לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 18:15
  סמל ראשון סמל ראשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.03
נדון בעבר ,אך משום מה לא נמצא בחיפוש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ygn123 שמתחילה ב "השפעות פרופיל 21 באזרחות"

לכן ההשפעות הצפיות :
1)עם פרופיל 21 נפשי תהיה לך בעיה לעבוד בכל עבודה רשמית מטעם המדינה אוו בחברות בעלות פרופיל ביטחוני,בריאותי תלוי מה הסעיף המדיוק .
2) ברעיונות עבודה בחברות אזרחיות תמיד יעלו לך (בטור צעיר עד גיל 30 לפחות) את השאלה "מה עשיתה בצבא?" ותידרש למלאה בשאלון מספר אישי+ פרופיל +דרגה וכ"ו לא שרתתה ?,למה?
3)עם סעיף נפשי תהיה לך בעיה להוציא רשיון נהיגה על רכב כבד אבל זה פתיר ע"י אישור של פסיכאטר אזרחי שאין מניעה לתת לך רשיון פרוצדורה טולטול ועליות עלך כמובן
4)פסילה מידית מאחזקה בנשק בעתיד (אם כי אני מכיר מקרא אחד שדווקא בסוף אישרו ,הסעיף היה אי התאמה למערכת).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-02-2005, 11:53
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
משכנתא..בוא אני אגיד לך משהו קטן
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ygn123 שמתחילה ב "תגובה"

אני לא מעודד להשתמט מצה"ל , אני בעצמי הולך להתגייס אבל אני אכתוב לך טיפה את דעתי.
הייתי מבקש מהמנהלים שלא למחוק את ההודעה שלי.

אני לא איזה איש עסקים,אבל כן ראיתי ועד היום אני מכיר הרבה אנשי עסקים תותחים בחיים שלי
ולפי מה שהם אומרים היום הבנקים מתים לתת משכנתא גם למי שיש לו פרופיל 0(אני בכוונה מקצין) וגם למי שיש לו את האמא של הפרופיל 21....בנקים לא מענין אותם איזה פרופיל יש לך.
שלא י*** לך בשכל!תבין שבנקים על משכנתא לוקחים ריבית ומאוד גבוהה...הם יתחננו אילך שתיקח משכנתא או הלוואה...
זה גם באמת נשמע הגיוני....
ככה שבקטע הזה לפחות אין מה לדאוג.

חוץ מזה שווה לצאת על פרופיל 21 רק אם אתה ממש סובל בצבא ושונא את המדינה הזאתי,ואתה מתכוון ללמוד תואר ב 3 שנים האלו..ככה שאת ההיטק לא מענין אותם הפרופלי שמפרופיל אותם מענין מה אתה שווה ת'כלס.אם יראו בראיון היטק שאתה אינטליגנט ולא איזה בור , שיש לך שפה טובה וגבוהה ושאתה מבין ושולט בתחום שלך,תוכל להצהיר בפניהם שלא עשית צבא מסיבות מצפון או חרטות דומות.

בכללי אבל אפשר לצאת על פרופיל רפואי מהצבא(זה יעלה לך קצת כסף אבל) ,אפשר לצאת על סיבות מצפון , אפשר לצאת על סיבות דתיות.. לא חסר!
תשתדל שלא לצאת על 21 כי זה סתם סטיגמה מעצבנת ומכוערת שהחברה יצרה במשך הזמן.
ישן 07-02-2005, 15:02
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "בבקשה."

תשמע...
עזוב שטויות אולי תאורטית זה נכון ואתה צודק ..אבל לא מעשית.
יצא לך לקחת משכנתא?
כי לנו יצא פעמיים!+הלוואות בסדר גודל שאתה לא מתאר.
אפשר אפילו לסחוט את הבנקים בתנאי המשכנתא והריבית זה אותו עיקרון כמו שאתה רוצה לעבור לחברת אינטרנט אחרת..תמיד אפילו אפשר לרוויח מהם ..לא שווה לצאת על פרופיל 21 בלי שום קשר..אבל הבנקים יותר מה שמענין אותם זאת המסגרת הכלכלית שלך.
אבא שלי אמר לי שפעם זה באמת היו עושים בעיות היום וזה כמעט ולא רלוונטי.
חוץ מזה שיש הלוואה מקבילה למשכנתא בבנק פועלים(בדוק 100%) עם כמעט ואותם תנאים.
ובמקרה הכי גרוע??
ונניח שאני טועה ובענק -ואתה צודק במליארד אחוזים , במקרה הכי קיצוני פשוט תיקח את המשכנתא עם ערבים או פשוט תעביר אותה על שם של קרוב משפחה ותסתדר איתו בתשלומים.
אם זה נראה לך לא לענין-אז אל תקנה/תבנה בית מלכתחילה...

ולגבי קבע זה קבע..להם יש את ההטבות הייחודיות שלהם בעיקר בבנק אוצר החייל..שזה כבר סיפור בפני עצמו.

חוץ מזה שאתם אתה באמת תותח ואתה רוצה לצאת על 21-אז בשלוש שנים האלו אתה אמור לעשות כסף שלא תצטרך לקחת משכנתא...
נ.ב
אם אתה שואל אותי
בכללי היום בלי שום קשר לא כדאי לקחת בכלל משכנתא
ישן 07-02-2005, 16:14
  maglanon maglanon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נו ו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
נסה ללכת ללמוד רפואה למשל, תחוייב לחתום על ויתור סודיות רפואית, ולא בטוח שתתקבל, בכל מקום עבודה רציני תחוייב לחתום על ויתור סודיות רפואית, אתה יודע על כל 10 שיוצאים 21 נפשי יש לפחות חולה אחד באמת...

בקיצור שכל אחד יעשה את השיקולים שלו ויחליט לכאן או לכאן, בסופו של דבר אני מאמין שחובה לתרום 3 שנים למדינה שלך.

בהחלט לתרום

הנה קבל אותי בתור דוגמה
עשיתי מיונים לטייס , יום סיירות ,מיוני חובלים , גיבוש צוללות , ראיון אגוז וגיבוש צנחנים שכמעט התמוטטתי ב100 מטר האחרונים כי היה לי סכרת ולא ידעתי עליה והיא הייתה בשיא.
אחרי שבוע הלכתי לעשות בדיקות ואז ישר שלחו אותי לחדר מיון אשפוז 3 יום
בקיצור-סוכרת נעורים - הלך חלום הלוחם. סוכרת נעורים זה פרופיל 21 , כל זה קרה לפני 3 שבועות.
והנה אני בכל זאת מתנדב , ונותן מעצמי שנתיים[לפחות] במודיעין של השייטת.[ היה לי כבר ראיון והתקבלתי]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר