לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 20:54
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
מצלמות בטיול ארוך

שקלתי אם לשאול את זה בפורום צילום או כאן, ונראה לי שפה זה יותר מתאים.
בעוד חודש בערך אני טס לטיול של חצי שנה+, שיתחלק לארה"ב ודרום אמריקה.

בארה"ב אני מניח שזה לא תהיה בעיה, בחודשיים הראשונים אני במחנה קיץ וסביר להניח שתהיה לי גישה סדירה למחשב ואינטרנט, וסביר להיח שגם צורב, ואחרי זה אני אתן את הדיסקים לקרובים שבהזדמנות יביאו אותם לארץ.

לגבי דרום אמריקה - אני מניח שאני אצלם כמות גדולה מאוד של תמונות, איך מסתדרים עם זה? צורבים ושולחים לארץ? מסתובבים עם ערימות של דיסקים? כמה עותקים כדאי לצרוב והאם בכלל יש איפה לצרוב? או בכלל כדאי להעלות לאתר (אני מנוי לאחד כזה, ללא הגבלת מקום, אבל זה לקוח הרבה זמן להעלות, וזה עוד עם אינטרנט מהיר)?

עם כמה כרטיסי זיכרון כדאי לצאת (אני מתכנן על כרטיס של 2 ג'יגה+כרטיס של 1 ג'יגה), והאם כדאי להתפשר עם איכות בשביל מקום? למשל לצלם ברוב הזמן באיכות השנייה הכי טובה במצלמה ורק כשזה באמת חשוב להשקיע באיכות, או לא להתפשר בכלל?

סוללות - המצלמה שלי עובדת על סוללת AA רגילות (אני משתמש בשני סטים של נטענות) - יש איפה להטעין או שכדאי לקנות סטוקים לפני טרקים ארוכים?

לגבי שמירה מפני גניבות - המצלמה שלי היא לא קומפקטית, אלא דמוי SLR למי שמכיר, שזה אומר גודל בינוני (לא נכנס בכיס), ברור שאני בחיים לא אשאיר אותה ללא השגחה, אבל גם שהיא על הגוף ובהצלב לא נראה לי הכי בטוח. אני לא כל כך מודאג מגניבה של המצלמה עצמה כמו שאני מודאג לאבד תמונות שימצאו בתוכה באותו הרגע.

אם יש לכם עוד כל מיני טיפים זה יהיה מצוין.

מצטער על ההצפה בשאלות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2007, 18:36
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "מצלמות בטיול ארוך"

לגבי דרא"מ.
בכל חנות אינטרנט וכו' יש צורב, בכל מקום יש אינטרנט מהיר. לאמיתו של דבר, נתקלתי באינטרנט מהיר בדרא"מ ב-2002, קצת מעט לפני שהיה לנו בבית בארץ כזה.
לא תהיה לך בעיה לצרוב דיסקים ולא להעלות למקום כלשהו, כך שזו לא דאגה.

דבר נוסף, תזהר עם המצלמה, באזורי עולם שלישי מתויירים נהוג לחשוב שלגיטימי לגנוב ולשדוד תיירים, כי יש להם הרבה כסף, אז קצת בטיחות:
לא לנופף במצלמה לעיני כל.
לא לטייל לבד, ואם כן - את המצלמה בתיק ולהוציא רק לצורך צילום.
אם המצלמה יקרה - לבטח אותה מבעוד מועד.
במקרה וחלילה קורה משהו - לא להתנגד.

סתם טיפים שיעזרו לך להתמודד עם בעיות אפשריות (למרות שלא חזיתי בשוד במהלך השנה בה הייתי ביבשת).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר