לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 00:39
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
בקטע של הגנה עצמית זה עזר לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "האם"

שמי שמכיר אותי לא רוצה להתעסק איתי במשחקי ידיים או רגלים.
חוצמזה אני לא בדיוק מחפש צרות יש מספיק צרות גם בלי לחפש.
אני במקומך הייתי ב-ו-ר-ח!!!!!!!! ולא סתם בורח, טס משם!
אי אפשר לדעת איזה דפוק ירצה לבדוק אם יש לך כליה, לב ,ראות, טחול, מעיים וכו'... אתה מבין למה אני מתכוון ניתוח שטח רק לא ממש סטרילי ולא עם סכין מנתחים.
קרב עם 4-5 אנשים לא ממש שונה מקרב עם 15 מתישהו תצטרך לברוח, אלא אם כן אתה איזה תותח על עם כוח של סוס וידע עצום באומנויות לחימה.
כמה אנשים יכולים להרביץ לך בו זמנית? ארבע? חמש... יותר מזה כבר אין מספיק ממך כדי להרביץ
בפעם הבאה שאין תגבורת או שהם יותר תמיד הכי טוב זה להתחפף משם כמובן אם זה אפשרי.
מעשה חכם שעשית זה לא להחזיר, אם הם היו רואים שיש תגובה הם היו מגיבים קצת יותר באלימות מה שהיה גורם לך או לזחול למונית ולבית עם סימנים כחולים או לחזור לבית ממקום אחר לגמרי.

חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 23:03
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
לפי מה שאני יודע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "כן"

אז כן הוא יודע הרבה יותר מרק מואי טאי, אחת השיטות שהוא משתמש בהן היא מואי בורן - http://en.wikipedia.org/wiki/Muay_Boran

מואי בורן הינה שיטה עתיקה של לוחמים תאילנדי, שיטה ללחימה בידיים ריקות כאשר נשמט מידיו של הלוחם כלי הנשק. השיטה דוגלת בשימוש במינימום מכות, מה שאומר נתינת מכות בכל הכוח כדי להיות מוכן ליריב הבא.

ואפשר לראות את העקרונות של השיטה גם בסרטים שלו. סגנון המואי בורן שטוני ג'ה מדגים הוא של "שומרי הפילים".

חוץ מזה כמובן שהוסיפו עוד פעלולים ותרגילי כוריאוגרפיה, ושילובים משיטות אחרות כדי להוסיף לסרט שיהיה יפה.

חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 22:46
צלמית המשתמש של @=Nir=@

כן, וודאי שעזרה לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "האם"

אחרי הכל זאת אמנות לחימה, היו הרבה פעמים שזה עזר לי.

במקרה שלך כשמדובר ב 15 אנשים באמת שאין הרבה מה לעשות והדבר הכי מומלץ (לא שיש ברירה), זה פשוט לברוח!
גם כשיש כל כך הרבה אנשים הסיכוי שאחד מהם יחזיק סכין גדול יותר, וערסים אוהבים להסתובב עם כאלה...

בקשר למקרה בעובדה זה פשוט מזעזע מה שקרה שם, כאשר הבנאדם שוכב על הריצפה ואחרים בועטים לו בראש, זה מכה קטלנית! מה שהיה שם זה פשוט רצח מכוון.

במקרים כאלה עדיף לוותר על משחקי הכבוד ופשוט לברוח וכמה שיותר מהר, אחרת זה יכול להיות קטלני.

מה שמזכיר לי -
איש אחד יושב במסדה מזמין קפה, מגיע הקפה לשולחן ובדיוק אז הוא צריך ללכת לשירותים, משאיר את הכוס על השולחן וכדי שאף אחד לא יקח לו אותה הוא משאיר פתק - "ירקתי בכוס", חוזר והכוס במקום.
יום אחר בא אותו אדם למסעדה ושוב אותו סיפור, הוא משאיר פתק - "הקפה מקולקל", חוזר ורואה שהכוס במקום.
יום אחר הוא בא ושוב אותו סיפור, משאיר פתק - "אני אלוף העולם באיגרוף", חוזר רואה שהכוס איננה ופתק על השולחן, הוא בא קורא את הפתק - "ואני אלוף העולם בריצה".

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 26-04-2007 בשעה 12:22.
חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 23:18
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
חחחחחחחחחחחחחחחחחחXD
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "כן, וודאי שעזרה לי"

ענק ענקק

פשוט השאלה שלי היא כזאת ..

מה יכולה לעזור אומנות לחימה ? כמובן שעם אחד ערס מנסה להוציא סכין ואתה מעיף לו אותה מהיד נותן מכה כל שהיא זורק אותו על הרצפה ..

זה עדיין לא אומר שזה נגמר הוא יכול לחזור עם "חמולה" בדיוק כמו שקרה לי ..

מה עושים אז ? מה שווה אומנות הלחימה ? כמובן ברמה כמו שלנו ..

אולי בעצם צריך להסתובב גם עם סכין ? ( זאת רק תאוריה כן ? ) ..

מה מבטיח לנו שאת כל הכסף שאנחנו מבזבזים על אומנויות לחימה באמת יעזור לנו ..

זאת ממש לא בעיה לקרוא לחברים ולהשבית מישו שיודע איזה שהיא אומנות לחימה כל שהיא כשהוא לבד ..

הרי רק הערסים רבים מכות זה פשוט ככה ..אך ורק הם .. לא תראו פריקים רביםזה לא קיים פשוט מצטער ..

אבל יודעים שערסים = גדוד ..

מה שאומר שאנחנו לא יכולים על "גדוד" של ילדים .. אז מה זה באמת עוזר לנו ממילא נחטוף את אותם מכות .. רק נשיג יותר ידע וכושר .. לא יותר מזה ..

אולי אומנות לחימה מסוכנת בכלל לא מגנה עלינו אלא להפך .. גורמת לנו להיראות רעים ואז תוקפים אותנו בגלל שפגענו במישו אחד שיש לו המון חברים .. וכאלה .. אבל עם נביא גם חברים זתומרת שזה הופך אותנו להיות לערסים גם לא ? .. אז מהעושים פה ..

שאלתי את זה את עצמי המון פעמים והדבר היחידי שהגעתי למסקנה היא ..

המשטר לא עושה את כל המאמצים שכל זה לא יקרה .. מה שאומר שאין לנו ממש מה לעשות לא לנו ולא לאף אחד אחר ..

ואי אפשר לברוח תמיד ..

אז .. יש למישו תשובה?

נערך לאחרונה ע"י MuaiThai4L בתאריך 25-04-2007 בשעה 23:23.
חזרה לפורום
ישן 26-04-2007, 12:21
צלמית המשתמש של @=Nir=@

אם כך
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחחחחחחחחXD"

כנראה שאמנות לחימה לא תעזור לך תמיד, מה לעשות נגד 15 איש לא נראה לי שיש מישהו שיכול לצאת בצורה טובה מתקיפה כזאת.
אך יש כמה דברים שיכולים להגביר את הסיכוי לצאת במצב טוב מתקיפה בסגנון - שימוש בנשק קר(חותך)\ כהה יכול לעזור אבל עדין לא נראה לי מול 15 איש, שימוש בנשק חם כנראה יהיה הפתרון הכי טוב למצב כזה, רק שהוא כרוך בלא מעט סידורים עם החוק(ולא חסרים מקרים שבהם הותקפו מאבטחים שנשאו נשק חם), אולי מה שבאמת יכול להועיל במצב כזה הוא שימוש בנשק כדוגמת תרסיס פלפל - הפעלה פשוטה, מהירה והשפעה מיידית, וכן זהו אמצעי חוקי להגנה עצמית.

אמרת שאם מה שאתה לומד לא יעזור במקרה הצורך אז זה בזבוז כסף, אם אתה חושב ככה אז בכסף שאתה משלם לאימונים אפשר לקנות נשק חם להגנה עצמית, ואז גם לא צריך "לבזבז" זמן בלימוד אמנויות לחימה, משתלם יותר לא?

כנראה שבאמת אמנות לחימה לא תמיד תעזור לך, ובגלל זה תמיד כדאי להמנע מכל עימות אפשרי כדי לא להכנס למצב שבו כבר לא יהיה מה לעשות.
ואם אין מה לעשות מה אני אגיד לך... לך תלמד פארקור, זה בטוח יעזור

חזרה לפורום
ישן 26-04-2007, 17:00
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחחחחחחחחXD"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MuaiThai4L
ענק ענקק

פשוט השאלה שלי היא כזאת ..

מה יכולה לעזור אומנות לחימה ? כמובן שעם אחד ערס מנסה להוציא סכין ואתה מעיף לו אותה מהיד נותן מכה כל שהיא זורק אותו על הרצפה .. בדיוק בזה האומנות לחימה עוזרת, כי דווקא רוב המצבים שתגיע אליהם [כי זה ממש לא נכון שכל מי שרב הוא ערס], יהיו מצבים של אחד על אחד, מקסימום 2 על אחד.

זה עדיין לא אומר שזה נגמר הוא יכול לחזור עם "חמולה" בדיוק כמו שקרה לי ..
הוא יחזור עם חמולה? אוקיי אולי אצל ילדים בני 13 שרבים בבצפר. לאן בדיוק הוא יחזור עם חמולה חח זה לא שהוא איזה מאפיונר שיאתר את הכתובת שלך ויפרוץ לך הביתה.. אז נכון אם זה אחד מהעיר שלך או השכונה שלך, אז פשוט צריך להיות עירני, לדאוג שלא תפגש איתו כשהוא עם עוד חבר'ה. במצב שאתה גם יודע שמשהו מאותה עיר מחפש אותך, ויש סיכוי שתפגשו בדרך, פשוט תמנע מלהסתובב בשעות מאוחרות לבד בחוץ, או להכנס לרחובות צדדיים או "קיצורי דרך" מבודדים מהרחוב הראשי. ליתר בטחון אם תרצה אז כן תסתובב עליך עם סכין, או שתקנה אגרופן/עלה נשלפת שאפשר גם לשים בכיס, למרות שאם ניידת סיור תופסת אותך עם זה יכולים לפתוח לך תיק... תסתכל על המצב לעומק ותחליט אם אתה באמת צריך עליך נשק, כדי שתוכל להסביר את זה במשטרה אם תופסים אותך. ד"א אם המשטרה תתפוס אותך, אל תהסס להלשין מיד על אותם אלו שבגללם אתה מסתובב עם זה, תאמין לי שלא תיכנס למצב יותר גרוע, אתה מספיק בבוץ איתם אם הגעת למצב של להסתובב עם סכין בגללם.

מה עושים אז ? מה שווה אומנות הלחימה ? כמובן ברמה כמו שלנו .. גם אני תמיד אומר שאנחנו, אלו שלא משקיעים את כל כולם למען אומנות לחימה, בחיים לא ניהיה מאסטרים או כאלו שיודעים להפיק את המקסימום מהשיטה. אבל ממש לא צריך להיות מאסטר כדי לפוצץ את אותם הערסים מהרחוב.
אני יגיד לך ככה - לפני שנתיים, עוד לפני שהתחלתי בכלל להתנסות בקמפוג'יטסו, רבתי עם אתיופי בבצפר שלי.. לא לקח הרבה זמן עד שכל החברים שלו באו ישר כדי לפוצץ אותי מהצדדים, ולמזלי זה היה בבצפר, בא ישר המאבטח.. יצאתי יחסית בסדר למה שהיה יכול לקרות לי. מאז כשהייתי מסתובב בעיר כמעט כל חבורה של אתיופים הייתה איכשהו קשורה אליו, ותמיד ידעו מי אני, ותמיד הייתי רואה למשל כשאני יוצא מהקניון איזה חבורה שלהם מצביעה עליי ומתחילים לעשות לי פרצופים. שמתי לב שהחבר הצמוד של האתיופי שאיתו רבתי, הוא הכי משפיע שם ומנסה לגמור אותי, הוא רק רוצה לראות אותי בבית חולים כבר. מבחינה פיזית הם עזבו אותי, אחרי הכל אני זה שאכל תמכות, אבל הם תמיד היו שם כדי לחכות שאני יגיב כבר להצקות שלהם. אחרי שנה וחצי בערך התחלתי להתאמן בקמפוג'יטסו, וזה מה שקרה:
הלכתי ברחוב, וראיתי את אותו אתיופי שרבתי איתו, עם עוד כמה חבר'ה, וכמובן את החבר הצמוד שלו, שהסתבר מאוחר יותר שצדקתי, הוא היה מאין "המנהיג" שלהם.. אתה יודע זה שכולם מלקקים לו, ככה ה"רפורמה" החברתית של הערסים בנויה, מנהיג אחד, שהכל סובב סביבו. ראיתי עוד מרחוק איך הוא מרכל עליי איתם ומצביע וכו'.. הייתי עם בטחון עצמי מופרז באותו זמן, אחרי האימונים בקמפוג'יטסו עם המגע המלא וכו'..
אני לא ימשיך להכנס לקטנות כי יש כל כך הרבה מה לפרט על כל מה שקרה, אבל התוצאה, הגענו למצב של "זהו, עכשיו יהיה מכות", ישר בלי לחשוב יותר מידי נפסתי על ה"מנהיג", נתתי לו Front kick מרחוק [גם בקמפוג'יטסו יש את זה, אני יודע שגם באגרוף תאילנדי] לעצם החזה, הוא נעדף טיפה והתקפל ישר, בכה כמו ילדה קטנה.. עוד אחד בא אליי מהצד הורדתי אותו עם פיצוץ לפנים, וזהו, השאר התסכלו עליי כמו ילדים טובים. עד היום, וזה קרה לפני חצי שנה בערך, יש את כל השמועות והפאלפות שהם הפיצו בטח שהם מתווכנים לדקור אותי, להרוג אותי, ועוד סיפורי סבתא. אני כמובן מחכה, ותמיד נזער למרות שעברה חצי שנה, ועוד קרה שהיה מכות, וכמו שקרה לי איתם קרה לי עם עוד, חח אתה לא תאימן כמה אויבים ישלי, אני פשוט מוקף בהם, ומסתדר מצוין.. למרות שכיום אני מתחיל להרגיש ממש חלש, כבר שלושה חודשים שאני יושב על התחת בלי אף אומנות לחימה או ספורט שעשיתי בבית, ורק לפני שבוע וקצת שוב רבתי מכות בבצפר, הפצצנו אחד בשני והייתי בשוק שלא קיפלתי אותו, הבאתי לו front kick על ההתחלה, וממש הרגשתי את החוסר תועלת בבעיטה הזו פתאום, אחרי שלא התאמנתי עליה די הרבה זמן + כאבה לי הברך אחרי זה. בנוסף הוא גם יותר חלש מאחרים שרבתי איתם בעבר הרחוק יותר.. בגלל זה עכשיו אני לחוץ ללכת לאומנות לחימה חח, ונתפסתי חזק על אגרוף תאילנדי אבל ekelizek מציע גו' ג'יטסו =], דיברתי עם אבא שלי, התחלתי להסתובב איתו בכל מיני סניפים בחדרה, בנתיים לא מצאתי משהו שאני מחפש, גם לא ניתקלתי בגו' ג'טסו או אגרוף תאילנדי פה.

אולי בעצם צריך להסתובב גם עם סכין ? ( זאת רק תאוריה כן ? ) ..

מה מבטיח לנו שאת כל הכסף שאנחנו מבזבזים על אומנויות לחימה באמת יעזור לנו .. אין דבר שאם תשקיע בו, הוא יהיה חסר תועלת., כל אומנות יכולה להבטיח שאם אתה תשקיע בה, היא תביא תועלת, השאלה מה המטרה ומה הפרק זמן.

זאת ממש לא בעיה לקרוא לחברים ולהשבית מישו שיודע איזה שהיא אומנות לחימה כל שהיא כשהוא לבד ..אני לא רואה למה משהו מעל גיל 16 יתנהג בצורה הפלצנית הזאת, אבל גם אם כן, שוב, אם לא תיהיה איפה שלא צריך להיות אתה לא תשחק לידיים שלהם, ותזכור שהם בסה"כ ערסים טיפשים וחסרי תועלת, הם לא עבריינים אמיתיים, בטח לא בגיל הזה. לא משנה איזה צעצוע בכיס גורם להם להרגיש מלכים, בטח בתור אחד שלומד אגרוף תאילנדי לא תיהיה לך בעיה לפרק שלושה כאלה, מקסימום תקבל דקירה לרגל אחרי ה-front kick. ותמיד תלך על זה שמוביל אותם, בתחקיר שהבאתי מעובדה עם אילנה דיין, הטעות של אלי אברביה הייתה שהוא הרביץ לאיזה ערסוואת קטן שאיים עליו, בזמן שיוסי חזן שהוא ה"מנהיג" תכנן כבר הכל עם החבר'ה שלו והיה איתם בחוץ כדי לטפל באלי. אני יכול לחתום לך, שאם הוא היה ישר תוקף את יוסי חזן, לא רק שהוא היה יוצא בחיים הוא גם היה יוצא שלם... אני כבר כל כך מכיר את הערסים העלובים האלה, פשוט מכיר טוב מידי איך הכל עובד שם.

הרי רק הערסים רבים מכות זה פשוט ככה ..אך ורק הם .. לא תראו פריקים רביםזה לא קיים פשוט מצטער .. חח לא.. זה לא שיש רק ערסים ופריקים, יש עוד המון קבוצות חברתיות, לא חסר.

אבל יודעים שערסים = גדוד .. גדוד שאם נשים אותו במשוואה אז: 0>=גדוד.

מה שאומר שאנחנו לא יכולים על "גדוד" של ילדים .. אז מה זה באמת עוזר לנו ממילא נחטוף את אותם מכות .. רק נשיג יותר ידע וכושר .. לא יותר מזה ..

אולי אומנות לחימה מסוכנת בכלל לא מגנה עלינו אלא להפך .. גורמת לנו להיראות רעים ואז תוקפים אותנו בגלל שפגענו במישו אחד שיש לו המון חברים .. וכאלה .. אבל עם נביא גם חברים זתומרת שזה הופך אותנו להיות לערסים גם לא ? .. אז מהעושים פה ..

שאלתי את זה את עצמי המון פעמים והדבר היחידי שהגעתי למסקנה היא ..

המשטר לא עושה את כל המאמצים שכל זה לא יקרה .. מה שאומר שאין לנו ממש מה לעשות לא לנו ולא לאף אחד אחר ..

ואי אפשר לברוח תמיד ..

אז .. יש למישו תשובה?

טוב בגלל שיש לי ניסיון ברחוב, למרות שלא ממש בתור אחד שמנצח חח [אני לא ממש חזק באחד על אחד, בזמן האחרון..], נראה לי שאני יכול לענות לך על זה [תראה בציטוט מה מודגש - זה תשובה שלי].
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר