר בופאלו, עשוי בקפידה, עסיסי
    ליד ההמבורגר: לחמניה טריה, חסה ועגבניה, לצג ההמבורגר מלפפון חמוץ שלם ומנת פירה שעשוי משילוב של בטטות ותפו"א
    שירות: מקצועי, המלצרים הם אנשי מקצוע ולא תיכוניסטים/אחרי צבא. החיוכים שלהם כמיטב המסורת האמריקאית קורקטים אך היעילות והמקצוענות לעילא ולעילא. מלצר יחיד טיפל בכ-15 שולחנות כמעט ולא היינו צריכים לחכות לו יותר יותר מחצי דקה כל פעם...
    המקום: המקום הוא מבשלת בירה שיש לה בירות קבועות ובירות מתחלפות לפי העונה, מעוצב כדיינר אמריקאי יוקרתי + חלון לחדר דודי הבירה.
    המחיר: כ 11 דולר להמבורגר של 220 גרם + תוספת (פירה או צ'יפס)
  3. המקום הלא מומלץ שלי: אגאדיר בר בורגר בהרצליה פיתוח
    למה לא? הבשר לא היה עשוי במידה הרצויה, שרוף בחוץ, נא בפנים. בקבוקי הרטבים שעל השולחן ראו ימים יפים יותר ונקיים יותר. השירות חובבני, המתנה ארוכה לשירות וליחס מצוות המלצרים/יות.
ישן 23-04-2007, 15:46
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
מצטרפת להמלצה על ה"בלאק"
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "המומלצים שלי..."

אני אישית בכלל לא חסידה של בורגרים, אבל לפני מס' חודשים, בשעה מאוחרת של הליל ביום שישי, הייתה לנו קפריזה להמבורגר נכנסנו ל"Black" ברמת החייל (אגב, יש גם סניף ברחובות ובסינמה סיטי) .

המקום אמנם היה עמוס בהתחשב ביום ובשעה שבחרנו להיכנס, אך היתרון הוא שישנם מקומות ישיבה בתאים קטנים, שזה מוסיף אינטימיות רבה לזוג שרוצה להתרחק מההמוניות, לאכול ולדבר בניחותא (ונצרף לחוויה את מסכי הטלוויזיה הקטנים הממוקמים בכל תא המריצים את מגוון מנותיהם בפוזיציות מעוררות תאבון ) .

-אני ממליצה על הגרינבורגר (המבורגר המכיל בשר, תרד ואגוזים); היו לי ספקות רבות באשר לטיבו בעת ההזמנה אבל קיבלתי מנה מדהימה, באמת - נהניתי מכל חתיכה ואכלתי עד שלא יכלתי לזוז (וזה נדיר אצלי, בדר"כ ארוחת ילדים ממלאת אותי עד אפס מקום) .
-כמו כן - יש להם מבחר רב של תוספות מעולות, ממליצה לנסות

כתובת האתר : http://www.rest.co.il/_intros/black/new/

(באשר למחירים - כל עוד נהנים, המחירים לא משחקים תפקיד; אחרי הכל - לקיבה שלנו צריך להיכנס הטוב ביותר) .

ישן 21-04-2007, 00:06
צלמית המשתמש של שדה טאזמנית
  שדה טאזמנית שדה טאזמנית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The Cheff שמתחילה ב "האשכול הגדול #1 - המבורגרים"

המומלץ שלי - IWO's MEAT BURGER רחוב הילל בירושלים ( ליד פיצה צ'ילי )

אני בדרך כלל לוקחת את העיסקית שלהם ( המבורגר 400 גרם מידיום-וול פלוס צ'יפס או טבעות בצל ושתיה - 53 ש"ח - מתאים לשני אנשים )

הבשר הוא בשר בקר טרי של איטליז איוו ( איטליז ומעדניה בעצם ) שנטחן במקום, הלחמניות נאפות שם והן תמיך פריכות מבחוץ ורכות מבפנים, את הרטבים מעבר לקטשופ ומיונז של היינץ והחרדל דיז'ון ( שאני לא זוכרת כרגע של מיהו ) הם מכינים, ומכינים טוב ( הצ'ימיצ'ורי ט-ע-י-ם!! )

השירות תמיד חייכני וחביב, הצ'יפסים עבים ובשרניים ( לא שוחים בשמן ולא שרופים ובטח לא צ'יפס של מקדולנדס ) יש גם המבורגר כבש מצויין והמבורגר עגל חלב שעדיין לא ניסיתי.

איך שהוא, תמיד אני מגיעה לירושליים לבקר את ההורים והחברות ומבטיחה לעצמי לאכול במקום אחר ותמיד אני מגיעה בסופו של דבר לשם

אכלתי כבר בהרבה מקומות המבורגר.. אודיאון, אגאדיר ומוזס לא מגיעים לקרסוליים של איוו לדעתי.
אני עוד צריכה לנסות את של דיקסי, המליצו לי על ההמבורגר שם, נראה אם אשנה את דעתי

לא מוצאת תמונה כרגע, אוסיף בהמשך

ישן 22-04-2007, 22:39
  טבח חובב טבח חובב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.07
המבורגר יכול לא להיות ג'אנק-פוד

אכן תאורים מעוררי תיאבון , אני בטוח שאנצל חלק מההמלצות .
בכל אופן המלצתי היא למסעדה (אני לא בטוח שזה שם שמתאים לצריף קטן ואינטימי, בו כל השולחנות
נימצאים במרחק של לא יותר מ-2 מטרים מהכריים או המנגל , עליהם מכינים את ההמבורגרים)
במקום הקטן הזה השרות ניתן ע"י 3 מלצריות שנותנות שרות כמעט אישי לכל אחד מהסועדים ,
מגוון האפשרויות הוא די רחב , אני מעדיף הד"כ להזמין את המנה העסקית , המבורגר מבשר בקר ,
במשקל 350 גרם , עבה ועסיסי , מוגש על חצי לחמניה עם כ-6 סוגי רטבים , מוגש על צלחת מאורכת
עם צ'פס או פוטיטוס וכן שתי צלוחיות שבאחת בייבי סלט והשנייה ירקות כבושים תוצרת בית .
ארוחה טעימה ומזינה בתוספת שתיה , במחיר מצחיק של 27 ש"ח (לא כולל שרות) אפשר כמובן להזמין גם קינוח , אך מי יכול עוד לדחוס משהו לבטנו אחרי ארוחה כזו .
המקום ניקרא גל-בורגר והוא נימצא האזור תעשיה יהוד , מומלץ בחום .

ישן 24-04-2007, 12:43
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
אז ככה :)

אני לא חסידה של המבורגרים במסעדות בגלל שיש לי בעיה עם האדום בפנים חחח
בכל אופן הכי טעים שאכלתי ונעשה כמו שאהבתי היה במוזס.
המומלץ-
Moses מוזס - שד' רוטשילד 35 ת"א http://www.mosesrest.co.il/
אני אכלתי בורגר טקסמס (עם גוואקמולי וממרח שעועית) את התוספות אתה בוחר צ'יפס//פירה/
שבבי בצל/עלים ירוקים(שהם היו טעימים לאללה) כל פעם אני בוחרת משהו אחר.

חבר שלי ממליץ על-
מוזס בורגר בקר קלאסי 300/200 גרם 100% בשר בקר טרי מחלקים מובחרים בטחינה ידנית גסה
אוכל אותו כל פעם שאנחנו שם.

המקום יפה,מסודר, נקי ונעים לשבת, השירות טוב וממש נחמד לשבת שם.
מחיר 35-48 להמבורגר ללא תוספות.

הלא ממומלץ-
מסכימה איתך בטירוףףףףףףףף כולם המליצו וכשהגענו ממש ממש התאכזבנו.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי The Cheff
[*]המקום הלא מומלץ שלי: אגאדיר בר בורגר בהרצליה פיתוח
למה לא? הבשר לא היה עשוי במידה הרצויה, שרוף בחוץ, נא בפנים. בקבוקי הרטבים שעל השולחן ראו ימים יפים יותר ונקיים יותר. השירות חובבני, המתנה ארוכה לשירות וליחס מצוות המלצרים/יות.[/list]

ישן 28-04-2007, 13:51
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי hagar_krispin שמתחילה ב "אז ככה :)"

מצטרף להמלצה על מוזס, המבורגר מעולה!! עד שהגעתי לשם לא ידעתי שאפשר לעשות משהו מיוחד עם המבורגר.

אני אישית לא אוהב תוספות על ההמבורגר שלי (רק רוטבים וירקות), לפעמים בצל מטוגן ופטריות ואני תמיד לוקח את ה"מוזס ארט בורגר". למנות פתיחה שם יש את השיפודי פרגיות ממש מומלצות.

מתכון להמבורגר ביתי (דורש גריל).
המתכון מאוד פשוט, אבל דורש מעט עבודה.
מצרכים -

בשר בקר טחון
בצל
פלפל

קוצצים בצל לחתיכות קטנות, מטגנים אותו עד שהוא נעשה שקוף.
אחרי שמורידים את הבצל אפשר לטגן רצועות בצל כדי לשים על ההמבורגר בסוף.
את הבצל שקצצנו מערבבים ביחד עם הבקר והפלפל, הכמויות הן לפי הטעם ועושים צורה של קציצה. סוגרים את הבשר על המחבת לבערך דקה על כל צד (מניסיון - אם מוותרים על החלק הזה הבשר יתפרק על הגריל וגם הטעם נפגם) מעבירים לגריל לבערך 6-7 דקות, תלוי ברמת צלייה שאתם רוצים, ובתאבון!

טיפ:
אם כבר מדליקים את הגריל אז כדאי לנצל את זה להכנת הלחמניה. אני בדרך כלל יוצר בצק של פוקצ'ה (יש מספיק מתכונים באינטרנט) כמובן שעדיף בצק שהוא לא מתוק מידי אלא מעט מלוח (גם לא יותר מידי, אתם לא רוצים שהלחמניה תגנוב את הטעם) ואז שם על הגריל את הבצק, צריך למרוח הרבה שמן על הבצק כדי שלא ידבק וחשוב שזה לא יהיה בצק "נוזלי" מידיי כדי שלא יתפרק. לוקח יותר זמן להכין את הלחמניה אז אני שם אותה כמה דקות לפני ההמבורגר, עדיף לחמניה קרה מהמבורגר קר. הלחמניה מקבל את כל הטעם של המנגל וזה מוסיף המון.

ישן 05-05-2007, 09:53
  Naama157 Naama157 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
לינוקס ההמלצות שלי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מצטרף להמלצה על מוזס, המבורגר..."

שלום לכולם,

אשמח לנצל חלק מן ההמלצות שלכם! אני מאוד אוהבת לבשל ולארח, וכשאמרתי לידידים שלי שאני עכשיו בתקופה של בשר ובירות, הם התגלגלו על הרצפה... (טוב צריך לראות אותי בשביל להבין למה, אני נראית עדינה כזו...).

בכל מקרה, כבר ציינתי כאן בפורום שעשיתי אירוח של המבורגרים ובירות. אז יש לי בשבילכם ביקורת מסעדה אחת, המלצה אחת ומתכון אחד. בבקשה.

1. המלצה: "חווה בכפר" במושב רמות ברמת הגולן. המבורגר מעולה של 250 גרם, בתוספת צ'יפס, סלט ירקות ומוגש על לחמניה כמובן. אני לא זוכרת אם ניתן להגדיל את המנה ובאיזה מחיר, אבל המנה לא היתה יקרה כלל. כיף מאוד לשבת במקום, בייחוד לאחר טיול טרקטורונים מהנה :+))
2. ביקורת מסעדה: "בלאק" ברחובות. המבורגר הטלה שהזמנתי היה טעים, אבל היה פגם בשירות. המנות העיקריות הגיעו עוד לפני שסיימנו עם הראשונות, למרות שביקשנו והדגשנו את רצוננו ליהנות מבילוי במסעדה ללא לחץ של זמן. אני לא אוהבת כשהמלצרים אורבים לביס האחרון שלי על מנת לחטוף את הצלחת.
3. מתכון: באירוח שעשיתי קיבל כל אורח מנה של כ-250 גרם, שיצאה יפהפיה וענקית, של בקר טחון שקניתי כמות שהוא. זה מה שנקרא - המבורגר למתחילים. באירוח הבא שלי אכין את הדבר הבא: המבורגר מבשר סינטה+אנטריקוט שאבקש לטחון במקום, בתוספת לשומן כבש. כך מכינות המבורגר מסעדות שמכבדות את עצמן. אין מנוס מצ'יפס שילווה את המנה, על אף שבאירוח שעשיתי נמלטתי מהכנתו. טבעות בצל הן גם must לדעתי. וכמובן בירה טובה, קרה קרה. עצת השפים להוצאת אויר מהבשר, על מנת לקבל מנה כבדה ומכובדת: ליצור קציצה, ופשוט.... להרביץ לה! (להעיף בבום מיד אחת לשניה...)
נעמה :+)
ישן 05-05-2007, 22:03
צלמית המשתמש של ZigZag
  ZigZag ZigZag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
הממ

אז..

אגאדיר:
את אגאדיר אני זוכר לטובה (גם בנחלה וגם בהרצליה), למרות שאמרו לי שקצת ירדו ברמה.. נאלץ לבדוק.

אני תמיד אוכל "אגאדיר" עם תוספת 1\2, פעם אחרונה זה היה חציל עם בולגרית ועוד משהו (כבר לא זוכר) וזה היה מצויין, בקושי נכנס הביס בפה. בקשתי מדיום-וול וכזכור לי הוא הוגש בהתאם. שירות טוב וכ'ו. אבל כמו שאמרתי - ייתכן והדברים השתנו..

בורגוס:
נפתח סניף בת"א לא מזמן, לפני שבועיים אכלתי שם,
אני חייב להגיד שיש להם עיסקית מצויינת - ב48 ש"ח אתה מקבל מנה ראשונה + 330 גרם + תוספת + שתיה. שווה. אכזבה אחת שזכורה לי - היינו בסביבות ה10 אנשים שכל אחד ביקש דרגת עשייה שונה, וכולנו קיבלנו משהו שנראה כמו מדיום-וול (אני ביקשתי מדיום). לא שזה לא היה טעים - אבל עדיין.. התוספות היו טעימות ומשביעות (ואני לא אחד שמבקש סלט..) לקחתי למנה ראשונה פטה כבד שאת חלקו מרחתי על ההמבורגר (אחח אני יצירתי). ותוספת טבעות בצל. השירות היה אדיב ומהיר (ול10 אנשים קולניים זה לא פשוט).
אגב יש להם עכשיו גם דיל לייט נייט כמו במוזס.

מוזס:
מעבר לדיל הלייט נייט הגאוני, והמלצריות המשובחות - דבר אחד מפריע לי שם - אין ארט בורגר 330 גרם. מה אמור לעשות בחור בעל קשיי שובע כמוני ?

עמבורגר (קרית שמונה \ נהריה):
מקום נחמד לעצור בו אם יש דודה לבשר - קצת יקר אבל איכותי. ההמבורגר שהזמנתי (330 מדיום כרגיל) הגיע ברמת עשייה מדוייקת, התוספת - גוואקמולי היתה נדיבה ביותר (חלקה הארי נלקח לטובת הצ'יפס). השירות אדיב (בקשתי כוס מים וקיבלתי קנקן - אני יודע שזה החוק אבל עדיין..).

צ'ופה:
תושבי איזור כפ"ס בטוח מכירים את המקום הפופולארי. בתכל'ס? לא יודע מה התלהבנו מזה בתיכון, סתם המבורגר, המשקל הולך לפי כמות הקציצות (כמו בבורגר ראנץ'..), השוס הוא מבחר הרטבים הרחב, אבל זה עדיין לא מתקרב לרמה של הקליברים הכבדים. שירות סבבה. אם לא מפריע לכם נוער כפר סבאי ואתם באיזור עם רעב רציני (והטוסט בר לא משביע אתכם..) תשקלו לבקר.

בר-בורגר:
יצא לי לאכול שם פעמיים וגם זה לפני שנתיים, אבל זכור לי המבורגר נחמד ושירות מייגע..

רד בורגר:
המבורגר לא רע לטייק אווי, אבל לא תחליף לתותחים הרציניים.
ישן 06-05-2007, 20:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

איך להכין המבורגר טעים, ולקבל בונוס מהצד -

קונים נתח של ורד הצלע (אנטריקוט). מפשיטים את ה"עין" מהנתח מסביבה וטוחנים אותו. אחוזי השומן שלו יעשו המבורגר עסיסי ביותר. את ה"פילה" של הנתח עושים על הגריל כמו שעושים את הפילה. הנתח רזה כמו פילה, אבל הרבה יותר "בשרי" לטעמי.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 29-03-2008, 02:37
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

טוב, לצערי השף התקיל אותי באשכול המבורגרים מבלי שיש לי תמונות להציג, אז בינתיים תאלצו להסתפק בהמלצות מלל בלבד, בתקווה שבקרוב אוכל לשדרג את ההמלצה עם תמונות צבעוניות ומגרות

1.
אז ככה, באיזור התעשייה הישן של ראשל"צ יש גריל-בר "LOFT".
המקום יפה, סימפטי (שלא כמו איזור התעשיה עצמו), נקי.
כשאני שם, המנה הקבועה שלי היא המבורגר כבש מדיום.
הטעם שונה מבשר פרה, אך לדעתי שווה את הגיוון. מי שלא רגיל - יתרגל.
אני אחד שמצליח לחסל 500 גרם אנטריקוט, אבל בפעם שהזמנתי 500 גרם המבורגר, הוא חיסל אותי.
ממליץ בחום, לכל מי שרוצה לנסות המבורגר טוב, באופן קצת שונה.

2. המלצה שניה שלי היא אודאון ברחוב הארבעה בת"א.
מצד אחד, ההמבורגר שלהם טעים. ביחד עם בייקון (תוספת) או שילוב של ביצת עין ופטריות מטוגנות (2 תוספות), זה מצויין.
החסרון של המקום הוא בשירות. פעמיים סעדתי שם, פעמיים נהניתי מאוד מהאוכל, אבל הרגשתי שהם הולכים לשחוט את הפרה במיוחד בשבילי.
בפעם הראשונה שלי שם, לקח להזמנות שלנו כל כך הרבה זמן להגיע, שהמלצר הראשי בא במיוחד והתנצל, ואפילו נתן לנו את המנות הראשונות על חשבון הבית.
היחס הוגן ואדיב, אבל בכל זאת, עדיף להגיע כשאתם לא על סף רעב כי ייתכן ותמצאו את עצמכם אוכלים ת'צלחת

ישן 13-04-2008, 00:13
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
מעדכן - סרגוס, רחוב המלאכה ת"א

יומולדת לשני האחים שלי - תירוץ לא רע לבדוק עוד המבורגר.
בלי להרחיב יותר מדי:
המנה: בורגר בקר + טלה.
מידת צליה - מדיום.
תוספת על הבורגר, פטריות / בייקון / ביצת עין (אני בחרתי בבייקון שנותן מלחיות וטעם עסיסי לקציצה הכבדה)
מגיע עם חסה, חמוצים, סלט ועגבניה בצד... לחמניה טריה וחמה - תענוג!
בצד, צ'יפס/פירה/תפו"א אפוי/כל הרגילים...

רמה גבוהה מאוד.
אני רוצה לציין לשבח את השירות במקום. מהיר ואיכותי - הפתיע אותי מאוד. לא אתפלא אם זו המסעדה עם השירות המהיר ביותר שקיבלתי.

אני כבר 24 שעות אחרי המקום והבטן הרגישה שלי במצב תקין (מדד תו-תקן לא רע לטריות החומר, הניקיון והאיכות של המזון).
נהניתי מאוד. מצרף דוגמאות להמחשת העניין

EXIF Information

EXIF Information

EXIF Information

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:04

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר