לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-04-2007, 20:33
  בחור נחמד בחור נחמד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.07
בעיה עם גיבושי ההמשך.

הייתי בגיבוש שייטת האחרון.. נשארתי עד היום השלישי,עד לניפוי ביום השלישי.
כל מי שהלך ביחד איתי בניפוי קיבל זימון לגיבוש המשך.. כוולם...ביררתי!
אני לא קיבלתי..

התקשרתי לביתן חיל הים(בעצם אני מתקשר אליהם כבר שבועיים ברצף)ושם הם אמרו לי שאין מה לעשות ושלהם כתוב שנפלתי ביום השני. דיברתי עם המפקד שלהם,סיפרתי לו את הסיפור,הוא אמר שהוא יברר אם השייטת,בירר אמר שאני צודק..שיש לו נתונים שלי מהיום השלישי(ציונים וכו..) אבל עדיין הוא מצטער,ואין לו מה לעשות,מה שכתוב במחשב זה מה שקובע,הוא אמר שזאת אי הבנה ושהאפשרות היחידה שלי זה רק גיבוש צנחנים.

אם מישהו יוכל לעזור לי,לתת עצה מה לעשות,מה אפפשר לעשות כדאי לקבל את הגיבוש המשך אני מאוד אשמח.. תודה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2007, 21:59
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "חברים הצטרפתם למועדון מקופחי..."

אני חושב שאני זוכר אותך מהגיבוש... אתה גבוה כזה שטען שהיו לו לחצים בחזה? דיברתי איתך שנינו ביקשנו אישור רפואי... אני חושב שזה אתה..

אני כרגע בערעור לגיבוש חוזר שמגיע לי ב- 100% (אני התייבשתי ברמה שהובלתי באמבולנס, עשו לי אינפוזיה וקיבלתי מדחום לתחת חח)

אבל מה שמוזר לי זה למה גם גיבוש המשך לא קיבלתי?
וואו... לדעתי צריך להיות אכפת מאנשים שכל כך אכפת להם... אני 3 חודשים רק התכוננתי לגיבוש הזה... הייתי כל כך טוב... ופשוט נפלתי בין הכסאות בגלל סיבות שבכלל לא באשמתי.. אני בנאדם שלא מוותר בדר"כ וגם עכשיו אני לא מוותר... אבל זה פשוט מייאש לפעמים.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 23-04-2007, 07:19
  avi455 avi455 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "אני גם זוכר אותך..חחח אמרת לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nivlevy89
אני גם זוכר אותך..חחח אמרת לי שאתה נשאר עד הסוף עד שתקבל תאישור הרפואי.. היית עם חולצה אדומה..

שמע אחי אני יגיד לך למה אני לא נאבק לגיבוש חוזר אפילו שמגיע לי או לא מגיע לי...
המפקד שלי אמר לי שכל אלה שבאים לגיבוש חוזר לא עוברים בטוח אבל בטוח גיבוש .. אפילו עם הם מצויינים..לא יודע למה ככה זה בשייטת.. ככה שזה ביאס לי תצורה לגמרי... בגלל זה אני לא מבואס מזה שאני לא מקבל רפואי.. אבל כן אני רוצה אגוז וכן אני רוצה גיבוש חוזר.. ועברתי הרבה בגיבוש השואתי הזה שאני חושב שמגיע לי הכל אופן אני ינסה לדבר איתם..
לבנתיים יש לי גיבוש צנחנים ... מקווה לטוב...

איזה הנפצות, יש לי חבר שהתאמנתי איתו הרבה פעמים, הוא נפל בגיבוש הראשון שהוא עשה במסע הראשון והשני, והעיפו אותו, ובגיבוש האחרון שהיה באפריל הוא עבר.
ישן 17-09-2007, 23:00
  avi455 avi455 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי nivlevy89 שמתחילה ב "[font=Verdana]לכל אלה שאמרו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי nivlevy89
לכל אלה שאמרו שזה בולשיט... עם כל הכבוד אתם לא הייתם בגיבוש הזה אז אין לכם מה לומר..
זה מה שהמפקד שלי מהשייטת אמר לי לגבי אלה שקיבלו רפואי... עכשיו יכול להיות באמת שזה לא תקף לאנשים שהופרשו בגדנע צלילה ובאו לגיבוש מיום סיירות... יכול להיות בהחלט.. אבל בטוח שמי שעשה גיבוש מיום סיירות והופרש על רפואי לא יעבור שוב וזה מה שבעצם מעצבן בכל העניין...

זה כן שטויות עם הגיבוש החוזר, יש לי חבר (מכיר אישית, התאמנתי איתו, רצתי איתו בים), אותו אחד עשה גדנע צלילה ונפל ביום השני, הגיע לגיבוש אפריל האחרון דרך יום סיירות, ועבר כמו גדול.......... עכשיו הוא כבר חודש וחצי בשירות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר