לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 18:15
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
קיבלתי קצין מיון על בגרות חובה (בלעדיה אין תעודת בגרות) ולא ממש משנים לי אותה

קיבלתי קצין מיון ל14 למאי (ראיתי שעוד הרבה קיבלו קצין מיון למאי, אני מציע לכולכם לבדוק שזה לא נופל על בגרות כי יש הרבה במאי) וחוץ מלנפנף אותי לשכת הגיוס לא עושה הרבה.
בנתיים אמרו לי - חובה הגעה, גם במקום בגרות. אם תהיה אפשרות ישונה התאריך, אנחנו נחזור אליך - בנתיים עבר שבוע וחצי, היום לא עונים ופעם אחרונה שענו לי אמרו לי שוב - חובה הגעה, אין חשיבות לבגרות.

הבעיה היא בסיסית, אני מתכוון לגמור תיכון ובשביל זה אני חייב את הבגרות הזאתי. במידה ואין לי אותה, אני מן הסתם נזרק ממודיעין וגם כנראה אומר לצבא שיקפוץ לי כי הוא הרס לי פחות או יותר את המשך החיים הרציף - אין תעודת בגרות, אין עבודה, אין אוניברסיטה ואין יחידות מובחרות - משמע, העובדה שיש לי למעלה מ40 יחידות לא עוזר לי בגרוש כי למעשה לא סיימתי תיכון.

עכשיו השאלה היא מה אפשר לעשות ולמי אפשר עוד להתקשר...

אגב, מודיעין אומרים שבכלל לא אמור להיות לי קצין מיון ושזה אבסורד שקיבלתי קצין מיון כאשר יום לפני שינו לי את תאריך הגיוס מכיוון שאני במודיעין :|

עזרה אנשים, בבקשה עזרה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-04-2007, 22:12
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "0[QUOTE=Pizza-Guy]בלי שום..."

קודם כל, הוא מעדיף קרבי.
דבר שני, אתה מתגאה פי 5 על כולם שאתה הולך למודיעין ולא לקרבי. לא שזה פסול בעיני לשרת במודיעין, מבחינתי כל עוד הגעת לאן שהגעת בצורה הוגנת ואתה הולך לתרום זה בסדר.
אתה יודע אם הורידו לו קב"א? אתה יודע על מה הורידו לו קב"א אם בכלל?! העלית במחשבתך את העובדה שאולי גאמ"א עושים סינון עיוור?

חבוב, אתה תקוע עם האצבע בתחת. אני, מבירור של סא"ל מכר, מחזיק בציונים הגבוהים ביותר בכל פרמטר אפשרי של הצו ראשון (קב"א, דפ"ר, צד"כ). לא מתלהב חס ושלום ולא מנפנף בזה, ושתדע, ששלחו לי גאמ"א ואחרי מספר חודשים ביטלו את זה לפני שעשיתי מבחן אחד. סינון עיוור, מה שנקרא. גם אני בוגר 5 יח"ל על ציון 95. ואולי מילאתי שאלון אישי דפוק, קשה לי להאמין. בכל מקרה הפואנטה כזאת - הקב"א והדפ"ר לא קובעים הכל, הצבא לא תמיד מתחשב ברצונותינו ומסנן על עיוור לפי מה שמתאים לו, ואתה תפסיק לחשוב שאתה יודע הכל. הלוואי שיגייסו אותך לקרבי, שתלמד קצת להעריך אחרים, גם כאלה שלא הצליחו "להגיע רחוק כמוך".

ישן 26-04-2007, 06:25
  Hydra Hydra אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Lipside שמתחילה ב "קודם כל, הוא מעדיף קרבי. דבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lipside
קודם כל, הוא מעדיף קרבי.
דבר שני, אתה מתגאה פי 5 על כולם שאתה הולך למודיעין ולא לקרבי. לא שזה פסול בעיני לשרת במודיעין, מבחינתי כל עוד הגעת לאן שהגעת בצורה הוגנת ואתה הולך לתרום זה בסדר.
אתה יודע אם הורידו לו קב"א? אתה יודע על מה הורידו לו קב"א אם בכלל?! העלית במחשבתך את העובדה שאולי גאמ"א עושים סינון עיוור?

חבוב, אתה תקוע עם האצבע בתחת. אני, מבירור של סא"ל מכר, מחזיק בציונים הגבוהים ביותר בכל פרמטר אפשרי של הצו ראשון (קב"א, דפ"ר, צד"כ). לא מתלהב חס ושלום ולא מנפנף בזה, ושתדע, ששלחו לי גאמ"א ואחרי מספר חודשים ביטלו את זה לפני שעשיתי מבחן אחד. סינון עיוור, מה שנקרא. גם אני בוגר 5 יח"ל על ציון 95. ואולי מילאתי שאלון אישי דפוק, קשה לי להאמין. בכל מקרה הפואנטה כזאת - הקב"א והדפ"ר לא קובעים הכל, הצבא לא תמיד מתחשב ברצונותינו ומסנן על עיוור לפי מה שמתאים לו, ואתה תפסיק לחשוב שאתה יודע הכל. הלוואי שיגייסו אותך לקרבי, שתלמד קצת להעריך אחרים, גם כאלה שלא הצליחו "להגיע רחוק כמוך".

אין לי בעיה עם קרבי, אחרת לא הייתי מבקש צנחנים נכון ? אמרתי לו שיתקע עם קרבי בגלל שהוא לא מעוניין בקרבי והתבכיין שהוא לא קיבל זימון.

אגב, אני גם לא אמרתי שיש לי קב"א גבוה, אני לא יודע אותו... אין לי גם מושג מה זה דפ"ר וצד"כ...
ולכולם שולחים גאמ"א, מה שחשוב זה מי מקבל מבחן וזה לפי מה שכתבת ולפי הנסיון. אני לא בטוח כמה הזימון הראשוני קשור לקב"א.

ישן 26-04-2007, 01:54
  Euphoria Euphoria אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Euphoria שלח הודעה דרך MSN אל Euphoria
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "סורי, לא מתל אביב, מהצפון ומישוב..."

Hydra תקשיב,
אני מבין את התסכול שלך על הבירוקרטיה הצה"לית שבהרבה מקרים (כמעט כולם) האינטיליגנציה שלה שואפת ל0.
אבל, זו לא סיבה להוציא את העצבים והתסכול שלך על האנשים בפורום הזה.
בהתחלה כשקראתי את ההודעה המקורית שלך רציתי להגיב ולהגיד לך
"אחי, אל תקשיב לכלום, לך תעשה בגרות ומקסימום ישלחו לך תאריך חדש לקצין מיון. לא קרה כלום. במילא כל מי שנמצא בלשכות גיוס הלאה זה פרחות בנות 19 שלא באמת מעניין אותן אם יש לך בגרות או לא..."
אבל אז כשהמשכתי לקרוא הזדעזעתי מההתנשאות, הפלצנות והזלזול שלך כלפי אנשים אחרים פה.
ואני לא מדבר על הדעות שלך. אני מסכים בגרויות זה מאוד חשוב אין ספק. וזו בדיוק הסיבה שזה צריך לבוא מעל הצבא בסדר העדיפויות שלך ולכן לך תעשה את הבגרות שלך.

אבל אני חייב לומר לך שאתה פשוט שחצן נפוח, מתנשא, פלצן מגעיל, אנוכי שטחי ומטומטם.
הזלזול שלך באנשים אחרים פשוט משווע וזה מגעיל לראות עד כמה לא מפריע לך להגיד דברים כאלה. אין לך טיפת כבוד עצמי ולזולת. פשוט גועל נפש.
אין שום הצדקה לביטויים כמו "תהנה בקרבי" וזלזול באנשים אחרים ככה. כל אחד יעשה מה שהוא אוהב וחושב שנכון לו, ואיפה שהוא מרגיש שהוא יתרום הכי הרבה.
גם אני התקבלתי לגאמא ושחקים קבא 56 וכל הזין הזה שממש לא אומר שומדבר על בנאדם מעבר לזה שהוא מתאים לצבא בצורה מסוימת, ובחרתי ללכת לקרבי בכל זאת. עם דגש מאוד גדול על בחרתי! כי אני רוצה לשרת בקרבי! ואתה לא רואה אותי פה מנפנף בזה. אין שום קשר בין איכויותיו של אדם לבין הציון שלו בצו ראשון. כל מה שהציונים הצבאיים באים להראות זה את ההתאמה של אותו אדם לצבא! לא לחיים! זה ממש לא אומר שומדבר. וזה פשוט עצוב אם אתה מעריך את עצמך ואנשים בכלל על פי הציונים הצבאיים שלהם. התקלבת לגאמא, כל הכבוד לך, שיהיה במזל טוב ואני מאחל לך שתהנה בשירות שלך. אבל כמו שלך מתאים גאמא אז לבן אדם אחר יתאים שיריון חי"ר חיל אוויר וחיל הים. ואין שום הצדקה לזלזל במקומות אחרים רק בגלל שהם לא נראים לך.
בדיוק בגלל אנשים כמוך טוב שאני לא הולך לגאמא. אני לא רוצה להעביר שלוש שנים עם אנשים שכל מה שאכפת להם זה מעצמם, הציונים שהם מקבלים, הכסף והמעמד שלהם. "ההישגים" שלהם.
אני בטוח שחברים זה משוג שהוא זר לך שלא לדבר על חברה, לא נראלי שנגעת בבחורה בחיים שלך.
עם כזאת גישה לחיים וכלפי אנשים אחרים אני בטוח שאין לך חיי חברה ענפים. ונראלי שהסיבה שבגללה אתה משוויץ ב"הישגים" שלך היא אולי בגלל שזאת הדרך היחידה שבה אתה מעריך את עצמך, שמעבר לזה אתה כנראה לא באמת שווה הרבה, והדרך היחידה שאתה מכיר ואולי אתה חושב שזה עושה על מישהו רושם ושבגלל זה יאהבו אותך. משוויץ כדי לחפות על דברים אחרים כנראה. מי יודע.
ובקיצור אם אתה חושב שאתה כזה ווינר גדול על כולם ועל החיים האלה יש לי חדשות בשבילך, אתה עוד לא יודע כלום אתה כולך חנון מחשבים בן 18 מושתן שחושב שבגלל שהוא התקבל לאיזה יחידת מחשבים או בגלל שהוא עושה איזה בגרות עם 40 יחידות על ציוני 100 אז הוא מלך העולם. אני מבטיח לך שכמה שאתה חושב שאתה טוב, אתה תגיע לצבא ותראה כמה אתה כלום לעומת אנשים אחרים בתחום שלך וביחידה שלך. עם גישה של "אני יודע הכל כבר" אתה לא תגיע רחוק. כי ככה זה עובד בחיים עם הזמן אתה לומד מאחרים וככה משתפר. ואתה תראה בעצמך שציונים זה לא מספיק כדי להצליח בחיים. יותר מהכל צריך אופי וגישה נכונה. ובעניין הזה את על הפנים כרגע.
אין לך מושג כמה אתה טועה בגישה שלך. אין לך מושג עוד כמה יש לך ללמוד בחיים ואני מבטיח לך שעם הגישה שיש לך כרגע, אתה לא תגיע רחוק.
כי בכל צוות עבודה בכל חברת הייטק, אף אחד לא אוהב אדם שהוא מתנשא ושחצן שאי אפשר לעבוד איתו שחושב שכולם צריכים לשרת אותו ולסגוד לו. פרמטר עבודת הצוות הוא אחד הדברים החשובים שמחפשים היום בכל חברת הייטק. גאון אחד לא יכול על צוות טוב.
ומתישהו בחיים הגישה המטומטמת שלך תתנקם בך. דיברת פה על תמיכה כלכלית במשפחה. אני חותם לך שהרבה יותר חשוב שתהיה אבא טוב ותתמוך ותאהב את המשפחה שלך ברמה האישית מאשר כלכלית. זה הרבה יותר חשוב.
אני מציע לך מהר לשנות גישה ולהוריד פרופיל. תרד מהענן הזה שאתה חי עליו ותצא מהסרט.
צניעות זה דבר חשוב בחיים ויש הרבה מעבר לכסף הישגים וציונים. דברים הרבה יותר חשובים מזה.
תלמד להיות בן אדם ולכבד אחרים. יש עוד אנשים בעולם הזה חוץ ממך ויש לי חדשות בשבילך, הם שווים לך.
ישן 26-04-2007, 06:36
  Hydra Hydra אינו מחובר  

לא היה לי כוח לקרוא את כל מה שכתבת אבל ברמת העקרון
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Euphoria שמתחילה ב "Hydra תקשיב, אני מבין את..."

לא, כתבתי שאני עושה 40 יחידות על 100, אלא שהעובדה שאני עושה 40 שווה לתחת אם אין לי בגרות בכלל (שאגב, 40 זה לא הרבה, חצי מהשכבה שלי עושה 40 - אלף ואחת עבודות גמר ופרוייקטים...)

בנוגע לקרבי - בקשתי צנחנים, אין לי דבר נגד קרבי.
בנוגע להתלהבות ? לא, פשוט מפריע לי שני דברים, אידיוט שאומר לי שלא צריך תעודת בגרות - בלי תעודת בגרות אין אוניברסיטה וקיום אין עבודות שיקבלו אותך בלי תואר ראשון במשהו שוב, עבודות שיש בהן כסף שיכול לאפשר לך לחיות כראוי ולא שכר מינימום ואז לחיות על המדינה.

אמרתי משהו על הציונים שלי ? לא, אמרתי משהו על הצלחות שלי לא ? כל מה שאמרתי זה שהתקבלתי לגאמא - איי איי איי, מעולם לא אמרתי שזה הופך אותי לגאון - לא צריך להיות גאון, צריך נסיון. אתה הלכת הפוך, חשבת שאם אני אומר את זה אני בטח מתלהב אז לא, אם רציתי להתלהב הייתי מתלהב ומזיין לכם את השכל על מה עשיתי ומה לא עשיתי, אבל למה לי ? אין לזה שום קשר לפורום או אליכם. מה שחשוב לי הוא הגיוס ותעודת הבגרות כרגע וזהו.
מה שכן כמו שציינתי שכאשר מגיע מישהו ואומר לי שאין חשיבות לתעדות בגרות אז אני אומר לו שיש, מדהים. כי כאשר אמרתי לו שבלי אפשר לעבוד במלצרות הרי התכוונתי אליו, כי אין לו תעודת בגרות.... ברור, תחשוב טיפה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:18

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר