לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-04-2007, 11:07
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
אשכול משוב- מה הייתם רוצים לראות בפורום?

נשמח לדעת אילו דברים חסרים לכם, במה ניתן לשפר, איפה הפינות לא חדות מספיק ובכלל, מה אתם חושבים על הפורום.

נשמח לקבל תשבוחות, מחמאות, הערצה עיוורת, בקשת חתימות וגם שטרות לא מסומנים, אבל זה גם המקום להעביר ביקורת ולהעלות את הדברים הבעייתיים בעיניכם.

נבקש לא לפנות למנהלים באופן אישי, אלא להעלות בעיות כלליות

דוגמא רעה:

" X חוסם יותר מדי ועוקץ גולשים"

דוגמא טובה:

"לפעמים אתם ציניים מדי בתגובות שלכם"

יאללה, זה הזמן לשפוך. אנחנו נשתדל לסכם את האשכול בסופו בינינו ולהפיק לקחים נדרשים. שימו לב- אנחנו לא נגיב באשכול זה, אלא נגיב באופן מרוכז להכל.

המשך גלישה נעימה,

הנהלת פורום מתגייסים וסדירים

נערך לאחרונה ע"י chatulim בתאריך 26-04-2007 בשעה 12:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-04-2007, 11:46
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול משוב- מה הייתם רוצים לראות בפורום?"

ת'אמת טוב שהאשכול הזה הגיע, כי לדעתי בזמן האחרון די משעמם פה בפורום.
לפני כמה חודשים היו דיונים, מקומות שאפשר להגיב עליהם ולהביע את דעתך גם אם אתה מלש"ב שלא מבין כלום בצבא, עדיין היית יכול להשתתף בדיונים עם חיילים ולהביע את מה שאתה חושב ובאמת יקחו אותך ברצינות.
אני מרגיש שבזמן האחרון הדיונים פה בפורום הם כולם על שאלות פרופיל או דברים כאלו, אין פה דיונים של הבעת דעה, אין ויכוחים מעניינים, אין סיפורים של חיילים על איפה שהם משרתים ומה שהם יכולים לספר לנו (מלבד בודדים מדי פעם), ואני מרגיש כשאני נכנס לפורום שבאמת אין מה לקרוא פה... ואני יודע שזה אפשרי שיהיה פה מעניין כי לפני כמה חודשים זה באמת היה כך... כרגע נורא משעמם ולא ענייני לדעתי.. זה יפה ששואלים שאלות אבל השאלות ממשיכות וממשיכות לחזור על עצמן ואין שום דבר חדש ומעניין שיעורר את הפורום.
כתוצאה מכך גם רואים כל מיני גולשים שהיו מגיבים פעם המון לדיונים עניינים וכיום כבר לא רואים אותם בפורום - כי באמת אין כמעט למה להגיב..

אז זו מין הערה כזו לכל חברי הפורום.. שמי שמזדהה עם הבעיה שהצגתי פה שלפחות לי היא מפריעה.. אז בואו ננסה להחיות קצת ת'פורום.. להכניס פה קצת דיונים עניינים.. לשמוע קצת דעות של כולם על מלא נושאים שיכולים להעלות פה.. שיהיה לנו פורום מהנה יותר לגלוש בו.

הערה אחרונה.. שהיא חיובית.. שלדעתי המנהלים עושים עבודה מצויינת.. ובזמן האחרון אני רואה שגם ננעלים הרבה דיונים וכמה שזה עצוב זה מה שצריך לקרות כי נפתחים פה המון דיונים לא עניינים, לא קשורים לפורום או עם כותרות משוגעות ולא ענייניות.. קיצר תמשיכו בעבודה הטובה=]

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 26-04-2007, 23:19
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול משוב- מה הייתם רוצים לראות בפורום?"

אני דווקא הייתי רוצה לראות יותר מעורבות של החברה הבוגרים יותר..לאן נעלמו ביטיס,U וכל שאר הוותיקים??

אני כבר המון זמן בפורום והאמת שאת רוב החברה שהתגייסו הכרתי..היו אשכולות על המון נושאים וכך יכולתי להכיר את האנשים שמאחורי הכינוי קצת יותר טוב..(רובם התגייסו כבר).
עכשיו שיש פה המון חבר'ה חדשים אני כמעט ולא זוכר אף אחד..
פעם הייתי מגיב המון על המון נושאים..היום כבר כל השאלות חוזרות על עצמן ואני בקושי מגיב כבר..
חסר קצת עניין אבל אני מניח שזה עניין תקופתי..
בקשר למנהלים-עושים עבודה מעולה,שומרים על הפורום ברמה גבוהה מאוד.
חשוב לי לציין שיובל לדעתי השתלב פה מעולה,מגיב הרבה ונותן עצות מהנסיון שלו(וכך גם עידו וחתולים).

בסך הכל מרוצה מאוד מהפורום.

נוב 07.

ישן 27-04-2007, 01:18
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03

הצעתי את זה באחד התגובות שלי אבל אני אציע שוב:
להעביר איזה חוק שאוסר על הנפצות. שאנשים לא יכתבו אם הם לא בטוחים ב100% או לפחות שיכתבו שהם לא בטוחים. זה מאוד לא רציני שיש אשכול עם שאלה אחת ו20 תשובות שונות כשכל אומר משהו אחר ומתעקש שהוא צודק. אני הרבה פעמים מגיב כשאני חושב שהתשובה שלי נכונה אבל לא בטוח, אז אני תורם את הדעה שלי לאשכול בכל זאת אבל אני גם כותב שאני לא בטוח או שהתשובה שלי היא ממסקנה אישית. ברור שבסופו של דבר האחריות היא של הקורא בלבד, אבל זה לא אומר שכולם צריכים להנפיץ מה שבא להם.

מעבר לזה, אני תומך ברעיונות של סיפורים על מסלולים\מיונים. לאו דווקא בסגנון מאמר כמו שיש כבר, אני מתכוון יותר בסגנון של הסיפור של יוסיפון על השירות שלו בשריון. ממש נהנתי לקרוא ואפשר לראות ככה את השירות תאכלס ולא רק מבחינה טכנית של מה עושים כמה ומתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

ישן 27-04-2007, 13:52
  R13 R13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
אני מצטרף ל-DEAN ומעוניין שירימו פרוייקט על כל יחידה...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "הצעתי את זה באחד התגובות שלי..."

צריך להעביר חוק כזה. אגב, לגבי הצעות שנזרקו פה באוויר על הוספת עוגן עם קישורים על יחידות שונות בצה"ל- אני חושב שזה רעיון מעולה, וכל מלש"ב שיעבור פה יוכל לקרוא פחות או יותר על היחידות, להכיר קצת את ההיסטוריה (כן, אפילו היסטוריה, חשוב לא פחות) של היחידה המדוברת, את החיים ביחידה, המסלול, החבר'ה, הבסיס ועוד. כל הפרוייקט הזה יכול לקום על ידי כך שאלו מהפורום שמשרתים כבר בצה"ל, ישקיעו קצת מאמץ, ויתנו לנו רקע על היחידות שלהם. לאלו שלא הבינו אני מתכוון לכל היחידות משמע לא רק המובחרות אלא גם גולני, גבעתי, נח"ל וכו', שעושות המון דברים לא פחות חשובים. גם סיפורים על שירות כמורה חייל/ת, מודיעין, וכו' יעניינו.
ישן 27-04-2007, 09:00
צלמית המשתמש של אפרתי
  משתמש זכר אפרתי אפרתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
Facebook profile
אני גם דוגל בהכנת עוגנים / קישורים על כל היחידות בצה"ל.

וכאן לא רק הכוונה ליחידות המובחרות הלוחמות, כיוון שלא כולם מגיעים אליהם,
יחידות כמו מ"צ, מג"ב, נ"מ, מורות חיילות, קורסים טכניים בחיל האוויר, פיקוד והדרכה, (אני זורק דוגמאות לשמות של תפקידים שלא שומעים עליהם כ"כ בפורום),
מקומות שהמתגייס הצעיר עומד להתגייס אליהם ושקשה מאוד למצוא מידע אודותם, (מניסיון אישי!!!).

לגבי הקישורים הצבאיים, הם בדר"כ לא נותנים שום מידע רלוונטי על התפקיד (אולי 3 שורות). אנשים רוצים לדעת בדיוק מה קורה בתפקיד שלהם, את הטוב ואת החרא, מאנשים שמשרתים/שירתו ביחידה ולא מעורכי אתר האינטרנט הצבאי שאין להם מושג על מה הם מדברים.

שורה תחתונה, די נמאס לראות עוגן על גיבוש טיס, בא לי להקיא מהם כבר!
שימו עוגנים על תפקידים ומקומות פחות זוהרים בצבא, כדי שכלל האוכלוסייה תיהנה.

ישן 27-04-2007, 16:08
  תמיר20 תמיר20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל תמיר20 שלח הודעה דרך MSN אל תמיר20

מסכים עם רוב התגובות מעליי, רוצה להוסיף כמה משלי:

1.יהיה נחמד להכיר את האנשים היותר סמכותיים, לדעתי עם מי מדברים ולא רק תווית של מנהל\מומחה.

2. לדעתי האישית, אין טעם לנעול שרשור שלא מתאים, אלא לתת תשובה נחמדה, סך הכל זה פורום של ילדים וחיילים צעירים, אני לא רואה סיבה ליחס הדיקטטורי משהו שיש פה, לפעמים.

3. לנסות להעלות לפה סיפורים של מור"ק וכו' (בעצם זה כמו סעיף 1...(

4. לארגן עוגן עם שאלות נפוצות, הסבר על קב"א, פרופילים, צו ראשון ומיונים נפוצים. אני חושב שזה יעזור רבות וככה לא לא נשתעמם מחדש כל יום (אני מודע שקיימת רובריקה של שאלות נפוצות, אך הדברים הנ"ל לא קיימים שם).

5. בסך הכל, באמת נחמד פה, רמה גבוהה יחסית. אך לצערי המומחים של צבא וביטחון ממעטים להגיב פה וחבל..
ישן 28-04-2007, 16:46
  AcidicJimmy AcidicJimmy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06

אחלה פורום באופן כללי, לא יכול להתלונן. המנהלים באמת עושים עבודה מעולה.

אין לי באמת תלונות, כמו שהרבה אמרו-יש עכשיו תקופה טיפה איטית, אבל לדעתי זה בגלל שנכנסנו לתקופה שבין הגיוסים הגדולים. ככול שנתקרב יותר ליולי-אוגוסט תהיה כאן יותר פעילות ויותר רעל.
מה שכן, בתקופה הזאת אפשר לתת למגיבים הקבועים בפורום תעסוקה בדברים כמו אשכולות דיונים כללים שיפתחו המנהלים, דברים דומים לפרויקט ציונות, סקרים, אפילו פתיחת אשכול שמציין איזה מאמרים חסרים בפורום ומזמין את הגולשים להשלים את החסר. אפשר גם להוסיף סיפורי שירות של הוותיקים פה שעדיין לא סיפרו על עצמם בהרחבה-משהו בסיגנון סיפור השירות של יוסיפון...

אגב, בפרויקט ציונות, מי קיבל בסוף את הצל"ש?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י AcidicJimmy בתאריך 28-04-2007 בשעה 16:48.
ישן 28-04-2007, 17:17
צלמית המשתמש של stav15
  stav15 stav15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07
מגעיל הנעילות

לדעתי אופן נעילת האשכולות לא במקום, והמנהלים בדרך כלל נועלים ושולחים הודעה מרוגזת שבה נאמר שאחסם מכתיבה בפורום-הודעתה שקיבלתי מעידו403:
יש לך הסבר הגיוני להקפצה המיותרת של אשכול בן שנה וחצי?
לפורום יש תקנון, ואם לא תפעל לפיו אתה תמצא את עצמך מהר מאוד מחוצה לו.
אין להקפיץ אשכולות שלא לצורך.
התגובות שלך נמחקו, ובפעם הבאה שתקפיץ אשכול שלא לצורך אתה תיחסם מכתיבה בפורום.

עידו.

אני באמת לא מבין למה צריך להתרגז מהעלאת אשכול ישן,אם מעלים אשכול כנראה הוא חשוב או קשור לאותו דיון.
וגם אם לא זו ממש לא סיבה לחסום משתמש. מקווה שהמנהלים יקחו את הודעתי לצומת ליבם.
סתיו.

ישן 28-04-2007, 21:17
  R13 R13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
תספוג וזהו... אל תיקח דברים קשה...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי stav15 שמתחילה ב "הנעילות"

גם אליי עידו פנה פעם, ואני חושב שהאזהרות שהוא כתב לי באו במקומם. אמנם זה לא בוצע במטרה להזיק חלילא, אבל עברתי על סעיף בתקנון הפורום והוא הקפצת אשכול שאני פתחתי תוך חצי שעה, בעקבות כך שלא נכתבו תגובות לשאלתי באשכול. עידו רשם לי אזהרה באשכול ובפרטי, וקיבלתי. אני לא אשקר ואודה שזה נשמע מרגיז שהוא מאיים, ובשביל אנשים חדשים בפורום אולי אפילו מעליב, אבל אני מבין אותו כי אחרי הכל הוא מנהל פה בפורום, ורוצה לשמור על התקינות של הפורום, ואין לו זמן לפתוח שולחן ולדבר איתך על כוס קפה על מה שעשית. על כך אני מודה לו ובהזדמנות רוצה לומר שגם הוא וגם שאר המנהלים עושים עבודה מצויינת.
בכל אופן, בנושא הקפצת אשכול ישן, אני חושב שזה לא בסדר שמקפיצים אשכולות כל כך ישנים שכבר כוסו באבק. אם יש לך נושא לדבר עליו, פתח אשכול חדש. אם בכל זאת לא הבנת את משמעות דברי, אני מאמין שהמנהלים פה בפירוש ישמחו להסביר לך בעצמם למה לא להקפיץ. בהצלחה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר