לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2007, 21:12
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
מה הוא רוצה?

וחבר שלי ניפרד ממני לפני שבועיים.. ואז הוא שלח לי אחרי שבוע ככה הודעה באייסי ואז הוא אמר שהוא מקווה שנישאר ידידים בהתחלה חשבתי בסדר אולי הוא רוצה לדעת שאני לא כועסת עליו ושאנחנו סבבה.. ואז הוא שלח לי אחרי יום עוד הודעה ולא עניתי[לא ראיתי את ההודעה] ואז באותו יום שוב הוא שלח הודעה ואז הוא הזמין אותי לבוא לחבר שלו כאילו לא הזמין ממש אמר לי אני בא לשם את רוצה לבוא? או.. למה את לא באה לשבת שם? "אני שם כבר שלושה ימים ברציפות ואת לא יושבת שם.." ואז שאלתי אם הוא בא ואז הוא אמר שכן ושאל את תבואי? ואז אמרתי לא נראלי.. וזהו הוא התנתק.. ואז אחרי יומיים או יום[לא זוכרת] הוא התקשר אלי ולא ראיתי לא עניתי ואז שוב הוא התקשר והוא נתן למישהי לדבר איתי והיא עבדה עלי[ניסתה] ואז ניתקתי ואז ב1 וחצי בלילה הוא מתקשר שוב איזה 4 או 5 פעמים עד רבע ל2 ככה..

ואני לא יודעת מה הוא רוצה ממני כאילו למה הוא עושה את כל זה?

"</SPAN>
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2007, 16:21
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "הוא ניפרד ממני.. בגלל שהוא..."

איזה סיבה דבילית להפרד ממך.. אולי הוא חשב שאם הוא יאיים בפרידה את תתני לו? ועכשיו הוא מצטער?
אז קודם כל, פעלת נכון.
עכשיו, נשמע שהוא טיפה אוססיבי לגבייך. לא יודעת, אם הוא מתקשר כ"כ הרבה.. ועוד ברבע לאחת בלילה. תקני אותי אם שני הרשמים שלי מוטעים..

לא הייתי חוזרת אליו, כפי שrgrg אמר "מגיע לך הרבה הרבה יותר מאיזה שרץ שחושב רק דרך איבר המין שלו!" אז כן, עדיף לא להכנס לקשר עם טיפוסים כאלו, אני לא ממש מחבבת את איך שהאופי שלו נשמע ממה שאת מספרת, אבל אני לא מכירה את הבחור. בכל אופן, זאת דעתי.

אם זה ממש מטריד אותך, ואיכשהו הוא עדיין חשוב לך, הייתי מציעה שתיפגשו פעם אחת ותבהירו עניינים.

בהצלחה

ישן 24-04-2007, 22:22
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "מה הוא רוצה?"

אהבה זה לא עניין של מה בכך...תני לו את הזמן שלו בסוף הוא ייצא מזה.

אל תגיבי לו בברוטליות אבל ואבל תהיי בוטה כלפיו. אבל תשאירי את הכל על אש נמוכה.

תמיד כדאי להבין את הצד השני, לפעמים קשה לו.

כשככה בועטים לשני בפרצוף בהתרסה זה לפעמים מסתיים באקורד מאד צורם.
אז פשוט לא להגיב או להגיב בלי הרבה רגש אבל לא להתעלם לגמרי.

לבסוף הוא ייתאייש וימשיך הלאה בחיים. ואם תמשיכו בחיים אז לא יהיה בעיה אם תתקלו אחד בשני או שאחד באמת יצטרך את השני.

יש כאלה שזה נשמע להם הזוי," או הכל או כלום", אבל אני אומר לא. פשוט לתת לזה להסתיים. זה יכול להסתיים בצורה יפה.
ישן 24-04-2007, 23:42
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
בקצרה?

לראות מה מצבך ואיך את מתמודדת עם זה...
לראות מה את מרגישה, אם את סובלת, אם כואב לך או שמא יותר טוב לך בלעדיו. בגלל שהוא לא רואה אותך קשה לו "לאמוד את מידת הנזק" שגרם לך, אם בכלל...
ברור שפרידה זה דבר קשה ועוד יותר מבלבל זה המינוח "ידידים" שבא בעקבות זה, אבל אל תחשבי על זה יותר מדי. הוא עדיין מחפש תשומת לב, אולי מרגיש אשם ואולי מפחד שתתגברי עליו מהר מדי...
תתייחסי אליו כרגיל, ללא יחס מועדף ומאידך אל תתעלמי ממנו. תני לו להרגיש שאת ב-ס-ד-ר!
אחרי כן הוא כבר ישטח בפנייך מה היתה המטרה של כל זה, או לחלופין את תצליחי לגלות אותה לבד בעקבות ההתנהגות שלו...

בהצלחה.
תעדכני

ישן 25-04-2007, 13:33
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07

אבל עדיין לא אמרתם לי מה הוא רוצה\= אתמול ניפגשנו איתו[ידידים שלנו חברים שלו].. והחברה הכי טובה שלי אמרה שהוא הסתכל עליי דיי הרבה.. מה זה אומר? כאילו ראיתי גמאני שהוא הסתכל זה לא רק היא אמרה.
וגם היינו ביחד איזה חודשיים וחצי למה הוא היה איתי חודשיים וחצי אם הוא לא אהב אותי?[והוא לא היה נואש]
והוא תמיד תכנן עלינו לחופש הגדול והכל.. ואמר לי שניפגש כל יום ונהיה אצל חברים שלו נשב עד מאוחר.. עד לא מזמן איזה שבוע וחצי לפני שהוא ניפרד ממני הוא אמר לי אני יעבוד עד מאוחר אבל בחופש הגדול ההורים שלך יתנו לך להישאר איתי עד מאוחר יותר לא?
והוא התעצבן עלי כאילו שחשבתי שלא נחזיק להעמד נגיד הוא היה אומר את זה שבחופש הגדול.. אז אמרתי לו עד אז אלוהים גדול.. ואז הוא אמר מה את חושבת שניפרד? ואמרתי לאדעת הכל יכול לקרות ואז הוא הביא לי נשיקה ואמר לי זה לא יקרה..
ואמרתי לו לכמה זמן חשבת עלינו שהתחלנו להיות חברים ואז הוא אמר לי לטווח הארוך..
ואני לא יודעת מה כל זה אומר? יכול להיות שהוא ניפרד ממני רק בגלל שהוא רצה לשכב איתי?
ישן 25-04-2007, 13:44
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אבל עדיין לא אמרתם לי מה הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דנה=]
יכול להיות שהוא ניפרד ממני רק בגלל שהוא רצה לשכב איתי?

דנה, כך זה בדיוק נשמע.

כל הכבוד לך... באמת עשית את הדבר הכי נכון !
מגיע לך הרבה הרבה יותר מאיזה שרץ שחושב רק דרך איבר המין שלו!

עצם העובדה שקמת כנגד כל הלחצים האלה - ואמרת את דעתך - מעידה כמה את בוגרת ואמיצה... ובאמת שמגיע לך מישהו טוב יותר.

עם כל הכבוד להורמונים משתוללים ושאר לחצים לקיים יחסים - צריך לעשות זאת רק כשמוכנים באמת - ולא כהקרבה אישית. אחרת , מדובר בניצול...
עצם העובדה שחברה שלך נותנת לו לנצל אותה - בסופו של דבר רק תפגע בה.

מציע לך לשכוח מהבחור.. יש עוד הרבה הרבה דגים בים. מה גם שאין צורך למהר.

ישן 25-04-2007, 14:09
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אני באמת מנסה לשכוח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דנה=]
אני באמת מנסה לשכוח ממנו\=
אבל אני לא יודעת אני אוהבת אותו ממשש מאודדד והוא היה החבר הרציני הראשון שלי והנשיקה הראשונה שלי וגם הייתי איתו הרבה זמן יחסית.. כאילו חודשיים וחצי זה הרבה יחסית לגיל [ככה אמרו לי..]
אבל אם הוא ניפרד ממני רק כי לא הסכמתי לשכב איתו אולי הוא אוהב אותי עדיין?
אני ממש לא יודעת מה לעשות כאילו אני רוצה לשכוח אותו והכל אבל אני ממש אוהבת אותו ואני חושבת כל הזמן אולי הוא ירצה לחזור ואולי הוא יתחרט וכל זה..

א. אין כזה דבר "הרבה יחסית לגיל" זה משתנה, יש ילדים בגילך עם חברה במשך חצי שנה, ויש כאלו שהם חודש ביחס, זה אינדיבידואלי.
ב. אהבה לא באה לידי ביטוי רק ביום יחסי מין, אם היה אוהב אותך כל כך, הוא היה מוכן לחכות לך, עד שתהיי מוכנה.
ג. אל תבני יותר מדיי תוכניות, "אולי" זו מילה בעייתית, נחמד לקוות, אבל אל תתני לזה לנהל אותך.
ד. יקירתי, את תתאהבי עוד המון פעמים, תעברי הלאה, זה מצטייר כאילו הקשר אינטרסנטי מדיי, לפחות מצידו.
ישן 29-04-2007, 02:47
  customer customer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05

שניכם בני 14 והוא נפרד ממך כי לא רצית לשכב איתו?

ואז הוא מצא מישהי שכן שוכבת איתו? גם בגיל 14?

משהו רקוב בממלכת דנמרק (חלקכם יבינו חלקכם לא)

סך הכל ילדונת מאוד פשוט להבין כי הילד הזה פשוט מנסה לגרום לך להבין שהוא עדיין רוצה אותך
הוא לא מספיק אמיץ בכדי להגיד לך את זה אז הוא נותן לך להבין במרומז
יש סיבה ללמה הוא אמר שהוא אצל החבר ולמה הוא התנתק וללמה הוא התקשר אלייך

הוא פשוט רוצה אותך

לדעתי אין לך מה להיות איתו,או לשאוף להיות איתו

קיום יחסי מין בגיל כזה הוא לא דבר קל פיזית ומנטלית
החוויה הזאת, במידה ואת לא מוכנה יכולה לפגוע בך מאוד לדעתי, ולהשפיע על מערכות היחסים העתידיות שלך, ואני יודע שזה נשמע כאילו אני סתם מפחיד אותך אבל באמת חבל

אם הוא ימשיך ללחוץ עלייך את לדעתי פשוט צריכה לנתק איתו לגמרי את היחסים (גם איי סי קיו גם טלפון וגם דיבורים)
ישן 02-05-2007, 13:42
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אתם יכולים להגיב לי עוד? כי..."

דנה, את מייסרת את עצמך בשאלה הזו - וחבל.
בשורה התחתונה - הוא לא שווה אותך... מאחר וככל הנראה מה שהוא מעוניין בו הוא מגע פיזי.
קשה לי להיות זהיר ואני חייב לומר - שאם "קפץ לעגלה הבאה" (כלומר חברה שלך, שהסכימה מצדה) - הוא לא אהב ולא יודע פירושה של אהבה.

רבות הן הבנות שעברו ועוברות לחץ מצד בנים שרוצים במגע או בקיום יחסים.
עשית את הצעד הנבון.
החברה שלך עתידה להיפגע בהמשך... גם אם אינה חשה כך כרגע.

עזבי אותו וכל התעסקות במחשבה עליו.... באמת שאינו שווה כל דקת מחשבה.
יש עוד בנים נחמדים, סבלניים ומקסימים שאת יכולה לפגוש (את יכולה לראות לכך עדויות אפילו מבין החברים בפורום שלנו).

כולנו כאן עוד צעירים - ויש עוד המון זמן לאהבות וללפגוש אנשים חדשים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר