לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2007, 17:33
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
תקוע במשבצת ה"ידיד" ורוצה החוצה

כמעט כל גבר יכול להזדהות עם הביאוס כשמישהי שאתה רוצה רואה בך כ"ידיד" , כמו שמבטאת הסצינה המאוד אכזרית בסרט
"רק ידידים" , הוא מבטא סוף סוף את אהבתו אליה וזוכה לתשובה הבאה:
אני אוהבת אותך..אבל בתור ידיד ( אתם מוזמנים להצטרף בקריאת הקהל לאווווווץ') .
אני פונה אליכם , לעזרה או אולי סתם להוציא קצת קיטור ..
אז ככה , הבעיה כמו שהבנתי מידידה ( ודי הגיוני ) היא שאני נחמד מדי , לטענתה כיף לדבר איתי , וזה דבר שלא מוצאים כל יום,
ולא רוצים לאבד את זה .
דבר נוסף הוא שבאמת נראה לי שלפעמים אכפת לי יותר מדי , אני מתעניין כל הזמן במה קורה עם הצד השני , בנות שרוצות בן מתחשב,
כנראה שאני עונה יותר מדי על הדרישה .. ואז אני נשאר במסגרת הבחור שזוכה לשמוע על בחורים אחרים ( יפייי ! ) .
את הקטע האחרון עוד שיפרתי איכשהו ,אני ביוזמתי כמעט ולא שואל מה קורה איתן בקטע רומנטי ( חוץ מבירור התחלתי אם יש\אין חבר).

אז , לסיום,נמאס לי .. יש לי מספיק ידידות ( ואחת נהדרת שעונה על כל "הצרכים" שלי בקטע של מישהי שמבינה אותי ),
ופעם הבאה שבת תמצא חן בעיניי , אני מאוד מאוד לא רוצה להיות הידיד שלה ,
יש לי ביטחון ואני אדם די חברותי ( אני מאמין שרוב החבר'ה מהמפגש יאשרו ) , אז מה אני אמור לעשות ,
להפסיק להיות מתחשב ובחור נחמד ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2007, 18:59
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
יווווווו כל כך מוכר ... אחי אני מזדהה איתך לגמרי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "תקוע במשבצת ה"ידיד" ורוצה החוצה"

גם לי יש בול אבל בול אותה בעיה כאילו אני כתבתי את זה הייתי לרגע בהלם שראיתי את הפוסט חחחח

בכל מקרה אתה צודק כל כך זה הכי מבאס בעולם =/ ... אתה הכי נחמד אליהן ... מתייחס אליהן כמו לנסיכות ... מתעניין בשלומן ודואג להן והן מספרות לי על החברים שלהן ועל איך שהן שוכבות איתן ... והן רוצות אותך רק כידיד או ידיד נפש שזה בכלל קשר נוראי ואכזרי ...

חחחח אני מכיר את ההרגשה שלך הרגשה של ... " סעמק נמאס לי להיות הידיד החמוד .. מה קורה פה ?! הנחמדות כנראה לא משתלמת ! "

כנראה שככה זה בנות ... מחפשות ידיד חמוד שיוכלו לדבר איתו ... וחבר שהן נמשכות אליו שיהיה להן סקס טוב איתו ... כי הרי זה מה שלמעשה שונה בין חברות לידידות ...הקשר המיני , משיכה ואהבה
ישן 22-04-2007, 19:46
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
חחח נוטות ?! הרבה יותר מזה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "יש ידידות נפש ויש ידידות"

חחח לא רק שהן נוטות הן פשוט כאלה ... יש לי ידידה רבת שנים שהקשר בינינו הוא בעיקרון מצוין ... הייתי מוכן לעשות הכל בשבילה ... אבל בשבילה הקשר הוא למעשה כלום ... ואני רואה ומבין את זה בכל שיחה שלנו ... זה פשוט נורא ... אתה מרגיש לפעמים כל כך "פראייר " שזה נורא ... בכל מקרה כל הידידות שלי לפחות הן לא באמת ידידות אמיתיות ... כי אני פשוט מרגיש שהן מדברות איתי סתם כדי "לפרוק " עליי כמו שאמרת דברים ולספר לי הכל ולהתייעץ ופחות הן מעוניינות בי כבנאדם לקשר של ידידות אמיתית ... אני יודע שזה די חרא ... אבל זה מה שיש ... ואני מעדיף את זה מאשר כלום

שמע למדתי כמה לקחים ... מכמה קשרים שרציתי שיהיו רצינים והפכו להיות ידידות =/
דבר ראשון אל תשפוך בפני מי שאתה רוצה אותה לקשר רומנטי את כל מה שיש לך על הלב ... זה מפגין חולשה ... בד''כ מה שקורה עם ידידות זה שאתה מחצין את חולשותיך ומדבר איתה על הכל ... בנות ממש לא אוהבות את זה ... לא כשמדובר על החבר שלהן
בנות אוהבות בנים עם בטחון ... אז אם זה מה שהן רוצות אז פשוט תן להן את זה ... זה בשביל הרושם הראשוני .... הרושם הראשוני שתתיר על הבחורה זה הרושם שילווה אותך לאורך כל הקשר ויחרוץ את דינו של הקשר - לקח חשוב שלמדתי
את מה שיש לך על הלב והכל ... כמו שאתה מדבר עם ידידות תדבר איתה רק אחרי שאתם כבר נכנסתם לקשר רציני כשאתה יודע שהיא מוצאת בך משהו ואוהבת אותך ... רק אזזז אתה יכול לספר לה דברים כמו שאתה מספר לידידות ...

רושם ראשוני ובטחון עצמי זה שם המשחק ...

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 22-04-2007 בשעה 19:54.
ישן 23-04-2007, 00:22
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
אני פשוט כ"כ מזדהה איתך אחי שחבל על הזמן!!!! רק אצלי יש שוני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "תקוע במשבצת ה"ידיד" ורוצה החוצה"

קטן, יש לי רק ידידה אחת שהיא ידידה כ"ידידה" ואני לא חושב עליה בשום צורה שהיא לקשר רומנטי!
גם כל שאר הידידות שאני מגדיר כ"ידידות" בלבד אני לא מעוניין בהן, אבל רק עם האחת הזו אני
מדבר תכלס על הכל בגלל שאין לי שום עיניין בה ויש לה חבר.

אבל לעומת זאת, יש לי מישהי שהייתי מאוהב בה ורציתי אותה והתחלתי איתה בקלאסה,
אני אדם בעל ביטחון עצמי, כריזמה, אחד עם רגליים על הקרקע והכל עשיתי כמו שצריך!
אני לא מסוגל להתחיל עם בחורה שאני חושב שאין בנינו התאמה, היא הייתה מושלמת בשבילי!
אבל לא משנה מה קרה בנינו היא רואה בי "ידיד" אבל אני לא מוכן שהיא תעשה ממני ידיד לכן
אנחנו לא מדברים על שיחות נפש, לא איך היה לה עם חבר שלה, לא מה היא עושה עם ידידים אחרים
וכלום! היא יודעת בדיוק מה אני רוצה ממנה והכל אבל אין פשוט לא מבינה!!! מפחדת להכנס לקשר
או משהו כזה, רוצה זמן לעצמה, כמה טיפשה בחורה יכולה להיות כדי להחמיץ הזדמנות מתחת לאף!?
רק בנות לא מבינות את זה, אנחנו הבנים עוד מסוגלים לחשוב מחוץ לקופסא ולהסתכל על המצבים שלנו
מבחוץ, אבל בנות?!?! חושבות רק מהראש שלהן, לא מהלב, והכי גרוע לא משנה כמה תדבר איתן
על זה, לא משנה כמה תתמזמזו, תגיעו למצבים אינטימיים שבו היא יושבת עלייך על המיטה והכל
מוכן לשלב הבא, ברגע שאתה מנסה לדפוק לה נשקיה צרפתית היא בשניה האחרונה מסובבת את הראש!
ומה הטענה שלהן? שאתה לוחץ עליה, ושהיא צריכה זמן (זמן למה? היא לא תגיד!)
כוס עמק עם זה דיי נמאס, סדר בראש הן לא מסוגלות לעשות שזה כזה מתסכל!!! יאללה נמאס לי!
מבחינתי אין דבר כזה כבר ידידות, שהבנות יגדירו את זה כרצונן! אני כבר התייאשתי... שמישהו ימצא
נוסחה מתאימה למצב ביש הזה...
ישן 23-04-2007, 12:05
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

אני חושבת שאתה כבר מכיר את עמדתי בנושא הזה..

אל תפסיק להיות נחמד.. פשוט שדר שאתה מעוניין ביותר מידידות. גם אם אתה מפחד מסירוב.. תזכור, אי אפשר להמנע מפגיעה, אבל לפחות תדע שניסית. גם אם זה כואב..

אני הייתי מתגברת על הסירוב ועוברת הלאה, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שאמא שלי העבירה את אבא שלי 5 שנים די מפרכות.. מתוכן היתה תקופה שהיה לה חבר אחר, אבל אבא שלי החליט שהיא שווה את המאמץ, נלחם עליה והם כמעט 31 שנה נשואים באושר. אם היא שווה את זה, לך על זה.. נסה, אולי זה לא קבוע.. אם בחרת בה, תלחם

ישן 23-04-2007, 16:33
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
:)

קראתי את מה שכתבת. קראתי גם את שאר התגובות.

קודם כל, מהכרות אישית, אתה אחלה בנאדם. באמת. פשוט ככה. אבל לא זאת הסיבה שאני חושב שאתה לא צריך להשתנות.

לי, אישית, הנחמדות עזרה. כן, עזרה. (לא שהייתה לי ברירה - אני לא יודע איך להיות מניאק.)
יש לי חברה שאני אוהב אותה נורא, ידידים וידידות. בכללי, חיוך פותח דלתות הרבה יותר מהר מאגרוף. (וגם גם פחות כואב).

בניגוד למה שהרבה חושבים - אם תהיה מניאק לא תמשוך את הבחורה שאתה רוצה. מהסיבה ההכי פשוטה בעולם: אתה מחפש מישהי דומה לך או שתתאים לך. ומישהי כזאת היא לא מנייאקית בעצמה (כי אתה לא כזה). בחורה מהסוג שאתה מחפש - אם לא תהיה נחמד אליה היא תראה את זה כסירוב וחוסר התעניינות - ותלך למקום אחר.

אז, בפעם האלף - אין נוסחת פלא ל"כיבוש" לבבות (או איברים אסטרטגיים אחרים) של בנות.
(נוסחה, זה משהו שעובד על כולם - ואצל בני אדם, לא קיים המושג הזה "כולם". בטח לא ברגשות.)

אז, סיכמנו שאתה לא צריך להשתנות. אבל, בכל זאת, המצב לא תקין, נכון? הרי אין לך חברה וכל מי שאתה רוצה היא פוחדת לאבד אותך בתור ידיד טוב (עוד סימן שאתה אדם טוב).

הייתי במצב שלך... שנים. כמו הרבה מאלה שענו פה. אני דיי בטוח שזה קרה לכל בן ולפחות פעם אחת. הייתי מכיר מישהי... מתקרב... מתקרב... היינו חולקים הכל... מדברים שעות... ואז, כשאני מזמין אותה... שומע את נאום "החבר הטוב". למה עשיתי את זה? כי היה צרוב לי בראש שבחורה רוצה שהחבר שלה יהיה גם החבר ההכי טוב שלה.

אז, מה ההבדל? איך יצאתי מזה? פשוט. יותר פשוט ממה שאתה חושב. אז ככה:

הפכתי את הסדר.

(לא, זה לא אומר שקודם אכלתי ואז קראתי את ההגדה. תתרכז)

זה כל העניין. תתחיל עם מישהי, תזרוק סימנים (בנות עולות על דברים כאלה הרבה יותר טוב... שזה מוזר - כי משחר ההיסטוריה אנחנו הציידים), וכעבור כמה ימים (משתנה בהתאם לסיטואציה ולאדם) - מזמינים לצאת. יוצאים כמה פעמים... הופכים לזוג... ותו"כ נהפכים להיות חברים טובים.

ככה זה היה עם יפעת. פחדתי נורא שאנחנו נהפוך היות חברים טובים (כן, זה הגיע למצב שפחדתי כבר מזה) - אז לחצתי לקדם את הקשר כמה שיותר מהר. לא לתת לזה הזדמנות להפוך לקשר חברתי. ואז יצאנו לדייט ראשון... וזהו. לא היה לה לה לאן לברוח (היא ניסתה, אבל אני רץ מהר והגעתי למדרגות חירום לפניה, אז...).

פשוט, כשאתה פוגש מישהי, לא משנה המקום או מספר המימדים (נו, האינטרנט) - תבהיר לה שזאת הכוונה שלך. היא לא תרצה? נפגעת הרבה פחות או לא בכלל. יותר מזה, עכשיו יש לכם אוליי סיכוי למערכת ידידותית ברורה. בלי רמזים סמויים. במצב הקודם, גם אם הייתם חוזרים לקשר אחריי דחיה, תהיה תקופה מביכה שכזאת. וזה טבעי כי שני הצדדים חושבים על זה.

אז תהיה ברור. אל תמרח את הזמן. תהיה נחמד. תביא לי מיליון שקל, בשטרות לא רציפים, לא מסומנים, בתיק גב שחור, לתחנה מרכזית חדרה, רציף 15, 12:00, ביום רביעי...

סתם, נו... אני צוחק, כמובן...

התיק לא באמת חייב להיות שחור. אתה יכול לבחור את הצבע.

ישן 24-04-2007, 10:31
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06

אני אישית מבין אותך אבל לא מזדהה איתך.

אם אתה רוצה אותה כחברה אז תציע.
אם אתה רוצה חברה והיא הברירת מחדל שלך כרגע, אז חפש משהו אחר.
(וברור ששתיהם זה עניין של זמן ואומץ/יוזמה, אבל אם אתה לא רוצה להשאר ככה תקוע אז תהיה חייב לעשות זאת)

אם תמצא חברה והקשר הזה יעיק אז תגיד לה בצורה יפה ומכובדת.

אני אישית לא חושב שיש משהו רע בידידים, אתה אף לא יודע איך תוכל להעזר בהם. או מתי תצטרך אותם.

בנוסף לא ידוע לי על מגבלה כל שהיא באהבה, הלב יכול לקבל את כולם.
רק מה, יש כאלה שאפשר(וצריך ורצוי) להקדיש להם יותר זמן ויש כאלה שאפשר פחות.

בהצלחה.

נ.ב. חרוב, אהבתי תגובתך.

נערך לאחרונה ע"י שכחתי את סיסמתי בתאריך 24-04-2007 בשעה 10:33.
ישן 24-04-2007, 21:08
צלמית המשתמש של BaBaLu
  משתמש זכר BaBaLu BaBaLu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לקח גדול שלמדתי

כאחד שסבל (ולפעמים עדיין סובל) המווווווווון מתסמונת הידיד.
אימצתי את המשפט הבא -
עדיף להצטער על משהו שעשית מאשר על משהו שלא.

לא טוב לך המצב הנוכחי? תגיד לה מה דעתך, קח בחשבון שיש סיכוי שזה ינתק את הקשר אם היא לא מעוניינת,
אבל לפחות תיהיה בטוח שניסיתי ולא תאכל על זה סרטים כל עוד אתה מכיר אותה.

אני איבדתי ככה שתי ידידות מאוד קרובות כי הן פשוט לא היו מעוניינות,
פעם אחת זה הלך והקשר התנפץ בצורה מגעילה תוך חודש
ובפעם האחרונה יצא לי מזה קשר מדהים! היינו ביחד חמישה חודשים ונהנתי מכל רגע (עזבו שאני ממורמר על הפרידה, אבל זה כבר לא קשור להתחלה).

בקיצור, אם המצב הנוכחי לא מתאים לך - פשוט תגיד, זה יכול לגרום להרבה צרות, אבל אפילו בשביל הפעם היחידה שזה יעבוד טוב, זה שווה את זה.

ישן 24-04-2007, 22:29
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

תשמע, אני גם מדבר כאחד שנפל לעניין הזה של הידידות.
אני בנאדם די נחמד, איש-שיחה די טוב (לפחות ככה אני מאמין).
אני אחד שחייב להתחיל קשר של מיני ידידות לפני שאני מחליט שאני מנסה, כי אופי ומישהי שכיף לדבר איתה, לדעתי זה דבר חשוב מאוד.
ולכן זה מה שעשיתי, וזה נמשך ונמשך והפכנו לידידים מאוד מאוד קרובים, אומנם לא כמו שאתם מתארים "חיבוקים, שיחות על החבר, פוצימוצי", אלא פשוט 2 ידידים שמדברים כמעט כל יום על כל מיני נושאים, כיף להם לדבר אחד עם השני, לי היה כיף להיות בסביבתה ואני מאמין שגם לה, היינו הולכים לטיולי צילום ביחד כי זה משהו שהיה משותף לנו.

אבל.. שמרתי על דיסטנס מסויים, זתומרת לא נתתי לעצמי להיכנס יותר מידי למצב הזה של ידידות.. כמו הידיד שתמיד מחבק ומנשק וכמו שתיארו פה "הידיד שמתמזמזים איתו (WTF? ) ".
עשיתי את זה בכוונה? ממש לא, זה פשוט אני והאופי שלי, אני לא מסוגל להיות כזה אלא אם כן אני נמצא בקשר אינטימי, יותר מידידות רגילה.
לדעתי הקטע הזה של הידידות "חמוד-סטייל" זה הכל בשליטתך.. פשוט אל תיסחף מידי, ואם אתה ככה מטבעך - מה כי טוב.

הזמן עבר, ואכלתי את הלב הרבה זמן, תאמין לי, עד שתקופה אחת אמרתי שזהו- אני חייב לומר לה את זה, זה כל כך הטריד אותי והייתי מקושר אליה כל כך, היא לא יצאה לי מהראש כל היום.
יכלתי להפסיד הרבה, כנראה את הידידות הכי מופלאה שהייתה לי אי פעם, אף פעם לא נהנתי כל כך לדבר עם ידידה ואף פעם לא הגעתי למצב כל כך קרוב עם מישהי.
אז אמרתי לה, האמת להפתעתי היא לא ממש ראתה את הקשר ככזה, היא ראתה אותי כידיד מיוחד..
אבל, מסתבר שהיא חשבה עלינו כביחד, והיא כן החליטה לתת לזה צ'אנס.
ואם הייתי יודע כמה זה משתלם תאמין לי שהייתי עושה את זה בהרבהההה מלפני.. וזה משהו שלמדתי.

חפרתי לך פה במוח, מה שאני בא להגיד לך זה ש... תעשה את זה, בהדרגתיות תראה נכונות ותצא קצת מהמסגרת של הידיד החמוד , תנסה לגרום לה לקלוט את זה.
גם אם לא תצליח, אל תלחיץ אותה כשאתה מספר לה את זה.
אם הייתם ידידים מספיק טובים גם מלפני, אני מניח שזה שאתה אומר לה - לא יגרום לכם להפסיק להיות ידידים.
בהצלחה
I'm praying
Dear lord above

ישן 24-04-2007, 22:46
  Costa Costa אינו מחובר  

הלוואי וכולנו היינו מגיעים למצב שלך, לפחות ידידה שלך החליטה לתת לזה צ'אנס!
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "תשמע, אני גם מדבר כאחד שנפל..."

אני עשיתי איתה את השיחה הזו והיא פשוט מכריחה את עצמה להשאר לבד כרגע בגלל
שהיא פגועה מהקשר הקודם שלה או משהו, דחפה לעצמה לראש שהיא רוצה להיות לבד
ולבלות קצת ולנקות תראש! היא מפחדת לתת לזה צ'אנס ולא רוצה להכנס לקשר, אבל בניגוד
אלייך אנחנו לא ידידים "פוצי מוצי" ואנחנו לא מדברים על נושאי שיחה של ידידי נפש,
אלא על דברים מצחקים ועיניינים בחיינו, כל דבר שעושה לנו טוב וגורם לשנינו להנות יחד!
אבל כ"כ כייף לי איתה שהייתי רוצה לעבור לשלב הבא, היא מפחדת, אני לא יודע אם לסנות
שוב בעתיד או מה, באסה לאלא, כי הייתי רוצה שהיא תתן לזה צ'אנס חבל שהיא מפחדת,
והכי איכזב אותי הסירוב שלה כי אנחנו ידידים שיש בנינו אינטימיות מסויימת, היא כן מרשה לי
לגעת בה בצורה יוצאת דופן, ליטפוים, מסאז'ים וחושניות ללא סוף, אבל ניסיונות הנשקיה לא
צלחו יפה, לאחר מספר ניסיונות הייתי חייב לעשות את השיחה איתה, והינה אני תקוע!
ישן 25-04-2007, 00:53
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "הלוואי וכולנו היינו מגיעים למצב שלך, לפחות ידידה שלך החליטה לתת לזה צ'אנס!"

אני אמרתי שהיה לנו ידידות של "פוצימוצי"? אני דווקא אמרתי בידיוק ההפך.. תקרא שוב..
גם אצלי בידיוק אותו דבר.. דיברנו על עניינים בבית ספר, בחיים, עלינו, כמו שאני מדבר עם חבר קרוב שלי נגיד.. רק שאיתה הרשתי לעצמי לדבר יותר לעומק ואפילו לספר לה דברים שלא סיפרתי לחברים הכי קרובים שלי. היינו חברים ממש קרובים, ההבדל הוא שלא היינו חברים במובן האינטימי אלא חברים ידידים כאלה.

בקשר לזה שהיא "מפחדת", תשמע, מה יש לך להאשים אותה? היא לא חייבת לקחת אותך בתור חבר, יכול להיות שהיא פשוט לא חשבה עליך בתור בנאדם כזה.
זה נכון שיש בנות שחושבות אחרת מבנים, ונכון שאנחנו הבנים לא הכי רואים את זה , וחושבים שלכל אורך הידידות בטח עלה לה הרעיון שאתה רוצה אותה, אבל אני די הופתעתי לגלות שזה לא המצב.. אתה צריך להבין שיש בנים ובנות שחושבים אחרת לגמרי בנושאים מסויימים.

אתה אומר שהיא פגועה מהקשר הקודם, שהיא קצת חוששת, אני לא מבין למה אתה עצבני.. אם אתה ידיד כל כך טוב, תן לה את הזמן שהיא צריכה, אל תלחץ, פשוט זרום עם זה.. אם היא תראה שבאמת אכפת לך אני בטוח שהמצב יהיה טוב יותר.
לא מבין למה אתה צריך "ללחוץ", בינתיים תיהיה שמח שהאבן הזו ירדה לך מהלב.. אני הייתי תקוע עם ה"אבן" הזו אפשר לומר יותר משנה..

בנוגע לאינטימיות שיש ביניכם, תשמע , רוב הבנות די פתוחות בעניין הזה, במיוחד אם אתה ידיד קרוב וקיבלת את הרושם של "הידיד הנצחי".
מסאג'ים, ליטופים , חיבוקים, אנערף, יש מצב גדול מאוד שזה פשוט בין קשר ידידי ביניכם ואין לזה שום קשר לאינטימיות ורצון בקשר אינטימי מבחינתה.

בקיצור, מה שאני בא להגיד לך זה ש.. תלך לקראתה.. היא לא חייבת לך כלום, תגיד לה את זה בעדינות ואם היא חוששת אז אל תפעיל לחץ.. תדבר באופטימיות ולא בעצבים, תגרום לה להבין שהצ'אנס שהיא תביא (אם היא תביא) ישתלם לשניכם..
ואם זה לא הולך, שוב אל תתרגז.. פשוט תבין שזה לא יילך ותדברו על איך הקשר שלכם יהיה מעכשיו ומה כדאי לעשות.
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 25-04-2007 בשעה 01:01.
ישן 25-04-2007, 01:49
  Costa Costa אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "אני אמרתי שהיה לנו ידידות של..."

אה אופס כנראה לא קראתי טוב את השורה הזו... חחחחחחח לא נורא.

ובקשר לכל מה שכתבת לי, שמע אחי בוא נצא מנקודת ההנחה שאתה צודק, סבבה אז היא פגועה והכלאבל היא בחורה שמודעת לעצמה, יש לה הרבה ידידים שהיו רוצים אותה, הצרה של כולם שהם התחילו איתה
כידידים וכך הם גמרו איתה, היא מחשיבה אותם ידידים וזהו, אני לעומתם התחלתי איתה במטרה לקשררציני, זה שלא הלך ונתקנו קשר זה משהו אחר, אבל לא משנה מה, אני כבר עשיתי בשבילה מספיק! היאכבר הספיקה להודות לי כמה פעמים על זה שעודדתי אותה והוצאתי אותה ממצבי שביזות, אבל בתמורהממנה לא קיבלתי כלום!!!! ניסיתי ללכת על נשיקה, היא סובבה את הראש הפנתה לי לחי,שמה אותי בקטגוריית ידיד!אבל אמרתי לה שאין מצב לידידות, היא יודעת מה אני רוצה בדיוק, היא ידעה גם אז, והנגיעות שלי זה חריגכי לא יצא לי לראות את שאר הידידים שלה מנסים לגעת בה בכלל, פשוט יש כאלה שלא יודעים איך לגעת בבחורה.

אבל מה זה שווה לי אם לא הצלחתי להגיע איתה לשומדבר? היא יודעת שאיכפת לי ממנה ויודעת שאהיה שם בשבילה, דיברנו על זה, אבל אני לא רוצה שהיא תצא מנקודת הנחה שהיא יכולה לשחק בי ולנצל אותי
כמו שהיא עושה לכל ה1000 ידידים שלה! אני לא מוכן ששום בחורה תשחק בי! מבחינה מצפונית היאלא הכי מלאכית שיש כי היא משחקת בכולם, והיא אוהבת לשחק, אבל אני והיא כבר עברנו את השלב הזה.

בתכלס טוב לנו יחד היא נהנית איתי, אבל היא יודעת שאין מבחינתי "ידידות" אבל אני לעומת זאתיודע שהיא לא יודעת מה היא רוצה, לכן איכשהו אני חייב להוביל אותה, כי סה"כ אני ידיד חריג מבחינתה,
כי לאף אחד מהידידים שלה לא יהיה האומץ לבוא לדבר איתה תכלס על מה הוא רוצה ממנה, לי יש וזה עושה את ההבדל, הבעיה שהיא מפחדת ואני לא רוצה ללחוץ עליה יותר, ספק אם נעשה שיחה בנושא יותר בהמשך, אם היא תמשיך לרמוז לי בקשר לאינטימיות, תשמע אני לא אוכל להתאפק ואיהיה חייב לנשק מתישהו אין מה לעשות כשאתה חש שזה הרגע אז אתה הולך על זה... דיבורים לא הוכיחו את עצמם..
ישן 25-04-2007, 13:34
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "אה אופס כנראה לא קראתי טוב את..."

תשמע, קראתי מה שיש לך לומר..
אני חושב שאם אתה באמת אוהב אותה אז יהיה אכפת לך מהרצונות שלה, ואם היא לא רוצה להתנשק איתך אז פשוט.. תכבד את זה..
אתה ממשיך להגיד "מה יצא לי מזה, היא לא נותנת לי כלום", אתה לא אמור לראות את זה ככה.. היא לא חייבת לך כלום ואני לא מבין למה אתה רואה בה משהו שצריך להביא לך "תמורה".
זה נראה כאילו אתה באיזה מרוץ להתנשק, להיות איתה, "לתפוס אותה" כדי שאחרים לא יספיקו לפניך.
רד מזה, תשתחרר.
אני רק יודע שבשבילי,כשהיינו ידידים, רק להיות לידה היה משמח אותי כמו לא יודע מה, לא מבין מה הרצון הזה להתנשק כמה שיותר מהר ולהשיג זה ולהשיג זה.. ככה לא תגיע לשומקום לדעתי..
I'm praying
Dear lord above

ישן 25-04-2007, 13:55
  Costa Costa אינו מחובר  

יש משהו בדברייך,
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "תשמע, קראתי מה שיש לך..."

לא קשור מירוץ ולא נעליים, העיניין הוא שכמו שאתה אמרת שכייף לך איתה ואתה נהנה איתה, בדיוק ככה גם אצלי, כייף לנו יחד, היא נהנית איתי ואני איתה, אווירה של קליק מעולה בנינו, בקיצור יש כימיה בנינו, אז אני נחוש שאם נקדם את הקשר בנינו לשלב הבא זה פשוט יעשה טוב לשנינו ואני בטוח במאה אחוז! אבל היא זו שכבדה וחוששת מהצעד הזה, אז לגיטימי שאני יהיה "לחוץ" על זה, כי סה"כ אם אתה מאמין במטרה מסויימת אתה תנסה להגיע אליה, וזה לגיטימי מאוד. אני כמובן חושב על זה גם מהביט חיצוני ואני פשוט לא רואה סיבה אחת למה לא לקדם את הקשר הזה הלאה, הדבר היחידי שאני כן מקבל ומתחשב בו זה שהיא אולי באמת צריכה זמן, אבל מניסיון שלי עם ידידות אחרות, הבנות במצב הזה לא תמיד יודעות מה הן רוצות!
הקטע שידידות אחרות וותיקות יותר הקשיבו לכל עצה שלי וכעת טוב להן מעל ומעבר, אבל זאת יודעת שאני רוצה ממנה קשר זוגי לכן עיצות ידידותיות שלי היא מטילה בהן ספק כי היא בטח חושבת שאני מייעץ לה מאינטרסים שלי, למרות שאמרתי לה שזה מכל הלב ובלי קשר למה שקורה בנינו, במצב כזה הגיוני שהיא תקשיב לעצמה או לחברות שלה... זהו מקווה שהבנת אותי...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר