לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 21:41
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
אני אענה לשלושתיכם..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "עוד דבר שהיינו שמחים שהבנות פה יסבירו זה"

slavak5- אגרסיביות לטעמי זה משפטים ללא רמה בסיסית של טאקט, כל מיני טיפוסים למיניהם שמתחילים את המשפט במשהו פוגע או במשהו לא לעניין, ולא מרפים גם אחרי שאנחנו לא מראות כליהם שום עניין...

costa- נחמדות וטוב לב בפעם הראשונה ל-ע-ו-ל-ם לא יקחו אותך ישר למשבצת הידיד, אלא מה שתעשה אח"כ כן... חשוב שתשאר בגישה של משהו רומנטי בינך לבינה, כי אם תהיה רק הגבר שאליו היא רצה לדבר, ללא רגשות- כי לא ניסית במיוחד- אז ידידי- אתה בבעיה...

max-l- אני אישית מתחילה עם בנים, לא רואה בזה שום בעיה ואת האמת אני די מעדיפה שזה ככה כי אז אני בוחרת למי לגשת ומה להגיד בהתאם... לא אשקר, לבנות זה הרבה יותר קל... אני לא אוהבת רמיזות, אני פונה לבנאדם ישירות ואומרת מה אני חושבת... ברוב המקרים זה עבד יופי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2007, 07:18
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "אני אענה לשלושתיכם.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי persephone
slavak5- אגרסיביות לטעמי זה משפטים ללא רמה בסיסית של טאקט, כל מיני טיפוסים למיניהם שמתחילים את המשפט במשהו פוגע או במשהו לא לעניין, ולא מרפים גם אחרי שאנחנו לא מראות כליהם שום עניין...

costa- נחמדות וטוב לב בפעם הראשונה ל-ע-ו-ל-ם לא יקחו אותך ישר למשבצת הידיד, אלא מה שתעשה אח"כ כן... חשוב שתשאר בגישה של משהו רומנטי בינך לבינה, כי אם תהיה רק הגבר שאליו היא רצה לדבר, ללא רגשות- כי לא ניסית במיוחד- אז ידידי- אתה בבעיה...

max-l- אני אישית מתחילה עם בנים, לא רואה בזה שום בעיה ואת האמת אני די מעדיפה שזה ככה כי אז אני בוחרת למי לגשת ומה להגיד בהתאם... לא אשקר, לבנות זה הרבה יותר קל... אני לא אוהבת רמיזות, אני פונה לבנאדם ישירות ואומרת מה אני חושבת... ברוב המקרים זה עבד יופי

חחח רציתי להגיד כמה דברים בקשר לתשובה שלך לקוסטה .... דבר ראשון ...זה לא מדויק מה שאמרת ... יכול להיות שנחמדות וטוב לב יביאו אותך למשבצת ידיד ... זה מה שקרה לי לפחות ... פשוט מישהי אמרה לי שזאת הסיבה במפורש... וזה היה הדבר הכי מבאס ששמעתי בחיים שלי ...
אבל את צודקת בקשר לזה : " כי אם תהיה רק הגבר שאליו היא רצה לדבר, ללא רגשות- כי לא ניסית במיוחד- אז ידידי- אתה בבעיה... " אויייי כמה שזה נכון ככה זה כואב מניסיון

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 26-04-2007 בשעה 07:43.
ישן 25-04-2007, 21:56
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
גם אני גם אני..
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "עוד דבר שהיינו שמחים שהבנות פה יסבירו זה"

הממ..
אגרסיבי מידי זה אחד שדוחף ידיים למרות שמבהירים לו שלא רוצים.. זה אחד שעושה דברים בחוסר טאקט.. זה אחד שגורם לבחורה להבהל כשהוא ניגש אליה.. מבחינת ההתנהגות שלו..

ולשני-צא מזה. אם כל החיים תהיה מתוסכל כי בנות יחשבו שאתה ידיד שלהן, זה לא ילך..
יש ם משו בשפת גוף שמשדר..
כמעט ואף בת [בהנחה שאתה פונה לרובד הנורמאלי של בנות המין הנשי, כמובן] לא אוהבת שלא נחמדים אליה..
תאמין בעצמך קצת ותשדר קצת משו אחר מאשר ידידים..

ולשלישי-לדעתי להתחיל עם בנים זה לא בושה...
עוד לא יצא לי לעשות את זה כי לא הייתי מעוניינת,
אבל יש מצב טוב שאם אהיה מעוניינת אעשה את זה..
יש הרבה בנות שמתפדחות או מחכות שבנים יגשו אליהן,
זה נורא תלוי..
יש את הבנות שעושות עיניים, ובכל זאת מחכות שהגבר יעשה את הצעד הראשון..
אבל יש את אלה שבאות ואומרות דוגרי..
לא יודעת הכל תלוי בהמון דברים..
תלוי על מי נפלתם..

ואני אאחל לכם משו באמת מהלב..
בהצלחה! :]

ישן 26-04-2007, 07:51
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

מסכימה עם פרספון (עיברתתי נכון?) הקטע הוא מה עושים עם זה, אם אתה חמוד ונחמד, אבל לא מראה סימנים של רצון לקשר מעבר לידידות, ככה תתקע

בנוסף, יש לי ידיד, שהוא הכי חמוד בעולם, ג'נטלמן, אינטיליגנטי, מצחיק.. פשוט בחור חמוד, בל מה לעשות שהוא פשוט לא מתאים (בשבילי לפחות) ל"להיות חבר" הוא פשוט בנוי ל"חבר טוב" אני גם לא מצליחה להבין למה, כי מי שתקח אותו תהיה כ"כ ברת מזל.. זה פשוט ככה זה.

יש עוד כמה טיפוסים כאלה, לפעמים פשוט אין משיכה, אבל הבחורים באמת א' א'.. לפחות אצלי זה ככה.

תראה סימנים עוד בהתחלה שאתה מעוניין, אחרת הבחורה תכוון את עצמה ל"משבצת הידיד" כפי שהגדירו פה כבר.

ישן 26-04-2007, 16:37
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
אחי זה תלוי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MeGaTal שמתחילה ב "אתן לא יודעות איזה סבל לגשת..."

יש בנות שבנים חסרי בטחון עצמי מרתיעים אותן, כי בחורה צריכה מישהו עם רגליים על הקרקע שיהיה שם בשבילה תמיד! מלבד זה שהוא יפנק אותה וידאג לה היא צריכה מישהו שיש לו ביטחון וכריזמה.

אבל כמובן שיש גם בנות שחושבות שביישנים זה חמוד, יש כאלה בנות שהן אפילו מעדיפות בישנים!

אבל יש את הסוג השלישי והמגעיל שברגע שיראו שבישן חסר ביטחון עצמי מתחיל איתן הן יעשו הכל כדי לגרום לאותו בחור מסכן לחשוב שהן מוכנות אליו, ולרוב ינצלו בחור תמים שכזה, ויש בחורים כאלה שבאמת עלולים להפגע ממצב כזה, כי אם בחורה תשלה אותך שהכל בסדר ובסוף אתה תבין שהיא נצלנית.. לא נעים!

לכן יש גבול, אתה צריך לדעת כמה לשחק, איך ומתי, כי כמו שיש בנים נבלות וחראות, גם בנות כאלה לא חסר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר