לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 16:25
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
נשבר

מקווה שזה הפורום המתאים..

האמת שרציתי לספר,
כמה שאני חושב שהמדיניות של הממשלה בשנים האחרונות כזאת הססנית ופחדנית...
כמה אפשר להיות מושפעים מדעת העולם...
ממתי מישהו בעולם בכלל סופר את האו"ם ?
הכל הצגה, ל-90 אחוז ממדינות אירופה לא היה מזיז אם היו מתים פי 2 יותר פלסטינאים חפים מפשע מדי שבוע, אם יש דבר כזה בכלל במציאות שבה הם חיים...
שמעתי שמשה דיין היה פעם אימת הפלסטינאים...
כל פעם שהיה פיגוע הוא היה מנתק את המים או החשמל ליומיים, והם היו רועדים מפחד...
עד מתי ישראל תהיה הילד הגדול שמפחד שהאח הקטן ילשין להורים?
עד מתי נבזבז אלפי פגזים בלהרתיע, במקום לכוון למטרה...
אני מודה שאני די ימני בדעותי, אני לא חושב שאני צריך להתבייש בזה...

מהבניין הזה נורה קאסם, שלא יעמוד יותר על כתליו,
אז כן, בהתחלה זה ייראה נורא כמו שזה נשמע,
ויהיו הרוגים חפים מפשע.
אבל אחרי תקופה מסוימת,
תהיה רגיעה, ואם לא תהיה רגיעה..
אז ההפצצות יתגברו, והעולם יגנה, וישראל תצפצף, כי גם העולם ידע יופי לצפצף...
ישראל תמשיך לנשק לדוד סם את התחת ולא למכור מטוסים לסינים והכל יהיה בסדר...
גם ככה רק אמריקה יכולה להזיז משהו בעולם הזה.
אם למזכ"ל האו"ם תהיה בעיה, אולמרט יוכל להזמין אותו לשבת לשיחת ועידה עם כל הבכירים הנחמדים במסעדת דגים בשדרות בשעות הצהריים.
ויום אחד, יקום מחבל לשגר קאסם ואבא שלו יעצור אותו, ויגיד לו שהוא מעדיף לחיות בכיבוש מאשר למות,
ואחר כך התופעה תגבר כי כולם ידעו שישראל כבר לא משחקת.

מי קבע שלערבים מותר להרוג חפים מפשע ולנו לא...

זו היתה דעתי, אשמח לתגובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-04-2007, 20:37
  Prince Omar Prince Omar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.07
מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "נשבר"

המשפט הכי ישראלי שטבע בן גוריון "או"ם שמום" ולא חשוב מה יאמרו הגויים, חשוב מה יעשו היהודים.

האו"ם זה בדיחה כשתוניס היא חברה בועדה לזכויות אדם וסוריה במועצה לאנרגיה אטומית
מה כבר אפשר לצפות. באו"ם חברות 60 מדינות מוסלמיות, מהן 24 מדינות ערביות ככה שלא ממש משנה מה נעשה תמיד הם יהיו נגדנו.

טקטיקה ראשונה במלחמה זה כח הרתעה שילד בן 12 זורק אבן על חייל, והחייל מנוע מלהגיב זה הסדק הראשון שמוביל למרגמות ומשם לקאסמים וככה הלאה בסולם האבולציוני הזה עד שניגע לזילזאל

הפיתרון הכי טוב שישראל ישמה לערבי ישראל היה הממשל הצבאי, נכון שהיום לא נוכל להחזיר את זה אחורה לעידן הזה, אבל זה נותן לך פרוספקטיבה על הערבים שלא מסוגלים לחיות בצורה מערבית נורמלית, תראה מה קורה בעירק אחרי כל כך הרבה שנים של שליט עריץ הם לא למדו להעריך מה זאת דמוקרטיה, כנראה שרק בממשל דיקטטורי כזה של סאדם אומה כזאת מצליחה להתקים בצורה נורמלית

ישן 28-04-2007, 21:49
  דותן1 דותן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.07
האום שמום הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "נשבר"

נתן לך לשטח את לבנון מכול הצדדים והחורים למשך 34 יום
תראה לי עוד מדינה שבמפה היא כלום,בקושי מיקרוב-שמקבלת כזה חופש פעולה
צה"ל מילא כפרים שלמים בפצצות מצרר,הרס תשתיות ועוד מיליון ואחד דברים שגובלים בפשעי מלחמה(ואל תבלבל את המוח-מעניין מי היה שם,אני או אתה..)
ארה"ב נותנת לך 4 מיליארד דולר בשנה כסיוע תקציבי,4(!) מיליארד(!!) דולר(!!!).
זה יותר מרבע מתקציב הביטחון,פאקינג רבע
האום שמום הזה נותן לך לכבוש(כן,לכבוש) אוכלוסיה שלמה בגדה,ועד לפני שנתיים ברצועה(למרות שגם היום נמשך הסגר הימי)ולא עשה כלום מבחינה מעשית(וחבל-פקחים בין לאומיים לשטחים,ומיד)
משה דיין גם אמר שחייל פצוע צריך להפקיר,נו אז מה?אז אמר
מה זה לכוון למטרה?מה המטרה?אזרחים?אין שום בעיה
אתה רוצה לשחק במשחק שלך?תפרד מ4 מיליארד הדולר שאתה מקבל מארה"ב(את זה הצד השני לא מקבל..אה?),כי אי אפשר לרקוד על שתי חתונות
מי קבע שלערבים מותר להרוג חפים מפשע?מי קבע זאת,באמת?בחיים לא שמעתי עידוד של הקהילה הבין לאומית לטרור מהצד הפלסטינאי
בדוק כמה אזרחים פלסטינאים נהרגו מכוחות צה"ל,ואל תגיד לי שמנסים אחרת-קשקוש,אני במו עיני ראיתי קצינים בכירים שכנראה שכחו את מה שלימדו אותם בבה"ד 1-טוב,כנראה שהכיבוש באמת מעביר אנשים על דעתם..
נשבר לך אוהד?לי נשבר מ120 הליצנים שבכנסת,לי נשבר מהכלכלה הקפיטליסטית הדורסנית,לי נשבר מהכפייה הדתית,לי נשבר מהמתנחלים שמקימים עוד ועוד התנחלויות,לי נשבר ממתנחלי חברון,לי נשבר מזה שמשחקים פה בקקה במשך 40 שנה
אתה לפחות הולך לבית הספר בחופשיות בלי מחסום שמפריד בינך לבין בית הספר,אתה לא מושפל ע"י מתנחלים בדרכך לבית הספר,אתה עושה זאת בחופשיות
דמיין את השגרה הזאת יום יום,דקה דקה,שעה שעה..
ישן 28-04-2007, 23:43
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי דותן1 שמתחילה ב "האום שמום הזה"

אתה יודע מה יפה בדיונים כאלה
כל צד חושב שהוא כתב את ההודעה הנחרצת ביותר
ושהוא הצודק, ושגם השני יראה כמה ההודעה החלטית ויאמין בכך...
אני בטוח במאה אחוז שלא תסכים איתי, כי יש בינינו פער ענקי,
אבל זו הדעה שלי כפי שאני רואה את המצב מהנקודת מבט שלי היום.

אני יכול לסכם במשפט אחד,
כאשר מדינה שבה יש ערך לחיי אדם ואפילו לגופות, נלחמת באוכלוסיה שבה לאף אזרח כמעט (ואני לא מדבר רק על המחבלים) אין ערך לחיי האדם, כבר לא משחקים לפי כללי המשחק..
בלי אמנות ז'נבה ובלי כל מיני חוקי מוסר,
איפה שגדולי המוחות נכשלו, יצליח הטנק או הטיל,
צריך להשתחרר מהרחמים עליהם, ומהשגרה השוחקת, החיים תחת כיבוש וכל שאר האלמנטים של סבל,
כשאני רואה אמא שכולה בוכה, זה כואב לי יותר מ60 משפחות של הטבח בכפר קאסם מהמלחמה האחרונה ...
וכשצד אחד מעריך חיי אדם והצד השני לא,
באיזשהו מקום נגמרים הרחמים..
אתה לא תראה אבא שכול אומר שטוב שהבן שלו נהרג והעיקר שלקח איתו כמה מחבלים...
אני רואה ערך הרבה יותר גבוה לחיי ישראלים מאשר לחיי פלסטינאים, ולו רק בשל העובדה שהם לא מעריכים את חייהם וחיי בניהם, ויוצאים מנקודת הנחה שלא נורא "לבזבז" כמה ילדים על האויב הציוני.

ודבר אחרון
אני לא חושב שאמריקה תפסיק לתמוך בנו אם ישראל תשבור את השגרה, הם במיוחד מודעים למצב שלנו.

עריכה:
במשהו אני מסכים איתך, כותרת הדיון באמת לא מתאימה, ונכתבה בלהט הרגע...

נערך לאחרונה ע"י -=Ohad=- בתאריך 28-04-2007 בשעה 23:55.
ישן 29-04-2007, 16:51
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
האו"ם שמום הזה גם נותן לערבים לטבוח כושים במאות אלפים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי דותן1 שמתחילה ב "האום שמום הזה"

וגם נותן לסרילנקה להפציץ ולשרוף עשרות כפרים טמילים, וגם נותן לתורכיה לכבוש 80 שנה את כורדיסטן, וגם נותן לרוסיה לכבוש את צצניה ונותן לכל מיני משטרים חשוכים (רובם בעולם המוסלמי, ד"א) להתעלל בעם שלהם.

אתה חושב שמה שצהל עשה בלבנון כ"כ נורא? רוב הנזק שעשו לערים בלבנון היה למטרות שהיו 100% חיזבלה ולתשתיות אזרחיות ששימשו את החיזבלה (אם אתה לא מכיר את אמנת ז'נבה, בוא אני אגיד לך דותנוש, תשתית אזרחית שנמצאת בשימוש כוחות צבאיים הופכת לתשתית צבאית). בביירות מועדוני לילה עבדו בצפון בזמן שבדרום מפקדות חיזבלה הושמדו, ואל תזיין לי בשכל על פשעי מלחמה, איפה שאפשר היה צימצמו את הפגיעה בחפים מפשע כמה שניתן. מי שמקשקש על פשעי מלחמה של צהל, כנראה עוד לא הבין שמלחמה היא פשע אחד גדול, ואי אפשר לצפות למצוא בה הומאניות יתרה, בכל במלחמה יש דם, גופות חרוכות, עשן, אש, מוות, איברים כרותים, יתומים ואלמנות, ואין כאן אף אחד שנהנה מהדברים האלה.

היית בלבנון (ואני לא יודע שום דבר עליך אז אני מניח שאתה לא משקר), כמוך היו עוד עשרות אלפים, ואף אחד מהם לא טורח להזכיר את זה בכל משפט שני שלו. אתה היית בלבנון עם קרמי ומקוצרר בזמן שבצפון היו מאות אלפי אזרחים תחת מטחי רקטות עם כפכפים וגופייה. אני בטוח שממש לא אכפת לך מאף אחד שהוא לא אתה, אבל סתם ככה שתידע, התפקיד של הצבא הוא להגן על העם, ולא ההפך.

ישן 03-05-2007, 02:29
  zoharim zoharim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "שוב, מהם עקרונות הצבא?"

אתה כנראה מסתבך עם עצמך , לצבא יש עקרונות, הבאתי את טוהר הנשק כדוגמא , למה אני מתכוון בעצם? שאסור לפגוע באדם חף מפשע, אנחנו נלחם במחבלים ולא באזרחים (וזה לא צריך לעניין אותך אם האזרחים אוהבים אותך או לא) . אנחנו צבא מוסרי, אנחנו לא מחבלים כמו שהם. לנו יש מוסר ואנחנו לא נפוצץ אוטובוס או נפוצץ מטען חבלה בקניון.

אז על איזה עקרונות צבא במציאות אתה מדבר? אתה פולט הרבה שטויות, הצבא שלנו מוסרי (תתפלא) יותר מכל צבא אחר בעולם.

חוק זה חוק.

בנוגע לתגובה של צעיר מורעל , אשמח אם תתן תגובות יותר ענייניות מ-"הם שונאים אותי אז אני שונא אותם" , אתה מורעל לא? בצבא לא אוהבים פאשיסטים.
בהצלחה

ישן 03-05-2007, 22:22
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
וזו בדיוק הבעיה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי zoharim שמתחילה ב "אתה כנראה מסתבך עם עצמך ,..."

צה"ל הוא הצבא המוסרי ביותר מכל צבאות העולם - ובגלל זה הוא אינו יכול לנצח.
אנחנו הפכנו את המוסר לערך עליון, במקום ערכים שוליים כמו "ניצחון", "הכרעה" או "ביטחון".
החלטנו שמוסרי להקריב את חיי חיילי צה"ל כדי להגן על אזרחי אוייב (אבל לא מוסרי לסכן את חיילי צה"ל כדי להגן על אזרחים ישראליים...).
אנחנו צריכים להתעורר, ולהפוך את הקוד האתי של צה"ל (שחובר על ידי פילוסוף???) למשהו שקשור איכשהו למציאות - כלומר, למציאות שמחוץ לחדרי ההרצאות הממוזגים בחוג לפילוסופיה...

צבא צריך לנצח, קודם כל. עליו להגן על חיי אזרחי ארצו. אח"כ עליו להגן על חיי חייליו. ואח"כ (אם בכלל) עליו לדאוג לחייהם של אזרחי אוייב.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר